• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
suik: úplně tě chápu, do balení by se mi taky nechtělo. Anebo dejme tomu ty větší věci, ale taková ta drobotina, to je naprd. :slight_smile:

lamia: no super, že se Hugoušek takhle ozývá :slight_smile: Nedávno mi přišel mailík, že prckové jsou takhle akční, když si mamča lehne, protože jediná nepohodlná pozice pro ně je, když leží mamince na páteři, což se stává, pokud si maminka lehne na záda :slight_smile:
6. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz
Ach to zamčení a nezamčení.
No, popravdě mne dost vadí ta neustálá diskuze o tom, ale i to chápu, protože samozřejmě ty z nás, které chtějí zamčení, tak se tu tolik neprojevují, jako by se projevily v diskuzi uzavřené.

Můžeme tedy udělat další hlasování. Zda uzavřít - TEĎ, V ZÁŘÍ anebo NIKDY.

Jestli chcete, klidně se toho ujmu. Nevadí mi to. Jen nevím, zda se ptát holek, které sice jsou v tabulce, ale nebyly tu 3 měsíce apod.
6. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
kov:ta tabulka se musí poupravit a některé holky vyškrtnout si myslím teda
6. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
už to tady nějak definitivně rozhodněme nebo se to tady pořád řeší dokola
6. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
Kov na zádech nelehávám, není to o nepohodlnosti pro mimi, ale těžká děloha si lehne na velké cévy a zhorší se prokrvení placenty, tak si na to dávám bacha....ovšem dost často si na něj chudáka lehnu na břicho :grinning: :grinning: Jo proč uzavírat zrovna v září?? Nechcete aby někdo věděl, že už jste porodily?? Já minule totiž třeba poslala sms o narození Jáji holkám do Únorovek a ony to potom teprve psaly do tématu Listopadovek (ehm....zní to úžasně logicky, ale bylo to tak :grinning: :grinning: )
6. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
antano: já to nemyslela že by jsi sem neměla patřit, to byl jen důkaz toho, že to už není jen o stejným termínu. Jasně že to není ideální řešení, štěpení dopadává špatně, jen šance pro ty, co chtěj kecat soukromně a třeba se víc svěřovat.
kov: a někdo zas v tabulce není, ale těch co se neobjevily bych se neptala.
6. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
kov: Šla jsem to vyzkoušet, protože mi v břiše zase někdo vypustil motýly a musím konstatovat, že našemu prckovi ležení na páteři vůbec nevadí a dělá, že tam není. :slight_smile:
6. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
lami:no já jsem proti uzavření to tvrdím od začátku už to rosekněme nechci to řešit jsme ve společném tématu tak to vyřešme společně ikdyž teda my srpnovky tady jakože nepatříme tak máme právo o tom něco říct když sem chodíme tak dlouho já od začátku
6. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
kov: no vidíš, to by mě nenapadlo :grinning: vždycky se ozýval když jsem ležela.....já četla že miminka kopáním dávají najevo nelibost: tohle mami nedělej, ale nějak jsem to nebrala na vědomí :grinning:
o těch žílách si pamatuju, že mluvila lamia.
Jo a když leží na mámině páteři a ještě na něm leží skoro čtyřkilová kočka, to musí být pak zábava :grinning:
6. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
holky já myslím, že nové hlasování odznovu je zbytečný. stačí, když se vyjádří ti, co ještě nehlasovali nebo někdo, kdo změnil názor.
6. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
suik:udělejme teda nové hlasovaní jinačí řešení není protože když to jen tak rozkouzkuješ tak si myslím že to nebude dobré a určitě to nebude jako dřív
6. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
lamia: aha, tak o tom prokrvování nic nevím, ...ale díky :slight_smile: No, v září jsme to chtěli zavírat kvůli nahým fotkám prcků a tak ... a možná i poporodní deprese, ...
6. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
a nebo laterna má dobrý nápad jsem pro
Lotyno funguje to až spíš později v těhu, pak už to prckům fakt začne vadit. Spíš zkus něco hodně sladkého a pak ležet v klidu, to se taky prckové rádi ozývají, když mají dostatek "paliva" :slight_smile: :slight_smile: Já už cítím parádní čutance, div se mi neklepou špeky :grinning: :grinning:
lam to jsem nevěděla o tom ležení na zádech. já si tak právě někdy schválně lehnu, když už o mrněti dlouho nevím, abych věděla, že je tam. a ono chůdě protestuje.
6. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
ant: kuš!
Já třeba můžu porodit i v listopadu...
Loty: třeba máš pohodlnou páteř :grinning:
já teda osobně kecám jen tady, jinam moc nechodím, občas něco někde vypustím.
Holky, mě prostě přijde, že se bude vyvolávat hlasování dokola a dokola, dokud prostě nebude většina pro zamčení. Tak k čemu jsme hlasovaly už DVAKRÁT? :rolling_eyes: Naposledy jsme hlasovaly přesně před měsícem - to to budeme opakovat každý měsíc? A co pokud to teď dopadne opačně. Budeme moct potom opakovaně hlasovat o odemčení?
antana: myslim ze to neni o tom kdo kdy rodi, ale kdo sem casto prispiva.

kov a suik: ja porad nic necejtim, ach jo :unamused:
Suik ale náš kocour lehával na Aničce s oblibou až do porodu a myslím se to oběma moc líbilo :grinning: :grinning: Ale ležela jsem pak už spíš na levém boku a kocour tak nějak zešikma na mě a pěkně mimiňákovi vrněl, no havaj :slight_smile:
ant: no určitě se to musí udělat jinak. jinak to dopadne stejně. ... s tím štěpením máš asi pravdu, zažila jsem to párkrát a nedopadlo to moc dobře. Zůstalo jen úzký jádro, co se dělo se zbytkem nevím....
6. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
sambu: neboj, dočkáš se! :wink:

lendaw: no o to nám jde :sunglasses: ....ne vážně, mě na tom hodně záleží.
6. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz
Jo jinak já taky zcela reálně můžu rodit až v říjnu, to ví jen Hugouš, kdy jsme ho vlastně zplodili při tom mém kojícím menstr. cyklu á 2,5 měsíce :grinning:
6. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz
lotyna: no jo, statistiky nikdy nezabíraj na všechny :grinning:

suik: jj, pokud tam leží ještě 4 kg kočka, tak to určitě moc pohodlné nebude :slight_smile: Jinak já si myslím, že vyjadřují nejen nelibost, ale naopak i že se jim něco líbí a někdy prostě má jen chuť metat salta :grinning:

Ad HLASOVÁNÍ - bohužel nějak nevím, kdo vlastně naposledy sbíral to hlasování tudíž ani jak najít výsledky :slight_smile:
Tak pokud to přežijete, uděláme nový :slight_smile: anebo to někde vypátrejme :slight_smile:
6. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
suik:já nevím co poradit nevím ale násilím bych to nekouskovala hergot scházíme se tady už nějakou dobu tak se musíme rozumě domluvit né?já vás beru už jinak než na začátku ani svým kamarádkám neukazuju svůj pupek tak jak vám tady
6. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
ja de facto muzu rodit zacatkem rijna, uuuplne realne. termin tu nemam, vite proc...
6. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
Sambu počkej jak budeš před porodem vzpomínat na doby, kdy do tebe mimi furt něčím nebušilo, nehopsalo ti po močáku, nedrbalo žebra... :grinning:
6. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
ant: ta posledni veta me rozesmala... protoze si nejspis neuvedomujes, ze bricho sice neukazujes kamaradkam ale nam, a tim padem uplne vsem slidilum na netu:grinning: a ver mi, je jich megaspoustu. znovu opakuju, delala jsem It a vim jen petinu toho co je mozny, a umim toho hodne :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
Jo i já bych teoreticky mohla rodit v říjnu, ale rozhodla jsem se, že se mi líbí datum 28.9., protože je takový stylový pro milovníka historie. :grinning:
Hlasování sbírala suik, ne?
6. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
Kov určitě se nehýbou jen z nelibosti, to ne, holky vždycky hlavně po jídle vyváděly psí kusy, řekla bych z čiré radosti nad přísunem :slight_smile:

Tak se nějak dohodněte, mě je to celkem fuk, akorát teda si v případě uzamčení na sebe budeme muset dát nějaké jiné kontakty než jen MK, bc to už vám teda mé Februárovkové kámošky ev nenapíšou :wink:
6. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
lamia: ja vim :grinning: cim dyl si uziju bez kopancu tim lip, oni urcite prijdou! rikam si ze je to tim jak sem mimi dala velkej pokojicek, ze neokopava rohy :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.