• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
hezké odpoledne dámy. Jsme navrácení z obrovské procházky, v rámci které jsme absolvovali přepadení výbornou točenou zmrzlinou a ještě lepším zákuskem. V medvědáriu jsme marně čekali a slibovali medvědovi cokoli, jen aby se ukázal. Pak nás nohy donesly az na naše sletiště, kde se cosi konalo. ...a opět došlo k přepadení. Klobása, 1 pivo (jen já, Suzi nee), cukrová vata, limonáda....no Suzi si připadala, jako za mladých let. Bylo to bájo. Malý Víťa je zaplácaný vším možným, asi se nemůže hnout.
9. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
eli...co jsou vypecky? Myslim, ze si cucnout muzes :wink: Ja si obcas upiju od manzela pivko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz
eliska: já myslím, že si klidně od manži cucni. Já si nedávno dala deci bílého vínka .

antana: mějte se na terásce
9. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz
eli: Malý lok vám určitě neublíží
9. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
suzete: jé, martine, to jste si teda užili krásný rodinný výlet a přišli jste si všichni na své, tak to má být :grinning:
9. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
suz...to jste meli bezva mega vylet :wink:
9. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
jooo a ještě tam rozdávali tulipány...tak jsem pro Suzi 3 vzal. Že nevadí, že nejsou koupené??????????? Kdybych je ukradl, bylo by to romantičtější, ale snad se to počítá i tak. Stejně jsou zláskové.
9. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz
Dovolím si VÁM VŠEM POPŘÁT VŠECHNO NEJLEPŠÍ K VAŠEMU DNEŠNÍMU SVÁTKU. Martin
9. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz
Mily Martine...co bych ja dala aspon za pampelisku :grinning:
9. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
safry: nenápadně si taťku naťukni.. :wink:
9. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
Ale i když vám třeba zapomeneme tu pampelišku dát, stejně vás milujeme
9. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz
zdravím :slight_smile: tak jsem vás početla jen poslední stránku :sweat_smile:

dneska byli u nás už přeháňky, jsem odpo musela letět ven pro prádlo :sweat_smile: my měli včera mega výlet, byli jsme na dřevorubeckých hrách, pak buzení skřítkůa v pohádkové chaloupce, klobásky, pivíčko, výborný oběd, pak taky točenou zmrzku, no paráda :slight_smile: :slight_smile:

eli, abych pravdu řekla, já se nebojím si dát 2deci červenýho nebo něco lehčího, když je nějaká oslavička, tak si dám třeba až 3 malý panáčky griotky nebo vaječnáku :wink: :sweat_smile:

a s kávou, myslím, že se nedoporučuje akorát turek víc jak 2x denně :sweat_smile: já si občas dám rozpuzstný s mlékem :slight_smile: no spíš do sebe leju kofein ve formě Coly nebo Kofoly :sweat_smile:

jinak už jsem zapomněla co jste psaly...to je strašný ta těhu zapomnětlivost :sweat_smile:
9. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz
Natuknuto...posleze nakopnuto... :grinning: Uz se cpu omluvnou zmrzkou....jeste ze vi, cim si me udobrit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz
luci - teda to je sileny, snad ho zavrou, ne?! :angry: kor kdyz je v podmince. teda chlap co vztahne ruku na zenskou je u me nejvetsi hovno a slaboch a na tehotnou - to je fakt na vrazdu, bych s nim asi uz fakt nikdy nepromluvila a nechala si od soudu dat nejakej zakaz priblizeni nebo tak neco.... snad ti psycholog pomuze, urcite se ti aspon ulevi si o tom promluvit...

ad koupani - tampon je opravdu dobrej, sice se nasakne, ale ta voda nejde dal, zustane jenom v pochve, nedostane se to k cipku a do delohy a tak.... a v tehu radej ho jeste namocit do oleje, jak psala suik, pokud vam to prijde moc podomacku, tak v lekarnach prodavaj specialne pro tehulky takovy uz namoceny.... :slight_smile: mne to ale spis prijde zbytecne drahy....
9. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz
ad kafe - muze se, ale s mirou, cetla jsem max. 3 salky denne, ale ja si dam rano latte z pressa (mam tlak 100/60, tak muzu klido pido :slight_smile: ) a pak uz si vetsinou radsi davam bezkofeinovy, ale jenom z opatrnosti...
9. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
suz: martine, moc děkujeme. Určitě nevadí, že nejsou kupované ani kradené, hlavně, že jsou z lásky :slight_smile:

Mně manža dnes z lásky ke svátku matek vařil oběd :slight_smile:

safryy: no vida, tak u vás je to taky přes jídlo :slight_smile:
9. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
safry: ........no vidíš, šikovný taťka. A navíc z pampelišky by vaše malá v bříšku vůbec nic neměla. Takhle chytrý taťka obdaroval vás obě
9. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
U nas laska vazne prochazi zaludkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tatka se kaje a nabizi, ze uvari vecu :stuck_out_tongue_closed_eyes: (respektive ohreje to co jsem jiz navarila :grinning: ) Kornout byl smakozni...po veci dame urco jeste jeden....do druhe nohy :grinning: a pampelisky prijdou posekat...na anglickem travniku by stejne byt nemely :pensive:
9. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
suzete: no jo, vlastně. To taťka od safryy vlasntě zmákl dobře :slight_smile:, takhle z toho mají něco obě holky :grinning:
9. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
u nás se na svátek matek zapomnělo :sweat_smile: nevadí :grinning: nebejt vás, ani si nevzpomenu :grinning:

já chodím do bazénu pravidelně teď na plavání s Tomášem a žádný tampon si neberu :slight_smile: a ani brát nebudu, možn jen kdybych se šla koupat někam do pískovny nebo tak :slight_smile:

to máte šikovné taťky, že se nějak k tomuto svátku angažujou :wink: :slight_smile:
9. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
ojo: no, ono mu nic jiného nezbylo, než se angažovat. Když on tvrdí, že tento svátek nemusí a já jsem mu řekla, ať kouká nakulit dárek :slight_smile:
9. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz
ant: nj, žádanku na cukr mám dostat taky, tak nevím, kdy na něj půjdu, ale nevadí mi to,...už jsem to dobrovolně absolvovala na fakultě v rámci cvičení z biologie člověka:grinning:

kov: jojo, jen mám pocit, že času je furt málo..a to jsem na neschopence :grinning: a ty jdeš už zítra do práce?
9. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
Hezký večer,
jdu si k vám trochu postěžovat, protože je mi hrozně smutno. Den začal moc hezky, sluníčko, výlet, ale skončil neslavně, protože jsme se s drahým dost chytli. Dozvěděla jsem se, že jsem nezodpovědná matka a ohrožuju JEHO dítě. A že by nechtěl být v mé kůži až se narodí a nebude v pořádku. No je pravda, že jsem trochu uklouzla v lese, ale nic se nestalo, pevně jsem se držela stromu. A celé to vzniklo z toho, že jsem prostě chtěla pokračovat v cestě, což on striktně odmítl. Zajímavé je, že například to, že tahám nákupy z krámu, dítě neohrožuje. Vím, že měl o mě strach, ale je mi to líto, hormony pracujou.
Tak jsem se vypovídala a už vás tím nebudu zatěžovat.
luci: Co na to říct, jenom to, co už řekly holky. Je to deb...!!
A ženský, vy už zase celý den jíte a děláte mi chutě, chudák Viktorka. :grinning:
9. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
loty: hlavně, že jsi v pořádku...tak byl třeba nějaký podrážděný, ono já jsem na neschopence, měla jsem problémy, tak mám odpočívat, ale nákupy tahám taky...zase to bude v poho :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
čauky

tak já dostala ke dni matek oběd s tchýní
náš vztah je zhruba takový,že se ani nezeptala, co prcek,natož aby sezajímalaoto,jak se daří mě

luci: fakt bezva tchán :unamused:

ad bazén - normálněchodím-stejně jakov minulém těhu ...a klep klep žádné breberky a ani výtko není a nebyl

ad alkohol - semo tamo si decinku vína nebo třetinku piva dám - kafe stejně tak

jinak závidím procházky-unás celý víkend propršelo :frowning2:
9. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz
loty: teď mě napadá, nebyli vy jste na výletě s GPS???
9. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
rennu: No nějak tak to bylo :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz
loty: je mi to jasné :grinning: .....já si naposled mákla při 8,5km lesem nelesem - série a pak jsem začla mít ty problémy :sweat_smile: Tak se tomu tvému nediv....prostě má strach, k tomu erupce na slunci a špatná kostelace hvězd a je to hned :wink:
9. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky hlásím se zpět jsem se jěště učila už mám cosi našrocené tak snad to zvládnu co vy tady nového?
9. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
rennu:taky mi někdy připadá že ikdyž jsm na neschopence tak nestíhám :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.