• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahojicek holciny, zdravim zase po klasicke odmlce..ale nejak fakt nestiham:_((((( dneska jsem si sla pro vysledky tehu cukrovky a nastesti ok, takze v kotlich nugety muzu pokracovat:slight_smile: a vidim ze nejsem sama :wink: jinak uz dva tydny smrkam a boli v krku a fakt ted nic moc:frowning2:
dneska jsem si v lekarne jeste koupila nejaky kremik na telo pro tehulky od biodermy, pry ma zpevnovat atd. tak jsem zvedava..sice cena 530kc nic moc..ale uz se sama sobe najak nelibim:frowning2:
jinak v posledni dobe mame problemy uz i doma:frowning2: pritel dojizdi uz delsi dobu jen na vikendy, a je to fakt na prd..nejak se odcizujem..o vikendu jsem rekla,ze nemam zajem stavet barak..meli jsme vybrany pozemek, atd...ze jestli se to nezmeni, tak yb to nemelo cenu...a stejne si mylsim, ze mu to slo jednim uchem tam druhym ven..a pry si toho neni vedom, ale to si nemyslim..musi to take citit:frowning2:(((
10. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz
lajla - co dela pritel, ze dojizdi jen na vikendy? to jsi s malou cely dny sama nebo mate aspon blizko rodinu?
10. kvě 2010 v 16:30  • Odpověz
holky, koláč ještě je, takový žrouti nejsme :grinning: ale objíždět vás teda nebudu :grinning:

ad řízení, těhulky mají prý o 20% nižší reflexy za volantem, tak nevím...
10. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
eveluska..on pracuje v olomouci , ma tam sluzebni byt, my bydlime v ostrave...tak se to denni dojizdeni vubec nevyplaci...rodice a segry mam cca 20km od ova..coz se da....
rennu fakt? tak to jsem vubec nevedela..ja ridim ostosest..a ze bych mela nizsi reflexy..toho jsem si nevsimla :unamused: ale uz jsem si poridila tehu pas...pro jistotu :wink:
10. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
Nuttela je fakt strašná věc :grinning: , zrovna do sebe tlačím další housku.
Suzete: to je otrava, ale moc nechápu, proč by těhotná za volantem měly bejt nebezpečnější, řekla bych, že jsou spíš opatrnější a zodpovědnější - teda tak mi to logicky vychází.
10. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz
Ahojte vsechny...moc vsem gratuluji k otehotneni
Ja jsem ted ve 21.tydnu nevime co cekame, ale jsem moc radi. Muj manzel si strasne preje holcicku, ale ja porad rikam ze nejdulezitejsi je aby bylo miminko zdrave.
Muj manzel je cizinec {African} a zijeme v Alngii. Pece tady je tak trochu jina. Moje mamca je byvala porodni assistentka a je strasne nestastna ze chci rodit tu,ale ja bych chtela manzela u porodu a kdyz by byl tady v praci tak nevim jak by to stihl az by se miminko hlasilo na svet.
Jinak se citim super, jen me paliha zaha- je to moje prvni tehotenstvi tak jsem celkem nervozni,ale stastna snazim se to uzivat...Tak vsem drzim peste. a kdyby nekdo chtel tak at mi pisne rada bych si vymenila zazitky. Je to krasne byt tehotna. :grinning:
10. kvě 2010 v 17:26  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak my máme zítra ten velký Uz, tak se třeba dozvíme,co čekáme....ale teď před chvílí mi přišla sms od kámošky, že frčí do porodky, čeká první mimčo a praskla jí před chvílí voda, tak jsem napjatá jak kšandy :grinning: :grinning: Vůbec letos ještě bude rodit asi tak desítka dalších kámošek plus samozřejmě vy všechny tady na MK, tak to si užiju :grinning:

Jinak Hugoušek je pěkně mlsnej, ujíždí na těstovinách, dnes po obědě prováděl pěkné psí kusy, div se mi neklepal sulcík na bříšku, jak si čutal :grinning: :grinning:

Včera jsme byli na návštěvě u manžela příbuzných, tak mě celkem mužova sestřenka nasrala, bc první co mi řekla po našemu příjezdu bylo, že je Aňa pěkný buřt....jako má ve 3 letech a 3m jen 14 kg (ale je malá..) a mě přijde vcelku akorát, není žádná vychrtlina, ale tlustá teda není ani omylem. Nasralo mě hlavně, že Anča pochopitelně tohle vnímá, nepotřebuju, aby z ní dík podobným poznámkám byla v pubertě anorektička, krom toho navíc fakt tlustá není, jenže dle mužova sestřenice je tlustý asi úplně každý, kdo nechrastí kostma ( počítám má sama nějakou poruchu vnímání těhle záležitostí....) plus nejdřív tam půl hodiny rozebírají tohle a pak cpou Aničce štrůdl a indiánka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
Radko vítej, další cizokrajná mamča :slight_smile:
10. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz
ahojky, tak jsem zpět z gyndy.
Tak to jsou prý kvasinky, nafasovala jsem bobule na zavádění a byla jsem upozorněna, že kvasinky milujou sladký. Takže tady neprovokujte s perníkama, nutelama a tak.... Musím to teď omezit.
lajla: no ahoj, jsem tě neviděla .... Jejda, to je naprd, když se vidíte takhle málo. Je fakt, že nic za to nestojí. Vztah se těžko buduje, když se nevidíte. Na chvíli to jde, ale dlouhodobě nee.

radka: taky ti gratulujeme ke krásnému těhulkování. O zážitky se tu můžeš dělit s náma přímo tady, buď vítána. Je jasný, že je nejdůležitější, aby mimčo bylo zdravé, ale je i pochopitelné, že někdo touží třeba o maličko více po holčičce anebo chlapečkovi. Ale když se pak dozvědí, co čekají, je jim to šumák a jsou štěstím bez sebe. :slight_smile:
Pro tvojí mamču to musí být těžké, ale chápu, že chceš manžela u porodu, to já chci taky :slight_smile:
10. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz
Radka: vítej :slight_smile: A pak že už se k nám nikdo nebude přidávat :grinning: Už jsi tady druhá mamina žijící v UK :slight_smile:
10. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz
lajlo: to je naprd, že nejste spolu častěji, můj muž taky je často pryč, pracovně, ale už jsem si nějak zvykla, ale snažím se aspoň nastěhovat tam, kde má základnu, což je teď v Německu.
10. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
lamia: jé, to je teda koza. Určitě je důležité hlídat děti, aby nebyly neotesánci. Ale vy zrovna nejsem ten typ rodičů, co dětem dává jíst fastfoody, ... a co jsem koukala na fotečky, tak holky teda rozhodně tlustý nejsou. Jj, přesně takovýhle poznámky spouštěj poruchy příjmu potravy. No, netrap se s nima.
Letošek je hodně plodnej rok, to bude dětí.
U tebe jsem moooc zvědavá, jestli bude vidět, co čekáte, určitě brzy napiš, jsme tu napnutý jak struny na toho vašeho pindíčka :grinning:
10. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
Radka: moje mamča je taky porodní asistenka, teď vyučuje porodnictví na VŠ, učí nové porodní báby a na porodním sále je pořád pečená vařená. Tak ani nevím, jestli nedoufá, že ji budu taky mít u porodu. Já bych tam taky ráda manžela, ten už je na to natěšený. A pochybuju, že tam bude moct být víc lidí.
10. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
Chtěla jsem napsat, že je bývalá porodní asistenka.
10. kvě 2010 v 17:49  • Odpověz
K tomu řízení aut - já jsem tedy na sobě vypozorovala, že se musím řízení věnovat mnohem pozorněji, než před těhu a ty reflexy jsou opravdu o malinko zpomalenější. Tak si prostě dávám větší pozor :sunglasses:
10. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
radka - ahoj :slight_smile: jak dlouho uz zijes v anglii? pracujes jeste nebo studujes nebo tak? mame stejnej TP a jsme skoro stejne stary :slight_smile:
10. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
Jj, taky musím říct, že si za volantem musím dávat krapet větší pozor, nechám se snáze rozptýlit.
10. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
Kov já to vidím na třetí pipku :grinning: Manžel bude doma holt v těžké menšině, ale zas jako pan král :slight_smile: :slight_smile: Ale zas nejsem tak napnutá jak jsem myslela že budu, spíš myslím na to, ať je mimi ok, ale je parádně akční a děloha roste jak má, tak věřím že je zdravé. Nechtěla jsem včera dělat příbuzenské sváry,ale pokud se tohle bude opakovat, tak se ozvu, není to normální, i dle percentilových grafů je Anička naprosto v pohodě (radši jsem to teda zkoukla, bc někdy člověk na vlastních dětech pro samou lásku špeky nevidí :grinning: , ale prostě je fakt úplný průměr :slight_smile: ) Ostatně jsem při stážích z psychiatrie byla ve stacionáři pro poruchy příjmu potravy a musím zcela vážně konstatovat, že radši bych lehce oplácanou a šťastnou dceru, než někoho s takhle zničenou psychikou, řada z těch holek se z toho nikdy nedostane a mají život naprosto v troskách :wink:
10. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz
Ad řízení - já momentálně za volant nesedám, to by musela být naprostá krizovka, já jsem v autě roztržitá i bez těhu hormonálních změn a teď jsem naprosto nepoužitelná, mám problém uhlídat na hřišti 2 děti, natož x aut na silnici před sebou atd...fakt si netroufám (ale já jsem vůbec velmi vzácný řidič, nesnáším řízení :grinning: :grinning: )
10. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz
Radko: ahoj. Zdravím za malou louži :wink: . Mě by jejich péče taky docela znervózňovala, ale zase tam rodí spousta ženskejch a taky to nějak zvládnou, zdá se mi, že oni to moc medicínsky neprožívaj jako tady.
A muže u porodu taky chápu, já zase jedu rodit do Německa, i když s tou mojí němčinou to bude zábavný. :grinning:
10. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
No já bych brala z britských por. zvyků ten brzký odchod domů, pokud je vše ok :wink:
10. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
lamia: no, možná budeš ještě napnutá zítra těsně před utz. :slight_smile: Ale je fakt, že nejdůležitější je, jestli je O. K. a to cítíš že ano :slight_smile:, takže super. Ale stejně se člověk těší, viď :slight_smile: Ty bláho, závidím :grinning: No, těším se, co zítra budeš hlásit.
Jj, ještě počkej a příště je klepni přes prsty, že ať si melou takový nesmysly někdy jindy, že si nenecháš zblbnout děti.
10. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
Tady to na porodnici dr a PA často dost přehání, po druhém porodu u Apolináře říkám, že mojí jedinou porodní komplikací bylo, že PA byla zasr...kráva s názory ještě ze socíku :grinning: :grinning: (tedy omlouvám se za to vyjádření, ale zcela to popisuje realitu....po svém druhém porodu jsem konečně pochopila, proč jsou i ženy rodící doma....)
lami: přesně tak, tyhle rádoby nevinný poznámky jsou nejhorší, a bohužel už na to slyší i malinkatý holčičky. Mě to teda říkali taky, ale naštěstí jsem to brala jedním uchem tam a druhým ven, ale bejt jiná povaha, tak mi taky zadělaj na slušnej malér.

Lendaw: já myslím, že to někdy jde, mít dva lidi, ale nevím.
Kov: já teda kvasinky krmím poctivě, jsem se přistihla, že v poslední době nejvíc jím sladký a i o líp snáším, posledně jsem měla slanou rybu a kaši a večer mi bylo pěkně těžko a včera po sendviči taky :unamused: . Teď mám ale chuť na špagety carbonare :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kov to přesně vyjadřuje mé pocity, hlavně se šíleně těším, že prcka zas uvidím, ať už má mezi nožičkama co chce :grinning: Dokonce jsme se s mužem včera chvíli bavili o jménech a máme pro holčičky už jen asi 2 tipy - Eva nebo Julie :slight_smile:
10. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz
lami - co se delo u druhyho porodu? a ze si troufla :astonished: uz jsi byla zkusena rodicka :slight_smile: ad poznamky k vaze - mne ve 14ti stacilo, ze mi tata rikal, ze jestli nebudu sportovat, bude ze me "oplacana buchta" a babicka s tezce kritickym vyrazem prohlasila na muj dotaz, jestli nejsem tlusta - "no, tlusta jeste ne, ale pribirat bys uz nemela" (bylo mi cerstvejch 14, behem asi 3mesicu mi narostly prsa a dostala jsem prvni ms, myslim ze naprosto normalni prubeh i zmeny postavy...) tak ja se behem 5ti mesicu zhubla na 50kg, ztratila jsem kramy a skoncila u psycholozky..... :unamused: jako jsem citlivka a vubec to bylo slozity obdobi, meli jsme blby bydleni a jiny potize, ale tohle proste cloveku neprida.....
10. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz
Lami&Eveluska: mě taťka asi zhruba někdy počítkem puberty řekl, že nemám žádný pas a taky mě to docela vzalo. Človek si to často neuvědomí, ale stačí prohodit zdánlivou blbost a děcko si to vezme k srdci a trápí se kvůli tomu.
10. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem zpět :slight_smile:
vítám nové těhulky
jinak vše jsem zvládla tak přežít jěště středu a bude to ok :wink:
10. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz
lamia: no super, koukám, že více počítáte s tou holčičkou. Jména jsou krásný, tak zítra možná uvidíme, jestli bude třeba vybírat :slight_smile: Já ti tak ten utz závidím, já kdykoliv si vzpomenu na ten zážitek, tak se začnu usmívat jak nablblo, prostě štěstím bez sebe :grinning:. No, v pátek uslyším zase aspoň srdíčko. :slight_smile:
10. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz
Evelu holt jsem si "dovolila" rodit poněkud nečekaně, PA mě nechaly s mužem na příjmu, musela jsem je jít hledat, abych jim řekla, že rodím...takže mi to pak dala PA pěkně vyžrat, malá byla na světě dřív, než si PA vzala rukavice, tak jsem jí chytla za hlavu, bc jsem se logicky vyděsila, že vypadne, tak seřvala mě, pak zas seřvala mého muže kvůli několika naprostým banalitám, hned po porodu mi sebrala dítě a odešla s ním pryč, kdybych na ní nezařvala, že chci malou aspoň vidět (podotýkám, že malá krásně dýchala a byla růžová, nebyl důvod s ní letět někam pryč....), tak mi jí ani neukázala, natož mi jí dát na bříško....
10. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.