• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kov:jo to asi udělám :wink: ted mám vyhlídlou krásnou osušku s kapuckou modrou s medvídkem no úžasnou je to jak plýšák a k tomu 2žínky každá má jinou barvu :wink:
9. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
kov :grinning: jj neboj...tak nasla jsem pecenace, k tomu cerstvoucky chleba s maslem....a uz se cpu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
anty...kup to vsechno :slight_smile: dupajdy vetsi a osusek neni nikdy dost :wink:
9. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
antana: no jasný, tak nekupuj už to prťavoučký, posuň se o velikost dál :slight_smile:

safryy: nejedla od snídaně? no to bych už umřela :slight_smile: Honem běž něco zblajznout. Bodeť by prcek nekopkal jak divej, když ho trápíš hlady :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz
ja jsem ani nemela hlad....ale vse je jiz napraveno... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
KOVALDA POŠLU TI RECEPT OKI
:slight_smile: SAFRY:když ja mám pořá tež hlad no :grinning: :grinning: už nevím co bych do sebe narvala :grinning:
9. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz
safry:no ono hlad mít nemusíš ty ale prcek to dava najevo kopancama :grinning: ted si tak říká hurá mace už to docvaklo že chci od rána papat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
9. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz
holky ja už fakt mizí dorazím večer ted jdu malé ještě poklidit nepořádek v pokojíku a jdeme na chvilku ven papa večer :slight_smile:)))
9. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: no jo luci....matce to konecne doklaplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz
luci....ten recept muzes hodit klidne do placu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
luci: Je strašné co si musela zažít... Toho hajzla bych zavřela až by zčernal, kretén jeden!!

Jinak holky teď si dávám poprvé v těhu 3 v 1 může se kafíčko....? Nevíte? :sweat_smile:
9. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
eli....3v1 je slaby odvarek kavy...to si klidne dej...rika se, ze salek kavy az dva si dat muzes....ja kafe moc nepiju, ale obcas chut na nej mam a tak jsem si koupila bez kofeinu...chutna uplne stejne :slight_smile:
9. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
safry: Já jsem pila caro, ale to teď nemůžu ani cítit... tak mě napadlo 3 v 1 a ještě jsem si nalila mléko, takže spíše bílá káva, ale fakt dobrota... včera jsem dělala perník, takže úplně super ke kávičce perníček... ňamky!! :grinning: :grinning:
9. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
eli..jj to mas takove latte :wink: a s pernickem je to uplna mnamka, to verim :wink:
9. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz
Je to fakt něco... Dneska jsem se naobědvala okolo půl dvanácté a pak si šla k manželovi lehnout..Je po noční, tak co bych sama dělala...byt uklizený!! :grinning: :wink: A před chvilkou jsem se probudila... :grinning: :grinning: A teď to kafíčko a perníček...
Ale sedím na židli a Broučkovi se to ňák nelíbí...Píchá mě v podbříšku, tak se projdu po bytě, snad to pomůže..
9. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
luci: to je hrozný, brrrrr....úplně mi z toho běhal mráz po zádech, jak jsem to četla, chuděrko

ant: jasně, kup větší dupky, já mám taky už něco z větších čísel :slight_smile: ale revizi budu dělat až budeme mít hotový pokoj a dostanu se k šuplátkům.

eli: kafíčko neřeš, já si dám max. 2 za den, instantní-půl lžičky kafe, 2 cukříky, třetina vody do velkého hrnku a dolít mlíčkem..jen tak pro chuť a kámoška v těhu pila 2 turky denně...Caro mám taky, ale měla jsem ho jen jednou zkraje těhu a blééééé. Když si ke kafču vypiješ ještě sklenici vody nebo něčeho, mimískovi neublížíš, neboj :wink:

safryy: nescafé bez kofeinu mám taky doma, ale prý jee to ještě horší než obyč. s kofeinem..tak se v tom vyznej :grinning:

Náš Honzíček v bříšku není moc akční, přes den ho cítím minimálně, občas takový divný pohyb, pocit někde dole uvnitř, to už vím, že má nožky dole a jinak většinou ráno a večer, buď když ležím na levém boku a nebo na zádech, ruce na bříšku šmíruju :slight_smile: nejvýš cítím žduchance u pupku, výš zatím ne :slight_smile: Snad bude v úterý poradna OK, mám tam sraz s kámoškou, má termín za 14 dní a jde na monitor, tak jí pohlídám malou a pak si asi zajdem do cukrárny :slight_smile:

No za chvíli se půjdu obléct a vyrazím procházkou se psem k našim, popřát mamce k svátku matek a předat kytičku :slight_smile: Dopolko jsme byli takhle na kafíčku u tchýně, tak měla radost :slight_smile:
9. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz
rennu: neda mi to, tak se zeptam;)..nepracuje nahodou tvoje tchyne jako zubni laborantka na poliklinice v Malšovicích?
9. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
petulka86: máš to IP :slight_smile:
9. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
eliska: kafíčko si klidně dej. Říkají, že 1, max 2 denně nejsou problém a spíše odpo po obídku, než to tam lít hned poránu :slight_smile: To chápu, že k perníčku se hodí. Já jsem moc nekafovala poslední roky, ale teď poseldní týdny nějak mám občas chuť, tak taky vyrobím 3 v 1 anebo si dám latte nebo tak .... Caro jsem měla ráda před těhu a teď, co jsem těhu, tak mne to nějak nenapadne si dát.

rennu: jé, ty si to užíváš - procházka k jedné mamce, procházka k druhé, poradnu s kámoškou a pak cukrárna :slight_smile: To je super. :slight_smile:
Se těším, až budu na mateřské a budu si to moci taky takhle zorganizovat :slight_smile:

safryy: to Verunka se tam může chudáček ukopat a máma furt nic :slight_smile:. Tak tu budeme časteji psát o jídle, aby ti to docvaklo :slight_smile:

luci: na receptík na halušky se moc těším, díky
9. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz
rennu: Ten náš divoch řádí jak se mu chce... zrovna poslendí dva dny se mu nechce! :grinning: :grinning:
Ale občas tak kopne, aby se neřeklo a máma ho neprudila :grinning: :grinning:

Jinak kafíčko bylo dobré a te´d piju vodičku... :slight_smile:

Holky tady se zatáhlo a prší... :angry: Ach jo...Ale aspoň, že dopoledne bylo hezké... :slight_smile:
9. kvě 2010 v 16:46  • Odpověz
safryy: jé, tak koukám, žes nafotila úlovky. To jsem ráda, že se taky někdo rozjel :slight_smile: I když teda, já vlastně tak ani nenakupuju, jako dostávám :grinning: Máš krásný věcičky
9. kvě 2010 v 16:46  • Odpověz
No, asi si taky dám nějaké kafíčko, potřebuju trochu spláchnout toho grilovanýho Pepu, to byla dobrota. Dělali jsme to popvé v životě a moc dobrý teda a nenáročný. Už se těším na další experimentování :slight_smile: A i jsem si dopřála hermelínek a nebojím se té listerie, když byl tepelně upravenej :slight_smile: Mńam
9. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz
kovalda: taky bych si dala... Já mám zase chu´t na nivu :grinning: :grinning:
9. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz
kov...dyt tady se bavime hlavne o jidle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ja Verunku nenechavam hladovet neboj....obvykle jim jednou denne a to furt....dnesek byla vyjimka... Dekuju za pochvalu vecicek :wink: skoro vsechno uz je pouzivane...ale poznat to nejde...uplne jako nove...no a za ty prachy :wink: ....ja bych se na tom ebay uklikala k bankrotu :grinning:
No...pepa smakoval koukam, to je dobre :wink: Ja se obcas nebojim listerie ani v netepelne upravenem hermosi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz
eliska: tak z plesnivců já radši ty s tou bílou anebo takovou oranžovou plísní - hermoše, romadůr, ... ty s modrou až poté, takže niva mi to lik neláká, ale ta se dá zapékat v poho, takže si dopřej :slight_smile:

safryy: jé, jsou používané, to vůbec není vidět takhle na fotečkách. Jj, na netu je to kliknutí sem, kliknutí tam, ale když to chtěj zaplatit, viď? :slight_smile:
To je fakt, že tu jedeme jídlo často, tak aspoň, že tak Verunku netrápíš často. Jeden den vám to neublíží. No, já si taky hermoše občas dopřeju i tepelně nezpracovanýho, ale když já bych to jedla 5x do týdne :grinning:
9. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
ahoj holky tak dlouho jsem se učila až jsem usnula nějak mě to dorazilo :grinning: ale další učení nechám až na večer už jsem toho udělala dooost
jinak ted si dáme s drahým kafíčko na terase a nějaké papu máme králíka mnam to si dám nějak nám se Šímou vyhládlo
rennu:poradna bude určo ok jak ti závidím já jdu až za 10dní :frowning2: a pak hned test na cukr fůůůůj :frowning2:
9. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
kov:jakej byl Pepa na grilu?
9. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
eli:kafé 3v1 jsem dřív normálně pila a nevadí to ale ted mám vysoký tlak tak piju jen caro a je taky dobrý :wink:
9. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
antana: no, pepa byl dobrej, ale už lovím, co bych snědla. Takže mám chlebík se sýrem a okurku :slight_smile: K tomu kafíčko 3v1 a dolito spoustou mlíka, takže prostě všechno, co jsem kde našla a na co jste mi tu udělali chuť :grinning:
9. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
no mi si jdeme teda sednout na terasu tak zatím pa :wink:
9. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz
Holky já půjdu připavit výpečky na chleba a k tomu dáme kyselou okurku! :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky myslíte, že bych mohla trochu Friska - jet o alkoholické má to 4,5%, ale radši se ptám... jenom že bych se napila trochu od manžela... :slight_smile:
9. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.