• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lotynko mě se třebas viktorka líbí moc. taky jsem nad tím jménem chvíli uvažovala.
já jak jdu z kontroly, tak se taky vždycky celej den přiblble směju, to k tomu patří.
teď právě tvořím manžovi k narozkám slanej dort, poprvně, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. malej si naštěstí vystačí sám a kramuje si autíčka :slight_smile: .
7. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
Mě se Vikinky taky moc líbí... :slight_smile:

Nutelu si dám jednou za uherskej rok, klasickou čokoládu jím častěji... Ale asi si pro ni zajdu... Já plánuju na víkend napéct. Vidím to na tvarohový bezlepkový koláčky. Když to nasypu do pekárny, tak za 2 hodinky má těsto jak dýchánek a už to pak jen uplácat. A udělám si je s rozinkama. Mám je v ledničce v rumu naložený už asi 14 dní... :grinning: Aspoň mi je nebude moc užírat mužíček. Ten rozinky moc nemusí :grinning: :sunglasses: Možná si část zamrazím na horší časy, až budu rodit... :grinning: :sweat_smile: Se z té bezlepkové nemocniční stravy moc nevidím... :unamused:
7. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz
laterna:slaný dort to jsem jěště neslyšela jak se to dělá?nebo z čeho to je?
7. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
7. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz
ne. to nejsou ty obrázky :sweat_smile: . třeba tenhle jsem našla na netu.
7. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz
No,to vypadá fakt moc dobře, Laty. Jestli se ti to povede jen z poloviny tak dobře, jak na tom obrázku... To bude lahoda pro oko i jazyk :grinning:
7. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

lat, teda hned koukám na ten dort a hned bych si kousla...mňáááám :grinning: :grinning:

loty, mooooc gratuluji k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

sambu, škoda, že odcházíš, ale naprosto tě chápu...určitě budem rádi, když občas nakukneš :wink:
´
7. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
kov: já to blbě napsala, myslela jsem přihlášená k pobytu, ale pojištění klaplo taky, manžel mi psal. Dost se mi ulevilo, já jsem vždycky hroznej plašan, jen se našprtat ty správný slovíčka :grinning:
ptala jsi se na polštář: byl super, ale k ránu jsem ho odkopala, dobře se na něm usíná v poloze na polobřiše....takže teď mám v posteli krom kočky i obří polštář :grinning:
jdu dočíst zbytek....
7. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz
loty: no, já normálně sladký taky nekonzumuju tolik, ale Žanda je nějak na sladký :grinning: No a když se to zkombinuje s tím, jak se tu furt píše o jídle .... :grinning:

laterna: jj, taky to mám tak, když jdu z kontroly, tak se celý den usmívám furt dokola :slight_smile: A co teprve, když je i utz, to mi to vystačí i na 3 dny :grinning:
Ten slaný dort vypadá moc dobře :slight_smile:

tatarina: taky se chystám péct - udělat klasické buchty s povidly :slight_smile:
7. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz
suik: aha, tak přihlášená a nakonec i to pojištění, no tak super, že vám to všechno klape :slight_smile:
Polštář taky neobjímám celou noc, ale na usínání super. A teď mne zas občas v noci bolejí kyčle, tak je to super na ulevení od bolesti.
7. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz
ten slanej dort je senzační, to by mě nenapadlo :grinning: . To musím někdy zkusit, určitě bude mít úspěch. Musím si dát závazek, že v Německu budu víc vařit, takhle to dál nejde. V anglii jsem vařila každej den a taky jsem to přežila :pensive: .
To že odešla sambuca mě mrzí, v tomhle ji chápu, já ten pocit mám taky, ale nechci do jiný diskuze, aniž bych chodila sem, chyběly byste mi....jen se budu snažit bejt opatrnější.
7. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
Viktorka je krásný jméno, se přiznám, že se mi nikdy moc nelíbila Žaneta, ale jak o ní Kovalda mluví jako o Žandě a já si představím malýho špunta v bříšku, tak se mi začíná strašně líbit :dizzy_face: a přijde mi to roztomilý jméno.
7. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz
suik: jj, to chápu, některý jména se mi začali líbit až když jsem znala někoho s tím jménem. A Žanetka mne taky překvapila, je to jméno, o kterém jsem nikdy nepřemýšlela, ale nějak se nám dostalo na seznam a pak se nám oběma líbilo nejvíc :grinning:
7. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz
Ahojky,
dnes zase náročný den :slight_smile: Odvézt psa na stříhání, pak oběd s kamarádkou, kafčo s jinou s manžou pro kalhoty na nákupy, pro psa a ted čekám, přijde známé dcera, potřebuje pomoci s chemií :slight_smile: Jinak jsem dnes u vietnamců neplánovaně koupila kalhoty za stovku, jako turecký, ale nahoře do širokého nápletu, tak bomba :slight_smile: Chtěla jsem vám nafotit bříško, výbavičku, všechno, ale baterky ve fotáku jsou KO a nabíječka někde v krabicích, jak máme nachystáno na stěhování. Tak snad o víkendu si muž udělá čas a veme to svým fotákem

Gratuluju k super zprávám z kontrol :slight_smile:

Viktorka je hezké jméno, mně se teda líbí :slight_smile:
7. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz
mě se Žanetka líbíla a kov teda vymyslela krásnou zkratku :slight_smile: :slight_smile: Žanda :dizzy_face:

jééé holky, já furt čumím na dortíky pro prcky, Tomáš má v úterý 1rok a já nevím co upéct :grinning: :grinning: :grinning: jen vím, že ten klasický jablkový s pudinkem nechci :sweat_smile:
nebože bych udělala ten slaný dort??? no spíš pro nás dospěláky :grinning:
7. kvě 2010 v 16:30  • Odpověz
tak a kelímek jahod je ve mně :sweat_smile: :sweat_smile:
7. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz
ojo: jen si dej :slight_smile:
7. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz
ojo: jj, jen si dej a taky nějaký pošli :slight_smile:
7. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
Jé, psala mi ségra, že jí konečně přišel dárek, který mi objednala k narozkám. No už se těším, až mi ho dá. Dostanu tohle:
http://www.flavourshaker.co.uk/watch/
mám tohodle červenýho krasavce (teda budu mít)
7. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
co je klasický jablkový? My měli vždycky smetanovej s jahodama a piškotama, ale jak se dělal už nevím, myslím, že piškoty, na to jahody, pak smetana s kysanou smetanou, ale ještě tam něco muselo bejt, aby to drželo pohromadě...
Nebo korpus + kysaná smetana nebo tak, ovoce a želé?
7. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
Kov: a máš k tomu přibalenýho i Jamieho? :grinning:
7. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
teda tohodle krasavce (předtím jsem zapomněla vložit fotku)
7. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
suik: tak bohužel, co vím, tak Jamieho k tomu nedávaj, jen návod a pár receptů :grinning:
7. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
škoda :grinning:
7. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz
suik: no, mohli by dávat aspoň instantního, viď? :slight_smile:
7. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz
Jé holky, až za půl hodiny budu hekat, že mne bolí břicho, tak to mám z toho, že do sebe rvu čerstvě upečenej chleba (před minutou jsem ho vytáhla z pekárny) :slight_smile:
7. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz
kov: jéééé, čerstvý chleba....to znám, když vyndáme ještě teplý z pekárny, se na něj vrháme jak psi a odkrojíme obě patky :grinning: mňam
7. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz
rennu: tak to já mám výhodu, manža moc patky nemusí, takže jsou moje :slight_smile:
7. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
Včera jsme s manžou viděli pořad o Helence Růžičkové, tak jsem dostala chuť se kouknout na Slunce seno, ... výběr jsem měla o to lehčí, že máme doma jen .. a pár facek (jak jsem zrovna zjistila) :slight_smile:
7. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz
kov: na tom obrázku na co to je? to jsem ještě neviděla :grinning:
7. kvě 2010 v 18:00  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.