• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
hupcza. ty jo, tak to přemýšlení té tchýně je hrozné....................
je to jasný, že najednu stranu chování těch chlapů mrzí, na druhou to je pochopitelné trochu, stejně jak píšeš.......
no jak to tak čtu, ještě víc si vážím svého manžela, a ten taky vyrostl v takových podmínkách, kde třeba u jeho otce bylo projevování citů naprosté tabu. ale manža se snaží, už jednou ženatý byl, ne moc slavně, jeho žena byla kur.., ale má už jedno dítě, tak si taky prožil svoje a snaží se no......
ale jak to tady lajla napsala, tak se začínám té mojí prohlídky bát čím dál víc........ :unamused:
30. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj holky,
nevěřím vlastním očím že už je tady září 2010. Jenom Vám chci popřát hodně štěstíčka a ať je Vás tady čím dál více a všechny donosíte miminka až dokonce :slight_smile:
lajla to je mi strašně líto :cry:
my jsme čekali dvojčátka, jedno nám "uteklo" a manžel se taky ze začátku choval velmi chladně a odtažitě. když už jsem se ze všeho jakž takž otřepala vyšel nám pozitivně screening v 1. trimestru - riziko Downa 1:61 a to se taky ke mně nechoval zrovna tak jak by v dané situaci měl. změnilo se to až v okamžiku, kdy se mnou byl na odběr choriových klků
Takže všem budu držet palce a sem tam nakouknu jak se rozrůstáte :slight_smile:
30. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
breberuska: Moc gratuluju a budu držet pěsti, aby to tentokrát vyšlo a všechno bylo v pořádku.
30. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
lauri: nestreseuj se zbytečně dopředu :wink:
30. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
lajla: to je mi moc líto... :frowning2:
30. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
aaadus. jedno dvojče vám uteklo? jestli tomu dobře rozumím, tak jedno jsi potratila a druhý čekáš dál?????
hupcza: já to pořád beru tak,že je vše ok, jen při čtení takových zpráv mě trochu zamrazí.......
30. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
laurinka přesně jak píšeš
30. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
aaadus. ty jo, to jsem ani nevěděla, že jde......my možná taky čekáme dvojčátka, tak proto se na to ptám, jsem si myslela, že když se to neudrží, tak ani jedno......nevěděla jsem, že jedno může vydržet......tak držím palce, at je vše dál ok....
30. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
laurinka já to ani nevěděla, až už když bylo po všem... děkuji a budu držet palce, aby tam byla minimálně jedna fazolka :wink: někdy zase nakouknu jak se vám tu daří
30. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
holky moc dekuji.zrovna nemam uz moc chuti psat dale...do pondelka mam daleko a uvidi se jestli kyretaz nebo samovolony potrat...aaadus..to byl syndrom mizejiciho dvojcete ze?
30. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
aaadus. ty jo, fakt jsem o tom ještě neslyšela, takže děkuju za vysvětlení.......
lajla: dej pak vědět v pondělí, jak jsi dopadla, budu na tebe myslet.........snad ti bude líp....
30. pro 2009 ve 23:23  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
lajla: snad je už aspon trochu líp.......
jen vám chci holky popřát moc pěkný silvestr a krásný nový rok.........at se miminka dobře vyvíjí, ty, co už máte děti doma, at jsou zdravé a hodné, chlapi at jsou na vás hodní a at se vám plní přání......
31. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
Holky gratuluju a drzim palecky. My mame doma zarijovy zlaticko 2009 :slight_smile: Ti, kdo jste proslo potraty a jinymi problemy neveste hlavu. My prisli o miminko v srpnu 2008 ve 12tt a za rok na to uz tu byl nas poklad, ktery nas ted zamestnava az az :grinning: :grinning:
31. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
lajla jj, syndrom mizejícího dvojčete
31. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahoj mohla bych se přidat??? sice mám termín v srpnu-(
31. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
Ahoj antana, jasně, že se můžeš přidat.....termín máš sice v srpnu, ale na konci a srpen je už hodně plný, nás je tady zatím jen pár a termíny máme na začátku září...........
máme tady takovou tabulku, tak když napíšeš věk, odkud jsi a kolikáté čekáš mimčo, případně vymyšlená jména, připíšu tě tam..............jinak už máte srdíčko?
31. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
holky moc dekuji ....dneska mi kapku svitla nadeje...prvni pozitivni test jsem mela 22.12...ale byl hoodne po limitu a fakt tak slaby, ze jsem pomalu musela koukat lupou:slight_smile:))) no a kazdym dnem je to lepsi a lepsi..a uz jede okamzite a jsou to fakt tlustice.. na netu jsem cetla ze neco videt je az od HCG 1000 a vice...takze i kdybych toho 22.12 mela hladinu treba 40 coz urcite ne...protoze si pamatuji ze kdyz mi test vyjel do trech minut a byl uplne slaby tak hcg bylo 30... tak do vcerejska se na 1000 urco nedostanu...takze jeste vidim nadeji..ale dr mi rekl at vysadim utrogestan, tak mam strach, ze kdyby to fakt bylo v poradku..tak budu mit zase malo hormonu...uvazuju ze zitra zajedu do nemocnice jako ze mam nejaky problem.....
jinak vsem krasneho Silvestra a pristi rok krasna a zdrava miminka :slight_smile:
31. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj holky :sweat_smile:
jdu se k vám pomaličku polehoučku přidat. :grinning:
Dneska ráno jsem našla na testu // a už jsou to i pěkné tlustice. Minulý týden jsem měla takovou "falešnou menstruaci", takže jsem si myslela, že to zas nevyšlo. Ale bylo to takový jiný než obvykle a pak začaly být citlivý prsa a tak jsem si řekla, že zkusím testík. Nějak jsem na to ráno vždy zapomněla, až to vyšlo na dnešek. Takže jsem ten nový rok zahájila jak se patří :grinning:
1. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj je mi 26 čekamé 1 mimčo jsem ze Zlína a srdíčko už máme buší jako zvon děkuji za přijetí
1. led 2010 v 10:25  • Odpověz
antana123: ahoj, jé, ty se máš, že už jsi viděla srdíčko :slight_smile:
1. led 2010 v 10:29  • Odpověz
ahojky, mohu se k vám také potichounku přidat ? ale jen potichounku, abych nic nezakřikla .. Pm jsem měla 1.12., prvně jsem dvě čárky obhevila 26.12, velmi slabě, ale zatím sílí a sílí, včera se mi objevila druhá čárka tak do minuty, dřív jí to trvalo dýl .. je mi 22, 1.dítko:slight_smile: doufám, že se srdíčkem nás tu bude jen a jen přibývat, antana 123, kdy se oobjevilo srdíčko a kdy jsi byla poprvé na kontrole ? volala jse zástupci mého dr, můj měl dovču, ten říkal, že kontrola po novém roce určitě stačí, tak se tam chystám 8.1., snad už bude malé vidět a snad bude vše v pořádku .. lajlo držím palečky, nevěš hlavu a vím, že se to lehce řekne a hůř udělá, ale nervy a stresy jsou to nejhorší .. ptala jsem se na koníkovi kdy mám jít prvně na kontrolu a holčiny mi psaly, že čím déle, tím líp, nejdřív 14 dní po vynechání ms .. volala jsem doktorovi a ten také říkal že v lednu bohatě stačí .. že dřív nemusí být malé vidět a jen se budeme bát .. tak ddržím pěstičky, tobě i všem ostatním a do Nového roku jen to nej :slight_smile:
1. led 2010 v 11:03  • Odpověz
holky vsechny nove zdravi:slight_smile:
ja dneska jela do nemocnice...radeji na kontrolu...dr se divala do delohy a videla rozsirenou dutinku a nejake 3mm neceho..jinak nic...gestacni vacek ne...takze to jeste neni ztraceno..jenze dr mi vysadil utrogestan, tak mam strach aby to nebylo spatne :frowning2:
1. led 2010 v 11:20  • Odpověz
lajlo to je dobře, držím palečky :slight_smile: všakk je to vše takové hodně čerstvé, snad se to zlepší .. a říkala jsi v nemocnici o vysazení Utrogestanu?
1. led 2010 v 11:25  • Odpověz
autor
laurinka.22.................22let, Zlín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Laura - Tobiáš
breberuska.................27let, Vsetín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
marge.......................28let, Praha, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
markes1.....................32let, Praha, 4. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Blanka - Lukáš
tertom.......................29let, Plzeň, 2. dítě, TP: 7. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
hupcza.......................31let, Nový Jičín, 2. dítě, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Anna - ?
komincena..................29let, ????, 1. dítě, TP: 2. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
lajla...........................30let, Ostrava, 2. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
antana123...................26let, Zlín, 1. dítě, TP: 23. 8. 2010, zatím nevíme pohlaví,
salinka87.....................22 let, Příbram, 1. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,

Hezký den holky....
kovalda: klidně se přidej, napiš svůj věk, odkud jsi, termín porodu a kolikáté miminko čekáš............jinak samozřejmě gratuluju všem novým tvářím.........
salinka, antana, už jsem vás přidala do tabulky, akorát u salinky chybí termín porodu, tipla bych si sedmého září........já našla // slaboučké o den dřív než ty.......ale bylo to ještě před termínem MS
lajla: tak to je super, že ještě není nic ztraceno...........já znám jednu holku, té pořád meškala ms, dvě čárky na testu neměla, doktor nic neviděl a až za měsíc se dozvěděla, že je těhu a že je vše ok.............tak opravdu ještě neztrácej naději,.............
1. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
salinko ano...dr rikala, ze vysazeni nevadi..protoze na netu jsem cetla, ze kdyz je telo zvykle na nejakou hladinu hormonu tak kdyz se mu to potom vezme, ze to muze zpusobit potrat..tak jsem z toho byla takova mimo..ale rekla mi, ze to neni pravda..ze kdyz je neco spatne, tak to ani utros nezachrani....uvidim do toho pondelka a pokud uz tam neco bude tak utros urco znovu nasadime...
taky rikala, ze to muze byt pozdejsi tehu...nikdo nevi, testy mam krasne..tak se modlim :unamused: :unamused: :unamused: nemam pravidelne cykly..ale podle meho propoctu k tehu doslo nekdy kolem 11.12.12...posledni MS jsem mela 27.12....divim se, ze dr nade mnou hned tak zlomil hul :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Taky sem byla ráda že už máme srdíčko první těhu nám dopadlo špatně bylo to zamlklé těhu tak ted se strašně bojíme aby se to neopakovala-)
1. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
ahoj holky, vítám nové těhulky! byla jsem teď pryč dva dny, tak to všechno poctivě dočítám:slight_smile:

lajla: nevzdávej to, nic ještě není ztraceno samozřejmně falešná naděje není dobrá, ale podle té dutinky by to ještě mohlo dopadnou dobře, držím palce tak, že je mám celé modré!!!!

antana123: my máme teď taky druhý pokus, takže já se bojím každého píchnutí, v pondělí se budu teprve objednávat k MUDr a jsem z toho nervózní jak pes :confounded:

Všem vám přeju krásný nový rok, ať se vydaří jak má!! :wink:
1. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
dadisek: moc děkuju!doufám, že se vám daří dobře a úspěšně rostete :grinning:
1. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
breberuško:bývá ti špatně zvracíš nebo tak???mě né když to tak pročítám tak tady snad každý zvracíí
1. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
autor
antana: mně taky není špatně, jsem teda teprve v pátém týdnu, ale špatně je mi jen když se přejím, ale zvracení a nevolnosti vůbec.................naštěstí....
1. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.