• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ant chodí, tak v cca 31.týdnu, kontroluje se poloha miminka, jak roste - váhový odhad, uložení placenty, průtoky pupečníkem......atd....no tak to bychom se to ev. ještě mohli dozvědět, na druhou stranu jestli to má pak takovou chvilku před TP ještě smysl, pokud nám to teď neřeknou tak snad to ani pak už nebudu chtít vědět :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
lami:no já bych to teda nevydržela
6. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz
Suik a hlavně pokud člověk nemá takové ty názory typu nechat pořádně vyřvat, odložit do samostatného pokoje,ať si nezvyká, narvat co nejdřív dudlík, kojení - vy jste vyrostli na Sunaru a jací jste, čajíčky plně kojenému dítěti a proboha, snad ho nechceš nosit v šátku, zvykne si na to, upadneš s ním.........teda naši zas nejsou taková stará garda, vyřvat nenechávali ani nás, ale najde se jistě celá řada úžasných radilů.......vůbec rady prvorodičkám jsou kapitola sama pro sebe, nikdo nějak nechce chápat, že o jeho rady nestojíš a můžeš snad mít na věc i svůj názor, když zatím žádné dítě nemáš a onen radil už 2 na VŠ, že.... :grinning:
Antano taky nevím, jestli vydržím, jen tak uvažuju :wink:
tak to máte lami za pár, to budeme všechny držet pěstičky na hugouše, já mám taky placentu vepředu a nízko a už nám Adámka potvrdili dvakrát, tak mu tam pošli nějákou mňamku, ať se ukáže :grinning:
taky posílám, v hospůdce jsem si dala tortilku, pak koktejl, teď jablíčko a nevím čím se mám dorazit. Možná si to rozmyslím, neboť máme ledničku plnou syrečků a romadůru, to je pušinec, no hlavně říkám drahýmu ať toho moc nekupuje, když se stěhujem, tak je narvaná jak skoro nikdy :grinning:
6. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz
No já teď zjistila, že jsem najednou plus 2kg, tak se radši krotím, ráda bych se do těch deseti do porodu vešla :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz
Dík za držení palců a syrečky teď taky echt můžu, tuhle jsem sežrala celý váleček,no pak nemám přibírat, že :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz
já jsem přibrala už 7kg :confounded:
6. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
lami: tak to závidím, já mám 7 už teď :confounded: , kolik ti půjde dolů porodem? jsem myslela, že těch 10 jo, ale nemám tucha. Tak jsem si šla pro jogurt, včera buchtu, potřebovala jsem šmírovat Adámka, a ne a ne se hejbat, no na sladký většinou reaguje :grinning: . Po syrečkách se nepřibírá, ty mají prý ze sýrů nejmíň, tak to můžeš být v klidu. Já jsem matka posera, tak se jich bojím, už ani nevím kvůli čemu :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz
ant: a to jsi o měsíc napřed, te´d se má začít přibírat půl kila týdně, no potěš, to končím na 15 když to půjde dobře :angry:
6. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz
Antano taky seš o měsíc dál a já mám krapet obavy, že mi teď ta váha hodně poletí nahoru, bc to tak po tom 20.týdnu zatím vždycky bylo....připadám si taková nějaká kulatá :grinning: :grinning: A rostou mi prsa a jsou pěkně citlivé, tuhle jsem zjistila, že už tam mám i pár kapek mleziva, tak snad ani Hugoušek nám hlady neumře :grinning: Jáje se to moc líbí, pořád mi otlapkává výstřih a říká "tsááá, tsáá", což mají být jako prsa...dnes večer si sahala na svoje a říkala "taky", tak jsem se vyprsila a říkám - mám větší a Jájucha kontrovala - "táta takýýý" :grinning: :grinning: :grinning: Tak nevím, ale větší než já teda nemá ani táta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
tak dobrou dámy, jdu se na to zítřejší uklízení vyspinkat :wink:
6. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
Beru to bude nejspíš kvůli Listerii, ale já to tentokrát moc nehrotím, nejím je denně, ale tuhle jsem ty chutě už nevydržela....no já přibrala s oběma holkama cca 7 kg a z porodnice jsem šla s váhou jako před otěhot., tak počítám těch 7 kg tam asi nechá každá, ale nevím....
6. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
Taky se loučím, hezky se vyspěte, jdu okoupat své kulaté tělo :grinning:
6. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
mě teď taky ¨každý říká, že jsem se něják vyprsila, a pár kapiček jsem už taky objevila. Jé, jenom 7, jéje, tak to se budu muset začít taky teda krotit, když ono Adámkovi tak chutná :grinning:
tak brou
6. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
Beru já taky tentokrát počítám přiberu víc, bc jsem začínala na nižší váze.....taky mi teď doooost chutná :grinning: :grinning: :grinning: Dobrou!!!
6. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
beru:dobrou
to já si připadám jako slon kor když jsem měla velkou váhu před těhu za chvilku se dostanu k trociferné hodnotě bože já se modlím at nepřiberu víc než 20kg :confounded:
6. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz
holky dobrou noc :wink:
6. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
lami - a v kolikatym tak tydnu jsi zacala s holkama pribirat, kdyz jsi mela celkem jen +7? to jsi ve 20tt jeste asi nemela navrch nic, vid?
6. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
lami: mamku už nemám, tý bych pro radiu i šla, ale spíš se bojím jedný tety, už jsme se párkrát neschodli :unamused: ....
ant: já tam ale nechci bejt, radši v Německu, i když úplně na začátku doufám, že se mnou bude ségra a pomůže mi s domácností. Já si to nedokážu představit, teda dokážu si představit, že se budu plně věnovat miminku, že si občas skočím na záchod a do sprchy, ale že bych třeba měla vařit byť jen pro sama pro sebe to teda vůbec.
6. kvě 2010 ve 22:30  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
tak jsem zas posnídala chlebík s nutelou :slight_smile:

Koukám, že jste probíraly soužití s rodičema. No, maminku miluju, ale bydlet bych s ní nechtěla. Jasně, že to myslej dobře, ale kdo to má vydržet, že? :slight_smile:
No, zrovna nám vyypli proud, z čehož mám teda strašnou radost, protože jsem před 15 minutama dala prát, ...
Tak já budu končit, protože notebook mi dlouho nenabitej nevydrží :angry: Doufám, že to nebude jak posledně - to byla odstávka do 14 hod.
7. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz
suik: jj, taky si nedokážu představit péči o domácnost ještě s mimčem. Kolegyňka mi radila, že když tak vehementně ty maminky a tchýně chtěj pomáhat, ať je požádám, ať mi navařej zásoby do mrazáku. Tak jsem si říkala, že to bude dobrej úkol pro tchýni :slight_smile: A tím to budu mít i vyřešený - ona bude spokojená, že pomáhá. No a já budu spokojená, že stačí když já nebo manža sáhneme do mrazáku a vytáhneme škatulku a za chvíli se může jíst a pořádný jídlo :slight_smile:
7. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz
Dobré ránko přeju :slight_smile:
no já babičky potřebuju k vůli škole hlídání tam na ně musím být hodná bez nich bych tu školu nedodělala :wink:
7. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
jo a dnes jdu k zubaři což se mi teda vůbec nechce :confounded:
7. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
Dobré ránko holky,
já byla hned ráno na odběrech, hezkej začátek dne. Večer jdu s kámoškama do kina na Ženy v pokušení, už se těším.
A co plánujete na víkend vy?

Ant. tak se drž, snad to bude dobré a bez zákroku, neboj se!
7. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
no jelikož je v sobotu svátek bývá u nás každý rok velký turnaj ve fotbale každý hraje za svou hospodu kam chodí máme tam i policajty i hasiče a zahrádkáře a teamy za hospody takže na sobotu plán je :wink:
jinak ten film bych chtěla taky vidět
7. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráno, tak jestli jste teď náhodou slyšely velkou ránu, tak to mi spadl kámen ze srdce. Výsledky z amnio jsou v pořádku. :slight_smile:
7. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
antana: no jasný, taky si to nechci u babiček rozházet, ale na druhou stranu - odtud potud :slight_smile:
Tak ať je to u zubáka jen taková preventivka s razítkem a čágo bágo :slight_smile:
Jé, to budete mít legraci s tím fotbalovým turnajem :slight_smile:

alisek: ten film je prej dobrej, tak si to hezky užij

lotyna: jj, ta rána byla slyšet až sem, možná to způsobilo ten výpadek proudu. Tak moc gratuluju :slight_smile: A co čekáte? Jestli to není tajná či utajovaná informace? :slight_smile:
7. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
No a teď už baterka notebooku opravdu končí, takže se prozatím loučím. Doufám, že tentokrát to zapnou dříve než ve 2 :frowning2: Už teď se strašně nudím, jsem tu úplně odkázána na elektrický proud. Aspoň, že mám nějaké knihy.
7. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
loty: paráda!!! :wink:
kov: jj, to je dobrý zaměstnání, taky to případně budu praktikovat, já nezvládám vařit ani normálně....jo a tu nutelu si musím dnes koupit, pěkně provokuješ :grinning:
Ode dneška jsem úředně pojištěná v Německu, prej to šlo hladce, tak paráda!
Ali: film jsem taky viděla a moc se mi líbil, ještě bych chtěla vidět je Mamas and Papas
7. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.