• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ja bych chtela 23tyho, je to moje stastny cislo.
6. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
No já se znám, teď si říkám, že čím dýl tím líp, aspoň bude Jája a Aňa zas o něco větší atd...ale určo až se tu objeví první miminko tak už budu chtít od té doby jen rodit :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
šmarjá já jsem trubka, já furt žiju v představě, že po září je listopad .... takže jsem to myslela tak že můžu rodit taky v říjnu
lendaw myslím, že jsi to trefila. my, co jsme pro uzamčení to téma budeme nakousávat pořát a přát si, abysme ostatní zvyklaly pro uzamčení. bojujeme za svoje soukromí. já moc nechápu, proč vy tak bojujete proti, to je to. žádný negativa z uzamčení pro vás neplynou. a já jsem členem uzamčené skupiny a i když jsme si předtím psaly s holkama dlouho, nikdy to nebylo tak fajn jako teď.
sam:no věříš že tyhle věci neřeším možná že proto že o tom nic nevím a jestli tady o mě někdo slídí tak at jsem typ že bych dotyčného z mého oklí který by mě pomlouval k vůli tomuhle(z prominutím děvčata) NAKOPALA DO PRDELE :grinning:
6. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
Suik neboj, tak dlouho přenášet, to Tě nenechají :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
kov: poslední hlasování jsem dělala já, ale papírek jsem vyhodila, ale mám to všechno v poště myslím kromě petjy, ta to řekla zde, můžu ti ty výsledky i se jménama poslat.
6. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
tak se mi zase vratil ten spatny pocit, ktery jsem mela pred par tydny....a duvodem je opet otevrena debata o uzamceni...tentokrat mi to neda a vyjadrim svuj nazor. predem upozornuju,(po precteni nekterych reakci) ze ho nikomu nevnucuju, nic nenarizuju, jen se chci proste vyjadrit. pokud jsme se tady sesly jako natolik dospele, ze jsme se rozhodly mit dite a chceme si najit holky a kamaradky na pokec nebo i treba na nejake to setkani, tak jsme urcite natolik dospele, ze se muzeme bez rozpaku bavit o vsem, co uzname za vhodne. a to vcetne temat jako je rodina nebo pred chvili zminovany sex :slight_smile: . a pokud je tu nekdo, kdo si za svym nazorem nestoji a rekne ho jen pod rouskou uzamcene debaty, aby ho nahodou nekdo nepoznal, tak mi to prijde....no...divne a nedospele.napada me sice jine slovo,ale....vzdyt v nasem veku je naprosto normalni mluvit o sexu, pokud chceme - ta miminka nam do brisek nenaskakala sama :wink: , i o treba prudicich tchynich, o tom, co nas trapi a tesi a chceme se s tim podelit. a pokud ma nekdo pocit, ze s timhle muze vyrukovat pouze v uzamcene mistnosti, tak je asi problem jinde.
how....domluvila jsem a opravdu se nechci nikoho dotknout a ani se hadat :wink:
6. kvě 2010 ve 20:00  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
souhlas s antanou :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:01  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
lamia: jj, to je fakt, když jsem si dneska dala pozdní oběd, tak malá nadšeně začala skotačit, že konečně dostala najíst :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
já patřím taky do jedné soukromé skupiny a po uzamčení se nic nezměnilo píšeme pořád stejně a ty co se bojí píší stejně,ale už se tím pádem že jsme soukromé nikdo nepřidává nový jako :wink:
6. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
ant: ale to je ono to co píšeš, já se taky nikomu nesvěřuju s těhu jako tady....břicho neukazuju jen proto aby to neviděl celej koník.
6. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
antana: no myslim zes to napsala presne, tak si to precti znova a predstav si, ze jsou tu holky ktery uz znas, ne nejaky neznamy co treba jednou budou chtit do diskuze (vas nejvetsi argument), ktery rizika netu uz z vlastni zkusenosti znaj, jsou svym zpusobem pronasledovany nebo je moznost ze by byly. To ze o tom nic nevis, neznamena ze se to nedeje...
6. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj všem,
Kovaldo, koukala jsem, žes mě ještě z tabulky nevymazala :wink: Můžeš mi prosím časem upravit údaje? 31.8. čekáme kluka - Lukáška.
6. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
lami, ty máš kocoura?? :slight_smile: nebála jsi se toxoplasmozy?? já teda o tom nic nevím, vím, že se chytá od koček a těhulky by se PRÝ neměli s kočkama moc stýkat :sweat_smile: ale to asi spíš platí na ty pouliční, že?

s tím sladkým a čutancema souhlasím, průběžně zobu přes den kostky čokolády nebo bonbony a prcka cítím často :grinning: :grinning: :grinning:

a k uzamčení, já jedině uvítám, páč jsem zažila, jak někdo vlezl do mých jiných diskuzích a pomluvil mě tam :fearful: :zipper_mouth:
6. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
komincena: ja nemam problem mluvit o sexu, ale mam problem s tim aby nekdo kdo me tu treba cte a vi kdo jsem (zcela planovane si me vyhledal) cetl cokoli o mym soukromi :rolling_eyes: to je tak tezky to pochopit?
6. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
Já do žádné soukromé skupiny nepatřím, s Februárovkama si píšeme už od začátku těhu (je možný že by to bylo už kolem 4 let....to je šílený... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) veřejně a i o sexu, jako je mi celkem jednokdyž se někdo kdo mě zná dozví, že jsme na to s mužem zrovna tenhle večer hupsli nebo co mám v posteli ráda (no za takovou dobu už jsme toho probraly fakt dooost :wink: ) a problém mi to nedělá...
markes, gratuluji ke chlapečkovi :dizzy_face:
:slight_smile: no pokud mate strach z lidi, kteri se spini a davaji si praci s tim, ze vas spehujou po netu a nevim co jeste, tak je patri bud ignorovat nebo radne nakopat....za vic takovy lide nestoji
6. kvě 2010 ve 20:06  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
markes:ahoj ty si tady dlouho nebyla :wink:
6. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
gratulace k chlapečkovi
6. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
samb: no ja spis nechapu, ze si delas hlavu z takoveho ubozaka slizkeho smiraka
6. kvě 2010 ve 20:07  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
komincena: to je pekna vety co pises, v idealnim svete to tak asi funguje... no nic, nebudu tady vysvetlovat svoje osobni duvody, prave proto ze je diskuze otevrena :stuck_out_tongue_closed_eyes:

proste budu dal psat stylem jakym pisu a vypovidam se po skypu kamosce....
6. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ale pokud se dohodnete na uzamčení, nemám s tím problém

Ojo máme 3 kočky, v prvním těhu jsem si nechávala dělat protilátky na toxo. Ale jak se narodila Jája, stěhovali jsme se do bytu a kočky zůstaly s našima v domě, jsou zvyklé na barák a chození ven. Toxoplasmosy se nebojím, jen kočičí wc v těhu uklízel muž, ale při zachování základní hygieny je pravděpodobnější, že jí člověk chytne ze syrového masa než od kočky.
6. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
markes: jasný, upravím to :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
holky, vy si vubec neuvedomujete ceho jsou lidi schopny... to je cely. ja vam nic namlouvat nebudu, respektovala jsem a vzdycky budu hlas vetsiny. proste se prizpusobim, tak jako dotedka. bez fotek ve foru, bez terminu, par informaci podam schvalne jinak... soukromi a muj zivot mam jen jeden a stalking si nenecham libit.
díky. Taky všem gratuluju... ke všemu, co jsem promeškala.
občas sem nakouknu. jen vás nestíhám :rolling_eyes: a vzhledem k tomu, že nemám žádný problémy (a jsem optimistka, takže ani žádný nečekám) tak nemám moc čím bych přispěla. Tohle je první zpráva , která stojí za zmínku.
A hlavně dítka mě příšerně honěj...
holky já jsem nervák a hned mi vyskočí tlak nechci se hádat prostě na jednu stranu to možná chápu ale na tu druhou né to by mohl v tom případě být celý koník soukromí a za chvilku by o něm nikdo nevěděl je to tady o seznamování a zjištování nových informací do toho jsem s tím šla sem jsem rázný a upřímný člověk a prostě je nad moje chápání že někdo je takový magor že se hrabé v cizích věcech a navíc tady se neřeší nepředstavitelné věci ale uplně obyčejné životní události
kominceno: já nemám problém mluvit o některých věcech otevřeně....mám spoustu "divnej" názorů který jsem schopná si obhajovat i hodně veřejně. jedná se ale spíš o obecnější postoje a názory. Mě jde spíš o věci více osobního rázu (i to má svoji hranici), třeba nedávno jsem zažila dost nepříjemnou událost a dost mě to vzalo, tady jsem to ale jen letmo naznačila i když bych si o tom třeba potřebovala pokecat...tohle není nedospělost, jen opatrnost.

Všude se dokola mluví o tom, jak je třeba být na netu opatrný, ale málokdo to dodržuje.
komi, kdo nezažije nemůže posoudit :sweat_smile: nakopat ráda, ale těžko, když toho dotyčnýho osobně neznám a net je plný přezdívek, já si to s tou dotyčnou teda vyřídila a od tý doby se neozvala ťuk, ťuk...i tak chodím na koníka, dávám fotky, jenže už to neni takový bezstarostný :sweat_smile:
6. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.