• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Tak je to tam, pro srovnání jsem vyhrabala i něco dřívějšího.
5. kvě 2010 ve 23:05  • Odpověz
ja dostala kos na miminko od babicky, je po my mamce a me a brachovi :slight_smile: krasnej ratanovej na koleckach, babicka do nej usila perinky a jiny udelatka, cervenobily kosticky jak piknikovej ubrus :dizzy_face:
5. kvě 2010 ve 23:07  • Odpověz
loty: zadny hracky tam nevidim :sweat_smile:
5. kvě 2010 ve 23:11  • Odpověz
sam: Zepředu jsem to zcenzurovala :grinning:
5. kvě 2010 ve 23:12  • Odpověz
holky dobrou noc, uuuplne tu usinam:slight_smile: zejtra musim ulovit nejaky nositko, nebo se v nich zamotam uuuplne. Furt nevim jaky, jestli Beco, Manducu, Ergo, Closeparent,... nebo satek. Fakr netusim. Nejaky tipy? Rano proctu :wink: :slight_smile: Dobrou!
5. kvě 2010 ve 23:27  • Odpověz
holky dobrou :wink:
loty:malý a pěkný pupík
5. kvě 2010 ve 23:29  • Odpověz
dobrou všichni!
5. kvě 2010 ve 23:30  • Odpověz
taky nevidím, žádný hračky :grinning: ....pěknej pupík.
Sambu: já jsem jednoznačně za šátek, ani jedno není levná záležitost a šátek mi přijde univerzálnější a dá se použít i pro miminko a je i lepší, že se dá uvázat různými způsoby....jen se to naučit.
Já nosítko koupím až na větší dítko a v případě, že šátek bude tatínek stále odmítat, to už ale bude spíš krosnička.
5. kvě 2010 ve 23:33  • Odpověz
taky se loučím, dneska jsem toho nakecala teda strašně :grinning:
5. kvě 2010 ve 23:34  • Odpověz
dobré ránko přeju :wink:
u nás teda strašně prší až hrůza :confounded:
6. kvě 2010 v 07:42  • Odpověz
Taky přeju pěkné ráno ikdyž venku to tak navypadá.
6. kvě 2010 v 08:03  • Odpověz
Dobré ráno těhule,

teda Vás dočíst... :grinning:

Tak mi máme za sebou kontrolu na kardiologii, naštěstí se Kubíčkova šelest na srdíčku nepotvrdila, tak mám obrovskou radost, za 1-2 roky máme přijít ještě na preventivní kontrolu.
Včera jsem si byla ve školce pro rozhodnutí a Kubíček v září nastupuje do školky, tak jsem šťastná jak blecha!!! :slight_smile:

Jinak k probíraným tématům:
Kubíčka jsem od malička koupala ve vaně s takovou podložkou
http://www.malvik.cz/Vse-ke-koupani/lehatka-do-vanicky/Easy-Bath a byla jsem s ní moc spokojená, takže ji asi použijem na druhé baby.
Přebalovák jsem neměla, používala jsem v kopelně přebalovací podložku na vanu, mám ji tam do dnes ale už byla popraskaná, takže jsme koupili novou a pak jsem měla v obýváku cestovní postýlku a na ní byl taky přebalovák, takže jsem se obešla bez komody. :wink:
Jinak já mám spoustu věcí po Kubíčkovi, takže asi nijak moc nakupovat nebudu.
6. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz
Marge:to je dobře že je vše ok :wink:
6. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
Loty: já žádné přihrádky na hračky nevidím, hlavně nevidím žádný zadek ani prsa, prostě ti jen roste bříško. hezkéé.

S těma vaničkama, kyblíkama, lehátkama, přebalovákama jsem úplně mimo, ono se to nějak vyvrbí.

Máme taky malý byt, ložnici máme v docela velkém obýváku a pokojíček má jen tak 7m2, takže prcek, ale pro předškolní dítě dobrý. S velkou postelí a postýlkou to sice bude narvané, ale zas to bude jen na spaní. já tam s ním budu zůstavat, když bude nějaká krize, a hlavně ze začátku, ať se velký miláček vyspí.

V koupelně se taky ani nehnu, pračku bych mohla nějak využít, akorát mám na ni přímotop, bo koupelna se nám normálně moc nevytopí. naštěstí mám moc šikovného muže kutila, tak mu věřím, že něco vymyslí.
6. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
safry: já jsem začala šíleně ochabovat hned na začátku, úplně jsem cítila, jak mi kynou záda, ramena a jak je nedržím rovně. tak jsem šupem začala chodit na těhu cvičení a je to super. snad se přinutím i aspon 1x týdně plavat. Doma mám balon, tak semtam se na něj na chvilu taky vrhnu. jinak na domácí cvičení mrkni tu: http://www.stream.cz/?search_text=cvičen%C3%AD+pro+těhotné&a=search
je tam sice i balonove, ale i bez balonové, tak ti to snad pomůže. mě se podle toho cvičí dobře, bo jedou pomalu v tempu a říkají co kdy dělat.
6. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
nevýhodou těhotenského cvičení na kurzách je obrovské zrcadlo ve sprchách. v pondělí jsem objevila opravdu šťavnatě vypadající celulitidu, a to i z dálky i z blízka. včera byla ještě nápadnější a navíc přibyla dost výrazná hnědá čára od pupíku dolů. já s ní počítala, bo jsem taková výraznější (jako malá jsem byla jak cikáně - černé husté vlasy a černé velké oči), ale nikdy jsem si ji nevšimla. to je zas výhoda naší malé koupelny, na prdel si nevidím a na bříško koukám jen zvrchu.
6. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
suz: :grinning: :grinning: zatracené zrcadla, taky se na sebe dívám jen oblečená, ale neboj, za čas budeme vypadat zase jako lidi :wink:

Jinak zítra jedeme na ten UTZ, tak jsem zvědavá, uvidím kdy se sem dostanu, ať poreferuju...

Holky mám dotaz, nevíte, která pojišťovna platí nadstandard v porodnici? Nebo jestli to vůbec nějaká platí? Nebo jak to vůbec funguje? Nejsem frfňa, spíš mě to jen zajímá :astonished:
6. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

teda, to je bezva, když nemusím vstávat v 6, abych zblajzla prášek. Takhle jsem se hezky vyspinkala do půl desátý :slight_smile:
No a teď si dávám chlebíka s nutelou, mám na to chuť od té doby, co to tu někdo psal. K tomu mám teplé mlíčko, tak je možný, že si půjdu zase lehnout :grinning:.
6. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
Hej holky, nemluvte o nutelle, bo si ju asi pujdu koupit :unamused: . to od vas není vůbec hezké...

Dis: myslím že pojištovna to neproplácí, ta moje - vojenská - určitě ne. Ale mrkni na stránky svojí pojišťovny, mají tam určitě stránku s těma bonusama. Mě proplatí 100 Kč za vitamíny :slight_smile: (asi na celaskon nebo ja nevim jake jine za stovku), a pak 1000Kč na těhu cvičení.
6. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
No, já mám všeobecnou a byla jsem se tam ptát, nepřispívá na vitamíny, neproplatili 1.trim.screening a ani neplatí nadstandard - za 3minuty jsem byla venku i se zaklepáním - hrůza děs :angry: Tak jsem spíš chtěla zjistit, jestli to některé je, že bych pláchla...
A s nutelou fakt neprovokujte! Mám tu poslední dvě polomáčené sušenky a do obědu daleko :unamused:
6. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
Kov ahoj, jak ti je? ono ted neni kam spechat, kdyz je takove pocasi, ze

Holky my mame taky celke maly byt a to jen 2+kk, takže tusík ani nebude mít vlastní ložnici, zatím bude spát s námi a my už pracujeme abychom se max. do 2 let vystěhovali do vlastního, jinak bychom se v tom bytě zabili. Takže už ted nehodláme moc nábytku kupovat, protože by se nám to tam nevešlo, jen jednu komodu na oblečení pro tuxe a nějaký přebalovák asi ten obyč. z Ikei nebo něco podobného. žádné vaničky, budeme koupat v kybliku.
6. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
Discreet: já pochybuju, že některá pojišťovna bude proplácet nadstandart v nemocnici. To by je zruinovalo. ale můžu se mýlit.
rennu: Roan Marita za 3 tisíce a v dobrém stavu, tak to je prakticky zadara. Tak to možná taky budu pokukovat po bazáčích. Včera jsem někde viděla prodávat ten béžové s koženkou, který jsou ještě dražší - za 4 tisíce. Ale ještě počkám, chceme ho kupovat až v létě.

antana: pronájem 2+1 za 6 tisíc, to je špica. TAk pak písni, jak to tam vypadá a jestli do toho jdete. To by bylo super, s mimískem mít o pokoj více, viď :slight_smile:

suik: teda ty jsi šikula šikovná, takhle šít. Myslela jsem si, že si takové věci jako povlečení a tak budu šít taky, dostali jsme od kamaráda starej krásnej šicí stroj, šlapací. Přímo je miluju, ale nefunguje, prostě se to otočí vždy jen o půl kola a ne o celé, takže to nešije. Tak si myslím, že je asi moc dlouhý ten řemen, tak ho asi zkusíme o maličko zkrátit.
Ty bláho, koukala jsem Ti do alba a to povlečení je super a koukala jsem i na kolotoč nad postýlku, jsou úžasný :slight_smile: Fakt jsi moc šikovná
kov:jo bylo by to super měli bychomkonečně ložnici :wink: ted mám ložnici i s obývákem dokupy spíme na rozkládací sedačce no švagr se nám zeptá a půjdeme se na něj co nejdřív podívat,ale je to naproti našeho byty patří pod státní hřebčinec takže je dobře znám jsou velký a ted nově zrekonstruovaný takže za mě určo jo musí se k tomu vyjádřit i můj :slight_smile:
6. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
a hlavně mu musí vyjít ta práce a jdeme do toho
6. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
safryy: jj, taky jsem furt čekala na ten příval energie v druhém trimestru a teda nic moc :slight_smile: Občas mám takový nával, začnu něco dělat a tak nejpozději do 10 minut je po energii a musím si sednout :slight_smile:
TAky už si při zavazování bot začínám připadat jako potapěč - nádech, uhnout někam s břichem, potopit a zavazovat :grinning:

antana: jé, tak jediný my 2 jsme poctivý fotografky pupčounů, viď? A to jsem původně myslela, že vůbec fotit nebudu, protože jak jsem tlustá, že to nebude hezký. Ale zjistila jsem, že jde pouze o úhel a tak ..., protože prostě i baculka může mít hezký fotky pupíku :slight_smile: A jsem moc ráda, protože to bude prostě vzpomínka :slight_smile:

sambucca: tak co, vyfotila jsi pupíka? koukala jsem do alba a zatím nic :slight_smile:

Holky, vy jste všechny takový pletařky, já se to učila jako malá a od té doby ne, ... teď mne to trochu mrzí :frowning2:
6. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
sambucca: aha, tak ty jsi hodila fotečku rovnou do diskuze :slight_smile: - no krásný pupík a koukám, že přibíráš jen na bříšku, jinak jsi štíhlice :slight_smile:
Ty bláho, to valím oči, když vidím pupíka z boku, zepředu bych to do něj neřekla :slight_smile:

safryy: jj, otlaček nožičky a ručičky miminka budu určitě taky chtít. Myslím, že v poho alternativa je sádra. Dokonce někdo udělal dobrý marketingový tah a začal na to prodávat speciální sadu :slight_smile:

suik: to je jedno, co to stálo, ale když to vyrobíš sama a s láskou, tak ta láska v tom je prostě už navždy :slight_smile: a tu energii s sebou ponese :slight_smile:
6. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
jo kov zdá se mi že jsou holky líný se fotit :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
safryy:
6. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
já se fotím. ale jen jednou za dva týdny, kdyz mám o víkendu muža! takže teď tam o vikendu bude.
6. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.