• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Jo, ty se chceš kouknout na ten náš kočár, tak já jsem těhotná a ještě k tomu slepá nebo neumím číst, myslela jsem, že se máme mrknout my na ten váš... Ale to by taky šlo, pošli odkaz, jsem zvědavá, popisuješ ho zajímavě... Já najdu link na tu naši Mutsynku... :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz
Tak bylo to těžký, ale našla jsem přesně tu naši stříbrnou barvu alespoň v jednom inzerátu... :wink:

http://www.kocarky-bazar.eu/odpoved-na-inzerat/21891/prodam-kocarek-mutsy/
11. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
http://www.kocarky-bazar.eu/odpoved-na-inzerat/21387/kocarek-mutsy/

Tohle je hodně podobná barva, ale je to spíš dohněda, ale tady aspoň vidíte, jak kočárek vypadá celý...
11. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz
ahojda,
tak co je tady nového? Něják vás nestíhám dočítat :wink:
My jsme už od so v novém bytečku a ode dneška mám zprovozněný net, tak hurá. Jinak asi si dokážete představit, jak to tady vypadá, jako po výbuchu, nevím naprosto, kde co máme, no lepší vyhořet :grinning: Už se těším, až bude tak za měsíc, a budem řádně zabydlený. Moje drahá polovička nastupuje od po do práce, tak jsem ráda :slight_smile: Jinak bříško mám teda už mega, jen co najidem kabel od foťáku, tak vyblejsknu, i s barvičkama děcáku :grinning:
tat: já bych asi byla pro růžovou, ale obě varianty jsou hezký :wink:
11. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
beru: jé, tak vítej z nového bytečku. Na fotečky jsme samozřejmě natěšený, když ten váš taťka z toho byl tak nešťastnej. Určitě to je ale super, viď? :wink:

lamia: čoveče, kde jsi, celá diskuze tu čeká na zprávy o Hugouškovi :slight_smile:

no nic, už jsem uschopněná, tak snad už mi nic nehrozí, jdu si na chvíli sednout na zahradu s knížkou, když je tam taaaak krásně. :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
Tat: je zajímavý ten váš kočárek :slight_smile: Posílám teda odkaz i na náš..barva není takhle výrazná na živo, spíše tmavší a rukojeť má pěnovou.
http://www.slunatko.cz/detail.php?zbozi=1198167
11. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz
Kov: taky gratuluju k vaší holčičce! Myslím, že sis jí taky přála asi o chlup víc, co? Jsem doma už druhej měsíc, takže času by bylo dost na psaní, spíš jsem na to líná :wink: Se svatbou starosti jsou, ale není to tak o tom, že by se nestíhalo, spíš se bojím, abysme na něco nezapomněli ...někdy se i hrůzou budím ze sna, že se dnes vdávám a já na to zapomněla :slight_smile: Takovej poloblázen ze mě je :grinning: Docela se těším, až to budu mít za sebou...
11. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
Daji, hmmmm, ten váš kočárek vypadá moc hezky. Asi bude mít Stelinka přes zimu pěkný teploučko. Tu stříšku mají hezky vymyšlenou, že na mimčo skoro nemůže ani fouknout... :wink: A co se barvičky týče, tak pohoda, líbí se mi. Ale vybrala bych si i jiné, mají fakt megavýběr... :slight_smile:

Kov, jé s knížkou sednou na zahradu... :sweat_smile: To neznám už pár let... :sweat_smile: :slight_smile: Užívej klidu, dokud můžeš... Jo, kde je Lamia, to by mě taky zajímalo. Určitě už dááávno slaví :grinning:
11. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz
kov: jo jo dáme fotečky, ale bude to chvíli asi trvat, barvička v obýváku je nezvyk, ale k tý světlý stěně to je pěkný ta vínová, je to teda tmavší :wink:
koukám, každý je zvědavý, co lamia u dr. tak honem honem :slight_smile:
daja: taky chceme dorjana ale danny sport 2010, tak jsem ráda, že tady je i něco jiného než roan :slight_smile: Tak to máte svatbu za pár :grinning:
11. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
daji: moc děkuju. Chtěla jsem mít aspoň jedno dítě holčičku, tak jsem ráda, že je to to první, aspoň mi i u toho druhého bude upřímně jedno, jestli holka nebo kluk :slight_smile:
neboj, svatbu zmáknete. Já si pak nazávěr říkala, no o co vlastně jde? co potřebujeme - já a manža + 2 další osoby aby měli občanku a abychom tam stihli dorazit tak nějak včas a jinak se to prostě poddá :slight_smile: No a bylo to a bylo to super :slight_smile:

tatarina: hele, neber mi iluze, že se dá s dítětem také číst, já dofuám, že ano, jsem docela knihomol :grinning:. A teď už opravdu jdu :grinning:
11. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
Ahojky ve spolek,
poradna v pořádku, srdíčko bouchalo, čípek taky ok a zase až v červnu mám přijít. Ještě jsem hlídala kamarádce dcerušku, šla na monitor a pak jsem s ní jela do fakultky, ptž jí vyšel tak všelijak..ale naštěstí je vše ok. Ještě jsem zvládla poštu, nákup a na očkování se psem a jsem KO. Počaasí aprílové, tu paří slunce a za chvíli průtrž.... Tak, jdu si udělat salátek a dočíst vás.

Jo a kdo vede v soutěži největší příbytek váhy??? Já že mám hore 10kg :grinning: :grinning: Takže proto si jdu dělat :grinning: ten výše zminovaný salát..zkusím upravit jídelníček na víc zeleniny a ovoce, jinak se do léta neunesu :grinning:
11. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
Beru: taky je danny sport hezkej, viděla jsem naživo, ale mi nechtěli s otočnýma kolečkama. Bylo to teda hodně pohodlý ježdění po obchodě :wink:, ale mám to blbě spojený s vozíkama v obchoďáku, jak se ty kolečka furt sekaj - já vím, blbý spojení :grinning: Ale taky hlavně máme k baráku docela stoupák se zatravňovací dlažbou - tak představa, že by mě v tom uvízlo kolečko a ještě k tomu naštorc, je hrozná :slight_smile: Jinak kámoška si tyhle kolečka nemůže vynachválit, má 2 děti, jedno v kočárku a jednou rukou drží holku a druhou pohodlně veze kočár - což mě se asi nestane, s tím naším bude docela makačka zatáčet i oběma rukama :slight_smile:

Kov: s těma dětma to vidím stejně jako ty. Taky to bylo moje přání mít aspoň jednu holčičku a příště už je mi to jedno jestli to bude holka nebo kluk, dvě ségry jsou taky fajn (moje ségra by určitě potvrdila :wink: ) Ale je to všechno o štěstí - a na nás se teď usmálo :slight_smile: Pokud se doktoři nepletou :grinning:

Rennu: to musíš mít pořádný bříško, co? :wink: a nech si chutnat k salátku..
11. kvě 2010 v 16:19  • Odpověz
rennu: jé, tak super, že je vše O. K. Nech si chutnat na salátku. Tady je počasí stejné. Venku krásně svítilo, tak jsem se sbírala s knížkou ven. Vylezla jsem, sedla si a zatáhlo se. To ještě šlo, tak jsem se přikryla a kochala se dál tou krásou a pohodou a četla si, zatímco pejsek spokojeně likvidoval klacíky. No a za 5 minut první kapky. Tak jsme zas doma a dělám bramboráky.
O největší přírůstek, nevím, já zatím ne a doufám, že se nezapojím. Vypadá to, že jsem se dostala na původní váhu před otěhotněním a už to pomalu leze nahoru, tak doufám,ž e zůstane u toho pomalého tempa.

daja: u mne jedna ségra má 2 holky a druhá holku a kluka, tak jsem zvědavá, na kterou znich se připodobním v druhém těhu :slight_smile: Taky doufám, že na 4 D opět uvidíme, že je to holčička, ale viděli jsme to jasně a několikrát na tom velkém utz, tak snad jsme všichni 4 lidé neviděli blbě :grinning:
11. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz
kov: já zdlábla salát s kefírkem a mám zas hlad :angry: a ty si tu takhle klidně a veřejně provokuješ s bramboráky...auuuuu :rolling_eyes: moje zamilovaný jídlo, těch se přecpu vždycky hrozně a pak mi je těžko, ale nedá se svítit....prostě na nich ujíždm a je fakt, že jsem je dlouho neměla....jenže ted to mám se strouháním brambor ztížený s těmi stehy na prstu...

daja: tak bříško mám vykulený no, ale mudr říkala, že to na mě není znát.....¨jako já vím, že je to znát, ale malinko....takže co, i když zdravější strava mi nezaškodí :grinning:
11. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
kov: to máš teda maličko nahoře, spíš nic, ne ? :slight_smile:
já jsem taky zvědavá, kolik mi váha ukáže v tom září, nebo radši ne :grinning:
jak jste na tom s cítěním pohybů? Já teď teda nic moc, nevím čím to je, asi když mamka kmitá, tak mimísek odpočívá :wink:
Já když se kouknu z okna, tak to vypadá,jak když chumelí :wink: , všude to chmýří z topolů, nebo co to je.
11. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz
rennu: já bramboráky taky miluju, naposled jsme je měli před týdnem :grinning:. Tak to nestrouhej v ruce, já to dneska taky lenošsky hodila do robota :slight_smile:

beru: no, zatím nemám nahoře nic. Byla jsem cca 2 kg mínus, teď jsem na nule.
Pohyby cítím docela dost a denně :slight_smile: Ale je fakt, že když jsem v klidu, je to lepší :slight_smile: Občas se malá ale ozve právě proto, že to s aktivitou moc přeháním
11. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
bramboráky taky můžu, ale naposled jsem je zblajzla skoro všechny sama :grinning:
mě holky něják nedochází, že už jsme za půlku a za chvíli nás bude doma víc :slight_smile: hrozně to letí, i to že jsme už v novým
ant: jak vlastně s tím bytečkem, jdete do něj?
11. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
daji, gratuluji k holčičce :dizzy_face: teda a další nevěsta?? :slight_smile: :slight_smile: je zvláštní, když se povede mimi, jak se hned i svatbička :sweat_smile: nás to vůbec nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: a ty sny mě rozesmály :grinning: :grinning:
kočárek krásný, kamarádka má tento, ale modrý :slight_smile:

tat, i ten mutsy jsem viděla naživo, kamarádka odsud ho má taky, ale černý :slight_smile:

tak jak dneska nevařím, tak po řádné procházce jsem si zašla do hospůdky na salátek s kroketema :slight_smile: :slight_smile: chtěla jsem sedět s Tomášem venku, ale po chvilce začli přeháňky, tak jsme šli dovnitř...no a už prolítli snad 4 přeháňky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak chce někdo slyšet novinky?? :grinning:
11. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz
Jáááááááá
11. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz
Povídej
11. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
beru:jo vypadá to že jo ten borec se z tama vystěhuje asi do měsíce tak pak se budeme stěhovat
rennu:gratulka že je vše ok a váha neřeš to jsi šikovná a štíhlá ženská tak je jasný že přibereš o něco málo víc než já já jsem metráček :grinning: jinak si daleko tak ted to bude jenom horší a horší
lami:nenapínat
lami:tak to jsem velice zvědavá ted jsme napjaté určitě všechny :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
Tak miminko má 321 gramů, vypadá zdravé, akorát se na konci vyšetření už nepodařilo znovu najít žalud.bublinu, tak máme za 2 týdny přijít na kontrolu....jinak pohlaví....no nejdřív mělo mimi mezi nožičkama pupečník, pak tam hopsalo, tak se pupečník dostal ven a když dr začal měřit stehenní kost, už jsem měla celkem jasno a dr to nakonec potvrdil.....takže milé dámy, od konce září se v naší rodině začně psát pohádka, která bude jako spousta dalších začínat slovy..."byl jednou jeden král a ten měl 3 dcery......" :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz
lamia: Gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: To je super :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
lami:takže Julinka no gratulace veliká jak já ti jí závidím :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
lami jéééééé, gratuluju k další princezničce :wink:
11. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz
Holky dík, jak se na to pak dr zaměřil, tak byla pipka krásně vidět, vůbec to dneska bylo super, krom toho zpropadeného žaludku bylo všechno vidět úplně nádherně, i obličejík...akorát mladá nebyla vůbec s touhle zábavou spokojená (teda nevím, zda se jí nelíbil Uz nebo moje ležení na zádech...) a hopsala tam neskutečným způsobem, až se i dr chechtal... :grinning:
11. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
lam: Gratulace k holčičce, kluk se určitě povede napočtvrté. :slight_smile: A ta žaludeční bublina, znamená to něco?

rennu: Tak taky 10, ale nějak tak jsi o měsíc napřed. Stydím se.
11. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.