• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky no dneska je tady teda klid :slight_smile:
8. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
já bych si dneska dala i grilovačku mnam ale u nás se zatáhlo a bude asi pršet necháme to na jindy :frowning2:
8. kvě 2010 v 18:41  • Odpověz
no já jsem nervní z toho jestli jím dobře a to vím že to je tak na hraně, protože se musím nutit a když tak to je to co by se úplně nemuselo :pensive:
jako jsem ráda, ale taky se bojím, že pak strašně nakynu.
Zrovna šprtám německá gynekologická slovíčka, uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....moc mi to nejde, hoodně jsem tu němčinu zapomněla a musím se nějak rozmluvit.
8. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
suik: nutit se do jídla? to neznám :slight_smile: Já se nutím sem tam jídlo odložit. :grinning: Zrovna jsem se začala cpát povidlovýma buchtama a zapíjím je mlékem :slight_smile: Mňam :slight_smile: Jejda, německy gynekologický výrazy? S doktorama je někdy těžká domluva i v mateřském jazyce :slight_smile:

antana: my budeme mít zítra k obídku grilovaný hermelín (Pepu), to manža vymyslel jako dárek pro mne ke dni matek :fearful:)
8. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
ten poslední smailík měl být :grinning:
8. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
mňam, pepa na gril.....
já si vzpomenu že mám jíst tak kolem 12....většinou jsem už dvě hoďky vzhůru. Když jdu ven, tak jsem schopná vydržet ještě dýl. :unamused:
ale zase pěkně mlsám.
8. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
suik: tak to prostě nechápu. Já se vzbudím třeba v 6 na záchod. Jdu se jen vyčůrat a zas si lehnout, ale mnohdy se stane, že za 10 minut vylézám z postele s hladem, jak kdybych týden nejedla.
8. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
No tak já mám plus 2 kg a jsem z toho celkem nervní, bc teď mám teprve začít pořádně přibírat :grinning: :grinning: Tak abych nebyla v létě jak hroch :angry: :angry: Jenže mám pořád děsnej hlad, jako snažím se brzdit, sladké většinou nejím a dost tlačím zeleninku, ale teda ty porce k jídlu, uff :grinning: :grinning: No co nadělám :grinning:

Už jsme s holčinama doma :slight_smile:
8. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahojky holky.
Nestíhám Vás dočítat, takže pokud byly kontroly, tak gratuluju k dobrým zprávičkám :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

A co je jinak tady nového kočky? :dizzy_face:
dala jsem dnešní fotečku do albíčka... :slight_smile:
8. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
lamia: Já jsem přibrala od začátku 4 kg a jsem v normě... :wink: Tak buď v klídku 2 kg nic není :slight_smile:
8. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
eliska: bříško ti moc sluší :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Eli moc pěkné bříško :wink: Já budu muset donutit manžela víc mi bříško fotit, 4.dítě už fakt neplánujeme (noo, asi tak jako jsme teď neplánovali to třetí, že :grinning: :grinning: ), tak ať si to naposledy užiju....dneska dopo prskal, když mě měl cvaknout, žabař :grinning:
8. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
On totiž fotí kdejakého šneka, žábu a podobné umělecké útvary, často ještě fotí holky, ale těhotná ženuška, to skutek utek :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
kovalda: děkuju moc :dizzy_face: :dizzy_face:
lamia: Jen ať Tě manžel fotí, je to kouzelný pozorovat ty změny... A musím říct, že za týden mu vykouklo ještě víc... Nechápu!! :grinning:
8. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
Eli já myslím, že teď nám pupíky porostou před očima....taky bych uvítala větší umělecký zájem z jeho strany, ale je fakt, že není moc čas....no hlavně až se mimi narodí, tak je to pěkné pozorovat zpátky to bříško, Anička třeba dodneška miluje fotky z těhot. kde ona byla v bříšku, to chce pořád prohlížet, i jak vypadala jako miminko a tak :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
lamia: takže malá se kouká na fotečky? To je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No manžel mi každý týden říká, jak mi vyrostlo a já furt ne to se Ti zdá :grinning: :grinning: A pak se vidím na fotce a teda síla... :grinning: :grinning: :grinning:
Holky já se těším až uvidíme příští týden našho Broučka na velkým UTZ..už se těším :wink:
8. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Lami: já manžu chápu, mě na těhotným břiše nepřijde nic zajímavýho :pensive: , ale zase bych chtěla pár svejch těhotnejch fotek mít, ale jako celá, třeba někde v akci, nebo vůbec sem, tam nějakej obličej. Nemám nic. Můj moc fotit neumí a ani ho to nebaví, maximálně vyfotí nějaký památky. Budu ho ale muset vydrilovat, než bude miminko, abych měla vůbec nějakou památku. A jak sama fotím, tak jsem dost náročná, musím to zkouknout a pak mu to vracím, tak je otrávenej a nefotí nic :angry:
8. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
teda zajímavýho myslím, jako fotku břicha každej tejden :pensive: ....ale nějaké pěkné umělecké těhu focení to zas jo.
8. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz
suik: tak to mě příjde kouzelný, jak se bříška kulatí... :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz
čauky

jak se máte,těhulky :wink:
8. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
tak já nemám z tohoto těhu ani jednu fotku ...ale chystám se na léto na focení ke kámošce
8. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
Hup ahoj, mám dotaz, máte s Ondrou oblíbené nějaké vlňáčky na noc?? Chystám se nějaké přikoupit a chci vyzkoušet něco nového, doteď jsme měly jen domácí natahovací pletené a pak na druky Loveybums, ty jsou super, ale bohužel už jsem je nesehnala....
8. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
eliska: jj, mně taky přijde super, jak bříška rostou a kulatí se :slight_smile:

hupcza: no jo, nestíháte, tak aspoň budete mít ta umělecká.
Taky se chystám v létě na focení k profíkovi.
8. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
lami: ty jsi s tou váhou fakt kapku blázen :grinning: ..nejdřív nás valíšpouších,že jsi slovanský typ,pak jsi nervní z přírůstku 2 kg ve 20tt ....co prosím tě šílíš ...vždyť to je podprůměr :wink:
8. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
ahojky holky pěkný večer přeji :slight_smile: jdu vás trošičku dočíst :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
Hup já nešílím, ale v předchozích dvou těhot. jsem vždycky přibírala až po tom 20. týdnu, tak mě to krapet zarazilo, přeci jen se mi nechce pak po porodu shazovat :grinning: :grinning:

Suik teda, mého drahého muže má na jeho milované ženušce těšit i taková banalita jako je každý týden větší pupík,ne?? :grinning: :grinning: Nee, taky to chápu, že nejsem tak zajímavá jako přírodní úkazy a dcerušky :grinning:
8. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz
lami: nanoc dávám imsevimse http://www.mamaja.cz/svrchni-kalhotky/imse-wool -tyjsoufajné,jasou takovékompaktnější-dělají malý zadek a nebo popolinky http://www.mamaja.cz/svrchni-kalhotky/vlnacky-s-druky - ty jsou takové ...no -já je moc nemusím-ale jsou funkční,jen jsou takové veliké -dle mého nijak extrovně nesedí

kov:to není ani tak o stíhání ...si vzpomenu akorát,když to někde vidím...fotím spíš ondru :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
lami: váha se nějak srovná :wink: ....o měsíc dřív a nebo později... však to je fuk
8. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
hupcza: no, tak ti to zrovínka připomínáme, můžeš si jít blejsknout pupíka :grinning:
8. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
Hup dík, IV jsou i u nás oblíbené svrchňáky (teda PUL, vlněné jak píšu máme doteď jiné...), ale mám trochu obavy z toho suchého zipu, každopádně díky za tip, je toho teď na trhu tolik, že váhám co vybrat....
8. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.