• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
anippe: to já taky, ale zatím se vyžívám v tom, že to to pokaždé zařizuju od znova, jak se furt stěhujem. Někdy to je pěkná fuška, než to pasuje do sebe a jsem spokojená, jsem schopná to několikrát předělávat......někde na střeše mám nějaké fotky, ale je to zezačátku, takže nic moc.
5. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz
ahojky!
mám po kontrole, vše je ok. za 14 dní nás čeká velkej uz.
my přebalovák vůbec nemáme. nějak na něj nebyl prostor. takže přebaluju normálně na posteli nebo kam mi dítě zdrhne. dřív jsem měla podložku, ale už jí nepoužívám a pokaděnec jde rovnou do vany :grinning: .
suik ten pytel, co jsi dávala odkaz vypadá moc hezky. já to ještě nikdy neviděla. my máme jen obyč. pytel a janko v něm teda spí doteď. když mu ho nedám, tak cestuje po celý postýlce a furt se budí.
5. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
5. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
suik díky za odkaz, dávám si to do oblíbených :slight_smile:
5. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz
ha, píšou tam, že mají poslední kus :unamused:
5. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
laterno, to jseš šikula, kolikrát( většinou) jdeme do vany všichni, Alex, já i přebalovák :grinning: ....to bude v rukách

suik můj prvotní plán byl bílý pokojík s fialovou, ale taky jsem malovala dřív než jsem věděla pohlaví, vědět že bude kluk volím jinou barvu.Ted je to tam jak v cirkusu,nějak jsem se do toho zapletla, už se těším, že díky druhému mimču budu moct předělávat :grinning: Ale barvama šetřit nebudu
5. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
anippe no já ho musím vysvlíknout z pleny až ve vaně, páč jinak on jak furt zdrhá, tak bysme měli vymalováno nahnědo :pensive: :grinning:
zrovna teď mi tu běhá holej zadek a ani za nic si nechce nechat dát plenu.
5. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
fialová je ale taky krásná a na stěně se mi líbí....
ona ta zavinovačka bude asi jednodušší verze té merino ....na tu jsem našla odkaz , taky dobrý jako trénink sluchu :grinning: : http://www.youtube.com/watch?v=WkR_e1L6zxI&feature=related
mě se ale moc líbí, možná ji zkusím.....
třeba se někde objeví. Nebo objednat ze zahraničí, někdy to poštovný není taková hrůza.
5. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz
jsem se nějak rozkecala, zase jsem slaměná vdova a nudím se....teda né že bych neměla nic na práci, ale nic se mi nechce. :unamused:
5. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz
tak náš holej zadek byl nějak ticho, tak tam jdu a on sedí v loužičce a koukaj na mě velký provinilý oči :grinning: no fakt jak pes. tak jdu na úklid.
suik to je prďolka to dítě :slight_smile: člověk tak strašně zapomíná a tak rychle to letí.
5. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
laterna: to já ještě nevím :grinning:
koukněte ale i na to video pod tím, to je ještě lepší.
5. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz
Ahoj - k přebalováku a jeho výšce někde jsem v chytré knížce četla, že výška přebalovacího pultu by měla být po boky.... ale my asi taky necháme udělat přebalovák na stávající komodu - ta je krapet vyšší - páč já jsem taky drobek... :slight_smile:
5. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: dneska je zase u nás hnusně deštivo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem vás trochu početla...

ad komodu...máme, strááááááááááááááášně si ji chválím, používám doteď :grinning: :grinning: mám teda dělanou na zakázku, chtěla jsem větší hloubku a jenom šuplíky, což je bezva věc, vytahne se šuplík a vše při ruce, nemusím rochnit věci za sebou a tak :slight_smile: výškově je k bokům, takže super...no má rozměry v80cm, š80cm, h50cm, 3 šuplíky, na to je přišroubovaná přebalovací deska s okrajem š80x70cm a na tom mám tenkou gumovou podložku :slight_smile: ty podložky přímo na komody mě od nich zrazovali už 2 kamarádky :sweat_smile:
nedavno mi na ní udělal muž poličku, taže zase jedno plus, že je vše ve výšce, kam mladej teď nedosáhne a mám vše po ruce :dizzy_face: :dizzy_face:
fotky mám v albu Kulihrášek...

tuhle komodu mám dole v kuchyni, ale v ločnici v patře mám takovou tu přebalovací podložsku s pevným dnem na postýlku :slight_smile: páč nahoře jen spíme...dřív jsem měla komodu v ložnici, ale při každým převlíknutí chodit po schodech s malým mimčem nebylo ono, tak týden po porodu putovala dolů :grinning: :grinning: :grinning:

a zavinovačku jsem teda používala klasickou, jen vylepšenou se zipama na bocích :slight_smile: ta čtvercová se sucháčem mi nenadchla, jednu taky mám, ale jak jste tu dávali odkaz na ty jiný, tak taky vypadaj dobře :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz
ahoj holky teda vy jste toho nakecaly :grinning:
já přebalovací pult a komodu naštěstí řešit nemusím jelikož mám 1+1 tak se mi tam nic nevleze :wink:
5. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz
Ant: to je na jednu stranu taky výhoda :wink:
5. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz
lendaw:jo jo já si koupim jenom takový malinký přebalovák ten strčím pod postel a stojí 250kč :slight_smile:
5. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
ad komody, ja jsem vysoka 180cm, takze prebalovak z komody Ikea je vlastne ideal:grinning:

suik: me prijde ze ta merinotavinka je praktictejsi, muzes ji pozdejc vyuzit i jako deku do kocarku. Ten "pytlik" je fajnovka no, na tom ceskym odkazu pisou "mini" to me desi, to je neco co bude decku prvni dva mesice :grinning: a nepisou z jakyho je materialu, to nemam rada. O materialu je zbozi pro deti hlavne :wink: :slight_smile:
5. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz
jo pisou, ted jsem to nasla, bavlnena... sorry :sweat_smile:
5. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
čauky vespolek,
tak jsem byla na kontrole a do úterka mne nechala ještě doma. V úterý jdu na další kontrolu a taky mi vypsala žádanku na EKG, takže aspoň nějaké úkoly z gyndy budu mít splněné. :slight_smile:

discreet: tak to chápu, že máš radost, ten koš je krásnej a cena super :slight_smile:

lendaw: taky dobrej kauf, tak snad se ti vejde do auta. Hezký, chytrá číča zabrala kojo polštář, vůbec se jí nedivím, mně se na něm taky spí dobře :grinning:

Já budu mít taky spousta věcí z druhé ruky. Postýlka a kočárek zatím ještě nevím. Chci se kouknout v Polsku, jestli by se tam ten Roan Marita nedal sehnat nějak výhodněji, když to tam vyráběj. No a postýlky budeme kupovat asi 2, tak možná jednu novou a jednu bazarovou. Uvidíme, ...

teda holky, ráno nikdo a jen co odejdu, tak kecáte jak o život :slight_smile: Já mám přebalovák po ségře - je to šuplíková komoda a k je ještě roh - na bok se přidělaj poličky. Takže maximální spokojenost, přijde mi to nejpraktičtější.
5. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz
kov: Vidíš, vidíš, já ti to říkala. :slight_smile: Rekonvalescence je potřebná.

Jinak přebalování, postýlky a spol. - to bude taky děs, sice máme větší byt, než psala antana, ale s místem žádná sláva. Budeme muset nějak improvizovat, například v koupelně se sotva otočím, tak snad nějakou podložku na pračku. Nevíte, jestli existujou nějaké s uchycením? Když se to tam jenom položí, tak to může uklouznout, ne? Ty komody jsou asi nejlepší, někam musím dát prckovo věci, ale nějak mě zatím nic neuchvátilo natolik, že bych si řekla, že to musím nutně mít. A když ano, tak je to příšerně drahé a to mi zase připadá zbytečné. No bude to ještě těžké vymýšlení.
5. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz
kov:to je super že tě jěště nechali doma aspon si odpočineš :wink:
5. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
kov: tak to jsi ráda, že jsi ještě doma, ne ?
tak na přebalovák jsem se byla kouknout, ale je to hrozně velký, jako stůl, a na tom ještě přebalovák s poličkou, ale nemám pod to skříňku, takže budu taky kupovat.
ojo: od jakých tě zrazovaly kámošky? od těch klasických přebalovacích podložek? To jsem měla v plánu dát na komodu, něják v tom tápu :astonished:
5. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz
lotyna, antana: jj, ještě si dám lehárko :slight_smile:. Sice teda výplata bude nic moc, ale váleníčko je dobrý :grinning:

lotyna: tak jak to budeme s prckem dělat v koupelně, to teda taky netuším. Ale zezačátku chci prcka koupat v kyblíku a to můžeme dělat i v pokojíčku, ale později nevím nevím, kam to dítě odložím, abych ho mohla zabalit, ....No, to nějak dopadne :slight_smile:
5. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
loty, s mistem jsem na tom asi podobne co Ty - mame 2kk, cca padesat metru. A tim ze se do Cech vracime jen na prvnich par mesicu, nemuzu si ani prehanet s nakupama nabytku a potreb, jinak je zas povezeme sem :sweat_smile: Cim min, tim lip.

Koupelnu mame minipidi, resime to samy co Ty. Nejdriv jsem si myslela ze koupim prebalovak kombinovanej s vanou (napr. http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1771611 ), ale od zkusenych mamin se mi dostalo negativni odpovedi ze miminko se do ni uz po ctyrech mesicich nevejde. Pak jsem si rikala vana na stojanu a koleckach, ze budeme mejt v nasi pro zmenu pidikuchyni :grinning:, ale zas neslo kvuli topeni. Nakonec se muj chlap naprdnul ze to preci vymysli a udela nejakej stojan na vanu, abzsme se nemuseli predklanet a sprajcovat se tak mezi skrin a umyvadlo, tak mu fandim :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak stojany na vanu maji, treba tenhle http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1702009 , no cena silena a vanicka desne mala...
5. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
sam: známý koupali takhle mímo v ložnici - vaničku měli prostě položenou na manželské posteli. A na druhé posteli měli nachystané osušky a tak .... Dalo se tam i nejlépe zatopit, ...
5. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
jo jo, taky jsme o tom premysleli. Pak jsem slysela nejednu historku o uvolneni vypousteciho spuntu - to by se nasim parketam asi nelibilo. A predstava jak tahamvylejt vanicku z obyvaku uuuuuuzkou chodbou do kuchyne k drezu je dost komicka :grinning: Bych ji nejspis vylila po ceste.
5. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
sam: tak pro začátek pořiďte kyblík, ten můžete klíďo nosit a pak už ve velké vaně :slight_smile:
5. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz
hele ja byla pro, shlidla jsem videa a tak, ale asi jsem vic konzerva nez jsem si myslela - nejak sse podvedome tomu branim. Ale je dost mozny, ze to tak dopadne. Proste uvidim nekde v prodejne kyblik tak ho capnu a koupim, no a kdyz uz bude doma.... :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz
sambucca: anebo koupejte rovnou ve velké vaně, dělá to tak spousta lidí.
5. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.