• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Prostě nechápu, proč není respektována většina hlasů proti uzamčení. Mám stejný názor jako komincena, už jsem ho tu psala několikrát. Nebudu se opakovat, kdo chce ať si to vyhledá (bylo to někdy kolem 5.4., kdy se tady řešilo uzamčení podruhé). Prostě jsem proti a už se k tomu nebudu vyjadřovat. Buďto prostě respektujte to, na čem se tady všichni dohodly, nebo si vydupejte nové hlasování a předchozí hlasování anulujte, protože se vám výsledek nelíbil.
6. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
A to je takový problém si udělat TAjnou místnost zvlášť a v případě potřeby říct "pojďme vedle" a přesunout se tam a neřešit to tady???
6. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
Já to beru taky tak, že tady řešíme rostoucí bříška, pohyby a další věci, co jsou v těhu prostě normoš a podle mě teda nikoho nezajímám natolik, aby si mě hledal na netu a v téhle diskuzi a zjišťoval si co čekáme a jestli už mimi cítím apod....stejně to nejpozději v říjnu každý zjistí.
6. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
no nový hlasování taky považuju za blbost, stejně názor máme každá stejný, tak proč, že? :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
lendaw: to je furt dokola, pise tady nekdo nebo se chova jako ze to nerespektuje??? prisla jsem holcina, tusim ze wolfi a zeptala se na hlasovani, tak kazda napsala co si mysli, nikdo tady nerevoltuje :sweat_smile:
holky zrovna tento týden jsem si říkala jak je tady fajn i suik i sambuca jste se konečně rozmluvili a zase musíme tohle řešit zbytečně se tady hádat bože jsme tady přece hlavně proto že co?CHCEME
Markes gratulace k očekávání chlapečka, budete to mít v rodině pěkně vyvážené :wink:
6. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
mě nepřijde že tady mají co na mě najít ti co mě nesnáší nebo mě sledují tady se toho zase až našeho malého moc nedozví to spíš kdyby mě sledovali doma tak zjistí vic
6. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
loty: s tou pizzou jsi mě pobavila, jak jí to mimino chtělo :slight_smile: , já si jí taky byla v po donucena koupit, neměla jsem na parkovný, a byla tam zrovna pizérka :grinning:
ant: jo jo, koupili, je teda zatím družstevní, převod do osobního už bude jen za poplatky, je to 3+1, 81 m s balkónem. Tenhle byl 46, o větším jsme furt mluvili, tak se konečně začlo něco dít, když jsme už 4 :slight_smile:
suik: a kdy se stěhujete?
markes: gratulace ke klučíkovi
co se týče uzavření nebo odemčení, já byla pro uzavřít až se narodí prkcové, jestli chce někdo znovu dělat tabulku
je tady někdo ještě pro jiný kočár než roan krom lami a ojo? to je fakt lavina :slight_smile: , já dneska byla omrknout ten dorjan danny sport, a připadal mi fajn, no máme ještě čas
tak z podlahy to našt. pustilo, tak hurá :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
kominceno: to že je někdo chudák co musí šmírovat je jedna věc a jeho problém, ty o tom ani nemusíš vědět, ovšem když se to snaží použít proti tobě, tak to už je problém tvůj a věř, že to není moc příjemný. Já osobně to takhle do důsledků nezažila, ale znám případ, kdy to fakt nebylo moc příjemný, byl to extrém, ale stal se.
6. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
Holky, moc vás prosím, nehádejme se.
Jinak myslím, že nejde o obecné "šmíráky", ale konkrétní jedince, ze kterých někteří mají obavy.
6. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
Markes: podle mne k tomu úplně postačí interní pošta - tam si může každý řešit důvěrnosti na entou :wink:

Každý racionálně uvyžující člověk přece musí sám zhodnotit, co napíše na internet a vystaví to světu. A jestli si nějakej úchyl bude dělat dobře nad pupkem těhotný ženský (většinou bez hlavy) , tak proč ne, když mu to udělá dobře. :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
lamia: no vyvážené... mylíš, že jeden kluk vyváží 3 holky??? ... spíš to beru tak, že se manžel nebude tolik bát, když bude mít posilu :grinning:
beru:my chceme baby smile V-max :slight_smile:
beru: Taky jste malí Italové, to mě těší. Jinak my s kočárem asi nejspíš Teutonii.
6. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
dorjan:vypadá taky dobře taky jsem ho okukovali :slight_smile:
jinak co se týče podnájmu jen čekáme jestli můj drahý tu práci dostane na jisto a pak je byt náš a budeme konečně sami my 3 nemůžu se toho dočkat
6. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
loty:o teutonii jsem taky slyšela jen samou chválu :wink:
6. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
antana: ta tvoje veta "zrovna tento týden jsem si říkala jak je tady fajn i suik i sambuca jste se konečně rozmluvili " me desi, protoze to si bohuzel tady NIKDY nedovolim. Je mi jedno jestli to chapete nebo ne, delam to pro sebe a moji rodinu.
6. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
Markes já už asi nemám jen těhu demenci, ale i těhu slepotu, já místo Štepánka četla Štěpánek...ehm...hlavně, že je růžovým písmem, že....ufff, asi by mě měli odstřelit pro nepoužitelnost :grinning: Ale zas mám omluvu, dnes jsem se přes hodinu učila, tak to je po tak dlouhé době patrně důvod k intelektuálnímu vyčerpání :grinning: :grinning: Že Tě děti honí se nedivím, bc mě stačí mé dvě slečny :slight_smile: Taky jsme zvědaví, jestli to tentokrát bude syn :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
6. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
sam:no já to nemyslím tak že si se rozmluvila o soukromí ale celkově jste začali řešit výbavičku a ty věci co my tady o proti začátku jste se rozmluvili to musíš uznat já si myslím že tady o soukromí nejde teda mě né jen jsem ráda že jste se rozmluvili to je celé nemyslím si že je na tom něco špatného možná jsem to špatně napsala ale špatně to nemyslím :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
Jo mě se Teutonie taky celkem líbí :wink:
6. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
tak to ještě omrknu teda, já v tom mám už mega maglajz :grinning:
ještě by mě zajímalo, co říkají zkušený mamči na houpací kočárky, někdo mě zrazuje, že si na sebe ušiju bič, tak nevím co je na tom pravdy
dneska jsem si byla sednout s lidma z práce, bylo to fajn, ale přijde mi to jako jinej svět už, no máme holt jiný starosti, ještě mi bylo řečeno, že budu asi ta starostlivá a plašivá matka, no potěš koště :angry: , na tom ale něco bude, když si vemu jak jsme se báli o bafušu, když byla marod
ant: no měli byste to super, každej metr dobrej, co
6. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz
lami:to je fakt retro :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ant ale na tom zas není co rozbít, že :grinning: :grinning: :grinning: A počítám ten by mi neukradli :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
beru:jo jo ale myslím si že bychom byli štastní i v 1+0 :grinning: hlavně sami víš
loty: jj, je to o kontrétních šmírácích, taky si to myslím....
já jsem se rozmluvila, protože mám tu potřebu, ale kolikrát si říkám, jestli jsem to měla psát nebo radši mlčet, nebo jak. Kdyby byl furt člověk opatrnej, tak by byl v křeči a to uzamčení vnímám jako pomoc v tomhle tom.....no už končím. jestli chcete dakší hlasování ráda pomůžu, ale musí hlasovat i ještě někdo jiný a třeba jinak....třeba jako bodovou škálu nebo nevim.
Připomíná mi to film 12 rozhněvaných mužů, museli tak dlouho hlasovat tak dlouho dokud se jednomyslně neshodli, tam šlo o život, tady jde o prd :grinning:
lami:ted si mě fakt pobavila :grinning: :grinning: ten by ti fakt neukradli v tomhle mě myslím si vozila mamka né je to z té doby
6. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
lami: jů, já retro miluju....
beru: asi za 14 dní
6. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
ant: aha, já myslela, že jste jen 3, jo vy bydlíte s rodičema vlastně, viď
6. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.