• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ojo: jé, tak Tomáškovi vše nej k zítřejším narozkám. hezky si to užijte :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
kovalda:jj taky se ráda,a taky i s toho že se nám krásně ukazal :slight_smile:))no zelí v žádném případě,pak bílé pečivo a čerstvé,knedlíky a myslím že pak ještě i smažené věci jako je květák a ještě tam něco bude no :unamused: koukala ses na ten recept těch
halušek :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
kovalda ne 6 kg ale 6 gramu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
lamia:aha tak ted už to chapu :wink: tak to je ok to bych si dala taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
kovalda:kdyby to bylo 6kg tak to bych se do porodu neunesla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak si psala i kdybych přibrala více máme se na co vymlouvat přece mají mimča hlad :grinning: :grinning: dneska si zemně udělal i chlap srandu taky myslel že sem přibrala 6kg a tak mi říkal že malí bude cvalda a ukazoval jakou bude mít hlavíčku no měla sem dost :grinning: :grinning: chlap by mněl vyskoušet rodit,to když jsem rodila svojeho prvního cvalíka Klarku ta měla 4003g a 53 cm takže síla :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
luci: aha, 6 g, tak to jo, to je hnedle jiná :grinning: :grinning: :grinning:
Jj, na recept jsem koukala, asi je udělám zítra, jestli po kontrole a po EKG budu mít ještě odpo sílu :slight_smile: Kdyžtak je udělám o víkendu, už se na ně těším. Díky
jéje, to jsem zvědavá, co pak budu jíst, až budu kojit :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
:wink: ojo:taky přeju Tomíkovi všechno nejlepší k narozeninám a at to krásně oslaví bobek malí :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
luci: no jo, holt už neumím číst :grinning:
Jj, koukala jsem včera na fotky Klárky, že byla hezky baculatá. Aspoň nebyla taková ta zmačkaná a fialová :grinning:
10. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz
kovalda:jo no ono je to docela síla s tím jídlem při kojení :slight_smile:))) no každá snáší jinak no,vydržet se to ale dá,pro mrnouse všechno :slight_smile:)) akorád jsem zvědava na to jestly bude Kubík trpět na prdy moc nebo málo protože kluci mají problémy větší z prdíkama prej no :unamused: klarka měla taky problemy z prdama no :frowning2:
10. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
Klarinka se narodila a byla fakt pěkná holky na pokoji koukaly no :grinning: :wink:
10. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
tady se zase spinká :slight_smile:))
10. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
luci: rodějí se i daleko větší děti, než 4 kg :slight_smile: Jen doufám, že se to nebude týkat Žanetky. Doufám, že bude mít tak 3,5 kg, jinak nevím, kdo to bude rodit :slight_smile:
Na ten jídelníček jsem taky zvědavá, ale jak píšeš, pro prcka všechno. Uvidíme, vyzkoušíme, třeba to nebude tak hrozný :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
Holky já jdu něco páchat tady, držte na zítřek palce, ať je Hugoušek pořádný kus mimča se vším co má mít, ať už je to baba nebo chlapák :wink:
10. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
Tak holčinky, přeju dobrou. Zítra vstávám, protože jdu na to EKG a pak taky na tu kontrolu s bacilem, aby mne uschopnili do práce. No a mám tam být ráno, takže budu nezvykle brzy vstávat. :slight_smile:
Takže prozatím přeji dobrou noc a zítra
10. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
lamia: no jasný, budeme držet palce, ať je prcek zdravý a ať ukáže poklad, který skrývá :grinning:
10. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
Kov dítko nad 4,2kg už se považuje za hypertrofického novorozence, t.j. krapet přerostlého a ta ještě větší už bývají většinou následek třeba diabetu apod, porod je taky rizikovější pro mámu i dítě, takže daleko větší mimi než 4kg jak píšeš už rozhodně není normální...ale neboj Žanetka bude určitě vzorná a přesně 3,5kg :wink:
10. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
Kov díky a dobrou!!!
10. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
kov:dobrou noc :slight_smile: a držím, palečky zítra papa
10. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
lamia:no neřekla bych to tak jak to říkáš ty :unamused: mně se malá narodila a byla naprosto v pořádku a žádné komplikace nebyly,to jsem ji ještě týden přenášela :wink:
10. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
HOLKY DOBROU NOC PAPA
10. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz
Luci já tím myslela ty miminka ještě mnohem větší než 4kg, jak psala Kovalda, ne Klárku, ta neměla váhu extrémní :wink:
10. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
Ještě pro výběr kočárku, pokud už jste to nečetly na netu, je to z loňska...

http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-deti-a-rodina-deti/121763/velky-test-nebezpecne-kocarky.html
10. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
Holky už nedočítám, jdu spinkat, at jsem zítra fit do poradny :slight_smile: Dobrou :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
Tak já tu chvíli nejsem a už zase jídlo. :grinning: Ale budu silná a vydržím už dnes do sebe nic necpat (možná).

kov: A že máme přestat s tou Nutelou, tos mě teda pobavila. Já si moc dobře pamatuju, kdo to tady dneska spustil. :slight_smile: No ale doufám, že ti ty zázračné globule pomůžou.

lami: S těma kočárkama - ani ti nevím, jestli jsem to chtěla vědět. :slight_smile: Je to síla, dneska si člověk fakt nevybere, různý hnusy jsou ve všem. Ana zítřek držím palce, hlavně ať je vše ok.
10. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz
děkujem za gratulace :dizzy_face: oslavičku pořádáme o víkendu, tak budu péct dortík :grinning: a Tomáš byl teda ukázkovej 3300g a 49cm :slight_smile:
ale myslím, že nezáleží, kolik přibere maminka, já přibrala 14kg a moje kamarádka přibrala okolo 20kg a malý měl pouze 2800g :wink: a necelý rok jí trvalo vrátit se na stejnou váhu :slight_smile:

jinak jestli se zajímáte o ten jídelníček pro kojící, tak jsem ho nedavno pytlíkovala pro sousedku i s radami ohledně kojení, co mi poradila moje kámoška laktační poradkyně, tak můžu poslat třeba na mail :wink:

tak páá a dobrou všem :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz
Dobré ránko,
tak já za chvíli vyrážím na kontrolu, nechat se uschopnit do práce a natočit si EKG.

rennu: užijte si poradnu

ojo: Vše nejlepší Tomáškovi k dnešním narozkám a IP jsem ti poslala mailíka na mne, pošli mi prosím ten jídelníček a rady pro kojící :slight_smile:

lamia: třeseme se na zprávičky o Hugouškovi :slight_smile:, užijte si velký utz
11. kvě 2010 v 07:01  • Odpověz
Dobré ránko přeju
11. kvě 2010 v 07:32  • Odpověz
rennu:držím palce na poradnu a jsem zvědavá na zprávičky :wink:
11. kvě 2010 v 07:37  • Odpověz
Dobré ráno, holky.

Lami: užij si uz a hlavně ať se vám mimák ukáže, musíš mu domluvit, že celý koník je napnutý!

Ojo: já bych si prosím taky přála ty kojící rady do IP, prosim prosim.
11. kvě 2010 v 07:45  • Odpověz
Dobré ráno děvčata, uff, nebyla jsem tu od čtvrtka a byla to šichta vás dočíst, ale zmákla jsem to :sunglasses:
Luci: hrůza děs, co se ti stalo, takové lidi fakt postřílet :angry:
Suz: máš recht, jdi na neschopenku.
Já teda taky dojíždím každý den a změny nepozoruju, jen uvidím, jak dlouho to ještě vydržím, mám 4kg nahoře a začnám funět, nedokážu si představit, až budu mít 10kg navrch... Zítra nastupuje náhrada za mě, tak jsem zvědavá :grinning: je to pěkný chlapec, ještě aby byl šikovný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Poslední dobou mám hrozně živé sny, až moc a pak na to celý den myslím. Teda nejčastěji rodím a vybírám kočár. Jo, ke kočárkům díky za komentáře, akorát jsem ty barvy nějak přehodnotila a ten můj top se už nevyrábí, takže musíme vybrat z aktuálního vzorníku...jen na to musím najít čas - bo tu v práci mi to nejede, tak pak dohodím nové favority :wink:

Jinak hlásím, že pohyby pořád nic a nebo to nepoznám :astonished: A máme už pracovní název pro mimi "MIRA" (Michalka/Radeček), akorát mi na to všichni řekli, ježiši já si představím toho Miru, to je ale...apod. :grinning:

No jinak v pátek na UTZ to bylo opravdu jen vyšetření srdíčka, paní doktorka byla kardioložka - vše je OK a mrkla nám na pohlaví :sunglasses: Ani foto nemám, za 15 min jsme byli hotoví, ale jsem happy, že jsem viděla Miru :wink: Zítra jdu ke svojí dr. a ta mi slíbila UTZ, tak možná to bude ten velký, už jsem z toho jelen...

Tak pěkný den všem a lamio dej vědět, co na vás vykouklo :slight_smile:
11. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.