• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Beru a už sis všimla maminek, jak většinou vytrvale popojíždějí nehoupacím kočárkem?? Máš pocit, že je v tom nějaký rozdíl vs houpání?? Houpací bývají dost pohodlné, odpružené, do terénu...já bych to neřešila, jestli houpací či nikoliv, já mám houpací ráda :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
suik: tak to se vám to taky blíží, my už o víkendu, a zatím jsem v klidu, to přijde to plašení ještě :grinning: , hlavně toho vybalování se bojím, to bude horší :frowning2:
beru:jo jo je nás tady kotel a málo místa a soukromí je nás tady 9+ pes a pár zvířat no divočina :grinning:
lami: všimla, to je fakt :slight_smile: no uvidíme, si říkám času dost, a tímhle tempem bude v srpnu asi koukat, že nic nemám :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
ale až se odstěhuju možná mi to bude chvilku i chybět je to už zvyk za ty 3roky
6. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
ant: no tak to je mazec, hlavně to soukromí, to chápu, tak to by mě taky bylo jedno a hlavně aby byl člověk sám bez očí rodičů :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ant z vlastní zkušenosti radím po porodu s rodiči nebydlet......aspoň se vyhneš názorovému ovlivnění a budeš si od začátku vše dělat tak, jak myslíš a cítíš to ty :wink:
6. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
beru:jo jo už jsem se setkala s otázkou od známých jak jsme v té divočině udělali malého :grinning: ale jak vidět jde vše i nemožné :sweat_smile:
6. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
lami:v to doufáme uděláme proto maximum abychom tady byli s malým jen chvilinku :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
holky sledujete ordinaci?je to čímdál horší
6. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
To já bych umřela bydlet s jakýmkoliv z rodičů....
beru: vypalování taky nesnáším, taky mi chvilku trvá než se zabydlím a vybalím krabice a je to všechno podle mejch předstvav a po předchozím bytě se mi stejská. Na druhou stranu se těším a ty úplně první dny v novém miluju, pak to právě opadne.
6. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
ant: tak to jste šïkovný :grinning:
ant: jedním okem většinou, dneska ani to ne, odpojili nám dneska UPC a jde jen 1ka v ložnici, divný. Už mě teda ale dlouho nebavila.
6. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
ant: já jo, ale druhej den na netu a už jsem se přištihla, jak mě to neba a jak přepínám okna a diskutuju jinde. Už fakt neví co by vymysleli a skončí v době až si zaš....j všichni se všema.
Ant ono stačí ta záplava nevyžádaných rad, co člověk stejně všude po porodu dostává, uff...to je snad ještě horší než když se všichni už měsíc a půl před TP ptají, jestli už jsi porodila :grinning: :grinning: Ale teda ta výroba Šimonka v tomhle provozu, to jste borci :grinning:

Beru já bych si vybrala jaký se Ti líbí, houpací nebo ne, jestli pak kočárem houpeš nebo popojíždíš stejně záleží hlavně na tom, jak mimi v kočáře spí, i houpací kočár může jen jezdit,ne?? Já mám sice nehoupací, bc je pro 2 dítka, ale pro Aničku jsme používali prvního půl roku houpací Libertu a využili i to houpání, když se mi při procházce budila a neměla potom problém přejít do nehoupacího sporťáku...
no nám nic jinnýho nezbývalo a jsem ráda že nám rodiče pomohli neměli jsem peníze můj studuje a pracovala jsem jen já a ted už ani já nepracuju ale brzo už bude líp ale na palici to je to je pravda
6. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
suik: já taky říkala tomu mýmu, že mi bude smutno, tak na mě koukal, jako co blázním, že hlavně že jdem do většího, je fakt, že jsem si tenhle zařizvola ještě já sama, a takhle se podílíme už oba, tak je konečně spokojenej :grinning:
Naštěstí nesleduju v tv skoro nic, tak mě to nemusí trápit :grinning:
do ted se moji rodiče do nás nepletli ani se nestarali ale bojím že až bude malý na světě tak přijdou ty slavný rady :wink:
suik:no vždycky jsem se na ní těšila ale ted už to je fakt o ničem
6. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
lami:kdy jdete na velký utz?at se můžeme těšit na modré zprávičky :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
ant: tak to je jasný, že je člověk rád, že může být aspoń někde, ale taky by mě pak štvalo, kdyby mi do všeho pří výchově kecali :zipper_mouth:, no hlavně že má člověk kde bydlet, jsou na tom lidi i hůř :wink:
lam: jo jo, snažím se, ale kdyby jich nebylo tolik na výběr
:grinning:
6. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
Antano u nás to tak bohužel bylo přesně....do porodu jsem žádné rady neslyšela, od porodu jsem byla z našich hotová...koncem šestinedělí jsem manželovi brečela, že jestli se okamžitě neodstěhujeme tak nejspíš skočím z okna :grinning: :grinning: Jako Anička byla opravdu náročné, dráždivé miminko ( tohle mi Johanka opravdu vynahradila, první 3m po porodu jsem nebýt nočního kojení a přebal. ani nevěděla, že máme další dítě...), byly momenty kdy jsem měla dojem, že jen řve, takže do toho neustálé poučování rodičů, rozdílné názory plus rozhašené hormony po porodu, fakt očistec....
6. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
ant: Teda to je mazec, to ti řeknu. Držím palce, aby vám vyšel ten byt.
6. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
Antano jdeme v úterý v 9.30 (mám pocit, že tu Ojo psala, že to se jim nějak narodil vloni Tomášek, tenhle den a touhle dobou :slight_smile:), tak uvidíme jaké budou zprávy, ale já to vidím zas na růžovou :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
lami:no tomuhle se chceme právě vyhnot :wink:
6. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
lami no budu na tebe určitě myslet to mi věř :wink:
6. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz
a budu čekat že se přidáš k nám na modrou stranu :slight_smile:
holky už jste viděli to video s Mádlem a issovou proti levici přemluv babu se to jmenuje je to na youtube
6. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
Ant dík moc, kupodivu nejsem ani tolik napnutá, ale možná spíš proto, že už dvakrát mi dík placentě vpředu na tomhle Uz v 2.trim. pohlaví říct neuměli, tak to tak trochu čekám i napotřetí :grinning: Třeba u nás bude tentokrát překvápko až u porodu :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
lami: tomu se chci taky vyhnout a to hrozí když budu rodit v čechách, manžel se mnou moc nebude, sice budu v baráku sama ale nadohled přes kopec kupa radilů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
lami:a ve 3trimestru se chodí taky na utz?at vím co mě čeká
6. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
suik:tak to si to vyhrála to je to nejlepší co tě mohlo potkat ale zase sem tam to hlídání taky není špatný :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.