• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lami, jééé tak napotřetí opět holčička :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluji, hlavně že je zdravá :wink: ...tak teď jsem zvědavá na jméno :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
Holky dík, čtvrtý pokus už nebude, ačkoliv to byla dnes Aničky reakce na zprávy o hočičce, že to bude pak :grinning:

Lotyno asi mělo mimi zrovna prázdný žaludek, ale vsadila bych se, že na začátku vyšetř. jsem jí zahlídla, tak mě to moc neznepokojuje, ani dr nevypadal, že by čekal něco abnormálního....

Antano pořád se tu řeší, jestli Julinka nebo Evička, Aňa to dnes rozebírala celou cestu ze školky, prvních 20 minut vedla Evička, pak zas Julinka, no asi jí seberu hlasovací právo :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz
lamia: A kde jsi vlastně byla na UTZ :wink:
11. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
Elisko u Apolináře :wink:
11. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
lami:to je jedno hlavně že je zdravá né? :slight_smile:
11. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
Tak to jo... :wink: Já Ti tu holčičku fakt závidím :grinning: :sweat_smile:
holky jdu se učit a pak ležet asi padnu za vlast pa zítra
ant: papa a hezky odpočívej :dizzy_face: a s učením to moc nepřeháněj :wink:
11. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
ahoj!
naše dítě má už druhej den 38,7 až přes 39 a jinak nic. jen dnes trošku průjem. tak čekám co se vyvine. ach jo. tipuju zuby nebo 6. nemoc.

lami tak gratulace velká. škoda, že to nebude ten hugouš, ale co, aspoň budou holky velká parta.

já mám navrch 2,5 kg. ale tak strašně se cpu, že to brzo bude mnohem víc.
11. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
Dík, tak holt si budu muset chlapečky půjčovat od příbuzných, pokud nějací teda v rodině budou :grinning: :grinning:

Laterno to je na zuby dost vysoká teplota, spíš nějaká viroza....tak držíme palce, ať to rychle zaženete....

Jsem KO, menší breberka spala přes den jen 40 minut, tak mám dost.... :slight_smile:
11. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
Lami: gratuluju, i když vaše přání bylo určitě jiný! Ale budete mít krásný 3 princezny.... tak by to měla být Maruška :wink:

Lat: jsem na tom s přírůstkem váhy asi podobně, a to taky jím docela dost....jsem zvědavá, kdy se to projeví :slight_smile: Přeju, abyste se z nemoci brzo dostali!
11. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
lamia: jé, vyhlížím tě celý den a jen jdu smažit bramboráky pro manžela, tak mi proklouzneš :slight_smile: Takže nakonec pipinka se ukázala :grinning: No nevadí, tvůj muž bude mít krásné rodinné postavení - bude opečováván, hýčkán a milován 4 ženama, no kdo to má, že? :grinning: :grinning: :grinning:. Takže Evička nebo Julinka, jé :slight_smile: Moc gratuluju a ten žaludeček bude určo taky v pořádku, aspoň ji ještě jednou uvidíš :slight_smile:
11. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
tat - obe kombinace hezky, ale kdyz ma zelenou uz kluk, tak bych dala lila se zlutou, i mi to prijde neoukoukanejsi :slight_smile:
ant - soucitim, taky ted cely dny sedim nad skolou :unamused: ale odsejpa to :slight_smile:
lami - gratulace k zdravymu miminku! :slight_smile: a s tim kralem a trema dcerama je to krasny!! a kdovi, treba to jeste nekdy zkusite, kluka ale v den ovu nebo tesne po :wink: (ale ty jsi mudra, tak to ber jen jako v nasi rodine osvedcenou babskou radu, i kdyz teda doktorskou - moji mamky :slight_smile: )
11. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
Díky holky, no bude to švanda, ale zas 3 dcery, kdo to dnes má, že :grinning: :grinning: :grinning:

Kov to moc doufám, že nás budou opečovávat a nenarvou nás na stará kolena svorně všechny 3 do DD a nepřijdou si jen pro penzi :grinning: :grinning:

Dajo my budeme už asi bojovat jen mezi Evičkou a Julinkou, ačkoliv Maruška je taky pěkná, pro třetí princeznu, že :grinning:

Evelu tentokrát jsme bohužel nezvládli plánovat nic, když se prďola "vyrobila" tak nějak natajno, ale už to fakt zkoušet nebudeme :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ufff, jsem nažďuchnutá bramborákama a zejtra vstávačka do práce. No to jsem na sebe zvědavá, jak dlouho mi to nadšení vydrží :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
lamia: no, třeba ten chlapeček vyjde naplánovaně :slight_smile: Ad jméno - všichni máte hlasovací práva? Anebo se budete dohadovat jen s manžou?
11. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Lami: moc blahopřeju panu králi k princezně. Chtěl bych touto cestou poděkovat vám všem maminkám, které chystáte potenciální nevěsty našemu Vikiskovi. Ještě jednou blahopřeji Tobě a šťastnému taťkovi. Martin
11. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Díky Martine, nevěsty budou, dokonce na výběr, teda pokud by Viktor byl náhodou na starší, že :grinning: :grinning:

Kov ne ne, my už nic neplánujeme :grinning: :grinning: Kdybys tu viděla večer ten šrumec tak jasně pochopíš a to ještě neřádí ta nejmladší, že :grinning: Hlasovací právo mají všichni členové rodiny, co do září pochopí, o co jde...takže Aňa určitě, Jája se uvidí :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj Martine :grinning:, napíšeme si vás do pořadníku na potenciální ženichy :grinning:, zatím je podle fotek teda krasavec :slight_smile:

lamia: jj, moji rodiče už taky 4. dítko neplánovali a vida, jakej je bráška super klučina :slight_smile: To jsem zvědavá, jaké jméno u vás vyhraje a kdo ho podpoří :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
Kov když my neplánovali už to třetí, tak to by byl už krapet velikej nadplán :grinning: :grinning: :grinning: Teda neplánovali jsme ho teď, dohoda byla, že si o tom za pár let pohovoříme :grinning:

Jo jinak o víkendu jsem u příbuzných viděla a projela si (teda jen kousíček, ale stačilo mi...) kočárek Maxi-cosi Mura4 a musím vřele nedoporučit...je 11m používaný a už teď byl děsivě rozvrklaný (jako vůle v madlu ke kočárku cca 10 cm mě fakt šokla....), rachtá, těžký jak kráva...ale fakt mě nejvíc zarazilo, jak se rychle rozvrklá...
11. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky, vůbec Vás teď nestíhám, jsme s Kubíčem na horách, ještě se 3ma kamarádkama a dětma. Je to tady super, dočetla jsem poslední dvě stránky, takže stačím akorát gratulovat Lami ke třetí princezně :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz
lam: No hlavně Aničce to hlasovací právo určitě neber. Já z toho mám prazážitek, když naši vybírali jméno pro sestru, tak vůbec moje návrhy (zcela jistě velmi podnětné) nebrali v potaz a já z toho měla trauma. :slight_smile: Teda ale tři holky, to už aby si taťka pomalu pořídil pušku - až se k vám začnou dobývat nápadníci.
11. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz
Dobré ráno, dneska jdu na kontrolu a uvidím MIRU :sunglasses: Jsem zvědavá, jak nás doktorka proklepne...
lam: moc gratuluji, fakt to máte jak z pohádky :wink:
12. kvě 2010 v 07:14  • Odpověz
Dobré ránko přeju :slight_smile:
12. kvě 2010 v 07:23  • Odpověz
dis:tak ti závidím že jdeš na utz já až příští čtvrtek ale už se těším to učení mě už nebaví dneska to musím přežít a pak budu mít snad 14dní klid :slight_smile:
12. kvě 2010 v 07:29  • Odpověz
Dobré ránko, teda, tak já Lamiu taky už včera nestihla... Veliký gratulace k třetí křivochcalince :grinning: Takže pracovní název by mohl teď být Haginka? :grinning: :sweat_smile: Než se domácí rada shodne a proběhnou právoplatné volby :grinning:

Já jdu dnes k tomu zubaři, tak se těším :unamused: . Vždycky mě v tom křesle začne bolet za krkem... :confounded:

Díky za tipy na výmalbu dětského pokojíčku. Mě by právě přišlo vtipný, kdyby obě děti měly základní zelenou stejnou a pak by jen měl ondra oranžovou a Barča růžovou nebo teda tu lila... :wink: No uvidíme. Asi dnes půjdu omrknout vzorníky barev... :slight_smile:

Discreet, moc držíme palečky, ať se MiRa hezky ukáže v plné kráse... :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz
tat:držím palce at to u zubaře přežiješ já jsem ráda že to mám za sebou :wink:
12. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
Anty, díky. Snad to zvládneme obě :wink: Jedu na desátou, tak už bych se měla skoro začít chystat... Já už tam byla asi před měsícem a půl a raději si to nechám spravit, když to bolí... Abych nerodila nedejbože třeba se zánětem zubu... :rolling_eyes:
12. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
tat:jo tak to bych nechtěla rodit a jěště zánět :frowning2: taky se jdu chystat a pojedu směr škola :confounded:
12. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Tak ať ti to tam, Anty, rychle uteče... :wink: Já mám odpoledne besídku ve školce ke Dni matek, tak už se těším na první veřejné vystoupení našeho synka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.