• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
já jdu na cukrovku příští pátek, zoufale se mi tam nechce :angry:
6. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz
ojo: jé, tak oni nám proplácej i screening? tak to jsem asi projela. No neva, stál jen 500,- Kouknu, na co nám ještě přispívaj, abych to zas neprošvihla.

antana: jj, holení je zážitek, ...

alisek: jj, taky musím začít chodit zas na pedikůru, už se těším.

lotyna: teda fuj, to se ti vůbec nedivím, že bys tam nechtěla zase jít. Bléééé

No, já bych měla jít na zátěžák asi za 14 dní, tak doufám, že se to bude dělat u nás na gyndě, tam jsou fajn a je tam čisto. A doufám, že to bude fajn a ideálně, kdyby to bylo, jak tu někdo psal - krev, 2 banány a krev a domů, ....
6. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz
jé já na cukr až za 2týdny ale zítra jdu k zubaři a už ted mám obavy
6. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz
Ant, tak s cukrama můžu mít problém jen v jídle a pak teda se sladkým, jinak vůbec nesladím a nepiju slazenou vodu. tak uvidíme, ne že by mi i taková dietka neprospěla.
Kov, tak já se od loňského roku na 100 dostávala, akorát mi do toho vlezl tuxík a bylo po redukci váhy.
6. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
Lot, tak v té klinice o které píšeš je to fakt zážitek, zní to dost hnusně.
6. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
Kovy, to už tu bylo mockrát, naposledy s buchtičkama s krémem. Ale pospěš si, ať stihnu toho mudra v jednu hodinu... :grinning:
6. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz
ojo: no jo vlastně, ještě ty fotíš pupíčka :slight_smile:

antana: taky nechápu, že se miláčkovi pořád líbím, při tom, jak vypadám.

Jé, teď jsem si dala hroznové víno a Žanetka mi začala hned tancovat v bříšku, asi jí chutná. :grinning:
6. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz
tatarina: no, tak jí vem s sebou a dovez mi to, já ven nesmím, jsem na neschopence :grinning:
6. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
Po mě moč vůbec nechtěli. Kupodivu tedy. Prý jim u mně stačí krev ze žíly. Nejdřív před vypitím, pak po hodině od vypití a pak po další a hurá domů... Určitě jsem nikdy nesměla nic mezitím jíst ani pít... To se dost divím...

Jinak dia dieta znamená i omezit přísun tuků, koření a tak... takže zjednodušeně nemastný a neslaný jídlo. A v tý porodnici to bylo teda o hodně k poznání na chuti, že je to dia. Ale druhej protipól třeba je, že jsem dostala k večeři uzený, horčici a chleba a za hodinu mi řezali břicho na císaře :grinning: Já třeba mlsala v porodnici oříšky a zeleninu, když už jsem nic nemohla... :wink:
6. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
Kov, já jsem taky neschopná, ale vycházky mám do večera... :wink:
6. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
Jinak kašlíček a rýmičku mám teda taky. Chytla jsem bacila od těch mých chlapů... :unamused: Po ránu se nemůžu skoro ani nadechnout, než si řádně odkašlu, ale to mám zase pocit že se poběžím objímat se záchodovou mísou, jak cítím ty hleny v krku... :confounded:
6. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
Jo, holky, moc sem si to tenkrát užila. Ale zase abych vás moc neděsila... To byly standartdní testy. My máme cukrovku v rodině, tak jsem na to šla. Pro těhule se to asi dělá jinak.
6. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
kov:no Šíma tancuje nejvíc po mase ale on už ted kopká průběžně celý den ale maso to ho rozparádí nejvíc no a v noci dělá největší cirkus :grinning:
6. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
Tak mě holky parádně z ničeho nic rozbolel zase zub, právě jsem se pro jistotu objednala k zubařce. Chtěla mě objednat sestra až na konec května... :rolling_eyes: Tak jsem ji řekla, že to asi tak dlouho nevydržím a že přijdu akutně nějaký den ráno... :sweat_smile: Tak si na mě nakonec najdou čas ve středu dopoledne. Ale už mi budou muset píchnout injekci, protože hrabání v nervových kanálkách bych asi jen tak nerozdejchala. Prý to tenhle náš týden těhu už tolik nevadí... :unamused:
6. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
no já jsem zvědavá jak dopadnu u zubaře zítra já už ted mám obavy :confused:
6. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz
Suiku, kam prosím tě se budete stěhovat do toho Německa? Písni do IP, nechci to tady řešit veřejně... :wink:
6. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz
tatarino: nevadí...já si tam taky budu muset skočit. Minule mi likvidovala kámen a jak to odštípla, tak tam zůstal ostrej kousek a pořád o něj jezdím jazykem. Jinak by mi nevadil, ale hrozně to svádí :angry: ....manžel tam je teď pečenej vařenej, lčí mu zub, co rok zanedbával a pořád to je boj, vytrhnout, nevytrhnout.
6. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
antana: no tak to by si u mne Šíma moc nezatancoval, maso nejím, jen ještě občas ryby :slight_smile:
Žanda díky bohu v noci zatím netančí, anebo mne to nebudí :slight_smile:. Ale ty jsi o 3 týdny dál, takže uvidím za čas :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
taky mám ted živější pohyby, až mi to někdy vadí, takový tlačení a svírání, jako když bych měla na břichu pytel s pískem, ale zase jsem ráda, že malý cítím, no už aby byl venku. zubaře mám naštěstí zasebou
6. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
k zubaři bych taky měla zajít, ale bojím se bojím. určitě tam nějakej kazík bude a taky se mi rozlomil zub, ale nechci, aby mi to dělali teď, radši až bude malá venku
6. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky,
já zase mimíska moc necítím, jen ráno jsem ho šmírovala na zádech a jen žďuch-žďuch-kop...:grinning: asi je unavený ze včera jako já a spinká.

ali: to tlačení v bříšku mám taky, a pak občas bouličku někde :slight_smile:

kov: zubaře se neboj, zbytečně strsuješ Žanetku....já už byla a v poho :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz
ahojda,
luci, marge: gratulka ke kontrole
ant: super cena za pronájem :slight_smile:
saf: tak to tě lituju, mě takhle bolí teď k večeru, ale to je asi tím balením, jak jsem pořád skrčená, ale nic příjemnýho. Tak ať tě to brzo pustí
ojo : díky za foto :slight_smile:
suik: pěkný, vy jste tady holky teda šikulky, že šijete a pletete, smekám :slight_smile:
sam: hezký pupíček
loty: ty máš pidi bříško :slight_smile:
suzete: neboj, tu celulitidu pak vyběháme u kočáru :slight_smile:
loty, tat: na zítra držímě pěstičky
to holky koukám, na co vaše pojišťovny vše přispívaj, ta moje snad na nic :confounded:
6. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
tat: tak ať tě tam moc netrápí, kov neboj
já jsem zvědavá na náš byteček, neboť volal drahý, že mu nejde vydrbat penetrace z podlahy ani technickým, a že barva se mu nelíbí a měl se na to vy... takže super náladička. Jsem zvědavá, až to uvidím já, někdy trošku přehání :wink:
dneska si jdu sendout s holkama, tak se těším že vypadnu od balení :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak další poradnu máme za sebou a všechno je v pořádku. :dizzy_face:
Děloha dosahuje 17 cm a přibrala jsem další 2 kg, takže super... :slight_smile: Pan doktor si poslechl srdíčko, takže paráda... Jinak dneska jsem moc nespala, malej dováděl.... :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
eli: gratulka :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
beru: Děkuju... :slight_smile: A příští týden ve čtvrtek UTZ v gennetu.. Už se na našeho Broučka těším :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
eli: taky gratulace!
Mě bříško bublá docela často, v noci ale spím. Doufám, že mi už přišel ten polštář, abych si mohla vypodložit bříšek a mohla ležet aspoň z části na břiše.
6. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
suik: To ten náš ´dáblík řádí furt!! Teď teda odpočívá, ale zase začne :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
tak to náš je zatím v klídku, stále pořádně nekopem, ale aspoň vím, že je to tou placentou :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
Ahojky, tak jen jsem chtěla oznámit, že u mě vyhrál kočárek Roan Marita - akorát nevím jakou barvu - a jakou vůbec ve skutečnosti seženu :astonished:
Do alba jsem hodila pár nej, tak prosím o komentáře :sunglasses:
6. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.