• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kov, tak jsem se taky vyjádřila ke kočíkům :slight_smile:

ant, teda to věřím, že se špatně spí :frowning2: to bude asi čertík :wink: hlavně že je zdravoučký

ad uzavření, taky se nedavno uzavřel květen, kam občas zajd...i s tím, že už se tam žádný jiný nový mamky brát nebudou a myslím, že je to dobře :slight_smile:

ad košíky, jsou krásné :slight_smile: :slight_smile: taky jsem dřív nějaký navrhovala, v podobným normoš velkým hnědým spí naše hafanice a přítel, že ušetříme a udělá na něj podvozek a bude tam chrnět mímo :grinning: :grinning: :grinning: což jsem zamítla, koš po psovi a taky bych přeci hafaničce nevzala její pelíšek :grinning: ale máme tu kolíbku :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
ojo tak přítel je taky vtipnej s tím košem :grinning: by mě chytaly mrákoty :grinning:
6. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
lat, jj....my mě někdy z něho piclo, co navymejšlí za kravinky :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
ojo: No ale kdyby se to pořádně vydrbalo :grinning: :grinning: Aspoň by pejska mohla mít nový! :grinning:
6. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz
kov a discreet: koukám, že tu budeme skupinRoanů :slight_smile: :grinning: já mám ze světlých barev strach, jsem čuník...u mě vede černý s bílými, černými a bleděmodrými květy...discreet ho má poslední v albu.....

kov: ten hnědý, druhý, co tam máš s více béžové je v reálu také krásný :slight_smile:

No snad ukecám muže a v sobotu se pojedeme juknout na více barev v reálu.
6. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz
hi hi, koukam tady se spustila uuuplne lavina Roanu Marita, to se pak v Cr pozna kdo chodil na konika a rodil v zari :grinning: :grinning: :grinning: Muj jednoznacnej favorit je od pocatku tenhle:
6. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
ojo, ten muj chlap je nekdy jak neandrtalec.... na zacatku rikal jak je super ze budu nejvic tehu pres leto, ze bude vedro tak mi budou stacit jedny dvoje saty.ja rikam super, ale mimi to zas odskace sto vrstvama v zime - a on s vaznou tvari, co blbnes, dyt budeme doma, tak staci koupit jedno bodycko a budeme balit do deky :grinning:
6. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz
discreet, tu tvoji nej nej kombinaci ted prave nekdo prodava v bazarku: http://www.modrykonik.cz/bazar/202-golfky/2dvx/kocarek-roan-marita/
6. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
sam: díky, taky už jsem to tam viděla, jen se nějak nemůžu rozhodnout, jestli přece jen nechci nový kočárek, když už všechno ostatní bude dědené, případně z aukra :slight_smile:, každopádně díky za info!
6. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz
sambu: ten se mi taky líbí, jen v černé....no váhám mezi ním a tím bílým, no doufám, že se mi ten bílej přestane líbit abych pak neplakala, že je špinavej.
sambu: :grinning:
loty: ale už tu jsi ne? :grinning: , tak to jsem si tě spletla, žiju v domnění že jsi nehlasovala. Já bych to zavřela všema dvaceti. Teďka jak jsou ty první věty vidět i v diskuzích, tak furt promejšlím co a jak napíšu.
6. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz
zrovna tu zápasím s kojícím polštářem co jsem si dotáhla z pošty, vypadá super, na podepření je šikovnej.
6. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz
jo holky, vypadá to téměř na Roanovou skupiny tady, což :slight_smile:
6. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz
suik: jé, tak dej zítra vědít, jak se ti na něm spinkalo :slight_smile: Já už si to bez něj nedovedu představit.
6. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz
suik: No já, dobrá duše, myslela na všechny ostatní, co tu ještě nejsou. :slight_smile: Ale nespletla sis to, já jsem tenkrát nehlasovala, já byla čerstvě "přišlá" a připadalo mi, že by to ode mě nebylo fér hlasovat.

Jo jinak ještě k barvám kočárků jsem si vzpomněla - když jsme se na ně byli podívat v reálu a přišla řeč na barvy, tak přítel s paní prodavačkou žertoval, že bychom potřebovali maskovanej (my jsme oba dost švihlý vojenskou historií a military). No paní nezaváhala ani vteřinu, řekla, že i v tomto směru by pro nás mohla něco udělat a vytáhla vzorník. Já už začala padat do mdlob, že má fakt nějakej vzor "lomená skála". No ale ona našla takovou fakt pěknou khaki barvu, ten kočár v ní vypadá skvěle, takže asi máme rozhodnuto.
6. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz
loty: oni maji fakt maskacovej kocar? :grinning: ted je fakt moderni doba, jde sehnat vsechno.

no holky s tim uzavrenim, je to porad dokola. Ja osobne moc nechapu proc by mela bejt skupina otevrena, kdyz si v ni stejnak povidaj jen holky co rodej v zari.... je mi to lito, urcite by se probrali i jiny temata nez kocarek a spol. Treba zmeny co nastaly v loznici a spol., me osobne by se ulevilo velice. Ale chapu princip demokracie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já teda v klubu Roanů nebudu :slight_smile: .

loty: maskáčovej kočár má Herqules, kamarádka ho má a je parádní,nikdy bych nevěřila, že se mi bude líbit.
http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1887848

Jinak já si teda osobně myslím, že dokud tu diskuzi někdo neuzavře, tak se to tady bude pořád řešit...tak ji někdo prostě zavřete a je to... :wink:
6. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz
sam: Jé tak to mě mrzí, že se nedozvíme, jak jste v ložnici přestavěli nábytek... :slight_smile:
6. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz
no loty, to se nikdy nedozvis :grinning:
6. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz
sambu: moje řeč, ....je sice pěkný myslet na ostatní, ale spíš bychom měli v tomhle myslet na sebe. Ostatní si nějak poraděj.
A když už kecaj jen samý známý tváře...
Já mám zkušenost z fleru, kde se udělaly kluby, a i přesto že jsme si s holkama udělaly skupinu, která měla název "tajný klub" a jasně jsme tam napsali, že nikoho neberem, tak se stějně vždycky někdo našel, kdo se přihlásil :angry:
6. kvě 2010 v 16:52  • Odpověz
marge: Teda ten je, moc hezkej, díky.
6. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz
suik: chtela jsem tim rict ze osizujeme jen a jen samy sebe no...
6. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz
marge, teda ten kočárek mě mile překvapil...ten je fakt hezký :slight_smile: jsem čekala takovej ten vojenský zelený maskáč :grinning: :grinning: :grinning:

já taky v klubu Roanů bohužel nebudu, ale už jsem dala do albíčka ten sourozenecký kočár od Jane, je super :slight_smile: :slight_smile: to je asi jediné co jsme pro druhý mimčo koupili, jinak vše podědí po Tomášovi :sweat_smile: :slight_smile:
6. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
ojo: no jo, vlastne mate vyhodu ze prvni byl chlapecek co? predstava ze druhy dite je kluk a dedi ruzovy kanyrky a maslicky:-P
6. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
Jo, tak i maskáčovej maj, no prostě Roan je nej :slight_smile:

Jj, je to furt dokola - zavřít nezavřít. Je fakt, že by se toho tady probralo asi daleko víc a je fakt, že některé holky tu skoro nepřispívaj právě díky tomu, že je to veřejné, anebo nedají své fotky.

Tak mám udělat nové hlasování či čo? :slight_smile:
6. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
6. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz
já jsem klidně pro další hlasování :wink:
6. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz
sam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no my jsme ani Tomáše nechtěli vědět, takže mám spoustu věcí neutrál :slight_smile: :slight_smile: ale dvoje dupky růžový má :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
a to uzamčení, myslím, že nejlepší kompromis by bylo až po porodech...páč teď jsme ještě čerstvé těhulky a jiné těhulky to tu teprve můžou objevovat :slight_smile: no a pak v tom září by se to to uzamčelo :wink:
6. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz
ojo: já taky jedu na modrej neutrál :grinning: , růžový se furt bojím, ale některý kousky co mám jsou holčičí
6. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz
ojo: ja jak tu psala lotyna ze ruzovou ma na seznamu zakazu, no to my si mysleli taky. Ze i kdyz to bude holka, zadny ruzovky. No a hadej, pres polovinu oblecku je ruzova:grinning: Ale snazim se vyhnout takovy ty jasne prasatkovy, tu nesnasim, spis starozurovou, nebo jemne doseda a tak. Ale uz vidim ty darky od rodiny :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.