• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahojte vsechny,
dekuji moc za napsani...V Anglii uz jsem skoro 4 roky.Leti to hrozne. Pracuji tu a aj jsem byla ve skole. No chtela bych jit i zpet no uvidime jak to budu zvladat s malym drobkem..
Obcas mi chybi Cesko no hlavne rodina, ale zase nasi i ja se casto navstevujeme. Nemuzu se dockat az i s miminkem a s manzelem doletime domu. Ja pochazim z maleho mesta na Morave, takze to bude celkem vzruseni a aspon budou mit vsichni o cem mluvit.
Konecne tento patek jdeme na sono. Uz se nemuzu dockat, hlavne aby bylo vsechno v poradku. No musim verit.
Eveluska:To je parada ze mame stejny termin tak jsem zvedava jak to nakonec dopadne..Ty cekas chlapecka?ze?No me vsichni rikaji ze to taky vypada na kluka.Ale uvidime. Muj si hrozne preje holcicku.Ale ja rikam ze je to jedno,hlavne at je vsechno v poradku.
Lendaw: Je to super mit doma nekoho kdo vi co a jak ja bych si tu mamka moc prala.Ma doletet jak porodim,ale jen tak na 2tydny. Ale aspon nejaka pomoc.
12. kvě 2010 ve 13:55  •  3 děti  • Odpověz
Já měla zácpu do včerejška - chodila jsem tak jednou za 3 dny. A teď tohle :angry:
12. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jo jo, glycerinový čípek jsem si taky kupovala těsně před porodem synka... :wink: V porodnici po císaři nás taky co se velké potřeby týče hlídali a kamarádka taky dostala čípek, když na záchod pořád nemohla... Jinak prý dobře funguje i nějaký pořádný a nechutně nezdravý jídlo. Spoluležící si nechala přinést smaženej sýr s hranolkama a tatarkou, prý to dobře promázne střeva :grinning: :sweat_smile:
12. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak vas zase po par dnech docitam....a vcera jako na potvoru nesel net :angry:
Nicmene, dneska mam uz padla a tak gratuluju ke vsem kontrolam a lamii k slecne Hugouskove :dizzy_face:
Ach ta zacpa...ja valcim uz nekolik mesicu :rolling_eyes: ....aktivie...kysane mleka...jogurty...kvanta svestek...kompotu....a vubec vseho co jsem se na netu docetla, ze by mohlo pomoct....marne....ale jednou za cas...a ten nastal pred chvili se tak kraaaaasne...no co dodat.... natrzena prdel, ale minimalne 5kg dole :grinning:
Jeste je jedna vec, kterou jsem nezkusila....ale mam to v planu....lnene seminko....ma se pry papat par tydnu pred porodem, ze se mimco obali vice mazkem a pak lepe vyklouzne a mimo jine to pry pomaha na zacpu. Ze se to pry muze papat kdykoliv. Ale je mi proti srsti to kousat....tak musim splasit nejaky mlynek.

radkayeboah....ja jsem taky momentalne v UK :wink: Sono si uzijete....my tam byli asi 40min....vsechno prohlizela strasne pozorne...zvlaste pater a srdicko....prepinala barevne mody, takze bylo videt jaka krev jde kam....a vubec to bylo super. A hlavne si to uzijete, pac uz jich vic nebude ze :grinning:

A uz ani nevim co kdo psal....ja jak si to neudelam jako Kov...ze si to otevru v jinem okne a postupne odpovidam...tak zapominam :sweat_smile:
12. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
ahoj safryy,
Diky za info. Mam tu tri tehotne spolupracovnice tak me taky informovali.No jen aby bylo vsechno v pohode, moje posledni sono bylo v 11 tydnu a pak jen doma v Cesku v 15 tydnu...Jo tady to bude posledni, teda kdyz bude vsechno ok. Ale letime koncem juna domu tak me asi i tam prohlednou- mamka je byvala porodni assistentka tak ona musi mit vsechno potvrzene od kamaradek z prace.
A kde v Anglii zijes?Mej te se.
12. kvě 2010 v 15:20  •  3 děti  • Odpověz
radkayeboah ....no jo...privilegia :grinning: to bych si taky nechala libit okouknout tu nasi prdelku vicekrat....ale nejak uz to preziju :wink: Urcite bude vsechno v pohode, to se neboj :wink: A to se celkem divim, ze ti delali sono uz v 11tt pac tady se delava vetsinou az po dvanactem a pak po 20tt. Tyjo koncem Juna? A nebojis se letani, kdyz uz budes skoro ve 30tt.....ja mam strach uz davno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak me nikdo z rodiny pupkatou neuvidi....Jinak ziju u Manchesteru....a ty? V albu mas fotku od Londyna, tak asi v Londyne co? :slight_smile:
12. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
ahojda,
lami: gratulace k holčičce :slight_smile:
lat: tak ať jste brzo fit
tat: to si chudáku teda užíváš, koukám lendaw ty taky :frowning2: , tak ať je brzo líp. Mě včera taky pěkně bolelo bříško, i dneska ráno, tak nevím, co to mělo být, jestli střeva nebo mimísek :unamused:
na zácpu mě docela pomáhají sušený švestky, tak zkuste, je to i mňamka dám si do jogurtu ještě s banánem a oříšky :slight_smile:
saf: taky se na ně chystám, na semínka mě chutnaj opražený a pak v tom jogurtu, to se dá. Nebo i na salát
Já byla dneska u zubařky, prý mám přijít jen pro razítko a že mě objedná, tak mě rovnou i vyšetřila, tak super, nebála jsem se, jak pokaždý týdny dopředu a jen mi dala něco proti krvácení na zkoušku. Jinak dneska byla lítačka po úřadech, tak se teď snažím dokopat něco udělat doma, ale s váma mi je tady líp :grinning:
12. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz
beru...me ty seminka moc nechutnaji...no ale premuzu se.... :slight_smile: To je fajn, ze mas zubarku za sebou...a ani to nebolelo ze? :wink: Ja jsem si taky rikala, ze kdyz uz jsem doma, ze to tady zkulturnim....ale nechce se mi...ono to jeste den vydrzi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tat a lendaw chudery by daly cokoliv za kvalitni zacpu a ja zase za ten prujmik :sweat_smile: Ale jen jednorazovy...musi to byt strasna otrava...holky, tak at vas to co nejdrive prejde :wink:
12. kvě 2010 v 16:14  • Odpověz
lendaw ano strevni chripku jsem prodelala asi pred mesicem...hruza hruzouci, jsem myslela, ze zdechnu..jako u tebe..slo to vsemi smery a hrozne krece v brise...hodne mi pomohl espumisan, rekla i mi dr ze si ho mam brat a jako tehule muzes..ale bohuzel to budes muset pretrpet:frowning2:((
12. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz
jsem vás konečně dočetla, to mi to dalo teda
vítej radka :slight_smile:
tak všem gratulka k úšpěšným kontolám
luci: ty si to teda vybíráš se vším všudy koukám, tak ať je už jen dobře :slight_smile:
suzete: tak to bych se na to v práci teda taky vykašlala na hned
tak jsem akorát umyla nádobí, jinak se mi dneska nechtělo vůbec nic, tak jdu aspoń udělat něco k véče :grinning: , když ten můj se celý odpo zabývá smontováním stěny :wink: , ho docela lituju, já bych na to nepřišla v životě. Technický tip teda rozhodně nejsem
12. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz
autor
ahoj kočky,
lami. jé, gratulace ke třetí princezně :slight_smile:
je super holky, že se máte dobře, ant. nezávid, bylo to super, ale i doma je přece dobře a udělat si hezký víkend se dá i v čr, tak něco vymyslete.........................
kov. tak at se tě odpočinková nálada drží pořád, já mám tolik energie, jsem nějaká nabitá od toho moře......
tat: poradím - z toho co jsi psala se mi líbí ta růžová se zelenkavou víc než žlutá s lilou, ale jde o odstíny, zajdi si někam pro vzorníky a bude........ my koupili už i koberec a tapetu na skříň, zatím nám vše krásně ladí, zítra budou i barvy, takže pak se do toho pouštíme.......ale nadšená jsem už ted, kupujeme ted mimču všechno možné do výbavičky, oblečení už máme komplet, věci do postýlky skoro taky, už chybí jen povlečka, postýlka je objednaná, matrace je, peřinky taky, hračky taky, nábytek taky, no super prostě...... :slight_smile:
čtu tady o zácpě, to naštěstí nemám, takže ani nic neporadím............. :unamused:
12. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
já se zrovna pokouším balit, ale jde to ztuha, udělala jsem pár krabic a jsem hotová. Manžel je tu, ale toho musím zaúkolovat, tak to je taky náročný. No máme na to víc jak tejden a před stěhovákama nám půjde pomoct ještě kamarád.
Já teda spíš než průjem mám taky zácpu, někdy to je na tom záchodě pěkně náročný :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Co mě ale protáhne je, že se přecpu, posední dobou mě je ale blbě na zvracení, tak z toho nic nebude. Poslední dobou je mi ze všeho jídla těžko, co snesu ze slanýho je majonézovej chlebíček a pak sladký kaše.
12. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz
tak už jsem dorazila k našim i s novým bazarovým kočárem, jela jsem se na něj mrknout cestou a hned ho vzala. možná ho nechám jako druhý u našich, ještě uvidím. Roan i s autosedačkou 3 roky stary, ale za 2tisice. super stav, tak jsem ho prostě vzala.

Zácpa, yak! taky mi to de tak jednou za tři dny a to piju několik měsíců každý den actimel, švestky nepomohly, zavařeniny nepomohly...akorat velké kvantum ovocí a zelenin trochu zabírá. zatím mi zaručeně zabraly jen mačkané jahody s mlíkem, když je tehdy měli v akci, tak jsem kakala denně :slight_smile:. jenže teď už dlouho v akci jahody nebyly :frowning2:
Takže co tři dny mám takovou malou soukromou oslavu, že se povede. čípky jsem si taky koupila a jak bylo nejhůř, tak jsem je už dvakrát použila. ale teda střevní chřipku bych nebrala ani za nic.
12. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
suz...tak to je fajn, ze jste dojeli v poradku.
Ja bych taky strevni chripku nebrala za nic na svete....ale s tou soukromou oslavickou te uplne chapu....ja oslavovala dneska :grinning:
suik...baleni taky nemam rada...snad ti to jde dobre od ruky :wink:
12. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
Martinku, určitě jak jsi doma sám, tak sedíš na koníku, že jo? já jsem ti říkala, že je to pro holky!!
12. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
:grinning: a jak se v tom pak mame vyznat? Jsem pro, aby si Martin zalozil vlastni nick :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
ja jsem taky pro, jen ať si založí svůj
12. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz
Tak on si to tu v dohledne dobe precte a uvidime :grinning:
12. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
Ahojky,
tak mám za sebou po 14 dnech první den v práci a dalo se to teda přežít :slight_smile: Uteklo to jako blázen, protože to, že přijdu jsem nahlásila už včera, tak mi nachystali kopy práce :grinning:. Ale jsem ráda, když to utíká než když není do čeho dloubnout :slight_smile:

Jdu si vás dočíst :slight_smile:
12. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
kov...to mas pravdu...kdyz neni co delat, tak je to na palici...moc casto se to ale nestava :grinning:
Jdu delat vecu, tak se zatim mejte moc fajn :wink:
12. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
marge: teda ty se máš, na horách. TAk si to užijte :slight_smile:, tam musí být teď na jaře krásně a ten vzdoušek :slight_smile:

discreet: jé, ty už zase uvidíš MIRU, ty se máš, tak snad jste si to užili :slight_smile:

tatarina: jé, besídka ke dni matek :slight_smile:, to bude krása, to bych plakala :slight_smile:

rennu: ty jdeš na plicní?

suzete: jé a na jak dlouho jedeš na moravu? to tě budou rodiče rozmazlovat, co? :slight_smile:

lotyna: neboj, malý jsi určitě záchvatem smíchu neublížila a zítra se ti čile předvede :slight_smile:

tatarina: teda tolik návštěv zubáka, ty jsi odvážná :slight_smile: i když chápu, že to chceš mít spravený

lendaw: to jsi teda hrdinka, že jsi s tou sr.... přežila poradnu. Tak snad to černé uhlí zabere.

anippe: jé, zavařený ryngle miluju, bohužel už jsme zásoby snědli :slight_smile:

Jinak ad zažívání, já každý den vypiju alespoň 0,5 l kefíru a nemám problém. Ale taky jím dost ovoce a zeleniny, třeba kukuřice na mne funguje fakt spolehlivě :slight_smile: A skvělý je prý taky lněný semínko, vím, že některé těhule si jej sypou třebasa do jogurtu.
12. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
Holky já teda naštěstí netrpím ani průjmem ani zácpou a to zeleninu ani ovoce zas extra nejím :sweat_smile: I když se svojí rostoucí váhou budu muset začít jíst asi líp:slight_smile: Jsem měla chuť včera na broskve na trhu, ale nekoupila jsem je a v ¨supermarketu je neměli :frowning2:
Já jsem spíš jak rozbitý průtokáč :grinning: :grinning: si dojdu na malou, jdu ven se psem a po 10minutách bych mohla mazat zas :grinning: ale zase i hodně piju :sweat_smile:

suz: jéé, to je bezva kup, super :slight_smile:

kov: jojo, prý po novu teď posílají těhule i na plicní, tak nevím..prý jen pro razítko..ono by u mě asi ani vyšetření nemělo cenu, ptž jsem hlídaná na alergu a výsledky ze spirometire vč. podkladů do orodnice dostanu u nich :slight_smile:

Takže za týden na cukr, za 14 dní plicní a už mii bude chybět jen razítko, že mám sehnaného dětského lékaře...to bude zařizovat holky kdy??
12. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
Hezké odpoledne děvčata. Ta moje ženská je hrozná...a ještě hroznější je, že se tímto přiznávám, že jsem zase na koníkovi :frowning2: ...že by nějaká závislost??? No každopádně odvykací kůru nechystám. Zdravím tímto svoji Suzi a vás všechny ostatní.......pokud nevadí, přidávám svoji trošku do mlýna, jež probírá problémy se zácpou. Opravdu bych doporučil lněné semínko (nebo i sezamove). Nejlépe koupit olej z lněných semínek v nějaké zdravé výživě a pokud nervládnete dát si třeba alespoň malou lžičku samotnou, tak přimíchat do jogurtu... (nebo do Nutely :wink: :wink: :wink: ). Pomáhá to i malým dětem při zácpě...přísahám.

Tak dobře Suzi, já už opravdu mizím :zipper_mouth:
12. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahojky, tak já jsem se dnes byla podívat v práci. Pokecali jsme, vyslechla jsem si jako vždy, jak na mě není nic vidět :slight_smile: Zajímavý, že to tam tak utíká, když jsem jen na návštěvě...2 hodinky a uteklo to jako prd, musela jsem mazat domů, protože mě končili vycházky - tak bylo trapný producírovat se mimo vycházky zrovna po firmě :wink:. Taky jsem si ve městě zjistila ceny slunečnic na svatbu, tak mám dnes super náladu, protože oproti první cenový nabídce hooodně ušetříme! Teď jsme si ještě byli domluvit kuchaře.

Kov: ty jsi úžasná, jak vždycky odepisuješ jednotlivcům - to je bezvadný...já si vždycky musím vybrat max. 2-3 lidi, na který reaguju, jinak jsem ztracená :grinning:

Ty zdravotní problémy jsou teda hrozný, tak hlavně ať vám na to holky brzo něco zabere. Já teda nemám nic tak závratnýho, že bych to musela léčit, ale k zácpě mám přeci jen blíž...možná proti tomu začnu za pár dnů taky bojovat. Ale střevní potíže a poradna dokupy - tak to teda obdivuju tu odvahu!!! Zubaře mám za sebou už asi měsíc, to mi vrtal dva zuby - jeden kaz a jedna prasklá plomba.....zajímavý, že mě ale nikdy nic nebolí a přesto vždycky něco najde. Od praktický doktorky už razítko taky mám - nic jinýho do průkazky není potřeba, néé?

Gratuluju ke všem kontrolám, prohlídkám, k úspěšným zkouškám a prostě ke všemu, co se tu jen může najít a máte šťastně za sebou :slight_smile: A hodně štěstí a málo bolesti ke všemu, co vás v nejbližší době čeká - hlavně asi k zubaři :wink: ..........Píšu to obecně všem, protože moje paměť nesahá ani na konec této stránky, natož ještě na další :grinning:, abych věděla co, kdo a kdy... :wink:
12. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
daja: jéé, slunečnice na svatbu, ty mám moc ráda :slight_smile: Jinak teda přesně jak píšeš, taky vždycky plavu v tom, co kdo napsal :sweat_smile: když tu půl dne nebo i dýl nejsem :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
Rennu razítko od pediatra na nic nepotřebuješ, chce to mít domluveného předem, ale to můžeš i telefonicky :wink: Já jsem v prohlídkách pozadu, nemám ještě ani zubaře, ani EKG, plicní naštěstí nepotřebuju....Jenže na EKG nevím kam jít, můj známý kardiolog co mi ho dělal minulé těhu, už neordinuje, tak mám jít za svojí praktickou?? No potěš, tam jsem nebyla x let :grinning: :grinning:

No já mám taky spíš opačné problémy než zácpu, ale já jsem obecně takový průserný typ :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
radka: v pátek na ultrazvuk, tak to se určitě nemůžeš dočkat, to nám pak poreferuj, co jste všechno viděli a tak ...
Jinak, u mne ve fotalbu je naše tabulka, chceš-li se přidat, pošli mi vzkazem tvé údaje a přidám tě k nám :slight_smile:

lendaw: teda, tos hezky vystřídala zácpu za srajdu

safryy: jé, tak to musí být úleva, když to jde jen jednou za x dnů ... a čoveče, nemáš teda pupíka jen nacpaná střeva? kam pak dáváš to mimčo? :grinning:
Já jak si peču doma chlebík, tak přidávám lněné semínko do chlebíku a tam je to teda fantazie, mňaááám.

suzete: no tak to byl super kauf, ten kočárek. Čoveče, kam na ty výhodný koupě chodíš? A blejskneš nám ho?
12. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
Jo jinak všem dík za gratulace k holčičce :slight_smile: Mému muži zatím všichni spíš vyjadřují svou soucitnou účast, což krapet nechápu, jakoby holčička bylo nějaké zboží druhé jakosti, já už se šíleně těším :slight_smile: :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
ahoj dámy :slight_smile:
já mám pediatra už zařízeného a razítko od něj v průkajdě nemám jen jsem mu dala své údaje a muj telefon víc nic a to plicní je povinný?já jdu taky na ckr příští pátek a ještě EKG a mám taky hotovo
12. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
Antano není "povinné" , jen pokud je nějaký důvod, aby člověk na plicní šel....

Btw razítko od pediatra od vás nikde nesmí vyžadovat, jen tak pro info....
12. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.