• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky, my taky máme malou koupelnu :unamused: takže nejdřív jsem koupala v kuchyni ve vaničce na stole, bylo to pro mě pohodlnější, abych se nemusela ohýbat a tak a pak, když jsem se to naučila, tak jsem dala vaničku na vanu přes příč...akorát nám tam vyšla..to jsme fakt vychytali, ohýbala jsem se jen trochu ... :slight_smile: hned vedle vany máme pračku plněnou shora, tak na tý jsem měla ručník, malýho na něj položila, zabalila a přenesla do kuchyně na přebalovák :slight_smile:
vaničku taky nemáme extra velkou, malej byl v ní do 6.měsíců a to už krčil nohy :sweat_smile: myslím tak 50-60cm dlouhá, stěží se do ní vešlo takový to klasický lehátko :sweat_smile: ...to jsem teda používala až ve velký vaně :slight_smile:

beru, takovýhle
http://www.splavacek.cz/zbozi/151-prebalovaci-podlozka-na-komodu-74x72-cm-modra
obě měli gumové, no jedný holčině se guma hned protrhla a švagrová si spíš stěžovala, když se jí malej náhodou mezi přebalováním počural, tak jak je ta podložka měkká a leží v ní jakoby v ďolíku, tak všechny ty čůrky mu stekli na záda až k hlavičce :unamused:
kluci strašně rádi čůrají, když zrovna přebaluješ :grinning: :grinning: stalo se mi to taky xkrát...já si koupila tenkou 2mm, co se dá i složit na cesty a pod ní jsem dala osušku, aby to neměl tvrdý :slight_smile:
5. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
kov, sam: Já když jsem byla malá, tak máma měla vaničku na kuchyňské lince, za sebou stůl s věcma. Ono by to taky šlo. Koneckonců přinejhorším i ta ložnice, ale já jsem někdy dost nešikovná, to by asi byla voda všude i bez špuntu. :slight_smile:
Ten přebalovák s vanou mi vychválila kamarádka, ona má teda velikej a prostornej, ale ten já nemám kam dát, tak mi to přijde zbytečný. Na stojan na vanu jsem taky někde koukala, byla i vetší vanička, jenomže při mojí skleróze už nevím, kde to bylo. No ono se to nějak vystříbří, myslím, že improvizuje spousta lidí a všichni to přežili.
5. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
loty: to vis ze jo, dokonce si myslim ze to tak ma bejt, ono s nedostatkama roste kreativita a tim ty nejlepsi napady a vylepsovaky.
5. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz
ojo: aha, tak přesně něco takovýho jsem chtěla, jen se zvednutými boky :frowning2: tak říkáš, že nee. Ještě že vás tady holky máme :grinning:
5. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz
lotyna: no jasný, že se to nějak vyřeší. Kámoška měla tu vaničku nandavací na vanu a byla moc spokojená. To nějak zvládnem. Já chci zezačátku kyblíkovat a pak spíš asi rovnou do velké vany, buď na lehátku anebo jen na ruce :slight_smile: a v půl roce si začínaj sedat, tak možná pořídíme takový to sedátko, jak se přilepí do vany, aby dítě nesklouzlo.
5. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
sam: :slight_smile:
5. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
kov: to sedátko měla kámoška, a hrozně si ho chválí, ale je to až na dýl, no
no, prej jsou strašně naprd ty plastový přebalováky, kde odklopíš přebalovací plochu a je pod tím vanička. Sice praktickej nápad, ale je to celý plastový, takže je to vachrlatý.
kov: Já jsem právě původně vaničku ani zvlášť kupovat nechtěla. Mám jednu doma, sice hodně malou, tak jsem myslela, že by to pro začátek klidně stačilo a přesně potom velká vana. Ono to půjde. :slight_smile:
5. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz
beru: jj, několik kamarádek ho má taky a byly taky spokojené a mně se teda taky moc líbí. Protože jak prckové začnou sedět, tak chtěj sedět furt :slight_smile:
5. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz
lotyna: jj, přesně, ono to nějak půjde. Jiný to taky vymysleli, tak to taky vymyslíme. Ještě máme pár měsíců čas :grinning:
5. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
beru a nemyslela jsi takovou?? http://www.spagetka.cz/detail.php?zbozi=657394
tuhle mám na tu postýlku a ta je dobrá, neni tak měkká :slight_smile: ...a já mám teda zvýšení i za hlavičkou :wink:
5. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
já jsem zatím nebyla kloudně v dětským obchodě, to budu čučet, co ještě vše potřebuju :slight_smile: , ještě že není už léto, to bych v takovým klidu asi nebyla :sunglasses:
5. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
ojo, jo jo, to je ona, tak tu můžu koupit ? :grinning:
5. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
beru: já taky v dětském obchodě nebyla, koukám jen na netu, ale tak nějak přibližně vím, co budeme potřebovat :slight_smile: Ještěže je tolik času, než se prcek narodí :grinning:
5. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
ojo: Takovou nějakou já myslela na tu pračku (typově stejné - podobné píšou i na komodu, pračku atd.). Ale nějak mi nejsou jasné ty zarážky, všude to píšou, ale na obrázku to člověk nepozná. Jak to teda funguje, aby se to někam nesesulo?
5. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
já taky koukám na netu, jen takhle to bude vše na očích, tak si budu říkat, jé tohle je taky dobrý,.... a půjdu jak vánoční stromeček ověšená :grinning:
já budu koupat v kuchyni a pak ve velké vaně vaničku mám po ségřiné malé takže novou nemusím kupovat což je super :wink:
Já dneska nevím, co sníst. Po všem je mi tak nějak divně a těžko. :frowning2:
5. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz
kov: Já v dětském obchodě byla a bylo to peklo. :grinning: Jednak nesnáším nakupování a jednak jsem plachá. Většina zboží, které bych si chtěla prohlédnout, je pečlivě zabalená a já se bojím se zeptat, abych nevypadala jako idiot. :slight_smile:
5. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
lot: taky si občas přjdu jak totální neználek, a přijde mi ten dotaz až blbej, že se na mě budou koukat jak na rouru :wink: Já nakupování milovala, ale to mě opustilo tak před 5 lety, te'd začínám být po mamce, a jen když je nejhůř, tak jdu na to. Předtím jsem to lítání po hadříkách milovala, no tak jsem zvědavá jak to bude, ale pro maličký mě to zas asi bude brát :sweat_smile:
5. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
holky ja v detskym obchode byla, ale nejspis nejakym hoooodne dobrym, ceny byly sileny mnohem vyssi nez u nas nebo internetu, vsechno blikalo a otacelo se a hralo, s manzelem jsme se smali ze by nam z toho asi dite melo epilepticky zachvaty mit tohle vsechno doma :sweat_smile: :grinning: zatim tak nejak koukam kde co maji a co bych chtela (potrebovala), sem tam narazim na superkauf tak to neodolam, hlavne na mimibazaru. Slova jako nenosene, sleva, s visackou, v puvodnim obalu - a vsechno tak za polovic nez to vygooglim jinde, tak tam uz nic neresim a kupuju :grinning: :grinning: Dneska jsem sehnala krasnou hrazdicku na kocarek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
beru3nek: nakupovani hadru nesnasim, v kabince na ukouseni jsem nebyla od svejch sedmnacti. manzel na to nadava, protoze si radsi kouoim vsechno XL, mam pak jistotu ze mi to bude :grinning: moje kamosky tomu neverej, ze manzel mi treba da XXX euro a "vypusti" me v nakupnim centru at si koupim neco hezkyho na sebe, a ja po dvou hodinach prijdu s placem ze nic nemam, bo se mi nic nelibi a kdyz jo tak to zas tak moc nepotrebuju, nebo mi to prijde zbytecne drahy. Takze to dopada i tak ze chodi se mnou a vybira on :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to prohlasuju ze jsem rozhodne ne submisivni, inteligentni zdrava sebevedoma zenska :grinning:
5. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz
sam: No to já se tam jdu taky jenom podívat, jak to vlastně vypadá, ale obvykle odcházím se sklopenou hlavou poražena na body.
Jo blikání a hraní - co dítě, já bych z toho zešílela. V té souvislosti jsme se tuhle doma bavili o tom, že bychom si měli vypracovat seznam věcí, co dítěti, pokud to půjde, utajíme. Zatím tam jsou právě blikací a hrací věci, růžová barva, Matějská pouť, panenka Barbie, KFC a MacDonald. :slight_smile:
5. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
lotyna: aha, tak půjdeme nakupovat spolu, já plachá nejsem :grinning:

sambucca: já nesnáším pouze nakupování hadrů na sebe, protože ty věci na mamuty jsou takový hnusný a neforemný ....

lotyna: :grinning: jj, s utajením některých věcí souhlasím a rozhodně na našem seznamu (ještě jsme ho neudělali, ale dobrý nápad, díky :grinning:) určitě taky bude KFC, Mc Donalds a pokud možno alespoň většina randálových a blikacíh věcí, ale mám velkou rodinu, takže úplně to neprojde :slight_smile:
5. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holky, nestiham prizpivat...ale po vecerech nez uplne odpadnu zkousim aspon docitat :slight_smile:
descreet....fajny kosik...ja chci taky kupovat neco podobneho :wink: Koukala jsem na ebay a je tam toho fura...hlavne od mamas&papas
lendaw...chytry kocour...udelala bych to same :grinning: Je na nem videt, ze si ten polstar vazne uziva :wink:
suik...tu zavinovacku co mas v albu mam v planu koupit...ja totiz nevim, jestli bych umela ditko zabalit tak dobre i do toho klasickeho ctverce...nekdo tu uz pred nejakym casem daval navod jak na to a vypadalo to jednoduse...ale s timhle to vypada jednoduseji :grinning:
kov...tak to je fajn, ze te jeste necha doma :wink: aspon si jeste trochu odpocines :slight_smile:
5. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
safryy: jejda a jakto, že nestíháš? Co tě tak zaměstnává? Jj, vlastně jsem na jednu stranu docela ráda, že si ještě odpočnu :slight_smile:
A jak se nakupuje na e-bay?
5. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahojky,zdravím po namáhavém dni.Uklízela jsem dole po malování a takovej generální úklid celkově! Ještě mě čekajíí okna,to mi přijede pomoct asi tchýňka,páč s bříškem už bylo namáhavý už to malování,tak budu ráda za pomoc.Ještě my zbývá tupování houbičkou a vymalovat v koupelně a rekonstrukce která započala loni v srpnu bude snad zdárně zkolaudována :grinning:

Discreet,košík úžasný,taky plánuju,Filípek ho měl moc rád a byl v něm klidňoučkej a spokojenej.Já mám takový,jako pro plaváčka :dizzy_face:

Vaničku jsme měli maličkou,jen než se zhojil pupíček a od té doby jsme koupali na lehátku do vody.Nám i malému to moc vyhovovalo,teď to plánuju zrovna tak.
http://www.babyshopstonozka.cz/lehatka-do-vany/4069-kojenecke-koupelove-lehatko-peta
Totéž radím např. Sambucce.
Jo v ložnici je možné koupat,ale prosím vždycky radši na pevné zemi!!!

Komod a to ze světlého masivu (tmavý nábytek prosim nee) máme doma hned několik,přebalovák mám ale řešený takhle
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kachnik/album/melzeru-filipek-pripravy/712631/
..velice praktické

Pytlík na zavinutí vypadá příjemně,Filípek měl tak do cca roku věku takové pytle na spaní,miloval je a neodkopal se.Pěřinu v té době moc nemusel
5. kvě 2010 v 19:53  •  3 děti  • Odpověz
dobrý nápad s utajeným seznamem, kdyby to tak vydrželo co nejdýl, že :slight_smile:
tak dobrou holčiny, jdu se přesunout do lehu a k telce :slight_smile:
5. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
..jinak t ypřebalováky jak tady varovala Ojo se sice rády trhají,ale není to pravidlem.Z toho narazíš na nějakkej a máš ho 2roky.Takové se dělají i na tu postýlku,je to dole pevné,s čudlíkama na zapření na postýlce.Jedno dítě na tom určo přebalíte.Prý to dělá proto,že se tam už nepřidávají ftaláty :confused:
http://www.uzuzinky.cz/katalog/italsky-nabytek-pali/podlozky-na-prebalovaci-pult/produkt/prebalovaci-podlozka---prebalovaci-podlozka-na-postylku,-dekor---bea
5. kvě 2010 ve 20:00  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.