• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahoj holky tak jsem zpět zubař mě přeobjednal na úterý na 13,00 má tam prý moc lidí
7. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
loty:veliká gratulace a víte už co čekáte?povíš nebo budeš tajit :wink:
7. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
koukám, že zase motám nesmysly....úředně přihlášená jsem chtěla říct
7. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem celou noc nespala a prevalovala se a premyslela o vcerejsi znovu otevreny debate o uzavreni skupiny. Jsem vlastne moc rada ze k tomu doslo, uvedomila jsem si ze se s vama cejtim cim dal tim lip a tak z falesnyho pocitu bezpeci zapominam strezit svy soukromi. Do zari by se urcite vnitrni klid stupnoval a ja tim, ze jsem tu sama jen se psem a muzem bych se vam vic a vic otevirala a tim i celymu internetu. Je uplne jedno jestli to chapete nebo me mate za paranoika, muj zivot a moje soukromi je to jediny co mam a vzit si to nenecham. Tak bych se s vama chtela hezky rozloucit a podekovat za ten mesic co jsem si s vama psala, bylo to prijemny a moc mi pomahalo sdileni vsech pocitu a rad. Rada sem tam napisu nektere z vas do IP pro radu nebo jen tak. Mejte se krasne, uzivejte si tehuleni a v zari at mame vsechny krasna zdrava miminka! Sambucca
7. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
sambuco:je mi hodně líto že odcházíš je to škoda velká :cry:
7. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
suik:v tomhle se moc nevyznám ty se tam musíš přehlásit z čr to tam budete už na stálo?
7. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
sambuco:taky se tady cítím super nikdo tě nevyhání myslím si že jsme si jen vyměnili názory a není důvod odcházet ale je to na každém :wink:
7. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
antana: ja se neloucim kvuli vam, ja se loucim kvuli sobe :wink: :slight_smile: vim ze me nikdo nevyhani neboj...
7. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
sambucco, tak se zkus přidat do října, ty jsou zamčený. i tady i diskuzi jsou nějaké holky z října, tak tě určitě vezmou do party :wink:
7. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
laterna: jeeee, fakt? no super, diky za tip!
7. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zpět,
konečně nám to pustili, vyhrožovali s odstávku do 16 hodin, takže vlastně brzy. Udivuje mne to, že pračka má tak dlouhou paměť, po 5 hodinách bez proudu prostě začala prát dál, jako by se nechumelilo.

suik: no super, už jsi pojištěná a ty ses tolik bála :slight_smile: Jj, Mamas a papas bych taky chtěla vidět.

antana: teda, na jednu stranu bezva viď, s tím zubákem, na stranu druhou,když už tam člověk jde, chce to mít za sebou :slight_smile:

sambucca: tak to mne moc mrzí, že odcházíš. Doufám, že se občas ozveš, jak se daří a tak ...
7. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz
laterno:ahojky ty jdeš kdy na velký utz?jestli můžu být zvědavá :grinning:
7. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz
kov:ahojky tak už vám to pustili?
7. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme byli včera s Barunkou v poradně a je to zdravá a šikovná holčička. Velikostně odpovídá přesně na den, měří asi 25 cm a váží 470 g. A šikulka je proto, že už je nachystaná hlavičkou dolů :grinning: No, ale myslím si, že u Ondráška jsem to měla taky tak, mezitím se ještě otočil a pak jsme zase trnuli, jestli se z toho dřepu v děloze otočí pěkně zpátky... Takže zatím to nic neznamená :grinning:

Holky, mám malej dotaz. Vzhledem k tomu, že jsem rodila syna v 37.tt císařem a do té doby jsem neměla žádné předporodní příznaky jako bolesti nebo poslíčky, potřebovala bych poradit. Včera večer jsem žehlila a zničeho nic se mi udělalo nějak divně, začalo mě tak nějak divně bolet břicho (jako by děloha), táhnout mě spodek, tak jsem si musela sednout. Bylo to fakt dost divný a trvalo to asi 5 minut, jak jsem seděla a měla nohy nahoře, tak to postupně sláblo, až úplně přestalo. Trochu bolestivý, tak nevím, jestli to třeba nemohli být poslíčci. Pročítala jsem na netu diskuze a prý je normální, že se poslíčci vyskytují ve 2. a 3. trimestru. Ale zdá se mi to brzy... Cervix score jsem měla včera asi v pořádku, mudr nic neříkal a do průkazky mi to zapomněl napsat...
7. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
tat:já mám taky vše ok a mám stahy dělohy a je to jak ty říkáš táhne mě děloha dolů ůplně a do toho mám jěště takové křeče a musím si lehnout a pak to přejde když jsem to říkala dr. říkal mi že mám víc odpočívat a ted mám klid co se snažím být v klidu
7. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
Tak už jsem s vyplazeným jazykem zpátky, musela jsem si udělat rychlý výlet na genetiku, abych ukojila antaninu zvědavost :grinning: - ne, vyštval mě tam přítel, protože nutně ještě dnes potřeboval vědět, co to bude. Tak to bude holčička. Moc jsme si jí přáli, přítel je blahem bez sebe. I když to teda dal najevo poněkud neotřelým způsobem, neboť pravil: "Ty jo, já jsem dobrej!"
7. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
tat: řekni si Dr o magnézium. To docela pomáhá. Mě Magnesolv, co mi minule předepsala nechutná, tak teď místo obyč vody a minerálky piju Magnézii.
7. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
antano jdu až 17. už se těším :slight_smile:
tat já měla taky různý bolesti a tvrdnutí břicha s jankem, i pocity jako před ms a to docela často. no a když jsem s tím šla k doktorovi, tak na mě koukal jak z jara. čípek vzadu, uzavřenej, kontrakce žádný. tak to nemusí znamenat nic. kdyby se to nějak často opakovalo, tak bych být tebou zašla. lepší být za trubku než pak litovat.
7. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
loty:gratuluju a závidím :grinning: :grinning:
laterno:to je za chvilku a necháte si říct co to bude?
7. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
tat: gratulace k šikovné holčičce. Břicho mě taky občas tvrdne a jakoby táhne, i přesto, že beru magnézium, a to v docela velkých dávkách, ale doktor říkal, že dělohu dráždivou nemám. Ale netrvá to nikdy dlouho a zase to přejde.
sam: Taky je mi líto, že odcházíš.
ant: Díky. :slight_smile: A s tím zubařem je to otrava. :unamused:
7. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
antana: jj, už to pustili, díky bohu, už to byla nuda. Jen jsem četla a maličko uklízela

tatarina: bohužel to nevím a neznám, dokonce ani nevím, co je to to Cervix score

lotyna: jé, tak super, velikánská gratulace ke zdravé holčičce

laterna: 17. to máš za chvíli :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
lotynko moc gratuluju, že vám dopadlo dobře to amnio a i k holčičce :slight_smile:
ant jo, určitě necháme. já už se nemůžu dočkat. do porodu bych nevydržela čekat.
7. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
Díky za rady holky, stalo se mi to teď poprvé, magnésko Magnesolv už beru dávno, ale přiznám se, že teda zapomínám, tak se budu muset hlídat... :sweat_smile:

Gratuluju k holčičce, Loty. Manžel měl hooodně podobnou reakci, jako ten tvůj :grinning: :grinning: :sweat_smile: Ach jo, chlapi! :sunglasses: :grinning:

Anty, já jdu k zubajdě ve středu. Rozbolel mě ten zub, co ho mám uzavřenej provizorní plombou. Vrtala mi ho asi před měsícem bez umrtvení kvůli tomu, že by se to anestetikum mohlo dostat přes placentu k Barunce a teď už se bez injekce neobejdu. Doufali jsme se zubařkou, že to vydrží až po porodu, ale bohužel. Je to na ortodoncii, budou čistit kanálky. Asi tam mám začínající zánět... :unamused: :confounded:
7. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz
Holky, musím vám říct, že když mi to řekli, tak jsem se tam rozbrečela a od té doby se celou dobu šťastně usmívám. Tak teď už jen, aby bylo všechno v pořádku na velkém UTZ (to jdu příští týden) a budu si snad moct trochu oddychnout.
7. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz
Loty, to je moc dobře, že máte radost, taky jsem se bála, jestli to bude ta vytoužená holčička. U nás to snad obrečela skoro celá rodina... :grinning: Vím, jak jsi šťastná, ale zase na druhou stranu, mohla se povést třeba až na podruhé, ale o to větší to je štěstí, že bude hned. Já si taky myslela při Ondrovi, že čekám holčičku a nenechali jsme si nic říct, takže po porodu fakt překvápko :sweat_smile: Ale nikdy mě to nepřišlo a miluju ho! On totiž je taková trochu holka s pinďourem. Je takovej víc holčičí, tak se teď jen modlím, aby Barunka nebyla nějakej čertík :grinning: :dizzy_face:
7. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
loty: já myslím, že když máte výsledky z amnio dobré, že se vůbec nemusíš bát toho utz. To šťastné usmíváníčko chápu, určitě se ti muselo strašně ulevit a jestli jste ještě ke všemu holčičku chtěli, tak super.
7. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz
tat: Kdyby to byl kluk, tak bychom ho nevrátili. :slight_smile: Ale u nás to s největší pravděpodobností vypadá jen na tohle. nejsme už nejmladší, přítel je strašně zodpovědnej a navíc už dvě děti má. Už takhle počítá, kolik dítěti bude, až půjde do důchodu a jestli mu budeme moct dát všechno, co bychom chtěli.
Jo a ještě jsem pořád přemýšlela, jestli tady mám ventilovat jméno (tuhle tady někdo psal, že se mu nelíbí) :slight_smile:. Ale rozhodla jsem se, že tak na ní stejně mluvím už skoro od začátku, tak abych pořád nemusela psát holčička a tak, takže to bude Viktorka.
7. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
lotyna: Viktorka je moc hezké jméno. Ale jak už to tak bývá - známá má holčičku Viktorku a říká jí Viki a je to hezký a začalo se mi to líbit. Pokaždé se najde někdo, komu se to líbit nebude, tím se netrap :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz
Teda holky, ta nutela, to je návykový, já ji vůbec neměla kupovat. Ji splknu za 2 dny, hrůza. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
kov: Mě sladký moc neláká a nutelu ani mít nemusím, ale zato pořád myslím na játra na roštu s tatarkou. :slight_smile:
7. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.