• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ojo: ale zase to nejsou davy, co by se hlásily......od tý doby co se uzavřelo poslední hlasování se nepřidala ani noha.
6. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz
ojo, cerstve tehulky v patym mesici :confounded: ? Ja jsem sobec, myslim hlavne na sebe - chtela bych se podelit o vic veci, takhle to mozny neni. A po porodu se vic jak polovina z nas vypari, nebudeme stihat...
6. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
sambu: prasátkovou taky nemám ráda, ale miluju ostře t-mobile růžovou, tu nosím sama. A vlastně jedny dupky takový mám, ty jsou z tý jablíčkový kolekce.
6. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
sambu to je fakt.....já bych chtěla třeba odhalit obličej a poznat i ostatní.
6. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
koukam suik ze jsem jediny copaty holcicky v modrym obrazku:grinning: ja nevim, necham to na vetsine, ale nazor na uzavreni reknu vzdycky a dost nahlas
6. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
bude to takový osobnější, to za to stojí ne? :wink:
6. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
jo jo, to je odstin magenta, taky mam rada, na doplncich :wink:
ještě loty má copatici a beru taky, ale ta je vidět v albu.
tak v profilovce budu mit copatici vdycky, pisu i jinde . treba v tematu Tchyne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
suik: No jo copatice, vždyť jsem psala, že po mně jdou. :slight_smile:

S tou růžovou - mě dost překvapilo, že v dnešní době neomezených možností některé dětské obchody jedou pouze na modrou a růžovou (a občas bílou, abych jim nekřivdila) a nebo u těch pro mě neutrálních barev aspoň na holčičí a klučičí obrázky. Mně tohleto rozdělování těch úplně pidi oblečků leze dost na nervy.
6. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz
Já bych byla taky pro uzamčení až ke konci září. Není to tak dávno co se se m přišla zeptat nějaká holčina se stejným termínem na problém, který jí trápí. To je pořád hlasování sem, hlasování tam. Suik, pamatuju si, že než se hlasovalo podruhé, tak jsi psala, že je potřeba respektovat rozhodnutí většiny, i kdyby to bylo jen o jeden hlas. A neuzamčení vyhrálo o dva hlasy, ale dokolečka se bude řešit zamčení. :confounded: Možná vás to překvapí, ale existují ženský, který o MK neví a odzvídají se o něm až v průběhu těhu :wink:
6. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz
loty: jo s obleckama mas pravdu, kdyby meli hezci a vetsi vyber neutralek, jsem pro.

lendaw: vsechny i kdyz remcame rozhodnuti vetsiny respektujeme. padla tu znovu otazka, tak jsme se vyjadrily. a udelam to kdykoli, kdyz se tema uzavreni znovu nakousne.
6. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
ad oblecky - taky me zarazi, jak maj jenom modrou a ruzovou, max jeste bezovou, ale treba zabickova, zlutoucka apod. jakoby neexistovala :unamused:
6. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz
ahoj holky byla jsem za naší bábi leží v nemocnici tak jsem se na chvilku odmlčela co tady nového teda jste toho nakecali :grinning:
6. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz
Uff, tak jsem se z té hrozné nudy pustila i trochu do uklízení. Je to teda s pupíkem náročnější, ale mám z toho radost. Sice toho moc neudělám a odpočívám každou chvíli, ale fakt jsem ráda, že jen nesedím a nežeru. I když teda to ládování zvládám i tak :slight_smile:
6. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
co se týká ohledně uzavírání diskuze hlasovalo se tady už 2x takže si myslím že se nemusím znovu vyjadřovat můj postoj je pořád stejný :wink:
6. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
ojo:jsem ráda že je takový živější aspon o něm vím jen v noci by mohl být klidně hodnější :grinning:
6. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
antana: jéje a co je babičce?
6. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
antana: to chápu, že jsi ráda, že je Šíma živější. Taky jsem ráda, když sebou malá mele i přesto, že to není úplně vždy příjemný. Ale aspoň mám tak nějak "kontrolu", že tam je a je v pořádku :slight_smile:
Zrovínka dneska moc aktivní nebyla, ale před chvílí sebou začala mlít, tak jsem nadšená. :grinning:
6. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz
kov:no leží na chirurgii se žalůdkem no uvidíme co s ní budou dělat dál
a je fajn že Žanetka hezky kopká :wink: náš malý už začal reagovat na tatínka odpoledne na něho mluvil a on hned začal kopkat takže super
6. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz
kov: Nechtěla by sis udělat brigádu u mě? Jo vlastně ty nemáš vycházky. :grinning: Já jsem totiž dneska úplně nemožná. Všude kolem binec, papíry s učením, které překládám z jedné strany na druhou a ještě jsem nic pořádně neudělala.
6. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz
Ahojky...zkousim docist jeste nez se vydam kuchtit...ale jste drbny jen co je pravda :grinning:
suzet...dekuju za odkaz na cviceni....mrknu na to :wink:
kov...juu ten odlitek je krasny...i s rameckem...no ja jsem delala otisky vsem okolo, kdyz se to proflaklo, ze je ta moznost...a sama nakonec budu muset volit alternativu...skoda no....i tak to bude hezke. Ja jsem na ty otisky pouzivala cervenou hlinu a pak vsechno okolo naglazovala a jen tlapicka zustala matna nebo opacne a vypadalo to moc hezky :slight_smile:
A vic nestiham docitat, musim jit nakrmit muze...doctu pozdeji :slight_smile:
6. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
antana: no vidíš, musím říct taky manžovi, ať k malé mluví, aby na něj reagovala a znala jeho hlas. Většinou jen poslouchá a pusinkuje bříško :slight_smile:, tak ještě mluvit na ní :slight_smile:
Snad bude babička dobrá.

lotyna: no nevím, jestli bys byla nadšená brigádníkem, který 5 minut pracuje a 20 odpočívá :grinning:
6. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
kov:určo bude si myslíme nic vážného to není :wink:
6. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz
lendaw: no to jsem říkala, ale co jinýho mi zbejvalo....prostě to musím respektovat.
Jako kvůli pár lidem co potřebujou poradit mi to přijde jako blbost, je tu milion jedna diskuzí kde to jde. Jasně že spousta lidí o MK neví a ani nepotřebuje vědět a holek co mají termín v září a neukázaly se tu, je taky mraky.
Mě se zdá, že tahle diskuze už není o tom, že máme stejný termín a zhruba stejné problémy, což vlastně taky neplatí, když jsou některé o měsíc napřed, ale že se nám spolu dobře kecá a diskuze nabívá komornějšího rázu.
Jediné co mě ještě napadá založit duplicitní téma a kdo bude chtít bude tam.
6. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz
Zdar dámy, teda náš Hugo je pěkně akční, přes den o něm moc nevím, bc jsem v pohybu, ale jen večer zalehnu mám dojem, že jsem nejspíš spolkla pěkně nasranou chobotnici :wink: Ovšem zcela ignoruje tatínka, jakmile si chce šáhnout, tak hraje mrtvého brouka...
6. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz
kov: já jsem taky pracant na baterky. Dneska jsem úplně nemožná, jen se válím, ale fakt se mi nic nechce....no vymlouvám se tím, že sbírám síly na stěhování, ale jestli to bude v tomto duchu pořád, abych už začla :sunglasses:
6. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
safryy: jj, prodávají sady na otlak anebo také na odlitek. Otisk si dokážu představit udělat sama, ale nevím, jak bych dělala odlitek, tak to možná koupím, přestože to stojí cca 500,- kč Ale je to vzpomínka a stojí to za to
6. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
suik:na tohle bohužel budu muset reagovat tak se nezlob jestliže tohle uděláš tak tuhle diskuzi rozdělíš na 2tábory ukázkový příklad najdeš v maji 2010 přečti si ho a uvidíš jak tam holky dopadli půlka tam a půlka tam jen si nechávali vzkazy co kdo porodil což si teda myslím že je děs vím že sem nepatřím že patřím do srpna ale bylo tam dost plno a když jsem uviděla září tak jsem měla nejblíž k němu holky mě sem vzali a byla jsem ráda bylo nás tady ze začátku pár nevidím důvod proč to tady trhat ale jak říkám je to na každém
6. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz
tak holky vyjádřete se k tomu i ostatní
6. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.