• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kom: trochu jo...
víc než v prvním-jenže to jsem chodila cvičit2-3týdně,takže jsem měla docela pevné břicho a svalíky to držely
teď je to trošku vychechlané po těhu a i ke cvičení jsem se dostala max 1x týdně
tož to musí jít někde znát
14. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
Ahojte holky....vcera jsem se na net nedostala a uff tu toho bylo nakecano. Vsem se srdicky gratuluju, uz se taky tesim, az ho spatrim a uslysim.

Listovku jsem cpala jeste pred snazenim a ted jim nejake tehu vitaminy a tam je listovka taky. Pry je to hodne dulezite v prvnich 12tt (napomaha deleni bunek, podporuje rust miminka a snizuje vyskyt vrozenych vad nervoveho systemu - rozstepy a tak.)

komincena: ja mam pocit, ze mam to bricho takove nafoukle...tak si pripadam fakt tluste....az bude brisko pripominat vice tehu brisko nez spek, tak budu fakt rada :grinning:
14. led 2010 ve 22:48  • Odpověz
Dobré ránko holky,

tak u mě čárka sílí ale přeci jenom budu klidnější až mi to potvrdí dr. Snad ve středu něco pozná.
Stejně se divím že už od 24DC jsem měla jasný //. Snad to bude vše ok.

A holky kdy jste oznámili budoucím tatínkům tu krásnou novinu?
15. led 2010 v 06:29  • Odpověz
komincena: Ne, neroste, zaplaťbůh. Už takhle mám svoje vlastní dost velký (101cm v pase :confounded: ), natož aby mi v 5tt rostlo :slight_smile: Ale já jsem dost pozadu, některé jste už víc tt.

joseline: Hned po //. Ovšem já jsem divná a šla jsem mu to ukázat s tím "co vidíš" a "neraduj se hned" :slight_smile:
15. led 2010 v 06:53  • Odpověz
Dobré ráno,
Jose: no já jsem mu to nemusela ani oznamovat, zjišťovali jsme to spolu. Dohromady už jsem to otestovala 4x a jednou si testnul dokonce i přítel, abych se ujistila, že i ta slabá čárka, která se mi zobrazila může něco znamenat - u něho totiž nevylezla vůbec!!!....zvláštní, že? :grinning: :grinning: :grinning: Ale aspoň dobrá kontrola pro mě :wink:
15. led 2010 v 06:56  • Odpověz
dajo: Muech, jsi mě pobavila :grinning: Nechám manžela testnout :grinning: Teda se obávám, že mě odlifruje na psychiatrii, ale za tu srandu mi to stojí :slight_smile:
15. led 2010 v 06:59  • Odpověz
Já to právě ještě tutlám..chtěla jsem mu to oznámit v přání, ale pořád si říkám, jestli nemám ještě počkat na dr.
Měla jsem // hrozně brzo. Už 24DC. Dnes jsem 27DC a čárky už jsou skoro stejně tlustý. Já mám pořád strach aby to ta ms nějak nevzala. :angry:
Aby se neradoval a pak nic. Ale zas to se může člověk strachovat pořád že?
Tak jo, já udělám víkendové překvápko :wink:
15. led 2010 v 07:41  • Odpověz
Brý ránko holky, vy jste ranní ptáčata :slight_smile: a taky pěkný kecalky, takovýho dočítání
15. led 2010 v 07:44  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: už při prvním těhu jsem se zaregistrovala na rodina.cz a každý den mi chodí mail o vývoji miminka, dneska mi třeba píšou i: Vzhledem k přetrvávajícím nevolnostem není vhodné jíst k večeři příliš tučné nebo těžké jídlo. Zkuste při návalu ranní nevolnosti na lačno vypít sklenici studené vody

nevím jestli to pomáhá, ještě jsem nezkoušela, ale můžete to zkusit :slight_smile: tak doufám, že to pomůže
15. led 2010 v 08:04  • Odpověz
Dobré ránko.....přeju všem prima den :wink: po včerejšku, co jsem v sobě udržela jen večeři a bylo mi zle ze všeho, se děsím, co bude dnes.....zkoušku před sebou a odpolko na přednáškách.....no držte mi pěsti, ať zkoušku udělám a panu docentovi se tam nepoblinkám :frowning2:
15. led 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky dobré ránko :slight_smile:
rennu:co studuješ?to máš dálkově?
15. led 2010 v 08:20  • Odpověz
Komincena: já mám pocit, že břicho už povyrostlo :slight_smile: Teda spíš, že ten špek, co šel před těhu zatáhnout, tak už prostě zatáhnout nejde :grinning: Takže asi tak :slight_smile: Ale kalhoty ještě zapnu :wink:

Joseline: Já jsem to před miláčkem tutlala 9 dní a dala jsem mu to jako vánoční dárek pod stromečkem :wink: Ale nebýt Vánoce, tak to takhle dlouho nevydržím :wink:

Beru: mailíky od rodina.cz si nechávám posílat taky :slight_smile: S tou sklenicí vody po ránu sem to zkusila jednou a bylo to rychlé :slight_smile: Okamžitě sem ji vyzvracela :grinning: Podruhé už sem to nezkoušela :slight_smile:

Renu: Držím pěstičky na zkoušku :slight_smile: Docentovi to nandej :grinning:
15. led 2010 v 08:41  • Odpověz
beru, musím říct, že ta voda je dobrá rada, já takhle piju vodu každý den, je to vlastně jediný co po ránu můžu pak čaj a potom teprve jídlo.
Holky mě vůbec není zle, taky bych si to chtěla vyzkoušet a docela jsem se na to těšila protože to k těhu prostě patří, trochu morbidní, co ale aspoň s váma soucítím.
15. led 2010 v 08:42  • Odpověz
antana123: jojo, dálkově zeměpis...rozšiřuju si aprobaci :grinning: dnes mám zkoušku z geografie světadílů, takže komplet celý svět, státy, těžba......no mám v tom maglajs :grinning: nervy ze zkoušky a z toho, aby se mi tam neudělalo po včerejšku zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Tux: klidně bych si to s tebou vyměnila :slight_smile: Já zase doufala, že mě to tak trochu mine :slight_smile: Ale zatím si to "užívám" naplno :frowning2: Vím, že to k tomu patří, ale už by mi to i stačolo :slight_smile:
15. led 2010 v 08:51  • Odpověz
hupcza: no, že mi to pálí i v těhotenství můžu přiznat jenom tady, to víš, když něco zblbnu, tak už se vymlouvám na hormony :grinning:

komincena: břicho mi pěkně narostlo už před těhotenstvím, vypadám jak jiný holky v 5. měsíci (možná i v 6.), ale teď se zvětšilo to spodní břicho, díky čemuž neoblíknu žádný normální kalhoty. Tak jsem začala nosit ty "klokaní" - s kapsou na mimčo. Ty mi teda zas padaj, tak asi nakoupím ještě nějaké "mezi".

joseline: určitě bude vše O. K. Ale taky se těším, až uvidím prťátko na utz a budu mít jistotu, takže to chápu.
Budoucímu tatínkovi jsem to šla říct hned. Měla jsem plány, jak ho překvapím, ale v tu chvíli jsem z toho byla tak hotová, že jsem ho šla vzbudit :grinning:
15. led 2010 v 08:58  • Odpověz
joseline: Tak je fakt, že je to brzo, ale pokud jsou silné... (já ty svoje měla 31DC, čekala jsem do toho 30DC, jestli ms dorazí nebo ne).
15. led 2010 v 09:00  • Odpověz
berulka: taky jsem se zaregistrovala na rodina.cz a denní mailíky mi taky chodí. Čtu je vždy večer i manželovi anebo když není doma, tak mu to přeposílám :slight_smile:

rennu: držíme pěsti :slight_smile:
15. led 2010 v 09:01  • Odpověz
musim říct, že jsem to manželovi řekla asi pul hodiny po zjisteni, on byl totiž zklamany že zase nic, páč jsem ho ujištovala, že mám příznaky jako když přichází MS a prostě se jen opozdila, a kdybych neměla tušení, že to asi klapne(zvětšily se mi prsa), tak test ani nedělám, po silvestru se probouzel a já na něj vyhrkla, že mám novoroční překvapení a než pořádně otevřel oči, tak jsem mu před oči strčila pozitivní test, zíral na něj dost nevěřícně
15. led 2010 v 09:11  • Odpověz
ty jo, tak to jste na ty chlapi hned vybalily jo? Mě pořád brzí to, že to nemám jistý. Ale zas co by to bylo jinýho když den ode dne čárka sílí ne? No jo, doufám, že už mi to ve středu dr. potvrdí. Už odpočítávám dny..
My jsme se snažili 4 měs. a teď naposled jsem prostě měla takovej silnej pocit že to vyšlo. Možná je to nějaká vsugerace, ale fakt si pamatuju jak jsem si v duchu říkala, tak teď to určitě vyšlo, to cítím..Stalo se vám něco podobnýho? Ale žádný příznaky jsem neměla ani moc nemám ale vnitřně to od začátku cítím..
15. led 2010 v 09:24  • Odpověz
:slight_smile: cauec...ja jsem dneska podle posledniho ultrazvuku 7+ 4. a fakt mi ten brichospek povyskocil :grinning: . no jooo no...cerny pasazer se zacina projevovat.
ja jsem si taky delala test spolecne s manzelem a zustali jsme na to hledet oba dva. :grinning:
15. led 2010 v 09:53  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
tux: tak to jsme to měly dost podobný :grinning: Já se na manžela vrhala taky na nový rok, byl chudák asi po 5 hodinách spánku. Nechápal. :grinning:

joseline: já taky zatím nemám nic jiného, než jen ty testy. K doktorovi jdu až teď v pondělí. A už to vědí i v práci a babičky.

komincena: prej černej pasažér :grinning:
15. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Hezký pátek.
lajla: Po vyšetření jsem špinila dva dny. Doktorka mě na to dokonce upozornila, brala mi totiž vzorek na cytologii. Takže neboj. :wink:
V normálním stavu brokolici a špenát miluju, ale teď mi to strašně smrdí a zvedá se mi žaludek jen při představě, že bych to jedla. Přitom zrovna špenát je krásný přírodní zdroj listovky... :unamused:
rennu: držím pěsti, ať zkouška vyjde a přežiješ přednášky.
Ad břicho, zdá se mi, že mám pod pupíkem takový vystouplý hrbolek, ale taky to může být vánoční špek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes je mi docela fajn a už se těším na oběd. Udělala jsem si chutě na KFC. :frowning2: Před těhotenstvím jsem taková jídla vůbec nejedla, chodila jsem do bio jídelny, ale teď mám pořád chuť na takový "prasárničky" - smažený, slaný, kořeňený, takový ty pudinky plný konzervantů atd. No jo, snad se to zase brzo vrátí do normálu. :grinning:
Tak pa a hezký den.
15. led 2010 v 10:54  • Odpověz
komincena: Černý pasažér je dobrý název:slight_smile:
Já teda doufám, že se projeví co nejpodzději růstem břicha. Já to svoje fakt mám dost velké :frowning2:
15. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Kovaldi a ty to taky ještě nemáš potvrzený od dr? Pondělí máš za chvilku, se máš :wink: Já čekám do středy.
Ty jo a ji babičkám jste to už řekli? Tak to já vyčkávám..vím to jen já a vy:slight_smile:
15. led 2010 v 11:06  • Odpověz
autor
ahojky holky,
joseline: pokud ti čárky sílí, tak myslím, že to je jedině dobře.....................já to věděla taky už dva nebo tři dny před termínem MS, záleží, kdy jsi měla ovu...................takže se nestrachuj...........
a já si udělala ráno testík - byl to den po štědrém dni a navečer mu dala pod stromeček přáníčko, co mám v albíčku.....
joseline: já bych to normálně manžovi řekla, protože pokud jdeš k dr. takto brzo, stejně uvidí tak možná dutinku, ale určtitě ne ještě srdíčko, takže se budeš zase strachovat, po první kontrole se zase budeš strachovat do další atd., atd.......takže je to úplně fuk, kdy mu to řekneš. A já osobně bych si teda informaci o tom, že jsem našla pozitivní test a pak mi to u dr. nedopadlo, před manžou pro sebe nenechávala, ale každý to má jinak.............

mailíky z rodiny mi taky chodí a té sklenici vody jsem se jen zasmála a rozhodně bych to nezkoušela, je mi jasný, že bych se pozvracela..........
15. led 2010 v 11:28  • Odpověz
joseline: nee, nemám to potvrzené od dr. Zjistila jsem // 1. 1. a v pondělí 4. 1. jsem se objednávala a objednala jsem se až na 18. 1., takže čekám už hroooozitánsky dlouho :grinning: Už to překlepu jen dneska, víkend je pohodička, v pondělí v práci do 11 toho asi moc neudělám, to už budu myslet na mrňouska a v poledne konečně k dr. :grinning:
15. led 2010 v 11:33  • Odpověz
leba moc diky:slight_smile: me na to dr prave vubec neupozornil...a kdyz jsem mu rekla, ze jsem to same mela v nedelii po sexiku, tak se netvaril moc dobre...ale cipek je pry v pohode..tak snad je to ok:slight_smile:
jjinak dneska zatim nic:slight_smile:
holky rano jsem vstala...a normalne mi bylo skoro dobre, oproti tomu vcerejsku, tak jsem si rekla, ze se aspon najim..no na nic jsem nemela chut, tak jsem si dala jogurtove mliko a to mi udelalo pekne zle...takze s malou na cviceni to fakt stalo za to:frowning2:(((( ale litazko jsem nastesti mela sebou...
15. led 2010 v 11:55  • Odpověz
Já když to tak čtu, jak se chystáte k doktoroj, tak už to snad taky nevydržím a objednám se možná už v pondělí...
Joseline: měla jsem stejný tušení jako ty, v předešlých dvou měsících bych si ten test neudělala i když jsem ho doma měla připravený, cítila jsem, že se zklamu. A teď, hned ten den co jsem to měla dostat (2.1.) jsem po něm hrábla a tak nějak jsem tušila, že mě potěší :slight_smile:

problémy s jídlem teda stále žádný, jím a nejím stejně jako kdykoli předtím, pouze prsa mě bolí na dotek, je mi zima a furt bych spala:slight_smile:, na bříšku rozdíl už trošku vidím, jestli jsem si to teda jen nevsugerovala :slight_smile:
přítel mě straší s trojčatama..to bych se asi utloukla smíchy, kdyby to tak mělo být....no až by mě to došlo, tak pak spíš hrůzou :grinning: :wink:
15. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak já už si doma lebedím v těhu džínách Nextovkách se vsadkama nad kapsama. Teď mi přišli poštou :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.