• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
weri: ještě o kousek vejš jsem dávala odkaz s videem, jak se to používá. Je to takovej shaker, v kterém se drtí bylinky i koření a dá se to rovnou smíchat i s olejem, ... na marinády a tak .... Vypadá to super. :slight_smile: Už se na to těším.
7. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz
Jé, takovej čerstvej chleba a patka k tomu! No ten by se úžasně hodil k těm játrům s tatarkou!
7. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz
lotyna: pane jo, játra s tatarkou, to musí být těžký papáníčko a k tomu čerstvej chleba, to bych hekala s bolebřichem do půlnoci :grinning:
7. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz
Baf... Kdo se lekl? :confused: Ahoj všem. Gratuluju ke skvělým výsledkům kontrol a rostoucím mimčům v bříškách...

Jé, to si pamatuju. Jako dítě jsem miloval patky z úplně čerstvého chleba s křupavou kůrčičkou. Když jsem chodil nakupovat a měl jsem kliku, tak se patka nedožila večera... :slight_smile:
7. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
sinix: ahoj, jsme tě neviděly jakou dobu. Moc děkujeme, taky gratulujeme k Lukáškovi.
Jj, koupenej čerstvej chleba jsem okousovala, než jsem došla domů, ... to byli naši rádi :slight_smile:
7. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
Taky díky, Kovaldo. Vy mě ne, ale já vás ano... :wink:

Taky jsem za to sklidil kritiku od našich, hlavně když byl doma ještě starý chleba. Ale měli to marný. :grinning:
7. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz
Jen se u nás nedělo nic, co by stálo za zmínku, a o Lukáškovi vám napsala už má žena... :slight_smile:
7. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
conového tady?
lat:ten dort teda super to bych mohla udělat i mojemu
7. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
holky kde všechny jste?
rennu:kam se stěhujete?
7. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz
ant: stěhování v rámci bytu, ale i tak....kdy byla pracovna, bude ložnice, čekáme na nábytek, takže všude bordel, věci v krabicích...kde byla ložnice bude pracovno-děcák.....můj maloval, pokládal podlahu...už aby byl ten nábytek :confused: jenže můj se učí po práci pořád na zkoušky, takže kdoví jak to bude :confounded:
7. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz
rennu:jé chudák :frowning2:
ten můj už konečně dopsal bakalářku a k učení se moc nemá budu ho muset popohnat no a ted zatím sháníme nějakou tu práci v brzké době omrkneme ten byt a pak se rychle nastěhovat budeme muset koupit postele a ledničku jinak máme všechno do bytu
7. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
ant: no jo, ten můj se učí furt, ale chodívá spát po půlnoci a to se tké nedá dlouho vydržet, když vstává před šestou :unamused: Tak my máme starou ložnici, kupovanou tenkrát za levno v Asku - postel, velká šatní skříň, noční stolky....ale té ceně odpovídá i kvalita, postel v rozkladu, skříň taky :frowning2: Takže máme objednanou novou, kvalitnější, s více úložným prostorem....pak už nás čeká jen pořídit vše na mimčo...ale asi bych měla psát "jen"...to budou výdaje. Tak tvůj práci má ne mám pocit, že ne každý den, ale pak tam zůstane na stálo, ne?
7. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz
rennu:no nejsou si jistí k vůli krizi je to tam všelijaké jednou mu řeknou že ano a jednou že jěště neví no a čekat na ně nemůžeme tak se dívá i jinde potřebujeme peníze než se malý narodí
7. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
Dobrý večer holky, kdysi jste tu zmiňovali nějaké místo v Praze na Smíchově, kam se dá jít s dětmi. Pokud si některá vzpomenete, dejte mi tip. Díky
7. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
ant: aha, tak to je taky na houby :frowning2: dnes může být každý rád, že dělá i když za málo, co....a sehnat něco je děs.
7. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
rennu:to máš fakt pravdu já pořád věřím že nakonec něco sežene :wink:
7. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz
ant: jasně že sežene, neboj :wink:
7. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
rennu:já věřím že se to nějak podaří
7. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
rennu:a co ruka kdy jdeš vytahnout stehy?
7. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz
ant: mám to už jen zalepené-mytí probíhá v gumové rukavici na úklid napevno zagumičkované :grinning: :grinning: Trochu to cítím, ale poho...na stehy jdu ve čtvrtek, snad to bude dobře zhojené :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz
jo určo kdyby to bylo zanícené tak rána by byla zarudlá kolem dokolea měla by jsi teplotu a strašně by ti v tom škubalo a moooc bolelo
7. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz
jdu spát bolí mě hlava holky dobrou
7. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz
ant: dobrou a hezké sny :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
Dobré ránko přeju :slight_smile:
8. kvě 2010 v 07:50  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: Tak co máte dnes v plánu, maminy?
8. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jsem přihodila pupík, fotka se sice moc nevydařila, ale už je to hezky vidět....počítám za chvíli budu vypadat těhotně i oblečená - dík velkým prsům zatím v oblečení pupík nevykukuje, tak bych to ještě asi chvíli dokázala tajit, ale komu, že :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz
Jinak mé dnešní plány jsou bohužel zcela uklízecí, grrrr ....nenávidím uklízení, vaření, žehlení a všechny ty debility kolem domácnosti :grinning: :grinning: :grinning: Kéž by si tak někdo z prarodičů půjčil děvčata aspoň na den, hodila bych se na gauč a celý den si četla...jenže to je opravdu těžce nepravděpodobné, takže jdu uklízet - přeju vám příjemnější a plodnější sobotu než s úklidem :wink: :slight_smile:
8. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak já mám dneska taky uklízecí plány, protože z toho válení už jsem zpruzená. Takže už mám umyté okno v manžově "pracovně" a umyté nějaké nádobí. Mám vypranou první várku prádla, ale koupili jsme teď nově ariel tekutý a manžovi to teda voní, ale na mne je to teda moc výrazné, takže budu muset koupit jiný prášek pro mne a brzy začnu vyráběm mýdlový sliz na praní věcí pro malou.
Chystám se péct buchty no a drbat koupelnu. Ale samozřejmě všechno pomalu a v klidu, po chvíli cítím bříško a tak ..., takže musím odpočívat mezitím :slight_smile:
8. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
lamia: krásný bříško, už začíná být Hugoušek trošku vidět. Ale zatím ještě nedosahuješ ani velikosti mého břicha před otěhotněním :grinning:
8. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
čauky o úklidu ani nemluvte,teď jsem díky finiši v přízemí total zapojená celej den,včera sme s manžou dřeli na oknech celý dopoledne,on je tak zlatej,že mi s tím moc helfnul,přijela tchýňka tak byla s malým a byl klid na práci.Sem čistila i žaluzie a to byla fakt síla,každou lamelku zvlášť :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale při pátým okně už bych se uživila jako profík :grinning: Odpo jsme aspoň jeli do sauny,tak to byl značnej relax a dneska pokračujem dál :rolling_eyes: Odpoledne se ale s malým chystám vedle do dědiny je tam chytání pstruhů,tak se jdem podívat,pojedu na kole,tak snad tam bříško ještě nacpu,už vypadá fakt těhotně :dizzy_face:
Holky pěkný den a odpočívejte,víc než já :sweat_smile:
8. kvě 2010 v 09:11  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.