• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
asi si pukdu lehnout dobrou holky :wink:
9. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
lot: to je fakt dobrá hláška říkat své těhu partnerce na společném výletě,že ohrožuje jeho dítě :grinning:
chlapi jsou fakt někdy na ránu :sweat_smile:
9. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
ant: Teda že ses něco naučila mi sem ani nepiš, hned začnu mít výčitky svědomí.
rennu: No víš, kdybych ho lámala, aby šel se mnou na Epsilon (to je taková dost brodící kanálovka), tak neřeknu ani slovo. Ale tohle nebylo tak hrozné. Já nejsem nezodpovědná, dávám na sebe pozor, chodím pomalu a kdybych se na to necítila, tak dál nejdu. Ale je fakt, že byl trochu podrážděnej. :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
loty, tak hlavně že se cítíš v pořádku :slight_smile: :slight_smile: na druhou stranu, je to hezký, že má o tebe strach :wink:
o pádech mi ani nemluv, před pár dny jsem opět spadla tady u nás ze schodů :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...naštěstí jsem se držela zábradlí, tak to odnesla jen trochu noha a ruka :sweat_smile: minulý těhu jsem tady spadla 2x, i ve třetím trimestru :sweat_smile: to už to odnesly hlavně záda :confounded: máme tu dřevěný schody, hůř schůdný, v ponožkach to na nich klouže...no musím chodit pomalu :sweat_smile:

luci, taky jsem teď četla o tom tchánu :astonished: hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

safrry, tak to jsme na tom podobně, já mám výtok už od puberty, co začala MS, takže taky na celej život :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: kupodivu na žádný záněty netrpím...ťuk ťuk :slight_smile:

ant, určo to zvládneš :wink:

mě dneska nějak popálívá žáha, ale nic hroznýho :slight_smile: tak už půjdem za chvíli chrnět, pááá a dobrou všem :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
9. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
ja kavu normální nepiju ale ted co jsem těhotná tak jsem ulítlá na kapučíno ze smetanou to jsem schopná vypíít i tři za den :grinning: ted jsem se dostala až k počítači ,jak jsem přišla z malou z venku tak jsem se dala na třízení věcí pro malého a že jich je to vám povím :grinning: to bude zase praní a žehlení :unamused: ale bude to radost :slight_smile: ted sedím na postely a chystám se dávat nějaké inzeraty zatím jen trička co jsem nosila a pak budu dávat věci po malé až se narodí kubík :slight_smile:))jinak mi to nedalo a musela jsem vyfotit pupík ted večer dam ho do albík je to fakt buben :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
ojo :je to kokot že musím být taka sprostá nesnáším ho :angry:
9. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
fotečky mám v albíčku ale koukám že vy už spinkáte tak ja jdu taky tak dobrou noc :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
dobré ránko přeju :slight_smile:
10. kvě 2010 v 06:40  • Odpověz
Krásné ranko všem.
U nás byla strašná bouřka... :angry:
Teď už naštěstí neprší....
Jinak mě dneska ve 4:40 probudil malej kopáním na levé straně..... Měl chudáček hladíček :grinning: :grinning: Tak jsme si dali kakao a perníček a šli spinkat a bylo fajn... :dizzy_face:
teď mě zase kope... A je pravda, že připravuju zase něco k jídlu, protože už mám zase hlad!! :grinning: :grinning: To je strašný holky... :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 07:57  • Odpověz
Dobré ráno,
jdu jen v rychlosti pozdravit, protože hodlám zalézt ke skriptům a celý den tady nebýt. Počasí tomu nahrává, pod mrakem, tak mě to nebude lákat ven. Tak kdybych náhodou přišla, tak mě vyhoďte, nebo se to nenaučím. :grinning:
10. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
Dobré i když deštivé ránko :wink:

Loty: já při tomhle počasí měla vždycky problém při učení nezadřímnout :grinning: Tak ať ti to leze do hlavičky.....co že se to vůbec učíš?
10. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
no tak holky u nás svítí sluníčko asi bude dneska hezky no nemůžete mít hezky pořád jen vy :grinning:
10. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
ant: To je dobře, že máte hezky. Ale jinak já z předpovědí počasí mám dojem, že na Moravě je hezky skoro pořád. :slight_smile:

rennu: No já se ještě úplně neprobudila, mám strašně dlouhý ranní rozjezdy. Učím se pedagogiku, ale jde mi to jak psovi pastva, protože u každé otázky o jejím smyslu pro praxi dlouze v duchu polemizuju se zkoušejícím. :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
ahojky!
u nás hlásím hnusně, ale už neprší.
náš junior se probudil s teplotou, tak čekám, co se z toho vyklube. je takovej uťáplej, ale jinak nic.
holky šprtání nezávidím. to radši vygruntuju celej kvartýr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
loty: fuj fuj, pedagigka....tak přeju příjemné polemizování :slight_smile:

lat: ahojky :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak tu máme mokré pondělní ráno. Teda v noci byl lijavec, to byla síla. Několikrát mne to i vzbudilo, tak možná budu dospávat přes den, dokud mám tu možnost :slight_smile:

rennu: nee, dneska jsem ještě doma, na kontrolu jdu zítra, takže ve středu pošupajdím do práce.

loty: snad se to s drahým urovná. Asi se lekl a měl strach, tak takhle hloupě plácnul. Snad se udobříte a bude zase fajn.

hupcza: no, tak to jsi měla taky moc hezký svátek matek - oběd u tchýně, o které jsme už slyšely tolik dobrého, že to teda musel být výborný zážitek :grinning: :astonished:

eliska: jé, ty máš takového hladovce :slight_smile: Mne malá hladem nebudí, ale když se vzbudím na záchod, tak mne to vysvětlí, že spát nejdeme, dokud něco nepošlu :slight_smile:

loty: ať ti jde učení, abys mohla zase ven, až vykoukne sluníčko. Tak snad dneska nevykoukne, ať se můžeš soustředit a polemizovat :slight_smile:

laterna: chůďátko malý, snad to zas brzy zmizí, ta teplota
10. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
kovalda: Já jsem večer moc nevečeřela, takže proto měl malej asi hládek!! Před chvilkou mi to došlo... :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
holky loučím se jdu se chystat do školy držte mi palce at dneska všechny testy a zkoušení zvládnu pa večer :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
luci: moc díky za receptík, to bych možná dneska mohla vyrobit :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Jé a pupík také pěkně porostl :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
ahoj holky, tady bylo taky pekne prsavo, ale ja to mam obcas rada, stejne se ucim, tak mi to nevadilo, ven bych stejnak nemohla.... :wink:
loty - oni to tak nekdy nemyslej a jsou proste jeste vic vyplaseny nez my, ale takovy veci by ti teda rikat nemel, pekne mu vysvetli, ze prochazky jsou zdravy a doporucovany a nejakej slajd po zadku mimisku nic neudela, zato tahani tezkejch nakupu je vec vylozene zakazana, pze to dela ten vnitrobrisni tlak, kterej vazne nebezpecnej je, tak at se probere, nakupuje a nedesi te takovejma desnejma prupovidkama, ze by "nechtel bejt v tvy kuzi....", to je fakt pekne nefer.... ale asi byl hnusnej , protoze mel proste o tebe a o mimi strach a chlapi nekdy nevedej co s tim a reagujou uplne blbe...

my byli dneska na velkym utz a mimis je zdravej, srdicko tepe,... tak jsem stastna jak blecha :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
eveluska: A kde jsi byla na velkém UTZ! ??
Supééér, že je všechno ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
ant: držím pěsti na testy a at ti to uteče :slight_smile: určoo to zvládneš

evel: supéééér,gratuluju ke kontrole :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
eliska: aha, tak to jo. To já malou dostatečně krmím, tak proto mne v noci na jídlo zatím nebudí :slight_smile:

antana: držím palečky,ale určo to zmákneš :slight_smile:

eveluska: jé, ty se máš. Velká gratulace :slight_smile:, že je malej v pořádku a je vše tak, jak má být. :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
diky holky :slight_smile:
byla jsem v gennetu, je to docela jak na bezicim pasu, ale stejnak to trva asi pul hodky a ukazou a okomentujou fakt vsecko, ze jsem to vubec nestihala sledovat :slight_smile: i poustej ty ruzny barvicky, jak proudi krev a tak... a nahlas srdicko :slight_smile:
10. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
eveluska: no tak super, že přestože to tam berou jak na běžícím pásu, tak vám všechno ukázali :slight_smile: A kolik malej měří víte?
10. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
kovalda - celej uz se nemeri, jen ty kosti, hlavicka, brisko apod., ale stehenni kost neco pres 3cm, podle netu celej asi 27cm a vahu rikala dr. asi 350g, takze uz macicek :slight_smile:
10. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
Tak jsem tady zase, ale jenom na skok, jenom na skok :slight_smile: Dneska kupodivu ani moc nepolemizuju, neboť mi začíná časově téct do bot, takže to jakž takž odsejpá.

eveluska: gratuluju k dobrým výsledkům. No a že je to tam jak na běžícím páse, to se nediv, když tam chodí jedinci s línými miminky, jako třeba já a blokujou tam doktora třeba víc než hodinu, to potom musejí ten časový skluz nějak dohnat. :grinning:

Jo a chtěla jsem vám poděkovat za včerejší podporu, situace se uklidnila, vysvětlili jsme si naše neadekvátní reakce a nastal klid a mír. :slight_smile:
10. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
lotyna - tak to je dobre, klid a mir je potreba :wink:
my to tam taky trochu blokovali, malej byl furt zady, pak zas rucicky pred oblicejem, pak uz jsem mela zas plnej mocak, takze jsme utz prokladali lezenim na boku, stouchanim a curanim :slight_smile:
10. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
eve: No já tady k tomu všemu prokládala ještě pochodováním po chodbě, fakt jsem se styděla, že to tam tak blokuju, ale Viktorka se prostě rozhodla, že bude ležet takhle, nehne se a hotovo. No nakonec jsme jí naštěstí přemluvili, ale když za mého rázování na chodbě odcházely již hotové páry, které přišly do čekárny, když já šla do ordinace, tak jsem si připada jako exot. :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.