• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kov...no jak prijdu z prace...udelam nejakou vecu a odpadavam vysilenim...vetsinou vas docitam, kdyz uz tady nikdo neni...ale kolikrat u toho usnu a pak musim poslouchat ty historky jak jsem se ze spani prala o notas...ze nespim, ze si ctu :grinning: ....ovsem ja si to vubec nepamatuju...tak nevim, jestli si ze me nedela jen prcu...
A na ebay nakupuju tak, ze mam ucet navedeny na pay pal a z tama si to oni stahnou :slight_smile: Je to jednoduche...jen kdyby byl ucet bezedny :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
holky já to s koupáním řešila jak to plánuje kovalda. nejdřív kyblík, ale je fakt, že na úplnýho mrňouse, co nedrží hlavičku, to chce fakt cvik. začátky s kyblíkem jsou těžký, alespoň pro mě. a nesmí se tam dávat ty olejíčky, jinak dítě hrozně klouže dolů a nedá se vyndat. ale zas je to k nezaplacení skladností, pro přenášení i na cesty. no a pak jsme šli rovnou do velký vany.
5. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
loty, beru, tak pro vás jsem ji vyfotila a přikládám :slight_smile: ...tahle je fakt super a vydržela do malýho váhy přes 8kg, ale teď už radši nepoužívám :sweat_smile:
ze spodu jsou takový čudlíky, co se namontujou, ale nemusí tam být a může být podložka na rovným povrchu (na komodě) a dělají se na 60cm a 70cm...tak ta na 60cm by byla asi na tu pračku... :slight_smile:
tahle je od Babypoint :slight_smile:

myslím teda že lepší než ty přímo na komodu, jak jsem dala první odkaz...ta neni vůbec pevná...
5. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: tak ja podložku kupovat nemusím:slight_smile:nepotřebovala jsem ji ani u malé ,po koupání sem ji položila na postel a nebo na stul kde jsem měla nataženou deku aby to měla měkoučké :slight_smile: ja mam vlastně spoustu věcí po malé,vaničku atd, takžze ted už budu kupovat jen maličkosti a věci pro klučinu :slight_smile:Jiank mám po velkém Ultrazvuku a miminko je naprosto v pořádku byla jsem i na ECHU jako na srdíčku a vše v pořáudku Kubíček je naprosto zdraví :slight_smile:Moc často se tady nedostanu večer sem většinou kaput :grinning: jsem tak lenivá že se mi ani dočítat moc nechce :slight_smile:Jinak 3D fotka zase není :frowning2: kubíček se nechtěl ukázat postupně se otáčel až se uplně schoval,ale mám normální 3 fotky pak je tady dám asi zítra protože ted by mi to večer špatně ukazal ten foták jak bych to fotila .-)a bříško to musím už taky vyfotit :wink: Kubík ten sio rád dělá vemě diskotéku :slight_smile:když zavolám chlapa at si jde šáhnout na břicho tak pořád kopance necítí což je divné když Kuba kopne tak my dělá uplně kopečky nas břichu,včera je vyděl i chlap ale kopance rukou necítí divné no :fearful: Jak se jinak máte vy?co bříška rostou?
5. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
petja diky za tip na lehatko do vany, ja to znam, ale jak jsem psala mame problem vejit se k vane v kleku nebo posedu, z jedny strany skrin a z druhy umyvadlo, to bych asi brzo prisla o rameno :unamused:
5. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
ojo: díky, jsi zlatá
5. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jo,to jak Ojo má,je super!
5. kvě 2010 ve 20:53  •  3 děti  • Odpověz
beru: tak dobrou

petja: jo, ten přebalovák na postýlku vypadá taky dobře :slight_smile:

safryy: aha, to víš, jak tady jsou všichni doma, tak jsem si myslela, že už jsem snad jediná, která chodí do práce. Teda toho času taky ne :grinning:
Jj, bezednej účet by se mi taky líbil, tak až na nějaký narazíš, dej mi vědít, kde se to dá koupit :slight_smile:

laterna: jj, jsem na to kyblíčkování zvědavá, jak to budu zvládat. Děti koupat umím, ale buď jen ve vaničce nebo velké vaně, v kyblíčku jsemto ještě nezkoušela. Ale zas na druhou stranu, ty mrňouskové se nemusej nějak moc drbat, spíš tak odmočit :slight_smile:. Takže budu držet hlavičku, ať to malá všechno nevypije a tak ... :slight_smile:

luci: jé, tak super, že je Kubíček i jeho srdíčko v pořádku. Na fotečky se těšíme. TEda holky, já vám závidím, že vidíte ty kopečky na břiše, mně malá načutává většinou na spodním břiše a tam si přes břicho nevidím. No není to paradox? :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj ve spolek,
hlásím se až nyní, byla jsem půl dne v práci, předávat inventář a ještě to není, pak obídek s kamarádkou, chození po krámech a vlezly jsme do krtka, obchod pro děti, nové i bazarové, tak jsem jukala na kočárky, ošahávala a vede Roan Marita..myslím, že kov o něm také psala, byl bazarový, ale jako nový...tmaavohnědo-béžový, pro mě nepraktický, ale tento byl zadarmo, za 3 tis. a neblo vidět škrábnutí či šmouhy :slight_smile: Takže já mám asi jasno :slight_smile: Zkusm reagovat k tomu, co jste tu napovídali za dnešek ...

Ad postýlky: mám vyhlídnutou na aukru - nová s matrací, prostěradlem, polšářkem, peřinkou, povlečením, rychlozavinkou a nebesy - vše jeden design a cca za 3tis. i s dopravou.....což je myslím super :slight_smile:

ad koupání: koupím vaničku v Tscu za 250kč a lehátko tuším 140kč a budu ji mít na stole v dětském pokojíku vedle přebalováku. Vanu máme rohovou, je k ní blbý přístup, takže tak a pak asi kyblík, mám slíbený od kámošky používaný, ale to fakt neřeším :slight_smile: Prý jsou v něm děti moc spokojený :slight_smile:

Ad přebalovák: chci bílý, dětský pokoj byla pracovna, vymalovaná na sytě teplou zelenou a jedna stěna teplá sytá žlutá a nábytek z pracovny je bílý, skoro nový, ale jen vyšší skříńky, bud šatní nebo s volným prostorem uprostřed, tak se bude hodit....je to komoda, můžete juknout na
http://www.prebalovaci-pult.cz/?p=productsMore&iProduct=30&sName=Prebalovaci-pult-----EKO--Stred-03

Uf snad jsem zareagovala na hlavní témata, co jste řešili, i když ne jmenovitě, to už mi hlava nebere. :grinning: A přinesla jsem si 3 klubka vlny nové od kolegyně, bílá, sv. a tm. modrá, tak zkusím svetřík...uvidím, zda to se sešitým prstem půjde. :grinning: Jinak jsem chtěla začít už dnes, ale psí miláček mi šlohl z igelitky klubo a už to není klubo, tak to budu muset zítra smotat :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
Tak a já to už taky dnes balím.
Mějte se tu.
Dobrou
5. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
saf:holka tebe sem tady dlouho neviděla chuděro ty tak makáš
rennu:a ty to taky zanedbáváš co ruka bolí?
5. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
kov:dobrou
5. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
kov: dobrou

ant: hele, já se stydím :fearful: ale ráno jsem vypadla v půl 7 na polikliniku na převaz, dotud do práce, z ní kolem druhé na oběd, město, pak alergo a domů...takže na dnešek mám omluvenku dokonce i 2 od lékaře :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
rennu:tak to jo já jdu v pátek k zubaři a vůbec se mi nechce já jsem dneska uklízela jsem na sebe pyšná :wink:
uvolnil se tady u nás jeden byt do pronájmu 2+1 půjdeme ho asi zkouknout se vším všudy 6000kč měsíčně to je super cena
5. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz
tak jsem zase tu.....s velkým vypětím jsem došila povlak na peřinku, i jsem jí radši šla koupit a jsem ráda, já a měření nejsme kamarádi, tak ještě polštářek a druhou sadu a můžu si něco odškrtnout.
Samozřejmě, že na to teď spí kočka a předtím po tom pěkně jezdila :angry: .
Kyblíky jsem viděla na německý ebay od 1 eura a bylo jich tam mraky, a nevypadalo to, že by mizeli závratnou rychlostí. Já jsem bytelně přesvědčená že kyblík zvládnem už od malinka, no uvidíme :grinning:
Roan za tři tisíce, to je paráda :wink: , já dumám, jestli koupit bazarovej nebo novej a pak ho prodat, zdá se mi, že to finančně vyjde podobně. Je jich tu dost a zdají se mi oblíbený. No uvidíme.
Já jsem chtěla plést deku na přikrytí, mám ráda tyhle rovný nenáročný věci, ale když jsem si spočítala cenu klubka a kolik bych jich potřebovala, tak jsem to vzdala a koupila si na fleru.

Já tu gumovou věc na přebalovák asi kupovat nebudu, dám tam nějakou deku, něco nepromokavýho a třeba plínu.
Tak jen dořešit kterou komodu koupit.
5. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
ant: úklid jsem měla na týden taky v plánu, vyklidit kuchynské skřínky a přebrat a vymýt, skřínky zvenčí umýt, dveře v bytě, koupelnu umýt, komoru přebrat...a s většinou mám kvůli prstu utrum :frowning2: Tak ten pronájem je super cena :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
týjo, 2+1 za 6 se vším všudy, to je paráda, my máme to samý v praze za dvakrát tolik :unamused:
5. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz
suik: jakmile budu mít polštářek a peřinku, taky budu šít povlečení...jen dovézt stroj od rodičů, byl zaseklý na šití knoflíků, tak snad manža závadu odstraní a snad to zvládnu....nerada bych si přišila prst, jeden se stehama mi už stačí :grinning: jinak vlny jsou pekelně drahé, já že dnes ty 3 dostala a na svetřík to snad dá a zkusím, zda nemají nějaké schované naši :slight_smile:
Kočárek chceme nový..koukala jsem na netu ten Roan za 7500 nejméně....nebo za 10tis is autosedačkou, ale na krámě to bude dražší..plánujem 2 potomky po sobě, takže my určo nový a snad vydrží pro oba :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz
suik:Praha a tady ta naše prdel světa na Zlínsku to je rozdíl není to moc ale ani málo na naše platy :wink: doufám že mojemu výjde práce a pak bychom vzali ten byt
5. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz
kov...jasne, az na nejaky bezedny ucet kapnu...tak to zcerstva nahlasim, to da rozum :wink:
anty...makam...ne ze bych drela do strhani, praci mam v pohode...ale nejak ten prival energie v druhem trimestru nedorazil a ja si pripadam vice a vice KO. Ale co me stve desne jsou ty moje krize...je to mazec...zda se mi, ze kdyz se rozhybu, tak je to lepsi, ale rano vstat a odbelhat se aspon na zachod mi nekdy trva 10min....holky ja jsem nikdy takovou bolest nezazila...takze nevim, co budu delat az budu rodit, kdyz takhle nezvladam ani ty zada :grinning: Asi poprosim o bacnuti nejakou palkou do palice a zazadam o nabiti vedomi az na posledni zatlaceni :grinning:
Jinak ta cena za byt je myslim dobra...se vsim vsudy...to koukam teda :wink:
5. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
suik: ještě k povlečení, zapínání jsi vyřešila jak? knoflík, patent, suchý zip..?
5. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
saf:u mě příval energie taky ve 2.trimestru nebyl za necelé 3týdny začnu 3trimestr tak jsem zvědavá jaký bude tento no když se dívám na své břicho tak se mi už ted s ním dělá všechno špatně tak nevím co budu dělat pak :grinning: :grinning:
holky a vy nefotíte pupíky my s kov fotíme poctivě :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz
ant: ja jsem dokonce ostuda totalni, na to ze doma mame dokonce dva digitaly, mam asi tri fotky... :sweat_smile: vzdycky si vzpomenu kdyz uz jsem v pyzamu v posteli uuuuplne spaci. Jdu se vyfotit!
5. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz
sam:jo vyfot se :wink:
5. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz
sam: s focením jsme na tom podobně...můj má vybité baterky a jak tu stěhujeme, nabíječka je někde pečlivě uklizená a manželova zrcadlovka, s tou mě musí blejsknout on...ale není čas, snad o víkendu :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz
anty...no myslim, ze kdyz naval energie nedorazil doted...uz s nim moc pocitat nemuzem :grinning: A brusek uz zacina pomalu, ale jiste prekazet...zavazovani botu uz mi trva nechutne dlouho....taky ta rychlost chuze uz neni co to bejvalo....zazinam se kolebat jak kacena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sambu...fot fot! Rady se mrknem :wink:
5. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz
rennu:o víkendu to určo doženeš :wink: a co stěhujete vy se stěhujete jinam?
jéé, už šijete...jen do toho, s větším břichem to je fuška, já si ušila mantinel do postýlky a tam dala patentky a pak vnitřek do kolíbky :slight_smile:
pletla jsem taky, ale to už po porodu...mi mrzí, že mi to nenapadlo za těhu, upletla jsem svetr a vestu a šálku :slight_smile: vlnu jsem kupovala v německu :slight_smile: takže pro pletařky doporučuju šálky, ty jsou snadný a rychlý a prckové určo využijou i když třeba až na příští zimu :wink: ono po porodu na to moc času nebude :sweat_smile:

luci, gratuluji ke kontrole :slight_smile:

rennu, kočár za 3000kč, super :slight_smile:

safry, bolí tě záda?? jestli kříže, tak nejlepší na uvolnění je dřep :wink: nebo prostě sezení na velkém míči :wink: :slight_smile:

ant, zubák bude jistě v poho...a nájem dobrý :slight_smile:
saf:no ty si taky dlouho nefotila :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz
ojo:mám dotaz ty si přeci jenom zkušenější je možný že mi malý tlačí na žalůdek ?a já už tolik nesním strašně mě bolívá žalůdek když sním něčeho trochu víc večer nejím už vůbec aby mi nebylo zle vždycky jsem to dlouho trávila pak
5. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.