• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
petja: ahojky, však jsem na tebe myslela, holka, jak jste pokročili. Tak už finišujete? Tak ať máte brzy hotovo a můžete si užívat krásného bydleníčka. Dobře, že nezapomínáte taky trochu odpočívat. Na kole opatrně, to tě obdivuju, už bych se asi na kolo bála vysednout.
8. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
lami a kov: tak jsem si lebedila, že já uklízet nebudu, chtěli jsme jet do krámu s kočárky a volala mi mamka, že byla ve městě a nedošlo jí, že je státní svátek :confounded: Tak jsem hledala číslo do té prodejny a nikdo to nebere :frowning2: Takže kočárky se odkládají na neurčito, ptž v týdnu se můj neurve a pátek, sobota má přednášky.....chjo :frowning2: Tak mi nezbude asi taaké nic jiného, než jít uklízet....
8. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky, krásné prosluněné ráno. My si ještě užíváme nicnedělání. Za okny se opravdu urputně snaží sluníčko a je to paráda. Za chvíli pojedeme vyzvednout na letiště bratránka s rodinou a odvézt je na vlak. Dáme si někde v Praze něco moc dobrého na mňamku a dostanu (je to ale tajné) něco malého hezkého k narozkám (moc malé to asi nebude, protože bych chtěla podprsenku a ta už přešla do poněkud větších rozměrů).
Všechny vás s Marťasem zdravíme
8. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
Achojík holky...tak se od pondělka peru s bacilem...měla jsem horečky, ty už na štěstí nejsou, akorát teď mám rýmu, kašel a zalehlé uši...jinak konečně to naše malé kope!!! a už to cítil i manžel, takže měl ohromnou radost :slight_smile:, v horečkách jsem zvládla i kontrolu srdíčka a prohlídku na gyndě a je vše jak má být!!! A už nám konečně "řekli" co to bude, teda dle jejich slov : nejspíš a s největší pravděpodobností to bude HOLČINA !!!! JUPÍÍÍ!!!!, že prý pindík by tam šel vidět...říkám, že je to mrška podšitá, protože né aby rozcapila nožky a koukejte jsem holka jak mám být, ale raději se schovává a pořád dělá v bříšku kotrmelce a mě z toho hrábne, jestli se na příští kontrole, t.j. 2.6. dozvím, že je to kluk...
8. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
rennu: no jo, on je svátek :slight_smile: Tak se zapoj k pracovnímu táboru a vem to taky zgruntu :slight_smile:

suzete: jejda, tak vše nej k narozeninám :slight_smile: Jj, taky mám pocit, že u podprsenky rozhodně nemohu mluvit o něčem malém, když mi jsou D košíčky jen tak tak ....

patruschka: tak hnedle zkraje gratulace ke kontrole, že jste v pořádku a radost z další holčičky, snad ji toho 2. 6. potvrděj :slight_smile: No a ať tě brzo pustí ten bacil hnusnej.
8. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
tak já jsem teď zvládla svou očistu - umýt vlasy, tělo a oholit (to byla teda fuška) :slight_smile: No a teď si po té strašné námaze dávám oraz a přemýšlím, co si dáme k obědu. Manža je v práci, takže žádný složitosti :slight_smile:
8. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
Krasnou sobotu všem :slight_smile: nějak nestíhám psát, ale pročítám:slight_smile: dneska koukám - 21tt, už jsem za půlkou!!! :grinning:
8. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
Kovalda: děkuji, teď bude boj to jméno:slight_smile:. Co se týče "údržby" těla, zatím to mám bez problémů, ale přemýšlím do budoucna o těch pěnách a krémech na holení :slight_smile:
8. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
patruschka: jejda, boj o jména. No jsem ráda, že tohle máme už za sebou :slight_smile: Tak snad to brzy vyřešíte, je tolik krásných jmen :slight_smile:
8. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
Holky, zrovna řeším dilema, co zítra vařit. Moc se s manžou nevidíme, tak ať si dáme dobrej obídek :slight_smile: Od té doby, co jsem těhu, tak moc nevařím. Buď jsem unavená, anebo mi to smrdí ... :slight_smile:
No a už mi je dobře, odpočatá taky jsem, ... tak že bych uvařila. Nemáte nějaké konstruktivní nápady?
Já buď nemám žádné, anebo moc :slight_smile:
Z vlastní hlavy nic, ale když jsem koukala na netu, tak bych vařila všecho - bramboráky, palačinky, kopračku, ...
8. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky, preju pohodovy vikend :slight_smile:
Ja dneska hodlam pouze odpocivat....max hodim nejakou pracku. Boli me desne ty zada porad...tak uvidime, jestli na to lezeni a koukani na filmy pomaha :grinning: Trosku se snazim cvicit...ale nechci to lamat pres bolest, potrebuju at to nejdrive krapet povoli...jsem z toho uz vazne zoufala :unamused:
Kov...ja navareno nastesti mam ze vcera....delala jsem segedin....a je mnamozni...no dneska bude jeste lepsi. Musim toho nadelat vzdycky kotel...nebot zcerstva toho sezerem haldu a na dalsi den, kdy je jeste lepsi uz moc nezbyva.....jsme cunatka totiz...nevime kdy prestat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jen funime a nadavame jak jsme se prezrali :pensive:
Petruschka...gratuluju k holcicce....jooo ty jmena....my si taky porad nemohli vybrat....ale zustali jsme nakonec u Verunky...jeste to neni na stopro....v zaloze je porad Adelka....ale myslim, ze nechame tu Verunku...uz ji tak rikame asi tyden mozna dva....a uz jsem si na brusek jako Verunku zvykla :dizzy_face:
8. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
kovalda, safryy: no u kluka by to bylo jasné a nekompromísní, prostě po tátovi, ale ta holčina, to bude oříšek...nechci být jako rodič bez fantazie, aby se obě naše děti jmenovaly po rodičích ( pak chceme ještě jedno bejbátko :slight_smile: ), ale nějakou změnu. Vím, že všem by se i ta Petra líbila, ale třeba Anna, Michaela a Sára se líbí mě...třeba podlehnu nátlaku a bude to po mamince no... :slight_smile:
8. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
Ahoj holky
Petruska:gratulace k holčičce
Petjo:chuděro
Lami:to je pěkný pupík takový malý já ted rostu den ode dne jsme čímdál větší
saf:verunka je pěkná
8. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
safryy: jj, segedínek je dobrůtka, to by taky mohlo být. Mňam, to chápu, u nás se taky takovýhle jídla dělaj v tom největším hrnci :slight_smile:
Jen odpočívej, snad se zádíčkům trochu uleví.
Jé, Verunka, to je krásný jméno. No jasný, jestli už tak princezničce říkáte, tak to už asi nezměníte :slight_smile:
8. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz
patruschka: no jo, Michalka je mooc pěkný jméno (vim ne, už ho nosím nějaký ten pátek) :grinning:

antana: taky mi přijde, že jak jsem doma, tak že mi ten pupek roste přímo před očima :grinning:
8. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz
Dekuju holky :slight_smile:
Ja nejsem moc priznivec davani jmen po rodicich...pak je z toho doma gulas. Prijde mi, ze na tom castokrat trvaji hlavne chlapi....ale nijak to neodsuzuju, pac vsechna jmena jsou krasna, kdyz se rikaji hezky a s laskou a u nas se po rodicich sice jmena nedavala...a i tak se dabluji, tak co...Kdyz jsem privedla domu Jirku, tak se malem vsichni vyvratili, ze dalsi Jirka...mame doma stryce Jirku, Jirika, Jiru, Juru a jeste par dalsich obmen :grinning: . No preJirikovano...cili u nas by chlapecek se jmenem po tatovi proste byt nemohl :grinning: Moje kamaradka ceka chlapecka a jeji manzel trva na Brunovi a ona je z toho cela nestastna :sweat_smile: Na stredni mela ucitele na fyziku toho jmena a vypadal jak zpevak z Alkehol(barvite liceno mym manzelem, taky ho ucil)....a ted, ze pry ho ma mit doma :grinning: :grinning:
No a prave jsem dojedla misku redkvicek....jak o nich Kovalda porad mluvi, tak jsem si je musela poridit.....a ted si dopravam jahodovy koktejl....jahudky byly v akci...no ale moc toho nevydrzi, tak je treba se do nich pustit, dokud jsou jedle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
safryy: taky moc nemiluju dávání jmen po rodičích. Takže se mi díky bohu povedlo manžovi vymluvit, aby případný syn měl jeho jméno. Moje jméno se mi moc líbí, ale nechci, abych se narozením dcery stala automaticky velkou či starou, což jsou nejčastější rozlišovací znaky :unamused:
8. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
safryy: jj, na ředkvičky je teď ideální období, asi napíšu manžovi, ať mi nějaké koupí a k tomu jahůdky, protože je tu furt všechny baštíte :slight_smile:
8. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
anty, kov...i mi pripada, ze je bruch snad i kazdou minutou vetsi....nebo je taky mozne, ze kdyz tata hubanuje pupek, ze mi ho sem tam prifoukne :grinning: Dneska jsem hopla na vahu....a ehm...no rosteme rosteme :grinning: Nevim presne vahu pred tehu...ale 5-6kg nahore bude... :slight_smile:
8. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
kov....jo velka a mala...nebo stara....to je naprosto silene rozliseni, taky to nemam rada :unamused:
Hezke, jak si tu porad delame navzajem chute ze? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky me drasa ta nutela...prekvapive nemam nejak extra chut na sladke...ale Nutela by se vlezla...asi si ji taky poridim....jenze manzel mi ji celou sezere....si ji musim schovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A posledni dobou se porad cpem palacinkama....ze zacatku jsem se obtezovala je delat sama....ale manzel nasel v obchode uz udelane...upecene...zabalene....jsem sice obvykle proti takovym vyrobkum, ale musim uznat, ze jsou moc dobre...trochu jine nez domaci....ale dobre....no a k tomu merunkova marmoska s kousky merunek.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi se opet projdu dolu do kuchyne :grinning:
8. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
saf:to je myslím si v normě já 7kg ale jde to nahoru čímdál víc a to ani nemůžu jíst všechno co chci no děs :confounded:
8. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
holky já za týden začínám 7měsíc to letí jako zplašené :confused:
8. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
ahoj, ...tak nutelu jsem před chvílí spořádala, teda housku s ní :grinning: . Dneska páluju rybu s kaší, ale nevím v jakým stavu jsou brambory. Jinak taky plánuju menší (vetší) úklid.
Segedýn miluju, mám na to v mrazáku maso a knedlík, ale nevím v jakým stavu, dala jsem to tam, když jsem to chtěla vařit a nestihla, když mi bylo blbě...
8. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
ant: no týjo, toto letí, mám pocit, že ty to bereš i nějak rychlejc :grinning:
8. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
anty...no teda...uz sedmy :fearful: Opravdu to leti....ze zacatku mi to prislo takova nuda :grinning: Furt se nic nedelo...brisko nerostlo...blbe mi nebylo...no rikam...nuda...ale tedka uz to leti....zvlaste, kdyz se cumacek furt prevaluje a okopava me, tak uz je to vetsi sranda...Ale zachvacuji me stavy paniky...co budu delat, az mi zacne jecet a ja nebudu vedet proc....co ji budu oblikat...a vubec...je toho milion :grinning: Ale tesiiiim se strasne moc. Jo a taky...tim, ze uz mam s UTZ utrum...jak oni jako poznaji, ze je spravne otocena? Je to tu nejake divne :unamused: Nebo co kdyz se budu predcasne otvirat? Radeji to neresit a neprivolavat hruzy...jinak bych z toho zmagorila uplne :grinning:
8. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
suik:no je to podle tabulky co mám v albu no myslím si že v létě se holky upečeme to mi věřte už ted mám problém když cokoliv dělám nebo se sehnout co budeme dělat pak :rolling_eyes:
8. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
saf:jo no to máš blbé já bych se zbláznile bez utz ale je to i tím že sem doma a mám čas víc přemýšlet než ty v té práci to aspon na chvilku zapomeneš
8. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
kov: místo úklidu jsem si dala procházku k rodičům s pejskem :slight_smile: K obědu budou jen brambory na loupačku a po obědě zadělám asi na buchty :slight_smile:

patruschka: gratuluju k holčičce :slight_smile:

safryy: já co jsem těhu, tak palačinky děláme také často, buď jen s marmeládkou nebo s tvarůžkem a ovocem, mňamy mňam :slight_smile: a váha, no minulou poradnu jsem měla hore 7kg, na další jdu v úterý, takže budu v létě kouke koulovatá :grinning: a to jsem si lebedila, že moje mamka nabrala 8kg celkem a vše nechala v porodnici :sweat_smile:

Jinak ad holení, já jsem s žiletkou nešikovná, takže praavidelně teče krev :frowning2: Pěny na depilaci mít nemůžu,, neb se po tom hned osypu, takže jednou za čas holt nechám nožky trošku zarůst a vemu to epilátorem - mám chladící hlavici, tu zamrazím a po vytržení to chladí, ale jako bolest je to jako sviňa :sweat_smile:
8. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
rennu:to jseš dobrá já bych to epilátorem nezvládla :grinning:
8. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
safryy: no, nutela už padla za vlast :slight_smile: Jj, je to hrůza, jak si tu děláme chutě, ale už se blíží sezóna čerstvé zeleniny a k tomu, jahody, třešně, melouny, broskve, rybíz, .... jů se těším těším. :slight_smile:
My se dohodli, že když je zítra ten svátek matek, že oběd bude dělat manža :slight_smile:, tak se rozhodujeme asi mezi bramborákama a rajskou, mňamka :slight_smile:

antana: pane jo, já teprve tento začínala 6. měsíc. To to letí, za chvíli budeš rodit. Běda ti, jestli nás budeš strašit :grinning:
8. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.