• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahojky :slight_smile:
přeji všem krásnou neděli. My dnes startujeme 24 týden a dočetla jsem se, že prcek by se měl tento týden dorůst až do 33 cm. Panečku, to je síla :slight_smile:
No, venku je přímo ukázkově, tak mne štve, že tam nesmím. Tak aspoň pootevírám okna na všechny strany, ať z toho taky něco mám. Posnídali jsme s miláčekem buchty a k tomu horkou čokoládu, no prostě rodinná idylka. Pes nám ležel u nohou, prostě pohodička jak má v neděli být.
Manža šel posekat trávu a já přemýšlím, jestli budu něco dělat a když jo, tak co. No, moc se mi nechce a ráno mi tak zapíchalo v celém spodním břiše, že mne to i teda dost vylekalo. Zítra zavolám na gyndu, stejně mám nějaký výtok, takže se tam asi rozjel nějaký zánět nebo co, tak ať mi něco daj, aby to neohrožovalo malou.
9. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: počasí super, my taky vejletíme :slight_smile:

kov, možná to píchání je k tomu růstu prcka :wink: a výtok mám taky a hned od začátku těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ono ho bude čím dál víc, si pamatuju, že ve třetím trimestru jsem normoš měnila 2 slipky za den :sweat_smile: :rolling_eyes: ale jestli tě to nějak dole pálí a má narůžovělou barvu, tak možná to značí zánět :confused: narůžovělý jsem ho měla, když jsem měla zánět vaječníků :confounded:

mě taky dělá prcek v břiše neplechu, kolikrát tam sebou mele a naráží do všeho...nejvíc do močáku :sweat_smile: :grinning: :grinning:

už musím letět, tak hezkou neděli všem :slight_smile:
9. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
Dobré odpledne holky :slight_smile: sice bude až z apár minut ale nevadí :grinning: .No co se týče počasí tak u nás je škaredě a prší :cry: chjo mně to počasí nebaví.Co se týče kopanečku od malého tak ja mam někdy hodně silné kopance i celý den a někdy jen sem tam parkrát kopne a dobré ale jak se rozkope tak to stojí zato to vám povím :grinning: no bude to fodbalista po tatovy no,muj močák to odnáší taky a to hlavně když ležím,to pak musím každou chvíly na záchod :grinning: .Ted 4.5 jsem měla echo a Kubíček je naprosto v pořádku i velký ultrazvuk dopadl dobře :slight_smile: .Zítra musím na kontrolu na gindu kvuly toho napadení,doktor se podíva zda je Kubík pořád v pořádku .Dneska mám už i uvařeno sem rychlík,k malému do bříška ted klouže polívka z mrkvičky a domácího kapání a druhé pujdu papat ted :slight_smile:)) to jsem dělala žemlovku mnam .-) :stuck_out_tongue_closed_eyes: si zase pošmakne malí :sweat_smile:
suik:tak to ste musely mít taky hodně nepříjemný zážitek,no je to hnus :rolling_eyes:
co se týče toho co se stalo no tak to nevlastnímu fotrovy od chlapa jebalo a musel si vylít na někmo zlost ja se najím napíšu jaký je to kokot. :rolling_eyes: :angry:
9. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
kov...myslis, ze je to zanet? Jak pise Ojo...ja mam taky vytoky cele tehu...bak bak...no ale co nadelam....mela jsem jej i pred tehu, ale kvasinky ani zadny zanet to pry neni...takze co tam mam to netusim....a tak si spolu ja i vytok spokojene zijem dal :rolling_eyes:
luci....to napadeni me moc mrzi....verim, ze jsi ty i Kubicek v poradku a ze to bylo prvne a naposled....a je moc dobre, ze to nenechavas jen tak....zaslouzi si byt potrestany parchant jeden....malo co, ze je hnus vubec vztahnout ruku na zenskou...ale jeste na tehotnou??? Zavrit by zaslouzil :angry:
9. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
ojo: to se máte, že jdete na výlet. Hezky si to užijte, snad počasí vydrží. U nás se už nějak zatáhlo a hned začalo být chladněji. Toa si aby mne to nemrzelo, že musím být doma.
Díky za rady ohledně výtoku. Vím, že v těhu se to zvyšuje, ale toto je svědivej, takže je to i nepříjemné a hlavně mi jde teda o to, abych vyřadila možnost, že to může malé nějak ubližovat. Tak tam radši zavolám a uvidím.
Malá mi taky rajtuje nejvíce na močáku a vůbec v té spodní oblasti, sem tam načutne směrem k pupíku, ale zatím ne moc často.

luci: to je dobře, že máte všechna vyšetření O. K., však strachu už jsi si užila s tou amnio až až. Je dobře, že jdete zítra malého kontrolovat, protože nejen fyzicky, ale i psychicky takový zážitek teda .... no grrrrrrr :angry: To prostě nepochopím, že někdo uhodí ženskou a ještě těhotnou. To bych .... no nevím co, ale jsem teda rozčílená, až mne malá kopká, ať se nestresím, že tím nic nevyřeším.
Nech si chutnat na žemlovku, mňam :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
safryy: když on je hajzl druhu svědivého. Vím, že mi doktor říkal, které jsou a nejsou nebezpečné pro mimi, jenže tou dobou mne žádnej netrápil, tak jsem to zampomněla. TAk tam cinknu pro klid duše. Jestli je to jen nepříjemné, tak to vydržím do pátku, to jdu na poradnu, ale jestli je to nebezpečné pro malou, tak nasadím tryskový let a mažu tam :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
kov: zajdi si, nebo zavolej, řeknou ti, hlavně jestli svdí. já měla nějaký kvasinky či co posledně a léčila jsem to nějakejma stranšně žlutejma čípkama....br. Jenže to jsem nic nepozorovala, teď je zas něco a já nevím, když jsem ale byla před 14 dny na gyndě, tak jsem to doktorce říkala a říkala, že tenhle je OK, že tam se tam furt dějou pořádný změny.
Teď jsem zkusila vyřadit na noc kalhotky, ať trochu větrám, ale spí se mi teda blbě, nesnáším to.
9. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
kov....tak to je jasne...pokud citis nejakou zmenu, tak to radeji resit....ja jsem boj s tim zmetkem vzdala....tak doufam, ze to co mam je porad tak neskodne jak je mi uz nekolik let tvrzeno....ale asi jo...nema to podezrelou barvu, nesvedi me to...
Segra si naobjednavala nejake hadry na ebay,tak to pakuju, ze ji to poslu...a k tomu jsem se jala pribalit zdorba, ktera uz nepotrebujem a uz me to vazne neba...bordelu jak pri stehovani :grinning:
já mám jít taky na výlet, čekám až se mi ségra ozve, manžel je pořád fuč.
suik...ja bych v kalhotkach spat neumela...na spani mam manzove trenky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a spi se mi pohadkove :grinning:
9. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
já musím bejt teda zabalená nafest ... :grinning: i pod pyžamo.
9. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
suik... :grinning: Ja teda nemam rada ty gumy...bych to pak mela vsude zarizle...ale na nahato bych spat neumela...vim, ze tak nekteri lidi spi...ale mi to hlava nebere :grinning:
9. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
Holky díky za rady. Prostě tam cinknu a uvidím, že :slight_smile:

suik: já bych nemohla spát v kalhotkách. Nejradši spím buď nahatá anebo v noční košili. Pyžamo mám jen jedno a to jsou takový to krátký - širokánský kraťásky (no spíš trenky) a tílko.

safryy: jo, já vytřizuju oblečení, do kterého se nevejdu, takže tahle skříň, kam to ukládám, se začíná povážlivě plnit. Kdežto ta, kterou mám s věcma, do kterých se vejdu, ta skoro zeje prázdnotou. TAky si přijdu jak stěhovák - furt něco přemisťuju z leva doprava, ... Taky už začínám vymýšlet dětský pokoj a tak ..., takže co jsem doma, tak sice furt uklízím, ale ve výsledku je tu stále větší bordel, protože věcem dávám nové místo.

antana, rennu: holky, už nevím která z vás si kupovala tu sukýnku na aukru (antana myslím). Jsi spokojená? A hele, to opravdu chtěla poštovné 150,-? Začátkem července jdu kámošce na svatbu, tak si říkám, že už bych se měla rozkoukávat, co si vezmu na sebe.
9. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
kov...jako stehovak :grinning: to je presny vyraz....zavidim vam to premysleni o pokojicku a chystani a tak...byt doma, tak uz taky kramuju a premistuju....tady se jaksi v jednom blbem pokoji moc nehnu...kdybyste vedely, jak to tu tedka vypada :grinning: des bes...
9. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
kovalda:děkuji žemlovka chutnala :slight_smile:už sem napapana a malí papa ted jak mu to tam jde přes pupeční šnuru :slight_smile:určitě si pochutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak co se týče výtoku co máš a svědí tě tak bych to nepodcenovala a šla tam,protože když to je normální výtok tak je to v pohodě ale pokud to je výtok který ještě doprovází svědění tak to není dobré on každý zánět nedělá dobře mimču,takže být tebou hned ráno jdu k doktorovy :unamused: ja bych nečekala ani do rána a šla se nechat vyšetřit do špitálu a měla bych klid,ono přece jen každým dnem pokud je to zánět a není léčený je horší a horší ,no je to hnus nepříjemné vým o čem mluvím, :frowning2:
Co se týče po psychické stránce u mně s toho zážitku tak to vidím na psichologa,jsem jak hrabla a všude kde chodí pořád to mam v hlavě,no je to maras.

Slýbyla jsem že napíšu jak se to stalo a tak to píšu:V neděly jsem se domlouvala z babičkou že v pondělý k večeru dovedem malou a že nám ji dědě pohlídá,on s tím souhlasil,co se týče hlídání tak sme to tak chtěly proto že jsem měla brzo ráno vyšetření v nemocnici ale v jiném městě a tak jsme malou nechtěly budit ona spí tak do devíti do rána a ja jsem to měla už něco po osmé a před osmou sme musely vyjet.Takže z hlídáním souhlasily .V pondělí teda přítel odvedl k večer k rodičum,s tím že během dvou hodin bylo cca po sedmé hodině večer mi volal ten debyl a říká mi že si mam dojít pro malou že ho nezajimá že mám zítra nějaké vyšetření,takže jsem se vzala a šla pro malou,když jsem došla tak po mně začal ožralý vyskakovat(podotýkám chlap mi neřekl že sou ožralý když tam daval malou),napadal mně nejdřív slovně a cenil na mně ten jeho skurveně hnusný ksicht,slovenský ožralý ksicht fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj prase jedno,pak když jsem řekla že sem si přišla pro tiu malou tak mi ji nechtěl dát,ale ja ji samozdřejmně chtěla proto jsem tam šla a ja zbytečně chodit nikam nebudu,jako naschvál ji daly spát a on že mi ji nedá,začal po mně vyskakovat že se neumím o ni starat a že čekám druhé děcko a že když mněw nezmlátí mama nebo tata tak mně zmlátí on,ja jsem mu řekla že to sio dovolovat nemuže že on u mně není nic,ja s ním nic společného nemám a vubec nemá co po mně vyskakovat.on prej že už ma na mně nervy dlouho a zase to z něho vylezlo až ted jak ma vsobě chlast.kokot slovenskýA navíc jsem mu řekla že je v podmínce a že mně mlátit nebude.On říkal že ho nezajimá ani to že sem těhotnáa začal mně mlátit,ranama do hlavy a trháním vlasu,kopal do mně a vzal si opasek chtěl mně mlátit i tím,běhom tohop jsem dostala spousa ran do hlavy a tak čtiřikrát jsem spadla na zem,dvakrát jsem se udeřila,pak sem nabrala sílu a řekla že jdu na policajty že to si lýbyt nenechám,on že mu to je jedno :angry: policajty sem zavolala a všechno jim řekla,špinila jsem a tak jsem byla ve špitálu na pozorování kompletně dotlučená,jíst sem nemohla jak mně pusa bolela,nemluvně o sraženinách a modřinách na čele.Malou pak dovedl chlap do kterého se chtěl taky pustit.Byl v práci a jak sem mu zavolala tak jel za mnou a pak hned pro malou.

Omlouvám se za sprosté vyjadřování ale ono to jinak nejde ja bych nechala tomu debylovy pořádně rozmlátit ksich,až by mu tekla červená,kokot jeden at chcípne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moje nervy
9. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
safryy: no, však mně už to taky končí, v úterý kontroly a ve středu do práce. To zas o víkendu stihnu maximálně trocha poklidit a odpočnout si a ze zařizování nebude nic. No, za 2 měsíce už na mateřskou, tak snad to překlepu :slight_smile: Ale jsem zvědavá, jak na tom za ty 2 měsíce budu s pohyblivostí a energií. Už teď, po 2 hodinách, co jsem vzhůru, uvažuju, že to zas půjdu zalomit :grinning:
9. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
luci: no teda hajzl hnusnej, rozbít mu hubu a pak ho zavřít a nepustit, zahodit klíč. A ještě to v tom vězení rozhlásit, co udělal, ještě by dostal na dršku tam.
9. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
kovalda:jo přesně,ja jen čekám co pošlo policajti za správu,velice mně to teda zajimá :angry:
9. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
kov:jo to jsem byla já a jo jsem spokojená a poštovné je tak vysoké protože to není z česka je v ní fajn :wink:
luci:to je teda děs
kov:hezky to utíká že já mám dnes 100dní do porodu a v úterý začínám 27tt no mazec :grinning:
9. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
jo jinak výtok mám celé těhu i ted čím dýl jsem těhotná tím horší je je hustší a tak dr. mi řekl že je to normální :wink:
9. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
antana: no je to síla no,výtok mam taky a taky hustší no je to hnusné a nepříjemné,u mně bych neřekla hustší ja mam hleny ale maras hleny až je mi znich zle :frowning2:((((((((( :confounded: u malé jsem to neměla to co mam ted.Ale v žádném případě nesvědí aq nezapáchají :unamused:
9. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
luci:to je hrozné co se ti stalo hlavně že jste oba v pořádku :wink:
9. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
no mě taky nesvědí a ani nezapáchá holky budete se v létě normálně koupat ptám se k vůli kvasinkám nevíte jak se před něma ochránit?asi nijak že?
9. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
luci...co dodat...je to hovado....drz se a tes se na Jakoubka :wink: Uz bude jen dobre....doufam ale, ze z toho nevyklouzne jen tak!
kov...jj jeste nejake dva mesice a padla :dizzy_face: teda padla :grinning: :grinning: to bude mnohem vetsi drina...ale zato prijemnejsi :dizzy_face:
anty...uz jen 100dni :wink: ....ja uz jsem si to taky zacala min. tyden pocitat na dny :grinning: Drive jsem si pocitala dny do UTZ...no tak ted mi nezbyva nez pocitat dny do terminu....mam jich o fous vic... nejakych 120 :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
antana:jo jsme no akorád ja psichicky ne no :frowning2: chystam se k psichologovy :frowning2:
No co se týče koupání v létě tak to ja se koupat budu a doktora se zeptam co mam dělat proto abych nedostala kvasinky.ja už totiž bez koupání nevydržím stačilo mi to u malé a byla to fak síla,močit se jen po kolena to není ono.No někdo si zavádí tampon proti zánětum ale nevím jak je to u těhotných no ja se určitě poptám doktora :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
Lucko: to je hrůza, normálně se mi z toho chce brečet. Doufám, že mu to neprojde, ale jestli u toho byla policie, tak snad ne.
Určitě si k nějakýmu psychologovi zajdi, tohle je dost otřesnej zážitek a on ti ho pomůže zpracovat. Pak by to mohlo bejt horší. Hlavně bych se s nimi úplně přestala stýkat a děti jim nikdy nedávala, když to udělal jednou, udělá to i porduhý, těmhle lidem jako spoušťěč stačí málo. :angry:
9. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
safryy:taky doufám že stoho nevyvázne jen tak,neměl na mně vubec právo ani co šahat ani mně mlátit hovado jedno hnusné :angry:
9. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
s tím tampónem mi to ale přijde jako nesmysl, ten nasákne vodou jak houba pěkně to tam udrží. Slyšela jsem, že ho někdo namočí do oliv. oleje, ale to se mi taky nezdá.
9. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
luci:jo no máme doma bazén a chtěla bych se normálně koupat jinak umřu nevím jestli těhotné můžou tampon????
9. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
suik:chystám se k obvodakovy kterého poprosím at mi řekne kde zajít k psichologovy,mam to pořád v hlavě :cry: a sere mně to.Policii jsem zavolala a fotila i to mýso kde se to stalo,přítel jim dovezl propouštrěcí zprávu ze špitálu.Nejlepší bylo to že jak mně policie vyslíchala a ptala se na datum narození malé tak ja jsem místo jejího řekla svuj,nol maras uplně mimo sem byla :cry:
9. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.