• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
hojky :slight_smile: tak u nás taky zataženo, ale zatím neprší :slight_smile:

gratuluji ke kontrolám :slight_smile:

evel, to muselo být fain s těma barvičkama :slight_smile: :slight_smile: náš prcík taky nechtěl ukázat obličej, dr. chtěl zkontrolovat jestli nemá rozštěp, tak holt příště :slight_smile:

loty, ať ti jde učení od ruky :slight_smile:

luci, pupík už krásně vyrostl :slight_smile: :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
eveluska: tak to je super... Už se těším na čtvrtek :wink: až ho taky uvidím :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
eveluska: jj, já vím, že se neměří celej, podle délky stehenní kosti odhadují celkovou délku miminka :slight_smile: Jéje, už takovej obřík, to je zázrak, viď, jak nám rostou :slight_smile:

lotyna: no tak super, že jste si to vyjasnili. Má právo se bát, ale i tak by si měl dávat pozor na pusu, některé věci se neříkají.
10. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
eliska: jé, ty jdeš ve čtvrtek :slight_smile: Já chci taky utz :frowning2: No, musím si počkat do 27. 5. na ten 4D
10. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jé, dojedla jsem fazolky na smetaně s bramborem a Žanetka mne spokojeně okopává :grinning:
10. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz
kovalda: jj, jdeme ve čtvrtek do gennetu na velký UTZ, tak se těším... :slight_smile:
Neboj ono to uteče! :slight_smile:
No tak takovou dobrotu? To bych Tě taky okopovála... Já si akorát dávám kuřecí plátek zapečený s brokolicí a bramborem :dizzy_face:
10. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
kov: Teda ještě, že jsi mi připomněla, že se taky musím najíst. :grinning:
Holky a ještě jsem si chtěla postěžovat, že mi už zase někdo vyměnil podprsenky za menší velikost, hrůza, ani doma nemá člověk věci v bezpečí. :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
lotyna: tak to je teda něco... Musíš si to víc hlídat :grinning: :grinning: :grinning:
tak to já zatím neměnila... Moje prsa zatím nic!
10. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj sem tu poprvé. Čekám kluka 23.září. :grinning: Sice nevím jestli to vydržím, ale budu se snažit. :confounded:
10. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
lot: tak supr, že už je doma klid.....kdy děláš tu pedagogiku??

Já za dopolko stihla vymést, vytřít, upéct mřížkoý koláč a uvařit rajskou polévku s rýží :slight_smile: ted baštím zapečené těstoviny od včera a asi si dám pak na koštnutí ten koláč, ještě jsem ho nezkoušela, tak at vím, zda je k jídlu.
10. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
Bohdana: vítej mezi námi :wink: ....copak nevíš, zda vydržíš?
10. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
eliska: jj, je fakt, že to utíká teda strašně rychle. Před chvílí jsme zjistili, že jsme těhu a šup, jsem v 6 měsíci. Těch 14 dní asi přežiju :slight_smile:. No a vy už to máte fakt za pár k tomu utz. :slight_smile:
Jé, tak smůla, už jsem to dojedla. Ale neboj, vařím je často a dělám jich kotel, takže nejpozději do 14 dní ti dám vědět a můžeš se na fazolky zastavit :grinning:

lotyna: čoveče, jak se můžeš zapomenout najíst :slight_smile: Jj, taky mi nějakej darebák pronikl až do skříně a prohodil mi podprdy. Už takhle skoro žádnou nemám a už mi je zase malá.

bohdana: ahoj, vítej k nám :slight_smile: Jestli se chceš přidat, u mne v albu je tabulka nás všech, tak mi pošli vzkazíkem taky údaje a já tě k nám přidám. :slight_smile:
No a jestli to vydržíš, no asi ti nic jiného nezbyde :grinning:, jako nám všem, přestože jsme napnuté jak struny a nemůžem se dočkat :slight_smile:

rennu: teda, ty jsi akčňák. Tak až ochutnáš ten koláč, dej vědít. Odpo jedu na gyndu, tak to vezmu kolem (zajedu si jen 100 km) a stavím se na koláč :slight_smile: No a když už tam budu, stavím se u mamky, ta má určo taky upečeno :slight_smile:. To jsem to vymyslela :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
kovalda: fazolky miluju... :slight_smile:
Já za týden jsem v 6 měsíci...Je to vůbec možný??!! :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt to letí...
Jinak malej teď taky kope po jídle asi mu chutná :dizzy_face: :dizzy_face:
Už se těším na čtvrtek :wink:
10. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
eliska: taky fazolky miluju, asi před 3 měsícema jsem je vařila poprvé v životě a od té doby je dělám asi 1x za 14 dní :slight_smile: Evidentně jedou i Žanetce.
Strašně to letí, viď? Teď nám přijde, že se to vleče, ale pak šup a je tu 6. měsíc a za chvíli začnou chodit první zprávičky o porodech :slight_smile:
Já se taky těším na čtvrtek, těším se na každý utz každé z vás, užiju si to taky :slight_smile: I když samozřejmě na svůj se těším nejvíc :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
kovalda: Je to fajn, že Ty UTZ v dnešní době jsou :slight_smile:
Už se na Broučka těším... jsem zvědavá jestli bude zase vidět pindík... :grinning: :wink:
10. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
kov: tak koláč je mňamky mňam...moc dobrej :wink: přijed na kafíčko :slight_smile: Snad ještě bude :grinning:
10. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz
eliska: to věřím, že se těšíš. A pindíka jste viděli jen 1x, takže to chcete potvrdit?
My viděli taky pipinku jen 1x, tak doufám, že na tom 4D to taky uvidíme znovu :slight_smile:

rennu: jj, to známe, každej láká a než dojedu, tak je to zblajznutý :grinning: Tak si dejte s Honzíčkem :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
kovalda: jj, chceme si to nechat potvrdit... tak snad se to už nezmění :grinning: :grinning: :sweat_smile:
10. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
kov: Ale to víš, že nezapomněla. :grinning: Jenom jsi mi připomněla, že bych tam mohla zase něco poslat. A mám jeden návrh. Myslím, že když nám tady rennu dělá takové chutě, že by nás s tím koláčem mohla objet, taky bych si dala. :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
kov, eli - jj, desne to leti a prckove rostou raketove :slight_smile:
ojo - no prave, tak me dr. nechala pak lezet na boku a hejbat brichem a tak a pak se stejnak poradne trochu natocil az po tom curani :slight_smile: tak snad ho priste lip uvidite :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
lotyna: no proto, už jsem se lekla, že je normální zapomínat se najíst a že jsem divná. :slight_smile: Je to prostě jedna z mála věcí, na které prostě zapomenout nedovedu :grinning:
Dobrý nápad, proč si budu jezdit já, ať naloží buchtu a rozveze ji :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
eveluska: jo, je to síla, jak nám ti andílci rostou, nedávno jsem se radovala z nějakých 5 cm a tak ... a šup, teď už mají kolem 30 cm :slight_smile: Já se tak těším, až se nám narodí. Bude se mi pak stýskat po těhotenství, ale ten malej uzlík mi to vynahradí :grinning:
10. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
kov - presne! jak mi prislo - tyyyjo, uz ma 3cm, uz má 7 cm.... :slight_smile: a ted tohle a pri narozeni skoro pul metra... jsem si tak rikala, ze vlastne to je fakt obdobi nejvetsiho rustu v zivote, vzdyt uz pri narozeni ma vic jak 1/4 celkovy vysky v dospelosti! :astonished:
10. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
bohdana - ahoj :slight_smile: moc pekny jmeno, to jsem taky uvazovala pro holcicku :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
ahoj, tak jsem si z tesca donesla velkou pixlu nutelly :frowning2: . ta co s tim tady začala by zasloužila na prdel :angry:
10. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
Já měla včera palačinky s Nutelou :grinning: A byly výborný :grinning:
10. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
Holky, vy mi dáváte. Nejdřív mřížkový koláč, teď zase Nutela. A protože rennu s tím koláčem pořád nejde, nacpala jsem se alespoň provizorně perníkem a už se zase skoro nemůžu hejbat. :slight_smile:
10. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
tak já su nasraná až do nebe, právě mi bylo řečeno, že jako těhu nesmím používat služební auto, takže každodenní dojíždění jen mhd. jediná varianta co mě napadá je požádat mudra o rizikové. jinak fakt nevím. :angry:
10. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
Suzete: nech si napsat neschopenku a máš to vyřešené :wink: Je pravda, že všude píšou, že těhotná žena za volantem je nebezpečná :zipper_mouth: Ale bude ještě nebezpečnější, když jí to řízení zakážou :sunglasses:
10. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
suzete - co je to probuh za kravovinu?! proc jako? jak daleko dojizdis?
10. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.