• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
tat:tak si to taky uží :slight_smile: pa večer
12. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
Dobré ránko,
ráno měě vzbudilo bříško tvrdé jak kámen :frowning2: fujky, je to nepříjemné....jinak já si po včerejšku na další kontrolu počkám 4 týdny, ale co....mezitím te teest a cukrovku a plicní..však to nějak uteče.
Ant: neboj, to zvládneš......už se ti to krátí :wink:
12. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
rennu:kdy jdeš na cukr?já asi příští pátek?jinak už se kontroly nemůžu dočkat a to tvrdý břicho to mám pořád podle toho kde se malej uhnízdí jednou nahoře a jednou dole no sranda
12. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
Dobré ráno bříškaté, dnes jedu k našim na moravu, to bude štreka. aspoň nebudu v práci s těma zabedněnýma idiotama :slight_smile:

Dis: užij si UTZ :wink:

pa pa!
12. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
suz:a kde máš rodiče na Moravě?
12. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
Dobré ráno, hezky si užijte dnešní den, dis ultrazvuk, tat besídku, ant školu a suzete přeju šťastnou cestu.
Já se snad dnes konečně dočkám pošťačky a taky Viktorka už by mohla být aktivnější. Tak nevím, jestli jsem jí včera neublížila. Dostala jsem strašný, nezastavitelný záchvat smíchu a od toho takové píchání v břiše, že jsem nevěděla, jestli začínám rodit nebo mám akutní slepák. :slight_smile: No snad je v pohodě a zítra na utz se ukáže, že je vše, jak má být. Odcházím do brlohu zasypat se knihami plnými moudrosti. :frowning2:
12. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
ant: to jo, podle toho, kde je malý tam mám taky tvrdé bříško..ale nkdy mi ztvrdne zrazu celý :frowning2: Na cukr asi příští týden půjdu...nejvíc se mi líbí v instrukcích na den před testem bod 14.00 sněz větrník :grinning:

lot: nezávidím a přeju hodně sil k učení....a neboj, záchvaty k smíchu občas mám taky a vše je v poho :slight_smile:
12. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky, neměla jste některá teď během těhu střevní chřipku? Mě to přepadlo dneska v noci a jede to ze mě všemi směry :frowning2: Mám jít dneska dopoledne do poradny, ale nejde mi ani načůrat do skleničky. Navíc mám strach, že kdybych vylezla u Dr. na kozu, tak by mohlo dojít k velkému fopa :frowning2: Nevím co si můžu vzít za léky. Vzala jsem si Smectu na průjem (na letáčku je napsáno, že jí můžou těhotné a kojící, ale nezabrala :frowning2:
12. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
lendaw - cerny uhli, to je myslim uplne neskodny a je celkem ucinny, vaze na sebe skodlivny, ale musis si ho dat hodne, jestli mas fakt sr..., jako treba 6 tablet, mozna vic.... skoda ze tu neni lamia, ta by urcite vedela vic :slight_smile:
12. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
Eveluska: tomu už se ani nedá říct sr****, to je ještě něco horšího. Každopádně se mi nějakým zázrakem podařilo načůrat do skleničky, takže vyrazím do poradny, teť už by tam žádný těhule neměly být, všichni chodí ráno. Tak se zeptám Dr. co s tím.
12. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
Ant: v bruntále mám rodiče, s discreet jsme odtama obě a dbáme na rozmnožování severomoraváků.

Lendaw: to ti teda nezávidím, snad ti na to něco napíše. i když prý na to nic extra nepomáhá....no hodně zdaru.
12. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky,
japak se máte? zase jsem tu pár dní nebyla, tak nemám o vás zprávičky. Co vaše miminka, nezlobí vás :slight_smile:
12. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
Suzi, nejste tady jediný rozený severomoravačky. Já jsem kousek od Šumperka a švagr má teď dokonce přítelkyni z Brunálu... :slight_smile:

A hlásím, že zítra jdu k zubařce znovu. Nezabrala mi dost injekce na to, aby mi ze zubu rvala nervy, takže mi do zubu dala nějakou znecitlivující vložku a zítra pokračujeme a příští týden mám taky ještě termín, tak to asi bude zavírat až příští týden... :unamused:
12. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj, taky zdravím po delší době.
Lami: gratuluju k Hugošové :grinning:
Mě Kulíšek (musela jsem si ho pojmenovat) krásně kope, včera jsem donutila manžela dát na bříško ruku, tak kopal do to místa kde ji měl....no prej něco málo cítil, ale nebyl si jistej, jsem mu říkala, že to je ono,..... no nějak ho musím víc navnadit aby se o Kulíška zajímal. Zatím ho to neba :angry: nebo to neprožívá.
12. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
Lendaw, já mám poslední dobou taky nějaký střevní problémy, ale u mně to je možná ve spojistosti s tou mojí celiakií. Kvůli tomu mám strach, abych zase neskončila v nemocnici na riziku dřív jako s Ondrou... :unamused: Jo jo, černý uhlí si klidně vem, do mě ho v porodnici cpali 3x denně, takže to je zaručeně vhodný pro těhulky....

Ježiš, já mám tu půlku huby mrtvou, se nemůžu ani najíst... :confused: :sweat_smile: :grinning:
12. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
Sui, z toho si nic nedělej, mě při malým taky mrzelo, že manžel není ten typ jako třeba Martin od Suzi, co by pusinkoval bříško, četl mu pohádky, mluvil na něj a tak... Ale teď když už je prcek na světě a malej povyrostl je z něj bezva taťka :slight_smile: Snaží se :slight_smile: U vás to bude určitě podobný, jen počkej, až ho prvně uvidí, poprvé si ho pochová :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To roztajou i největší drsňáci... :grinning:
12. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
ahojte,
lendaw, já jsem při střevních potížích brala v těhu taky Smectu, ale brala jsem ji po 3-4hodinách opakovaně.Měla jsem pocit, že docela zabírala .Ale proti střevní chřipce se asi moc dělat nedá :frowning2:
12. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
tat: já doufám. Jako vím, že se dost těší, třeba na některý věci co budou spolu dělat.
12. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
Tak koukám, že se nám ta "sevoromorava" začíná rozrůstat :grinning:
Chci se zeptat, už 3 dny mi šplouchá v břichu, ale jakoby u slepáku, tak nevím jestli střeva, nebo slepák nebo konečně pohyby, no prd poznám, že :grinning:
Dneska vyjímečně nejsem před kontrolou nervózní, ale už se těším jdu na 14, tak snad zítra přihodím foto :sunglasses:
12. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
Tak jsem zpátky z poradny. Mimčo je v pořádku, ale málem jsem se tam složila, jak mi bylo blbě. Díky zvracení a průjmu mi klesnul tlak na 110/75 a mám brát černé uhlí a hodně pít. POkud by se to do pátku nezlepšilo, tak mazat k obvoďákovi. Začala se mi zvedat teplota, tak snad to už moc neporoste. Teď mám 37,8°C.
12. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
Dis, těžko říct, cítíš to jen ty. Pohyby to myslím můžou být, obzvlášť jestli třeba MiRa leží napříč, jako ležel můj Ondra... :wink: Vydrž pár dní, už to pak poznáš... :slight_smile:

Len, tak skvělý. Hlavně odpočívej. Dej si trochu Coly, ta je dobrá na tlak i na průjem a dodá ti i energii. Taky se na ten můj průjem budu muset zeptat na gastroenterologii, až tam půjdu na kontrolu s celiakií... Je to trápení, viď? :unamused:
12. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
Co já bych dala za průjem - mám problémy opačné a taky už nevím, co s tím :confounded:
12. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Co já bych dala za zácpu... :grinning: :grinning: :grinning: Zkus švestkový džus :slight_smile: Dává se i malým dětem, když nemůžou kakat... :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
A napadá mě i Activie nebo Actimel, ale chce to pravidelně aspoň 14 dní :wink:
12. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
:grinning: to je téma, no se zácpou se dá aspon někam dojít, třeba do lékárny
dobré jsou i zavařeniny, v každým případě si do porodky nezapomente něco nabalit, než nás pustí, budeme se muset povinně vykakat :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě babi donesla zavařený třešně a ringle
12. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
myslím ryngle :grinning:
12. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
Vyzkoušela jsem už snad úplně všechno v té porodnici se pak zblázním :fearful: Včera jsem si koupila nealko pivo, tak snad ještě toto :wink: ale díky za rady!
12. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
ani největšímu nepřiteli nepřeji zácpu,je to něco strašnýho. s tím bojuju asi tři týdny,fakthrůza,nic nepomáhá,koupila jsem si čípky tak uvidíme
12. kvě 2010 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz
promiňte že jsem vám sem vlezla,už zase mizím :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz
čípek se myslím dává i v porodnici, pokud to teda nejde...nepříjemný je samozdřejmě oboje.V každým případě kde selžou všechny dostupné metody, musí nastoupit lékař
12. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.