• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lamia:dobrou noc :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
kovalda:děkuji snad bude líp :frowning2: už mně to totiž přestává všechno bavyt :cry: pa a dobrou noc
8. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
Taky to balím, dobrou noc :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
lami:to věřím :slight_smile: ...jako vždycky jsem měla pocit,že je to s prckem super ....ale poslední měsíce už to je opravdu jiné kafe,když vymýšlí hry a lotroviny, napodobuje ....
8. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz
kov:no zvládla....ale na svůj standardní drive jsem tak na 50%:grinning:
8. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se na vás v rychlosti mrknout, teda vy my s tím jídlem dáváte. Já jsem tam teď Viktorku večeří poněkud utěsnila, navrch jsem jí poslala ještě polomáčené sušenky, kdyby měla chuť na sladké a vrhla se do čtení a co nevidím - samé jídlo. Už mi kapou sliny a usilovně myslím na to, že ten guláš v kuchyni by se mohl do zítřka třeba zkazit a měl by ho někdo dojíst. :grinning: To se pak nemůžu divit, že se nehýbe, když je tam tak utemovaná.
A aby vám to nebylo líto, taky jsme měli uklízecí den. :slight_smile:
Jdu se někam odvalit. Dobrou.
8. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
Šmarjá Luci, no to je teda síla :astonished: , taky bych se s ním už nikdy nechtěla vidět. My se teda nedávno "rozloučili" s tchánem a tchýni a to co provedli je proti tomuto čajíček. Taky doufám, že mu to jen tak neprojde :angry: .
8. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
já v rámci svého nejedení začala koukat na Ano, šéfe! Nikdy jsem to neviděla a když jsem viděla první díl (brala jsem to od konce), tak jsem se zhrozila, ale docela se mi ten týpek líbí a začínám mít chuť něco vařit. Asi si koupím kuchařku a pak to propukne :grinning: , teda až v tom Německu, teď budu ráda, že se sbalím s tím mým pracovním tempem :grinning:
8. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz
luci - proboha to je desny! ja to vubec nechapu, jak se dostal k vam domu? proc te napadnul? vy jste meli nejaky spory? volala jsi na nej policajty?
suik - co vy jste meli s tchanovcema, ze jste s nima "rozlouceny"?
holky teda to jsou hrozny veci, navic takhle v tehu, to by melo bejt krasny harmonicky obdobi, to me mrzi, ze mate v rodine spory :frowning2:
8. kvě 2010 ve 22:55  • Odpověz
evelusko: moc o tom nechci mluvit, když diskuze je otevřená, ono jsou to problémy už delšího rázu, nám konkrétně neublížili, ale svou tupostí nás možná uvedli do pěknějch nepříjemností a manželovi i mě už ruply nervy. Je to složitý a ten příběh je celkem zamotanej.
8. kvě 2010 ve 23:06  • Odpověz
dobrou noc holky!

KOv: myslim že Víkísky nosím minimálně dva, v každém košíčku jednoho. Dnes to vyhrála podprsenka košíček DD, jedna mi seděla velikost E, ale 600,- mi přišlo dost, na to že to bude na pár měsíců. Ony pak splasknou, že jo?? Určitě splasknou....

hezky se vyspinkejte i s mimákama!
8. kvě 2010 ve 23:17  • Odpověz
Dobré ránko přeju :slight_smile:
9. kvě 2010 v 07:50  • Odpověz
holky kde dneska všechny jste?to se tak dlouho spí? :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
Dobré ráno Anty, mz už jsme dávno vzhůru, ale měli jsme nějaké to domácí žvýkání. Přejeme Tobě i ostatním krásnou neděli. Martin a Suz
9. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
Nebylo to uplně žvýkání, jen jsme si užívali válení a ňufání. Venku to vypadá nádherně, uvidíme, kam půjdeme na procházku, nebo něco takového
9. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
jé u vás je pěkně?u nás prší jínak díky za popřání pěkné neděle :wink:
9. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz
teploměr ukazuje něco nad 20°C a svítí sluník. Naši volali, že u nás na moravě je fakt celkem na houby počasí. Tak si s taťkou udělejte pěkný den. Nám ho trochu pokazil výpadek TV signálu při sledování Mufa a Arabelly :frowning2: :wink:
9. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
Ta moje cácorka fakt ví jak na mě....nechtěl jsem ji pustit k PC, tak mě trochu poňufala a zase si mě může mazat na chleba....takové jste všechny....my chudáčci omotaní kolem vašich prstůůůů. Odcházím. Martin
9. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
ale vy chudáčci všichni jste stejní :grinning: :grinning:
počasí je naprd aspon se v klidu naučím zítra toho mám kotel konec školy se pomalu blíží bude ted husto :grinning:
9. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky, dobre ranko :slight_smile:
U nas je uplne slunickove :wink: Manzel je ale dneska cely den pryc....a samotne se mi nikam trajdat nechce...posedim aspon na zahradce....ovsem ceka me mega uklid...uz je odkladany tak dlouho, ze se hold musi udelat :pensive:
9. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
saf:ahojky no to ti nezávidím já jsem uklízela v týdnu mě čeká učení a asi žehlení což se mi nechce ani jedno :angry:
9. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak u nás je naprosto dokonalé počasí... :dizzy_face: :dizzy_face:
Já jsem vzhůru asi od 7 hod a uklízím.... :slight_smile:
9. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
eli:ahojky to je snad všude krásně jen né u nás no děs :angry:
9. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
ant: tady od rána krásně svítí sluníčko... No doopravdy paráda... :slight_smile:
Ale ten náš klučina mi příjde, že furt spí...Občas si kopne, jinak spinká :grinning: :grinning: Nejdřív řádil a te´d asi už ho to nebaví :grinning: :sweat_smile:
9. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
eli:já to taky tak mám jeden den řádí a druhý nic a už ho mám asi vysoko dneska mě kopal naboku u žeber no je s ním teda sranda bojím až bude mít víc gramů tak to bude i bolet :wink:
9. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
ant: Před dvouma dny řádil, že to bylo furt.... :wink: A včera a dneska jenom tak trošku kopne.. :grinning: :grinning:
Mě kope taky už o něco víš... :slight_smile:
9. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
anty...to uceni ti nezavidim....radeji uklizet :grinning:
eli....ta nase prdelka taky neradi uplne kazdy den....kazdy den ji citim xkrat za den, to jo...ale ne vzdy to jsou kopance jak se patri....ovsem, kdyz ma naladicku, to mi pak skace cele bricho. Celkem casto se mi sprajcne pod pravym zebrem a to je celkem lahudka...drepuju, kroutim lambadu a kdovi co jeste...ale ona potvurka behem chvilky zase uminene dlube v tom samem miste :grinning:
9. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
safryy: Jsou Ty naše miminka kouzelná co... :grinning: :grinning: Kopou kdy chtějí a kam chtějí... mně zase rád skáče po močáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
eli...jo, jseou srandovni....porad se nad tim podivujem, jaky je to zazrak :dizzy_face: :dizzy_face: Ano, tak hopsani po mocaku taky provozujem :grinning:
9. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Jsem ted chtela nafotit nejake hadriky, co jsme poridili...a zaboha si nemuzu vzpomenout, kam jsem to vrzla :sweat_smile: sakrys
9. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.