• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lendaw - presne, staci malo, ale kdyz je to od cloveka, na kterym ti zalezi a nejsi silna v kramflecich, coz v puberte je fakt malokdo, tak muze i zdanliva blbost nadelat peknou paseku (hlavne kdyz to neni nicim vyvazeny, kdyz vam nikdy ten clovek nerekne nic pochvalnyho nebo pozitivniho a akorat vas treba zdanlive nevinnejma poznamka shazuje...)
10. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz
Lendaw, Eveluska - no právě, holky jsou na tohle hrozně vnímavé, jako Anči by se to momentálně asi moc nedotklo,neb to úplně přesně nechápe, ale nechci riskovat tyhle kecy ještě později....prý měla mužova sestřenka asi 18kg když šla do školy, no tak to asi spíš nebyla normální ona než děti kolem....
10. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
lami - no to je teda pekny, snad ted vsechny narazime na normalni chovani! :slight_smile:
10. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
Jj, to je opravdu těžký najít někde střed mezi hlídáním dítěte, aby opravdu nebylo tlusté (nezdravě) a aby člověk neublížil slovně tím, že pronese nějakou takovou poznámku, která může opravdu ovlivnit celý život.

antana: tak super, žes to zmákla. Už jen středa a pak klid? No tak super. :slight_smile:
10. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz
Nazdarek....tak nevim, jestli to neni najaka epidemie mezi tehotnyma....aniz bych vas cetla, dosla jsem dneska z obchodu s velkou pixlou nutelly :grinning: ......mnaaaaaam....no zajimalo by me, jak dlouho mi vydrzi :slight_smile:
10. kvě 2010 v 18:26  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
kov:jo no budu mít klid do června od toho nejhoršího pak už budou lehčí písemečky :wink:
10. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz
KOmincena: v odborné literatuře se o Nutelle nepíše, bude to asi nějaký nový trend :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
antana: aha, takže tak cca 3 týdny klídeček :slight_smile: To je dobrý, to se dá.
10. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
Kominceno tak to mám štěstí, že mě tahle epidemie nezasáhla, zato těžce ujíždím na kyselých rybách - zavináče, sleďová očka....asi už jsem vyžrala půlku oceánu :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
lam: tak musi to byt nejak rozdeleno.....uz vidim ty novinove titulky......tehule vyjedly celosvetove zasoby nutelly :grinning:
lendaw: odborna literatura se asi nezajima o "skutecne dulezite veci, ktere hybou nasim svetem".... jinak me se chute teda pekne meni...ze zacatku jsem ujizdela na vyvarech s domacima nudlema, pak na gulasi a loupacich-teda ne dohromady, a ted na koblihach - s nutellou :grinning: :grinning: :grinning: ...ze by nejaky zdroj vitaminu???
10. kvě 2010 v 19:02  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
já si ujíždím na těch sušenkách věnečky se to jmenuje kakaové miluju :grinning:
10. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
kov:jo jo je to super
10. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
Komincena: loupáčky s kakaem u mne v současné době vedou. Před těhu jsem vypila přesně 2 hrnky kakaa ročně - na vánoce s vánočnou a na velikonoce s mazancem. Teď si ho dopřávám týdně.
10. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
lamia: jé, tak zavináče můžu taky, akorát v těhu jsem se bála je dávat. Myslíš tedy, že je to v poho?
10. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
holky já co sem vlezu tak se tady probírá jídlo :grinning:
10. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
lami:zavináče mnam ty bych si taky dala ale na ten žlučník je nemůžu :frowning2:
10. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz
já zrovna pucuju ty špagety, ale nějak jsem to přesolila, takže si moc nepochutnávám a asi si spravím chuť nutelou :unamused: . Já na začátku ujížděla na kiwi, a ovoci a zelenině vůbec, teď je to diferencovanější, ale miluju chlebíčky a tyhle věci. A ještě meloun, včera jsem si koupila obří, ale nebyl moc dobrej, tak jsem byla děsně zklamaná :unamused:
10. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
tak kyselý ryby mě vůbec nelákaj...už ani ty okurky
10. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
okurky no ty můžu taky na kila hlavně at jsou kyselé
10. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
tak ted to vidim na horké latte.....a uz mam dalsi asociaci...horke malinyyyyyyy...ty bych si ted fakt dala :wink:
10. kvě 2010 v 19:30  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
no horké maliny ty bláho tady se teda hoduje :grinning:
10. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz
Kovaldo ryby považuju za ok, i tyhle naložený :wink:

Já na kyselém ujíždím děsivě, červená řepa, naložená zelenina, rybičky naložené....mno není to asi extra zdravé (ty nálevy jsou teda pěkně "obohacené" éčkama...), ale chutě jsou chutě....plus mě bere zelenina, bohužel hlavně taková ta nadýmavá typu kedlubny (mňam, na ty mám šíííílenou chuť), okurka ev i salát z okurky s jogurtem (taky pěkně kyseloučký, jinak to není ono :grinning: )...pokud to půjde v tomhle trendu dál, v létě budu jíst citrony a zapíjet je octem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky ale děsivě se těším na jahody, takové ty poctivé české, třešně, meruňky, čerstvý hrášek, rajčata ze zahrady, no to budou orgie, vyloženě mi tečou sliny....uáááá, se musím jít najíst, kruci :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
jééé, horké maliny jsem měla před necelými 2 týdny s lívanečky. Byla to mňamka. :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
Ehm, šťastný návrat aspoň s bílým jogurtem :grinning:
10. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
Antano o okurkách mi ani nemluv, zasloužila bych v krámě množstevní slevu :grinning: :grinning:

Ale zas mě dík tomu kyselému nebere vůbec sladké, tak to považuju celkem za prima....

Maliny, vy pokušitelky!!! :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
antana. to máš pravdu, furt se tu jede jídlo. Sem tam okrajově ještě něco jiného, jinak furt jíme :grinning:

Já si dala asi před hoďkou housku se salámem a paprikou a teď jsem si dala půl kedlubny a je mi z toho těžko. Tak jsem si dala malou nutelu, ať si kvasinky ještě daj, než je vyhubim :slight_smile:

lamia: tak super, že jsou zavináče v poho, akorát kupovat tam, kde je to bezpečné. Jj, na rajčata, jahody, třesně, melouny, ... to se taky moooc těším. Teď, protože to není, tak se holt ládujeme tím, co je. :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
Jé, horké maliny, to bych si taky dala :slight_smile:
Jj, kyselé okurky, to jsem milovala vždycky :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
Kov já vlastně kupuju ty v kyblíčku, ne ty u pultu, ty bych asi taky nejedla, připadají mi takové divně oschlé a podezřelé...no aspoň u nás :wink:
10. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
Krucinál, jdu pro okurky a už baby mlčte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
já bych si dala věcí ale skoro nic nemůžu když vidím to starý pečivo nebo toustový chleba tak už se mi teda dělá fakt špatně dieta debilní fuj :confounded:
10. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.