• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lajlo gratuluji !!! :slight_smile:
14. led 2010 v 18:13  • Odpověz
sali moc dekuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
holky budete se objednavat na nt screening? uz jsem si ho vyhledavala v ostrave :wink:
14. led 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
lajla: moc gratuluju.............................
holky já jen nechápu, když to mají být ranní nevolnosti, proč je mi tak špatně celý den..........................ale přemohla jsem se, zajela do kauflandu na ty lízátka a jedno si dala a dobrý, už se mi nechce zvracet, tak můžu jíst co jsem si nakoupila - suché rohlíky, pribináčky, tvarohové koláčky a přesnídávky dětské...........................................tak aspon tak, už jsem si myslela, že se z toho zblázním.........................
14. led 2010 v 18:53  • Odpověz
lauri dekuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jj litazka jsou super, uz mi kdysi dost pomohly :slight_smile:
ja si zase asi dat chipsy:slight_smile:))) ale muzu je skoro se vsim a ke vsemu :grinning: :grinning: :grinning:
ranni nevolnosti se tomu sice rika..ale mi je divne a blbe skoro cely den taky :unamused: chvilku je to lepsi..chvilu horsi :confounded:
14. led 2010 v 19:06  • Odpověz
ahoj všem :slight_smile: gratuluju ke // a k srdíčkům, i k průkajdě, a hodně závidím. Já se objednám na příští čtvrtek, jindy mi to prostě nevyjde, tak musím čekat a čekat.

celý den vás průběžně čtu a všechny jsme na tom stejně nebo hodně podobně, jsem na tom stejně jako vy :slight_smile: minulý týden žádná nic a tento jsme o krok dál, dneska jsem musela jít z práce dřív domů, celé dopoledne jsem prakticky v jednom kuse jedla, abych to srovnala a docela to ušlo, navíc mám už 14 dní rýmu a k ránu nemůžu dýchat, budím se o hodinu dřív a nakonec ani nejsem vyspalá :frowning2: :frowning2: už se těším až to všechno pomine a budu si jen užívat :wink:
14. led 2010 v 19:23  • Odpověz
berulko neboj, dočkáš se .. zase budeš mít novější dojmy, uvidíš mimčo už větší :slight_smile: já se už teď nemohu dočkat dalš kontroly, jak psala Lajla, jak je její malé velké skoro 8 mm, ro je tak krásné .. já měla před pár dny 3 mm, tak přemýšlím, jak malé roste. .. jinak já teď v noci moc nespím, spíš jsem zničená přes den, včera jsem prospala celé odpoledne ... :frowning2: v noci se překuluju, dneska od 3 hodin, pořádně jsem zabrala až před sedmou a v půl 8 jsem už zase vstávala.

jinak na vyšetření co a jak se musím vyptat doktora příště, kdy jaké a co by doporučoval a tak .. moc se v tom nevyznám, tak musím zjistit vše co a jak :slight_smile:
14. led 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
lajla: ty jo, chipsy, to bych teda nedala, máš fakt dobré chutě.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no já se nacpala pribinákem, rohlíkama a přesnídávkou a mám druhé lízátko . jsou fakt moc dobré.........................................

jinak na nt screnning jsem si volala dneska a říkala mi doktorka že stačí zavolat v tom desátém týdnu, jak půjdu na kontrolu.....................tak už se těším........................
14. led 2010 v 19:38  • Odpověz
jo a zaznamenala jsem kromě změny chutě na čokoládu a sladké (na tto prostě chuť nemám a moje oblíbené Kaštany mi přijdou jako bez chuti) také změnu u zvěřiny :slight_smile: dřív jsem tu specifickou chuť neměla moc ráda, včera mi ale manža udělal dančí kousky s rýží s tím, že je to výživné masíčko :slight_smile: a aby malé také vědělo, jaká zvířátka může v lese potkat .-) a normálně, zhltla jsem to jako nic, máme ještě na dnešek, tak už se těším, za chvíli manža přijede z práce, tak si dáme do nosu :slight_smile:
14. led 2010 v 19:42  • Odpověz
berulko neboj to bude v pohode..ja bych sice tak dlouho opravdu nevydrzela, byla bych uz davno aspon v nejake nemocnici nebo nekde:slight_smile: ale fakt je, ze uz uvidis mimco v cele jeho krase:slight_smile:))))
lauri ani mi nemluv :unamused: chipsy jsem nikdy nemusela..ale ted je mam skoro furt...nejaky jogurt nebo presnidavka..to me silene natahuje..jo a jeste muzu obyc brambory:slight_smile:))))) nejlepe s tou sunkou:slight_smile:)))
sali jinak u me je to s tim sladkym to same...nic mi to nerika...kolem sladkosti projdu jako by nebyly..a to jsem fakt na sladke:slight_smile:)) nugetu jsem snedla za dva dny:slight_smile:)) a k tomu dalsi namky:slight_smile:)) ted jsem fakt na to korenene, solene a smazene...jen to nezdrave :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
vidim to na chlapecka...u Nikci to bylo uplne jinak..a citim to i nejak vnitrne, ze je to chlapecek..tak jsem zvedava...u Nikci jsem to taky tusila nebo spise tak nejak vedela :slight_smile:
holky nedelaji se vam v brise obcas takove bublinky? mi jo..a nevim co to je... :unamused:
14. led 2010 v 19:50  • Odpověz
laj: dík a nápodobně :wink:

laj:na screening asi půjdu -dělá to celé můj dr,takže žádná spešl návštěva ani jiné ježdění tonení.....tak asijo

sal:tak to já v minulém těhu nemohla ...teda jako snědla jsem to,ale nejelo mi to ....prostě mi přestaly chutnat věci,na které jsem nebyla zvyklá jako malá a naopak jsme měla potřebu těch dětských jídel ...asi abych sladila krok s dítětem:slight_smile:
14. led 2010 v 19:53  • Odpověz
lajlo přesně, nugeta, ta doma dýl jak pár dnů nevydržela. .. kaštany a mléčná čoko to samé .. teď vůbec nic .. strašně rádi jsme si s manžou dělali banán v čokoládě, teď si ho dělá manža a já si dám jen ten samotný banánek .. ale tak kéž by to tak bylo, ono zase jedna nugeta za druhou není zrovna taky to nejlepší :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 v 19:53  • Odpověz
ber:narýmu je super tymiánová mast (pokud to máš až do dutin) a nebo eucasol (do vzduchu - to je obecně dobré i na různé virozky - v tomto období to na sebe stříknout a má to supr preventivní účinky)
navíc to nekoliduje s těhu ...a je ok i pro prcky
14. led 2010 v 19:57  • Odpověz
hupcza..tak to se mas..to ja se budu muset objednat do nemocnice :frowning2: ale nevadi..mam to kousek :slight_smile:
holky a berete vitaminy? zrovna ted jsem cetla clanek..ze kdyz nemame dost kyseliny listove..a zacneme ji brat az ted, tak uz je to na houby...uzu pry vadam nezabranime:frowning2:(((( to ja ovoci a zelenine rikam ahoj tak z kilometru :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
hupcza: díky moc za radu, určitě zítra koupím, jinak už opravdu nevím, tak snad to přežiju :wink:
14. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
hupza: Gratuluju k srdíčku :slight_smile:

kovaldo: Já tu návštěvu neodkládala, ona doktorka jindy nemá čas :grinning: Takže dobře pro mě.

Já vás nemám dočteno, jste ukecaný holky :slight_smile: Byla jsem u synovce, muchláčka svého a asi brzo zahučím do postele, pořád bych nejraději spala.

lajlo: Já ti nevím, já listovku beru taky pořádně až teď, protože mám Femibion a ten je drahý, takže jsem to nekupovala dřív. Listovka se doporučuje brát do 12tt, takže si myslím, že na ni pozdě není.

A ještě jsem zahlédla, že řešíte chutě, já mám pořád chuť akorát na česnekovou pomazánku, jinak nic. A hlavně ono mně vůbec nic není, krom toho, že bych šla spát skoro pořád:frowning2:
14. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
laj: beru centrum materna nebo jak se to jmenuje
můj gyndař dává listovku na celý první trim.

ber: nz :wink:

mag:na česnekovou pomazánku mám chuť skoro furt i mimo těhu ...jenže je taková "nespolečenská" :grinning:
14. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj holky jestli se můžu přidat,tak listovku jsem jedla ještě před otěhotněním a tak jí jím do ted a vitamíní mam calibrum mami :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
hupcza: taky mám ráda čajík z čerstvého zázvoru, med a citron. Výborný na zahřívání a případně i vyhánění bacilů. Teda nalačno na odběry? Jedině, že by mi to nabrali doma, ještě než vylezu z pelíšku. :grinning:

lajla: gratulace k srdíčku a průkajdě :sweat_smile:

lauri: nic proti chlapům, ale pojem ranní nevolnosti asi musel vymyslet mužskej :grinning:

Jinak beru akorát listovku, začala jsem s tím hned po nalezení //.
Česnekovku miluju a dávala bych si ji pořáda, těhu netěhu, vlastně u nás se česnek a cibule nedává akorát do buchet. Ale včera mi bylo z česneku těžko, tak se to asi nelíbí mimčovi. No uvidíme, ještě to testnu o víkendu - třebasa na špenátu, na ten mám příšernou chuť. :grinning:
14. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
autor
já jedla listovku dva měsíce před těhu a ted jím GS Mammavit, ale listovka už v tom je a myslím že ve všech takovýchto vitamínech a četla jsem že další navíc není potřeba brát................takže já jím jen toto, taky té zelenině a ovoci moc nedám.
14. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
kovalda moc moc dekuji :slight_smile:
jenze jsem ted uplne na nervy...nasla na toaletaku, uplne ale uplne pidi krvavou nitecku, fakt malinko..ale i tak..nema tam co delat:frowning2:((( jestli to treba neni nasledek jeste vysetreni..ale dost me to znepokojuje :unamused: :unamused: :unamused:
14. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
kov: a joo ..zkusím to zítra sestřičce navrhnout :grinning: :grinning: :grinning:
špenát jsem měla dneska :slight_smile: ten můžu na kýble :slight_smile:

laj: 100% ....prostě do tebe šťoural a ono to je celé překrvené-klid -to budeok :wink:
14. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
lajla: to bude tím vyšetřením. Ale raději to zkontroluj třeba za 15 minut. Kdyby znovu krev, tak někam zavolej.
14. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
hupcza: jj, špenát zbožňuju, vždycky děláme 2 balení, bo já 1 zblajznu sama :grinning:
Bych mohla spojit 2 věci, na které mám chuť a udělat palačinky se špenátem a palačinek vyrobit víc a pak je dát i nasladko. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ty vago, já jsem ale chytrá :grinning:
14. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
holky moc diky :wink: snad to bude tim...je to fakt silene...budu ted do sebe cpat vitamin C....ja toto prave vubec neznam.. u Nikoly jsem to vubec nezazila...to bylo vsechno naprosto v pohode..ale ted? uz je to podruhe:frowning2:(((( ale cipek pry je podle dr v pohode..tak snad to bude tim...furt mam v brise nejaky tlaky a bubliny..streva to nejsou :slight_smile:
14. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
Nazdar zeny.....dneska je mi cely den pekne blbe...a vecer mivam hrozny hlad...jsem sezrala 5 !!!! krajicu chleba- sucheho :slight_smile: . Ja uz jsem srdicko videla 5.1. nadhera...takove neskutecne...v utery jdu na kontrolu, tak doufam, ze vse bude ok. jinak si to doma uzivam a poctive papkam vitaminky - zelenine fakt moc nedam- krome brokolice a spenatu snad fakt nic nejim... :unamused: . mejte se kraaasne a dobrou noc
14. led 2010 ve 22:21  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
kov: ooo ....a pak že těhule blbnou :grinning: :grinning:

laj: každé těhu je holt jiné :sweat_smile:
14. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
autor
laj: roztahuje se ti děloha, taky mě to tam popotahuje..................
komincena. no já snědla čtyři rohlíky, ale u mě je to normální počet................ale pět krajíců, klobouk dolů teda...............a ještě suchýho.................
14. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
holky- dotaz... roste vam uz bricho??? :grinning:
14. led 2010 ve 22:27  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
a nemyslim z jidla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:29  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
autor
komincena: no tak těžko říct, i když se mi to zdá divné tak trochu jo, z jídla večer, jak jsem najezená, ale mám ho nafouklejší i přes den, a ráno taky.............a mám kilo nahoře, takže bych řekla že jen nafutrovaný žaludek to nebude. Ale ještě to můžou být nafouknutá střeva.................

a tobě?? :wink: :wink: :wink: :wink:
14. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.