• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
anty...jj v praci mam pohodu, sice je furt co delat, ale neni to nic narocneho....takze se zabavim....uz jsem s tim tak nejak smirena, ze se uvidime az v srpnu ci zari. Leda, ze by byl nejaky problem a to ja ten UTZ radeji ozelim, zadne trable byt nesmi! Ja jsem tak zvedava, jak bude vypadat :grinning: :dizzy_face: No jeste par mesicu.... Vcera mi zase prisli nejake hadriky...jsem takovy lenoch...jsem psala uz davno, ze to blysknu a hodim do albicka...no...mozna to udelam dneska :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
kov:neboj strašit vás nebudu a první rodit taky nemusím klidně mě může předběhnout Petja,renne,safry...
8. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
rennu: no, epilátor nedávám, přesně jak píšeš - bolest jako sviňa, takže já buď různé krémy anebo žiletka. V těhu krémy nechci, protože je to hnus chemie, takže se žiletkuju. No a je to čím dál napínavější :grinning:

Nu, jsem zmožená, jdu si dát hají a pak zadělám taťkovi na ty povidlový buchty, ať má taky radost ze života.
Zatím pa
8. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
rennu...au au...ja taky radeji trham...ale od toho co jsem tehulka, tak jenom holim( presneji receno...nohy trham a frndu holim :grinning: )....fakt je ten, ze kdyz se trha pravidelne, tak uz to pak ani neboli...ty chloupky jsou takove tenoucke....a strasne dlouho to vydrzi...ja jsem se ale bala, abych tim treba bobka nestresovala :grinning: A tedka zacinat nemuzu...bo to by byla fakt sakra bolest....ovsem to holeni mi taky dava celkem zabrat.....az budu uplne melounovita, tak to bude muset prevzit za me manzel....ale moc si tu situaci zatim predstavit neumim.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
Já jsem si tento týden říkala, když bylo 5. 5. - jé, za 4 měsíce termín dle MS, 7. 5. - jé, za 4 měsíce termín dle UTZ. To už je tak hmatatelný, když je to za 4 měsíce. To je cobydup. :slight_smile:

Antana: no jasný, že nemusíš rodit první, jen tu z těch, co jsou nejvíce těhotné píšeš nejčastěji, tak to tak nějak beru automaticky, že od tebe budou zprávičky první :slight_smile:, ale nechme se překvapit :grinning:

safryy: já se taky strašně moc těším, jak ta naše Žanda bude vypadat a tak ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
anty....ja myslim, ze budes prvni :wink: A budem chtit slyset same pohodove veci.....zadne masakry...jako bolest....bolest....bolest.....musis nam to nalicit tak, abychom se uz nemohly dockat na ty dve zatlaceni (chapej...jedno bude hlavicka...druhe zbytek ditka) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
jasně holky já vám to vylíčím jako pohádku holky zítra to mám za 100dní no to se snad musí oslavit :grinning:
holky jdu si dát kafíčko na terasu tak zatím :wink:
8. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
koukám, že řešíte holení.....trhat bych se asi bála, au au, párkrát jsem zkoušela vosk, to šlo. Mě to ale moc na nohách neroste, tak to jednou za uherskej rok ošmrdlám žiletkou a vystačím si s tekutým mejdlem. I podvozek, zatím dosáhnu všude, jsem zvědavá jak to bude s melounem, chci bejt oholená, ale radši z domova. Tak třeba se toho ujme manžel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
safryy: jojo, teď jsem taky dlouho netrhala a mám strach..no ale co, bude jaro, chci nahodit sukni, nebo 3/4 gatě a to se musím zkulturnit :slight_smile: ´

suik: přesně jak píšeš, holt pak se bude muset postarat manžel..také bych byla do porodky raději oholená z domova :sweat_smile:
8. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
rennu: v dnešní době to snad můžeš i odmítnout, ale pro mě je teda pohodlnější mít kratší porost....no snad to zvládne :grinning:
8. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
suik: :grinning: jasný, dnes už ženám alá Yetti odzvonilo.....o pohodlí ani nemluvě :wink:
8. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
rennu: v naší generaci asi jo, ale ta starší nevim nevim :grinning:
8. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
jsem četla někde poznámečku, že se ženy holily už v pravěku :grinning:
8. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
V Egyptě byl nepřípustnej ani chlup...
8. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
ahojky, tak jsem si dala šlofíčka na 2 hodinky a teď jsem tak příjemně odpočatá a rozespalá :slight_smile: Je mi moooc dobře :slight_smile:

antana: ty bláho, už za 100 dní. No jo, ono to odpovídá, já to mám dnes za 120 :slight_smile: Tak to už jsou fakt čísla nadosah. :slight_smile: Užij si kafíčko na terase. Já nasypu do pekárny suroviny na buchty a asi si taky dám kafíčko, pro jistotu jen u okýnka, když nemám ty vycházky.

suik: mooc závidím, že ti na nohách nic moc neroste. Já nožky zatím oholím v poho ale teda pipča + přilehlé okolí, to už začíná být zážitek. Sice nevidím kde zrovna kosím porost, ale zatím dosáhnu všude :slight_smile:. Už od začátku těhu připravuji manžu na to, že pak asi budu potřebovat s touto činností pomoci. No děsí se toho, že až mu řeknu, ať mne oholí, že jedem do porodnice, aby na něj prej už nevykukovala hlavička :grinning:
8. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz
kov: :grinning:
no něco roste, ale málo, když to zanedbám, tak to není taková hrůza....v létě to ale chce taky větší péči.
8. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
suik: fakt závidím. Znám pár holčin, které mají na nohách 5 chlupů 6 řadama a ty teda vytrhnou tak 1x za rok a maj klid, ... to je nějaká spravedlnost? :grinning:
Jj, starej Egypt, tam chodili i s oholenou hlavou. Ale zajímaly by mne ty jejich depilační krémy, protože dle všeho byly velmi účinné.
8. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz
to mě taky, ale myslím, že na ten jejich způsob se dá něco podobnýho sehnat, měla by to být taková lepkavá hmota, kterou jezdíš po nohách a ta to trhá
8. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
Jé, tak mám zaděláno na buchty, těsto už se motá v pekárně, já si dala fazolky na smetaně a cappuccino :slight_smile: Teď mi volal manža, co má všechno koupit a v tu chvíli začala malá kopat. Nevím, jestli je to reakce na pohodu, jídlo či pití. Ale moc se mi líbí myšlenka, že prostě pozdravuje tatínka, když volá :slight_smile:
8. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz
Tak koukám, že už necháváte Antanu div ne rodit, zas to tak netlačte dámy :grinning: :grinning: :grinning: Ale jsem zvědavá, kdo "pukne" první, Ant má dík tomu brzkému TP pěkně našlápnuto to zvládnout :wink:

U nás je uklizeno, uvařeno, dítka jedno vyspané a druhé ještě chrní ( hodinu jsem spala s dětma, tak jsem taky celkem svěží..), tak až se vychrupe i Jája, vyběhneme někam ven :wink:
8. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz
holky a cetla, ze v egypte chloupky trhali - pinzetou! byla to vysada lepsi spolecnosti a delaly jim to otrokyne treba pul dne - cely telo a ta hmota - to je cukrova hmota, ta se pouziva/la zas u arabu a dneska to uz maj normalne v salonech, ale ja to teda nezkousela, depiluju asi od 14ti, takze uz to vubec neboli a je to sem-tam chlup :slight_smile: a podvozek uz muz parkrat zkousel, tak snad to pak zase zvladne :sweat_smile:, nebo ja poslepu :slight_smile:
8. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
evelusko: jj, to taky....musel to být ale opruz pro obě strany
8. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz
suik - to teda :grinning: hlavne ta hlava hola a na to paruka, to muselo pekne stipat v tech vedrech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz
Teď jsem kvůli vám :slight_smile: dostala na něco chuť a vidím to na ty palačinky :slight_smile:, ale podívám se i po tý nutele :slight_smile: ...jinak já jsem zatím přibrala jenom ždibec, jen 2 kg, tak nevím, na to, že se válím doma, tak jsem myslela, že to bude o trošku větší čísílko...
8. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz
Ahoj holky no rodit jěště néééé :grinning: bojím ale pořád si říkám že času je dost
jinak holení je fakt teda zážitek :wink:
8. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
patruschko: já se válím naprosto nehorázně a pořád jsem nepřibrala nic, když jsem se vážila před 14 dny, tak jsem za tu dobu něco nabrala (s bídou kilo), ale včera to byla zas ta samá váha, začínám z toho být dost nervní. :unamused:
8. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz
jaky nervni? :astonished: holky budte rady, co blaznite, pro vas preci jenom dobre, ze nepribirate rychle :wink:
8. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz
suik:bud ráda že si nic nepřibrala víš co já bych za to dala :cry:
8. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
no rychle to není, ale taky skoro vůbec ne....aby to potom nedopadlo, že za měsíc přiberu 10 kg a celý mazání bříška olejíčkama mi bude k prdu, páč to kůže nevydrží...
8. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz
suik: nebuď nervní, já taky zatím nic nepřibrala a jsem nervní z toho, že už to asi dýl nevydrží :grinning: A to kdybys znala můj jídelníček :grinning:
8. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.