• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ojo: No on se právě zvedne přesně na tu ideální úroveň ke spaní. :slight_smile: Já jsem se tomu kdysi hrozně divila, ale dr. mi to potvrdila, na mě to prostě takhle funguje. Ale uvařila jsem si Nescafé, po tom Caru, které už mi leze krkem aspoň příjemná změna.
11. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
ant: Nabízím 27 otázek - polovina nesmyslné žvásty, druhá polovina filozofické kecy.
11. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
loty:no tak na žvásty mě moc neužije a filozofie o to né na tohle já nejsem to si pěkně nechej :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
ojo: taky mi říkal studenou a teplou vodu, takže dělám oboje a vypadá to, že to pomáhá...
lot: Dám sem fotečku...
Malej te´d kope jak ďas!! :grinning: :grinning:
Před chvilinkou spinkal na lévé straně bříška... :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
holky razím k zubaři pa
11. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
ant: Držím palce :wink:
11. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem zpět z doktorského výletu a od zítřka jdu zas do práce, už se těším :slight_smile:. Srdíčko mám taky O. K., takže 2 razítka ze 3 už mám v průkajdě splněny :grinning:

discreet: super, že má "MiRa" srdíčko v pořádku :slight_smile: a co to pohlaví? Prozraď :slight_smile:Jé a ještě zítra máš utz, ty se máš :slight_smile:
Já tipuju holčičku :slight_smile:

lotyna: to bylo určitě ono :slight_smile: Však neboj, prcek roste jako z vody, takže do 2 týdnů už to bude daleko zřetelnější :slight_smile:

luci: aha, udělali to vyčůraně. Ale najdi chvilku a zajdi tam, ať se to řeší ... Přeji štěstí, ať najdeš nějakou práci na doma. A když jo, dej vědít, taky by mne nějaká zajímala. Jé a kulajda, tu miluju. Hele holky, musíme tu zařídit nějakou potrubní poštu a budeme si posílat jídlo :grinning:

antana: tak ať ti zubák neubližuje

antana, lotyna: teda holky, to učení nemá konce, co? Tak ať už máte zkoušky za sebou a máte pohodičku.

eliska: snad se ten bacil nerozjede, to je naprd.

ojo: jé masáž, jé fotoateliér - to je úžasný, těšíme se na fotečky

lajla: to se mi taky stává s tím pícháním v břiše, tak jsem moc ráda, že tady dáváš návod, co s tím a hlavně, že to nic není.
11. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
eliska: tak se mi konečně načetly tvoje fotky :slight_smile: - hezky Boreček roste :slight_smile: a obýváček má taky moc pěknej :slight_smile: Jé, teď jsem si vzpomněla, že jsem včera taky fotila pupík zezhora :slight_smile:
a máte úžasný fotečky z utz - ty 13+3 a 19+4 jsou prostě skvělý :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
no a kde je ta lamia? já myslela, jak už tady budete oslavovat Hugouška a ono nic :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
kovalda: snad se to nerozjede... odpočívám, tak snad to bude v pohodě...
Takže zítra do práce jo? :sweat_smile: Já jsem ráda doma... :sweat_smile: :wink:
11. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
kov: Vítej zpátky z kontroly. :slight_smile:

eli: A to nosíš nebo jak se to užívá?

Tak a teď jsem se naštvala. Tady od rána vyhlížím pošťačku, ani do krámu jsem nešla (čekám balíček). Už teď se dovalila, zvoní na mě a když tam přijdu, tak mi řekne, že ten balíček nemá, že se jí nevešel a že mi ho přinese zítra! Samozřejmě, že už měla vyplněnej ten papír do schránky, že si mám přijít na poštu, můra jedna. Minulý měsíc mi takový papír taky hodila do schránky a můj balíček omylem vrzla nějaké paní ve vedlejším vchodě. Ještě, že paní byla hodná a přinesla mi ho. grrrrrrrr
11. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
eliska: jj, zítra do práce. To já jsem ráda doma taky, kdybych měla vycházky, no a taky kdyby prachy byly stejný, jako když se chodí do práce :grinning: A cca za 2 měsíce už tam končím, takže to nějak překlepu :slight_smile:
Máš aspoň nějaký zdravý čajíčky? No, možná bude stačit odpočinek, ...
11. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
lot: Nosí se to každý den...
kovalda: Piju čajíky co mám doma, ale snad pomůže odpočinek :wink:
11. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
ahojky kočky,
jdu vás pozdravit, dočítat vás nestíhám, jste hrozně moc rychlé.....................
doufám, že se máte všechny krásně, my super, včera jsme objednali postýlku, koupili matraci, peřinku a polštářek do postýlky, pak nějaké věci do bytečku a dneska si jedeme pro vzorník barev, budeme dělat pokojíček, tak se těším.......
jinak po dovolené se máme suprově odpočatě........
a co vy všechny? :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz
ahojky tak jsem zpět zuby jsou ok na další prohlídku mám jít na podzim :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
lauri:ahojky no já se mám teda dobře a tu dovolenou prostě závidím :wink:
jinak taky jsem čekala že lámia už tady bude a bude podávat informace a bude se slavit :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
lauri: ahoj, jé tak vy už se pouštíte do pokojíčku, to je super, to je krásná práce, viď? :slight_smile:
Se máte, že jste po dovče a odpočatí :slight_smile: I když teda musím říct, že po 2 týdnech válení doma jsem taky odpočatá. Snad mi to vydrží aspoň do pátku :slight_smile:, protože zítra jdu do práce :grinning:

antana: super, takže tě jen zkontrolovali a pohoda? To se máš, já tam nechci jít, protože mám rozlomený zub a bojím se bojím

eliska: tak snad čajíky a odpočinek postačej. BAcil nám stejně většinou říká "zvolni a odpočívej" :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz
kov:no já mám taky jeden zub zlomený ale on říkal že ho zpravíme až pop porudu k vůli rentgenu takže se neboj a klidně tam jdi to ti udělají až později :wink:
11. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
antana: super, to je fakt :slight_smile: nemůžou mne rentgenovat. A co když mám kaz? To taky odloží? Anebo mne bude chtít mučit?
11. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Mě zubajda zítra čeká taky a už teď vím, že bez injekce to tentokráte nezvládnu... Bude mi dělat něco s kanálkama, takže to jinak nepůjde... :unamused: Ale s tou injekcí a vlivem na mimčo už je to teď prý v pohodě...
11. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
Ahojky těhulinky,
zdravím vás po dloouhý době! Nebyla jsem tady už ani nepamatuju, počítám tak ve 2. měsíci naposledy...takže půlku z vás ani neznám :slight_smile: Tak vám napíšu pár drbů od nás :wink: Cítím se skvěle - nevolnostem jsem se asi fakt vyhla, předpokládám, že teď už nepřijdou :wink:. Jen jsem zažila chvíle strachu, když mě doktor po špatných tripple testech v 16tt poslal na plodovku. To jsem se hodně bála, ale kupodivu už po 16 dnech mě řekli výsledky - že je vše v pořádku! Byla jsem štěstím bez sebe, až jsem si z tý radosti nechala prozradit pohlaví, i když jsem to nechtěla vědět :slight_smile: Doktorka mě potvrdila mojí domněnku i naše tajný přání, že to bude holčička! Asi od 18. týdne cítím pohyby a teď už kope jako o závod! Bude to Stelinka :slight_smile: Už máme dokonce i kočárek...je to hodně brzo, ale když jsme je byli obhlížet (šla jsem teda za jedním konkrétním, do kterýho jsem se zamilovala), tak měl dodavatel pouze poslední 2 kusy. Tak jsme si ho radši objednali :slight_smile:. Je to Dorjan cross country z loňské kolekce - takový teréňák, ale do našich vesnických podmínek myslím, že dobrý :wink: Je takovej hipísáckej - červenej s kytičkama :slight_smile: Měla jsem trochu strach, abysme nevypadali jak blázni, ale na živo je úžasnej, je tmavší než na netu, nic křiklavýho ... jsme spokojený!
Jinak zařizujem svatbu 19.6. Nějak se to začlo blííížit :wink: Ale na to, že jsme to začli řešit v dubnu..a většinou se všude dočítám, jak začínají s přípravou rok předem - tak myslím, že to snad taky všechno stihnem. Šaty mám vybraný v půjčovně, jsou na šněrování, tak je snad taky oblíknu i když přiberu...zatím teda nic moc, na poslední poradně jsem měla jen 2 kila navrch :frowning2: ale bříško mám podle mýho tak akorát :wink: Někdy mě okolí docela rozčiluje poznámkama typu: Vždyť to na tobě není vidět; Takhle vypadám, když se přejím; apod.... Jako bych snad za to mohla já :wink:
Zůstala jsem po plodovce už na neschopence, v práci není do čeho píchnout. Jsou spíš rádi, že se teď zbavují dvou těhulí a jednoho důchodce..takže má dost času na zařizování a objednávání blbostí na svatbu :slight_smile:
Ať vám bříška pěkně rostou a kopou, a buďte zdravý a veselý :grinning:
11. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
Lauri, poraď barvičky na vymalování pokojíčku... Já pořád váhám mezi dvěma kombinacemi pastelových holčičích barev... Tak poraďte, prosím. 1. varianta: růžová se svěží zelenou, 2. varianta: lila se žlutou.

Nutno podotknout že pokojíček je kvůli pouhému jednomu malému oknu a velkému zkosení střechy docela tmavý... Čekám na názory... Ondra má pokojíček sytě svěže oranžový se zelenou...
11. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
kov:kdybych měla kaz tak by mi vrtal to mi říkal ale naštěstí nemám :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
Daja:gratulace k holčičce :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
Daji, my se myslím neznáme, ale je fajn, že je všechno v pořádku. My už kočárek máme taky. Stříbnou Mutsynu na podvozku Urban rider, výhodná koupě přes Ebay :sweat_smile: a taky jsem si jej přála k narozeninám :wink:
11. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
tatarina: no pane jo, s kanálkama se to asi bez injekce opravdu nedá
Taky řeším, jak vymalovat pokojíček, uvažuji o kombinaci tvých kombinací - totiž - lila a sv. zelenou - takový styl Provence

daja.had: no vítej po takovém čase. Gratuluji ke zdravé Stelince :slight_smile: Teď, když jsi doma, tak sem možná zajdeš častěji. Ale zařizuješ ještě tu svatbu, tak asi fofr, viď. Tak ať to klapne :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz
Tat: tak my se zrovna známe :wink: Ale jasně, že ti to odpouštím! :grinning: Pamatuju si, jak jsme my dvě mířili ve stejný den na první kontrolu..a tobě objevili ten hematom. A vidíš, ani jsme netušili, že tam na nás obě vykukujou holčičky :slight_smile: Pak se kouknu na netu na ten váš kočárek..jsem zvědavá :wink:
11. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz
Kov, ty jo lila a svěží zelená samozřejmě v pastelových odstínech by taky mohla vypadat hezky... S tou růžovou mi to ale připadne veselejší... Přece jen je fialková maličko smutnější nebo jak to říct (nebo tak na mě možná působí) než růžová a jak je ten druhej dětskej pokojík tmavej, tak raději svěží veselý barvičky budu volit...

Nějak mě teď před pár dny začala pálit žáha... Asi si na to už něco koupím. Myslím Rennie můžou těhulky, že?
11. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
Daji, aha, promiň, to už je celá věčnost :grinning: A už jsme v pořádku... Barunka nám udělala strašlivou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už jsem taky chytla růžovou nakupovací vlnu a peru a žehlím a chystám s ještě větším elánem. Pro jistotu raději dřív, nikdy nemůžeme vědět, co se stane a půjdeme třeba lehnout do nemocnice. Snad zvládnu ještě v polovině června dovču na týden v Chorvatsku... :wink:
11. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
Na kočárek mrknu a dám vědět, Daji... :wink: Jen ho musím někde najít v té vaší hipísácké kombinaci. Zašli odkaz, ať to nemusíme hledat... :wink:
11. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.