• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kov:jé to je pěkný :wink:
6. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz
suz:dobrá tedy i rennu říkala že se o víkendu vyfotí tak vidíš kov nebudeme sami :grinning:
6. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky,

s tím pletením a šitím máte můj obdiv. Já sice jakž takž umím oboje, ale prostě na to nemám dost trpělivosti. Například všechny svetry jsem vždycky dovedla pouze do stádia vesty.
dis: O pojišťovnách si iluze nedělám, ale třeba budeš příjemně překvapená. Ale tady v pražských porodnicích mám trochu pocit, je je člověk příjemně překvapený, když je ten nadstatndart zrovna volný.
No a energie taky pořád nejde. Mě spíš docela děsí ta ztráta fyzické kondice. Jakýkoli kopec mi dává příšerně zabrat - ani už ne protesty bříška, ale stávkujou mi nohy. Mám co dělat, abych se dostala od tramvaje k domu. :slight_smile:
6. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
anatana: taky si myslím, že už ti Šíma může tlačit na žaludek, přeci jen jsi dál, takže malej už je dost nahoře. Ale jak píše ojo, může to být i tím tvým zažíváním,.... Já na zažívání bumbám heřmánkový čaj - nejlepší je kupovaný z lékárny od firmy Megafyt - mají sypaný i pytlíkovaný. Kupuju pytlíkovaný, od začátku těhu jsem lenivá si dělat sypané čaje.

lotyna: uprostřed miminko a okolo schované hračky :grinning: Jen se nestyď a fotku sem šoupni :slight_smile: Tak jsem koukala a kde máš mít schovaný ty hračky, vždyť jsi hubenka. Krásný bříško :slight_smile:
6. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
loty:a věř bude hůř vím co říkám :slight_smile: v noci se budím spocená až na kost funím nemůžu vyjít doma ani schody když uklízím jsem z toho marod týden a ty oteklénohy ani nehodnotím a břicho to vypadá že každou chvilku prasknu :grinning: prostě děs
6. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
a malý kopá čím dál silnějí cítím ho jak se pořád někde hnízdí a přetáčí a né vždycky je to příjemný a to mám jěště dost týdnů před sebou dneska jsem stoupla na váhu a další děs mám 7kg navrh nechápu z čeho když jim samé netučné jídla :frowning2:
21.5 mám jít na zátěžový test na cukrovku doufám že nebudu mít jěště dia dietu :confounded:
6. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
Musím říct, já břicho zatím nefotím, páč jsem velikosti vorvaně i bez potomka, tak to neni moc na vystavovaní, uděláme někde pár fotek, že jsem fakt to dítě nosila ale jen tak, vy štíhlí holky včetně tebe Kovaldo :wink: máte krásný bříška a fakt vám to sluší, snad zvládnu po porodu zhubnout na nějakou ucházející váhu a další těhotenství si užiju s hezčím břichem než teď.
6. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

ant, otékají tě nožky ?:frowning2: to musí být pak určo hrozná zátěž...a řekl dr. z čeho to je, jestli třeba zadržuješ vodu?? :slight_smile:

ad příspěvek od pojišťovny, mě proplácí vitamíny, předporodní kurzy, plavání pro těhule a veškeré náklady spojené s porodem vč. otce u porodu :dizzy_face: ...dává mi 1500,- páč jsme tam oba, tak jsem se rozhodla pro nadstandart, jestli bude volný a necham si ho proplatit pojišťovnou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: když ne, tak to udělám jako loni, to jsem ho využila na vitamíny, a za ty poplatky za pobyt v nemocnici :slight_smile:
6. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
alisku:já jsem teda tlustá břicho nemám vůbec hezký ale fotím je to památka a jak říká kov dle určitého úhlu jdou nafotit ucházející fotky tak se nestran jsme na tom určo stejně no já hůř :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
ant: Vždyť já vím. Ono se mi snad to břicho bude na zkoušky hodit. :slight_smile: Ale zase bych byla docela ráda, kdyby se už mimčo aspoň občas projevilo, aspoň bych věděla, že tam je. No vidíš, a ta cukrovka, taky se sestra v poradně posledně zmiňovala, že to příště domluvíme. Já ten test absolvovala ani ne před rokem a vůbec se mi to nelíbilo.
Zítra si mám volat na výsledky z plodovky, tak z toho mám trochu stažený žaludek. Ale snad kdyby to bylo blbý, tak by mi už volali, aspoň doufám.
6. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po delší odmlce. Nějak nestíhám... :unamused: Držte palce, dneska v jednu jdeme s Barunkou do poradny...

Anty, 7 kg není tak moc, některé mamky už mají i přes 10 kg. Já zatím 3,5 kg nahoře, ale je to tím, že se necpu pečive kvůli té mojí bezlepkové dietě a celkově mi nějak extra nechutná. Jsem se musela ráno nutit do jogurtu. No a teď jsem dovařila koprovku, že jsem na ni měla chuť a ta mě už nějak přešla... Ach jo a to si ještě musím uplácat a uvařit k tomu bezlepkovej knedlík, páč brambory skoro došly... :unamused:
6. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
ojo:no myslím si že vodu nezadržuju je to z toho když něco dělám tak oteču je to zátěž ty kila co mám bílkovinu v moči nemám zatím tak snad je to dobrý no a mám vysoký tlak 160/95 a jěště ty stahy dělohy no prostě musím víc odpočívat ale fakt mi nejde proležet celé těhotenství
6. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
Holky, diabetická dieta se fakt dá, tělo si hodně rychle odvykne. Já to měla snažší v tom, že mi na cukrovku přišli u malýho těsně před porodem v porodnici. Teď už mám taky asi 2 měsíce po OGTT křivce a zatím v pohodě, za necelej měsíc jdu pro jistotu zase... :wink: Hlavně to chce s sebou vlažnej černej čajík... a pak i taky něco k jídlu, abyste to pak mohli zajíst ještě v čekárně po posledním náběru. Někde berou krev z prstu, mě chtěla mudra už ze žíly. Držím palečky! :wink:
6. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
marge: mám velikou radost, že se Kubíčkovi ten šelest nepotvrdil. To se ti ulevilo, viď :slight_smile:

suzete: taky máme maličkou koupelnu a bývá tam někdy chladno, protože je to místnost na kraji domu, tak chceme koupit takový ten koupelnový zářič na zeď, nezabírá místo a hřeje dobře a rychle :slight_smile:. Tak by se ti pak uvolnilo místo na té pračce :slight_smile:

discreet: jé, ty máš dnes utz, tak se těším na výsledky :slight_smile:. Ty se máš :slight_smile:
Myslím, že moje pojišťovna - zaměstnanců bank a pojišťoven (207) dříve přispívala na nadstandard v porodnici, ale jestli to tak pořád je jsem ještě nezkoumala.

suzete: no jak myslíš, že jsem k tomu nápadu s nutelou vůbec přišla - TADY :grinning:. Vůbec by mne to jinak nenapadlo. My kupujem max. takový to maličkatý balení - taková ta plastová vanička s nutelou, jak je tam tak 2 lžičky. Tak to si mlsneme s manžou každý svou vaničku a nazdar. No a včera jsem prošla Kaufland 2x, abych našla nutelu a koupila si pořádné balení :slight_smile:

alisek: díky za optání, je mi už docela fajn. Rýma se mne teda pořád nějak drží a sem tam si zakašlíkuju, ale vlasntě je mi docela dobře a do práce už se těším, protože se strašlivě nudím.

antana: no tak to moc držím palečky, ať drahému vyjde ta práce, abyste ten byt mohli vzít, jestli je veliký a nově zrekonstruovaný, tak to by byla výhra :slight_smile:
Spíš myslím, že se holky styděj se fotit. Taky jsem se styděla, ale prdím na to, jsem jaká jsem a hotovo :slight_smile: Holt má Žanetka luxusní ubytování - pěkně polstrované polštářema ze všech stran :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
loty:neboj určitě to bude ok budeme držet pěsti to se i dozvíš co čekáte že?
marge, to je dobře, že je Kubík ok :slight_smile: :slight_smile:

loty, neboj, určo jsou výsledky ok, kdyby nebyli, tak si taky myslím, že by hned volali :wink: a cukrovku taky budem domlouvat příští poradnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak já se taky hlásím do klubu pravidelně fotících pupík :grinning: :grinning:

jo a moje pojišťovna proplácí i screening a i UTZ kyčlí :slight_smile:
kov...já mám taky OZP http://www.ozp.cz/pro-klienty/zdravotni-programy/pro-matku-a-dite/pro-maminku/prispevek-az-1500-kc/ a tady máš stránku na co vše přispívaj :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
kov:jo to je pravda taky si říkám že na to kašlu ale když se vidím nahá tak nechápu mojeho že se mu jěště líbím no je to děs mě teda už dělá problém i holení a stříhání nehtů
6. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
ant, no bílkovina značí zánět, ale může se ti objevit, když před poradnou málo piješ...to jsem měla já minulou poradnu, ale teď už to bylo ok :slight_smile: tak odpočívej co to jde a nožky nahoru :slight_smile:

na zátěžák jsem zvědavá, jak bude probíhat tady, minule jsem ho měla ještě u jinýho dr. a to bylo v pohodě, i vodu jsem mohla pít během těch 2 hodin :slight_smile:
6. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
ahoj, já mám dneska nějakou hnípavou náladu...zase jsem přemejšlela o tom, jak mě skopčáci nepojistěj a já budu muset zůstat u našich, resp. v baráku po našich :unamused: a to se tak do toho novýhu bytu těším :cry: ...no snad mě to přejde.

kovaldo: díky. Já mám taky šlapací, jednu dobu jsem na něm šila, ale chyběl mi entl. Ale stůl pořád mám (mimochodem má optimální přebalovací výšku, ale na čem budu šít :pensive: ), a na něm mám už starší elektrickou veritasku.
Taky to šlapání mi chvilku trvalo, než jsem se to naučila, ale jinak byl supr. Občas se spletu a šlapu na starým místo abych mačkala ten pedál a divím se, proč nešiju :grinning:
6. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz
holky, to já se fotky nezříkám, jen ještě nebylo úplně vidět, že jsem těhu, jen se mi zvětšovali mišelinky ale td se i ten střed vyplňuje a bude to jedno velky mega břicho, jak říká Kov, luxusní bejvák pro mimčo v mém případě, má přímo apartmán :sunglasses:. Jen není příležitost se moc fotit, nějak nestíhám, pořád slibuju že sem dám fotky z utz a zase nic.
Holení už začíná být taky u mě na delší dobu a stříhání nehtů neřeším, zaplatpanbu, chodim pravidelne na pedikuru, to si u toho polezim a odpocinu.
6. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
ojo:no jo budu se snažit co nejvíc ležet ale do toho mám jěště konečnou ve škole budou ted písemky a tak no mám se na co těšit :confounded:
6. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
Holky jaka dieta se drží při cukrovce??? taky mě čeká test a mám dost strach že bude pozitivní, jsem obezní a ty mají větší šanci, že budou cukrovku mít.
6. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
alisku:no hlavně nesmíš cukr tedy jen umělé sladidlo a to do všeho vůbec žádný cukr musíš pravidelně jíst nesmí se alkohol a nesmí se světlé pečivo jen tmavé v mém případě v kombinaci se žlučníkem nemyslitelné nesmím tmavé pečivo jen světlé a pak už si to přesně nepamatuju
6. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz
ale na netu si to přesně najdeš a nestraš třeba to bude vše ok
ant: Doufám, že se to dozvíme. Chci se pokusit dovolat se přímo doktorce, protože další rozhovor s tou úžasnou sestrou bych absolvovat nechtěla.

Ach jo, moje stará zlatá OZP. Jen co to půjde, přehlásím se k ní zpátky.

No a ta cukrovka, já jenom doufám, že mě nepošlou tam, co minule. Mně nevadilo vypít tu sladkou tekutinu nebo že nejím. Poliklinika, na které se od osmdesátých let vůbec nic nezměnilo, patrně tam od té doby ani nikdo neuklízel. Asi stoletá sestra, která chudák pořád nemohla najít kam si co položila. Moč do šampusek, který se nejspíš od minulého století nevymývaly, alespoň to tam tak bylo cítit. Záchod bez papíru a mýdla. Přineseš moč, sestra ji vylije a nádobku hned podá dalšímu čekajícímu. O její šikovnosti při práci s jehlou ani nemluvím. A to všechno třikrát (nebo čtyřikrát, to už si nepamatuju) dokola. :unamused:
anatana: no přibíráš proto, že přibírá Šíma. No, taky si říkám, že teď už to prostě nezabrzdím, když jsem koukala na ten růst váhy mimouška každý týden.

alisek: máš dobrý smysl pro humor, že jsem prej štíhlá, cha cha, na 100 kg se dostanu velmi brzy. Takže myslím, že se klíďo vyfotit můžeš. :slight_smile:

loty: neboj, výsledky plodovky budou určitě v pohodě. TAk už zítra budeš klidnější. No a jestli jdeš ke zkouškám, tak pupík se fakt bude hodit :slight_smile:

tatarina: držím palce na poradnu :slight_smile:. Jů koprovka, když na ni teda nemáš chuť, tak já teda přijedu :slight_smile:
6. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
tat:taky bych si koprovk dala a taky držím palce na kontrolu pak dej vědět jak si dopadla
6. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz
Marge: to je dobře, že to tak dopadlo a že je Kubík zdravej...
Loty: neboj, to bude Ok! Už by volali, kdyby bylo něco v nepořádku.
Já jsem ani nekoukala, jestli mi pojišťovna něco proplatí...asi jo. Ale já to moc nevužívám, léta jsem nevyužila ani příspěvek na nový brejle, jsem děsnej lenoch si zajít na oční. Já jsem vůbec moc tu pojišťovnu nezatížila a to jsem byla jeden čas samolátce....no teď ji aspoň trochu ždímu :grinning:
6. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz
no a jsem zvědavá kolik bude mít Šíma příště jdu přesně za 2týdny
6. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.