• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
čerstvě ušitá a testovaná peřinka :grinning:
5. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
ojo...tak drepovat muzu zkusit...ale nevim, jestli se pak jeste postavim :grinning: Velky mic nemam...a hlavne nemam na nej prostory...ale koukala jsem na netu na nejake lehke cviky, co by snad mohly zabirat na krize a snad pomuzou...akorat doma misto neni...toz nejak to musim vymyslet. Chybi mi posilovna...pred tehu jsem chodila 4x tydne a tak mozna ochable svalstvo zacina davat znat svou ochablost....jak ubohe :grinning:
anty...no ja fotim v rozmezi par tydnu, at je videt nejaky pokrok...tak se blysknu pristi tyden :wink:
Ale prilezitostne koukam kdo da do albicka nejakou fotku a vsechny se mi moc libi....ja mam takovou radost, ze uz ten pupik vypada jako tehu pupik a ne vybouleny spek :grinning: Moc vam to holky slusi :wink:
5. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
suik: jeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ! ja chci taky testovat :sweat_smile: :grinning:
5. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz
rennu: máš tam i to zapínání, původně jsem chtěla knoflíky, ale zjistila jsem, že jsem to blbě vymyslela a že by knoflíky vypadaly ošklivě, tam se to musí nějak na konci přehnout přes sebe, zkoumala jsem naši dospěláckou peřinu. Polštářek vyřeším úplně bez zapínání ala Ikea.
moje brisko - modifikovano :wink:
suik...super...a hlavne ze prosla testem spokojenosti :wink: Holky...ja nestacim koukat, co vy vsechno doma vytvarite...se citim jako trotl...v planu tvoreni totiz vubec nemam....ale budu tyrat ditko otiskem tlapicek do hliny nebo neceho....v cechach jsem chodivala do keramiky a u nas maji vsechna mimina povinne vytlacene tlapicky a vypada to super :dizzy_face: ....tady jsem od pece lehce odriznuta, tak vymyslim nejakou alternativu :slight_smile: Ale jako vzpominka je to naprosta bomba :wink:
5. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
suik:jseš dobrá já jsem totální poleno na takové věci :wink:
5. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
sam:pěkný pupík já si připadám jak slon oproti vám vy máte ty pupíky tak malé a já jsem obrovská :cry:
5. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz
ant: coze? asi se sem jeste dam z profilu, to Ti spadne celist :astonished: :grinning:
5. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz
sam...super pupik :wink:
anty...co to povidas...Simonek ma krasne bydlenicko u tebe!!! :wink:
5. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz
sambu: ty že si kupuješ XL? Pěkné bříško.
holky dík....mě to hrozně baví a v poslední době jsem se rozjela, ale budu muset na chvíli končit a sbalit si krabice a stroj. Mám to po máme, ta na nás taky šila, mám od ní spoustu super bavlněnejch látek. Tahle je ale kupovaná, jsem počítala že bude levnější a že uštřím, ale neušetřila. Měla jsem hroznej problém si vybrat. Nový by vyšlo asi i levnějc :sweat_smile: ....no co, je aspoň s láskou dělaný :grinning:
5. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz
sam:ty jsi celkově štíhlejší než já proto to tak je a podívej se na můj pupek co jsem fotila o víkendu to je rachot zdá se mi že mi ten pupek roste každým dnem budu jak slon :confounded:
5. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz
ant, staci? prijde ti porad maly :grinning: :grinning: :grinning: ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz
sam:no je trošku větší než na předešlé fotce ale na mě nemáš :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz
sam:ve kterém si?
5. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz
ant: jen pockej, ja te do toho devatyho dozenu :grinning:
5. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
jsem devatenactej tejden!!!! Teprve!
5. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
a nejhorsi je ze ho ma takhle od tretiho, pribrala jsem blby tri a pul kila a pritom vypadam jako bych spolkla velrybu i s celym namornictvem :grinning:
5. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz
sam:tak to jo jsem o 7týdnů před tebou ale ted mi to břicho teprve pořádně roste úplně se bojím jak vstoupím do 3trimestru budu jako bych spolkla meloun :wink:
5. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
ja ho mam takhle snad od dvou a pul mesice, nekecam. mamka se smala a rikala ze je to v gench, ze ji tipovali dvojcata nejmin. ma to i vyhody, v mhd me poustej sednout uz od zacatku :wink: :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz
sam:jo tak výhody ten pupík má to máš pravdu :wink:
saf:díky za podporu
5. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz
sam, z profilu už je to pořádný krásný pupík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ant, jj je to možný, že ti malý tlačí na žaludek...ale může to být prostě i tím jiným stavem, zkus ten mátový čaj, mohl by ti pomoct na trávení :slight_smile: mě teď často malý tlačí na močák i do nej kope :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

saf, škoda s tím míčem, ten je na tyhle bolesti fakt suprovej :slight_smile: a jestli jsi před těhu posilovala, nebude problém dát tělo zpátky do formičky...škoda, že jsi přestala...stačilo jen vynechat cviky na břicho a který by ti nedělali dobře :slight_smile: dřep určo zvládneš, na uvolnění taky bomba, i když se to nezdá, je docela snadný, ještě se chytit za ruce, jako při modlení a loktama zapřít o kolena :wink: a při nejhorším se svalíš rovnou na zadek :grinning:
a taky se doporučujou cviky na prsa, dlaně proti sobě a tak vyvýjet tlak (výdech), pustit (nádech) a znovu :slight_smile:

tak dobrou holky :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 22:29  • Odpověz
ojo:díky a dobrou :wink:
5. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz
tak koukám, že každému vyhovuje něco jiného co se týká přebalováků :slight_smile: Já bych měla z toho na postýlce blbej pocit, že mi mimi spadne!
Nám se ta podložka taky po roce roztrhla, ale tak nový mimi dostane novou podložku at ho nešidíme a tu starou taky určitě ještě někde využiju.Teda ale Alex mi u přebalení nijak často nečůral :grinning: to spíš ted do vany, prasátko! jenom ho posadím do teplé vody už čůrá :sweat_smile:
vaničku jsme používali necelé 3měsíce, v kuchyni na stole,pak velká vana a lehátko, sedátko máme taky, ale neposazovala jsem ho dokud sám nedokázal sednout, takže když jsme začali používat sedátko, byl už natolik pohyblivej, že chtěl ve vaně šmejdit.
5. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz
Tak holky, zmermomocnila jsem svého drahého, aby mi zvěčnil břicho a zmenšil fotky a normálně se stydím to sem dát. Ještě minulý týden přítel tvrdil, že to nejsou špeky, ale miminko. Teď už mě oslovuje špekounku. Tak jsem se ohradila, že ještě nedávno říkal, že to je miminko a víte, co on na to? "Tady veprostřed je to miminko, ale tady po straně má schovaný hračky!"
5. kvě 2010 ve 22:47  • Odpověz
ojo...dekuju za tipy k cviceni :wink: Ja jsem prestala...pac muz mi nedovoli nic delat...jakobych byla malomocna nebo co...ale doufam, ze ty zada povoli...no a po porodu se hold uvidi...snad pak brzy zase zacnu cvicit :slight_smile:
loty...se nestyd...tu jsme se stydeli vsechny uz davno....ale pupiky ukazujem :wink: Hele tvuj pritel by zaslouzil na prdel koukam...pry hracky :grinning:
holky...jdu si udelat jahodovy koktejl a pak to zalomim u nejakeho filmu....nikdy to nevydrzim do konce :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 22:57  • Odpověz
loty: :grinning: to je padouch
5. kvě 2010 ve 22:58  • Odpověz
safry: taky chci na něco koukat, ale všude se tak krásně povídá....
jste mě pěkně nalomily s tím košem. Mám tu jeden na látky, je do hranata, ale přijde mi hlubokej, pak mám jeden u našich, v tom je nevyžehlený prádlo a to bylo myslím na miminko. Ale je to na zem, nemá to kolečka....asi na to prdím, bude jen postýlka.
5. kvě 2010 ve 23:01  • Odpověz
Něco na tento způsob, jen bez uší: http://www.fler.cz/zbozi/kos-na-dite-684221
5. kvě 2010 ve 23:02  • Odpověz
loty: :grinning: :grinning: :grinning: to je heeeezky!!! Manzel dostal zachvat smichu, asi to zacne pouzivat :stuck_out_tongue_closed_eyes: my mame hracek taky zasoby :grinning:
5. kvě 2010 ve 23:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.