• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
dis, tak já už jsem hlasovala :grinning:

eli, gratuluji ke kontrole :slight_smile:

teda přijde mi zvláštní, že někoho ty kopanečky nenechají spát :confused: ...mě se to nikdy nestalo :sweat_smile: :grinning: :grinning: a teda těch vadících pohybů jen přibude, kort ke konci...někdy jsem si připadala, že mi jde to břicho prasknout :sweat_smile:
6. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
ahoj,
jen v rychlosti nakukuju.. :slight_smile: a ještě jendou díky za pochvalu svatební fotky :slight_smile:

Dis, jukla jsem do alba :wink:

a chtěla jsem se zeptat jestli se tu ještě uvažuje o tý zamčený skupině? :wink:
6. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
wolfi: ja chci zamcenou skupinu od zacatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: urcite bych se citila bezpecnejc...
6. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
Tak miminko si mě poslalo pro pizzu a donutilo mě celou jí sníst na posezení, i když jsem si chtěla kus nechat na večer. A mám další záležitost do zakázaného seznamu - taková ta "jezdící" auta, co jsou v samoobsluhách, jak u toho děti mají hysterické záchvaty, buď že se chtějí povozit nebo že z toho nechtějí dolů. Takže nákupy u nás asi budou ve znamení zavázaných očí. :slight_smile:
dis: Jeden hezčí než druhý! Takhle na obrázku jsou krásný ty žlutý, ale na tyhle barvy prý hmyz pořádá nálety.
eli: gratulace ke kontrole
6. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
eli:gratulka ke kontrole :slight_smile:
byla jsem s drahým na obědě tak sem tu chvilku nebyla
Beru:jak máte veliký byt?to jste si ho koupili?
6. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
Díky za komentáře - koukám na ně pořád kolo a už nevím, co se mi líbí :confused: Třeba to rosekne ten můj chlap :grinning:
lot: s hmyzem mě už taky varovali, tak já fakt nevím
No však času je ještě dost!
eli: gratulace a závidím ty pohyby :frowning2:
Já jedu zítra, tak jsem zvědavá!
6. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
mělo to být "pořád dokola", hups
6. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
a "rozsekne", no dvě hodiny odpoledne, je čas jít domů z práce!
6. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
dis:ty jdeš zítra na velký utz?jestli jo tak držím palce necháš si říct pohlaví nebo bude překvápko?
6. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
ojo:když ten náš uličník v noci tak super kope možná je to i tím že jsem uvolněná no kope hodně a do toho se pořád přetáčí a tvrdne mi břicho při každém jeho mihotu tak mi věř to se špatně spí :cry:
6. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
ant: vědět to chceme, tak uvidíme, co uvidíme, ale bude to překvápko pro ostatní! :sunglasses:
6. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz
wolfi: já jsem taky od začátku pro uzavření, ale když jsem naposledy iniciovala velké hlasování bylo to tuším o dva body pro nezavření....nehlasovaly jen ty co přišly v poslední době a z těch si pamatuju jen Loty.
6. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
dis:takže i pro nás :frowning2: to je škoda
6. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz
rennu: no, já Žanetku strachem ze zubaře nestresuju. Já se rozhodla, že než mne začnou nahánět na gyndě, že mi tam chybí razítko, tak tam prostě nepůjdu :grinning:

beru: neboj, určitě to nebude tak hrozný, manža určitě jen chce, aby to bylo prostě dokonalý, tak je nespokojenej. :slight_smile:

eliska: super, že jste v pořádku. A jsi hubenka, takže 2 kg ti určitě neublížej.

discreet: jé, tak to jsme na tom stejně. U mne Roan Marita už taky vyhrál a mám v albu vítězné kombinace. Takže mi TAKY PROSÍM O KOMENTÁŘE, které se vám nejvíce líbí. A teď se jdu podívat na ty tvoje :slight_smile:

lotyna: jj, o pizze jsem včera taky uvažovala, díky bohu mi pak cestou domů už ta chuť nepřišla a v Říčanech byla zácpa, tak se mi tam nechtělo zastavovat.

discreet: jé, ty chceš udělat překvapení s pohlavím pro osatatní? Ale nám to povíš, viď? To mi nemůžeš udělat, že bys mi to neřekla.Slibuju, že to nedám do tabulky. Ale jsem zvědavice zvědavá :grinning:
6. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
ant: Jen nevím, jestli se omylem neprokecnu, až to budu vědět :slight_smile: Můj chlap mi doma brečí, že chce vidět pindíka... tak jsem fááákt moc zvědavá! Mě je to celkem jedno, stejně s tím nic nenadělám :wink:
6. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
dis:ale nám by si to říct měla já jsem taky strašně zvědavá :wink:
6. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
hele holky, nelamejte mě, nebo to fakt prásknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda až budu něco vědět :grinning:
6. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
no já i kov tě lámat budeme to si pyš a budeme čekat až se prořekneš :grinning:
6. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz
No nejste první ani poslední, tak uvidím, jestli vydržím nepodlehnout...Tak já mizím, jdu z práce domů...a do obchodu koupit si nějakou mňamku!
6. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
čus holky!
já jsem taky chtěla uzavřít :confounded: . termíny kolem nás už jsou uzavřený.
pizzu bych si daláááá :slight_smile: . jo tak miminko chtělo pizzu, jo :grinning:
taky jsem hlasovala o kočárky..
6. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
discreet: to nemůžeš vydržet :grinning:
Já mám taky dva roaní favority v albu. Strašně moc se mi líbí ten bílej s velkema puntíkama. Do něj jsem se úplně zamilovala, zase to ale bude jak čuně za chvíli, ale láká mě strašně
6. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz
holky, vcera tu bylo tema kosik na miminko, ted prave nekdo jeden krasnej prodava! nechapu moc tu cenu - preklep, asi to mmelo bejt patnactset? http://www.modrykonik.cz/bazar/detske-postylky/d10v/nadherny-kosik-pro-miminko/
6. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
Suik: taky mě ten bílej zaujal, ale v rámci praktična, jsem ho vyškrtla :wink:
6. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
discreet já to taky plánuju jako překvápko pro rodinu. ale to ne, že bych to chtěla nějak tajit, ale taky už mě všichni štvou, že se mě fakt NEUSTÁLE ptají že co to bude. a vy už to určitě víte, jen to nechcete říct, že jo! apod. takže mě namíchli a budou mít překvápko. taky mi má neustále tendence někdo vybírat jméno, takže toto je moje obrana :angry:
6. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
laterna, tohle je přes ůvod proč to nechci říkat okolí já!! taky mají všichni pocit, že mi můžou dovšeho kecat atd.. takže jim nic neřeknu at si hezky počkají!!!
6. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
suik: No ty puntíky jsou bombový!

Co se týče hlasování, já mám k uzavření dost ambivalentní vtah. Na jednu stranu jsem paranoidní a ještě navíc po mně jdou :grinning: , což by hovořilo pro. Ale na druhou stranu, já osobně bych se rozhodně do žádné uzavřené diskuze necpala, i kdyby mi tam někdo tisíckrát napsal, že můžu. Takže bych se v této záležitosti případně zdržela hlasování.

Jinak obecně k barvám kočárků si někdy říkám, jestli by nebylo lepší, kdyby dělali jenom jednu, že by nám ten výběr dost ulehčili. :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
antana: na mne se můžeš spolehnout, budu discreet taky hecovat, ať nám to práskne, aspoň po IP :slight_smile:

discreet: no, aspoň vzkazíkem :slight_smile:, my to dál nevytroubíme :grinning: :grinning: :grinning:

laterna: to jsi pro ně vymyslela dobrej trest :slight_smile:, ať si počkaj :slight_smile:

wolfi: vám taky do všeho kecají?

No, my měli jména vybraný dříve, než jsme věděli, co čekáme, takže pohoda. No a moc si do ničeho kecat nedáme a většinou už to i okolí ví. Jen samozřejmě čas od času zazní věty: "... no, nechci ti do toho mluvit, je to vaše věc, ale .... " :angry: No úžasný. TAkže se snažím obrnit. Právě si říkám, že když jim to oznámíme jako hotovou věc, že prostě se ty rady a komentáře snad trochu minimalizujou :slight_smile:

Jinak, asi si vyhledám, kdo to tu jako prga začal s tou nutelou, protože o každé volné chvíli, když mne honí mlsná, tak si jdu zblajznout lžičku nutely. Takže abych věděla koho obvinit z nárůstu váhy :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
jenom k tomu uzamčení.. máme zamčený říjen a řekla bych, že ta diskuse je ted o 100% lepší!!! :wink:
6. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
kov: Jestli ono s tím nezačalo miminko. :grinning:
6. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
Jo, moc děkuji za hlasování k barvám kočárků :slight_smile: Jeden je hezčí jak druhej, tak je to fakt těžký.
6. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz
lotyna: jj, to je fakt, určitě tu nutelu chtěj miminka :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.