• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Teda ty úvozovky proto, že povinné není nic, je to vždy na mamině, ale EKG a zuby se doporučují každé, plicní jen v případě, že je důvod.
12. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
Ono je fakt plicní a EKG povinný? Nějak jsem ani nepostřehla kolonky v průkazce :slight_smile:
lami:po mě ho ani nikdo nechtěl můj pediatr mi dal vizitku řekl že nás vezme a víc nic
já mám ekg povinný k vůli vysokéme tlaku tak nevím jak to má někdo jinný
12. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz
Tak koukám, že mi to Lamia právě vysvětlila :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz
rennu: teda, vy máte ale odlišnosti - plicní a razítko, že máte pediatra. No, já se musím rozhodnout, zda prckovi domluvit lékaře v Praze anebo někde tady v okolí. No, poptám se, jak je to tu v okolí s doktorama a uvidíme.
Na malou běhám teda taky často, malá mi furt tancuje na močáku.

Martine: :grinning: jé, to je super, že tu máme mužskýho závisláčka :grinning:. Nechceš si založit vlastní nick, ať se nám nemotáte? :slight_smile:
Jinak super nápad s tím olejem (tady se asi nejvíce osvědčí míchání do nutely) :grinning:

daja: jé, díky za chválu :slight_smile: Jj, píšu si hned odpovědi bokem, abych pokud možno na nikoho nezapomněla :slight_smile: Jé, ty budeš mít slunečnicovou svatbu? Já miluju slunečnice, kopretiny, tulipány a narcisky, .... :grinning: To budete mít krásný.
Jé, jak všem gratuluješ, tak mi napadlo, že ode dneška budu gratulovat i k pravidelným návštěvám toalety :slight_smile: A pak že se za bobíka chválej jen děti :grinning:

lamia: já když byla u obvoďačky kvůli bacilovi, tak jsem jí řekla, že od ní potřebuju razítko do průkajdy a taky EKG a protože je na poliklinice, měla jsem to aspoň oboje v rámci jedné budovy :slight_smile: Takže když jsem včera šla na kontrolu, tak jsem si ráno skočila na EKG, pak ukončit neschopenku a během hodinky jsem šla do pryč :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
Lami: nemůžu nezareagovat. Tvuj muž může být šťastný. Holčičky sou uplně super a tatínky si (ostatně jako celé vaše pokolení) můžou mazat na chleba, jak jsou z nich naměkko. Je až neskutečné (přisuzoval bych to genetické výbavě) (odborný ontogenetický psycholog by našel základy už v prenatálním období) , že od nejútlejšího holčičkovství dokážete obtáčet kolem prstu nejprve tatínky a posléze partnery. A ještě obdivuhodnější je, ten vysoký level manipulace, kterým to maskujete tak dokonale, že si toho mnohdy ani nevšimneme a celý život žijeme v naivní představě o tom, kdo je pán tvorstva....... Za to všechno vám patří náš dík. Opravdu tomu Tvému k holčičce blahopřeju...a ještě jednou díky za potenciální nevěstu. M
12. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
jdu si lehnout dobrou noc :wink:
12. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
Martine díky moc, určitě to muži vyřídím...ostatně já jsem moc šťastná za třetí holčičku a myslím, že on taky, jen okolí od nás asi "čekalo" kluka a teď si myslí, že tu po večerech nudlíme do kapesníku, že to zas bude baba :grinning: :slight_smile:

Kov když já u své PL nebyla tak šíleně dlouho, že mi bude až blbý se tam teď objevit, no ale budu muset, jiného kardiologa kámoše nemám....teda leda bych se na to EKG vyprdla, minule to bylo všechno v poho a v prvním těhu jsem EKG taky zazdila :sweat_smile: :sweat_smile: No asi jsem pěkná kovářovic kobyla....

Ant dobrou :wink:
12. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz
lami, já nevím, proč jdu na plicní, řekli mi, že teď nově se chodí, jinak jsem hlídaná kvůli alergii a astmatu jinde, tak nevím :slight_smile: na EKG mě poslal obvodní, že posílá všechny...tak nevím :slight_smile:

kov: nevím, co to je za novoty a navíc jen někde :slight_smile: nu co, pro klid duše tam zajdu :slight_smile:

ant: hezký sny :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz
Rennu fakt po Tobě razítko od pediatra nemůže nikdo vyžadovat, klidně jim to řekni, je to naprosto zbytečná buzerace :wink: ale pokud máš astma, tak to bude asi ten důvod k návštěvě plicního....jinak se opravdu plošně nechodí.

Holky pro dnešek mizím, dobrou:slight_smile:)
12. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
lami: nevím, bylo mi řečeno, že to je novinka....nechce se mi nechat se vyšetřit jinde, kdyžy x-le mám svoji výbornou lékařku vč. všech vyšetření a dá mi i papír do porodnice...tak co... :rolling_eyes: ..zas výmysly jejich...no však vám napíšu, proč jsem tam musela....
12. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz
ant, lamia: dobrou
daja: tak hoď nějákou fotečku, at´se kouknem na pupíčka :slight_smile:, tak u mě rozhodně nikdo netvrdí, že mimi není vidět, spíš ty máš ale břich :grinning:
já se na EKG ptala a prý nemusí, prostě záleží na dr. , taky jsem u obvoďačky nebyla x let :wink:
12. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
lamia: no, však já taky dlouho u obvoďáka nebyla, dokonce stihl mezitím umřít. TAkže jsem šla do jeho ordinace, kde to převzala nějaká lékařka. Takže jsme v mé kartě změnili příjmení (svatba před 2 lety) a trvalé bydliště (měli tam ještě k bývalému příteli, ...), ... No prostě jsem tam nebyla 6 let :grinning:
To jste všem v okolí udělali čáru přes rozpočet, že nejste z holčičky smutní, co? :grinning: Kdepak, každej normální rodič je nadšenej, ať už je to holčička nebo kluk ... A spíš to byla taková napínavá hra, co jste tentokrát "vyrobili" :grinning:

antana, lamia: nechte si něco hezké zdát :slight_smile:

rennu: jasný, když to není nějaký nepříjemný vyšetření a něčím nebezpečný a ke všemu jsi astmatik, tak určitě vyšetření na plicním nemůže uškodit

Holky, takhle vařit večeři jako dneska, to je super - měla jsem 1 bramborák, který mi zbyl ze včerejška a 2 trojúhelníčky pizzy, o mi zbyly od oběda a je po večeři :slight_smile:
No, jdu si ještě umýt vlasy a do hajan, zejtra zas vstávačka do práce :unamused: :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
kov: jojo uvidím, co mi budou vyšetřovat :slight_smile: vlasy mám umytý a vstávat budu muset taky, jdu na tahání stehů :unamused: Jo takhle se vaří koukám, já dnes dělal odpo bramboračku, zbyla na zítra a k véče špagety a na zítra řeším, zda uvařit koprovku nebo mex. guláš :grinning: Furt myslím na jídlo :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
kov.....vim, ze to je celkem smutna zalezitost s tim tvym obvodakem...ale nad tou tvou vetou jsme se s manzelem uprime rehtali nekolik minut
K razitkum tak nejak nemam co dodat....ja nikam nejdu....asi ani toho zubare resit nebudu....pristi tyden mam neco jako poradnu a mozna me vyslou na ten sladoucky maras, jak si ho tu pochvalujete :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz
no já bych měla jít k obvoďákovi taky jen pro razítko a nechce se mi, kdyby to aspoň nebylo takový čekání. Už jsem tam byla, poslala mě na vyšetření, to je v pořádku. No uvidím, jak to budu stíhat.

Já vařím furt to samý, sladkou kaši, chlebíček, nutelu nebo meloun, to má Kulíšek teda pěknou výživu :grinning:
Zítra ale jdem do jedné výborné restaurace, tak se snad natucnem a nebude nám těžko.
12. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz
kov. brou
taky se chystám do peřinek, zblajzla jsem po špagetách půl melouna, a jsem jak valibuk, tak jdem na kutě dobrou
12. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
holky, taky uz pujdeme spat s mimakem. tak su raaaaada, ze zitra nemusim do prace.

Kov: u nasich budu do nedele, v nedelu si pak pojedu do brna vyzvednou milacka a pojedem domu. kocarek zkusim zitra vyfotit. novy bych si vzala jinou barevnou kombinaci, ale takhle se to taky da.

Lneny olej - to mi drahy doporucuje od te doby, co se jednou za par dni objevim z wc extra stastna a oslavujici. ale nevim nevim, zatim na to nemam odvahu. ble olej.

meloun bych si taky dala, kde to berete takhle v kvetnu? tu v bruntale jeste koukam nezacalo ani nic kvest :slight_smile: dobre je, ze aspon snih uz slezl :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz
suzete: já kupuju u vietnamce, nebo v kauflandu, ale za poslední dny stojí za prd, ty první byly chutnější, některý fakt výborný....ale tenhle jev pozoruju už delší dobu, čím to je ale fakt nevím.
Možná to nedorazilo k vám na trh, oni jsou celkem drahý, pamatuju že otec odmítal kupovat melouna pokud nebyl pod 9.90 :angry:
12. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
tož asi se koupit dají, ale su schopna sníst neomezené množství melounu a to by mi s těma startovníma cenama nestihala chodit vyplata. to ja když se dám na meloun, tak nevím kdy přestat.
12. kvě 2010 ve 22:53  • Odpověz
suzete: no já přestanu jíst, když dojde :grinning:
12. kvě 2010 ve 23:20  • Odpověz
Tak jdu na vás ještě v rychlosti mrknout, byla jsem se odreagovat se známými v hospůdce a co to nevidím - jídlo. A já se tolik držela a snědla jen jednu večeři! Jestli za chvíli půjdu do lednice, tak mě máte na svědomí. :grinning: Protože mi za poslední dny nějak hrozně poporostlo břicho a za chvíli se už budu jenom koulet.
Zítra ráno razím na velký utz, tak snad tam bude přes ten špek něco vidět. Taky dneska myslím na to, jestli to Viktorčí DNA nemohlo být náhodou moje , abychom třeba zítra nebyli překvapení. :slight_smile: Ale snad doktoři vědí, co dělají.
12. kvě 2010 ve 23:40  • Odpověz
Dobré ráno děvčata,
suz: fakt tu nic nekvete, stačí když mrknu z okna, taky mě pobavila hláška nevím, kdo to tu psal, ale že na 1.Máje se nemají kde políbit, že už všechno odkvetlo, tak mi tady řešíme opačný problém, nic nevykvetlo, no dobře pampelišky, ať nekecám :wink:

Jinak včera na kontrole hrůza, plná čekárna, čekala jsem hodinu a půl a pak to byl fofr, UTZ viděla jsem MiRu - má 392g, žaludek, močák, vše v poho. Změřila mi čípek, ten je v pořádku, jen mám nízko placentu, prý se to může spravit, jak teď poroste děloha nahoru, tak by se měla vytáhnout i ta placenta a pokud ne, tak císař :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jsem z toho celá nešťastná, ale nevím, co s tím nadělám, asi nic :frowning2: Dvě kámošky to měli taky a rodili v 7. a 8. měsíci, tak se prostě bojím :fearful:
Ale hlavně že mimák je v pořádku!
13. kvě 2010 v 07:28  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak dneska jdeme na velký UTZ, tak na nás myslete.... :dizzy_face: :dizzy_face: Jdeme ve 14 hod... :dizzy_face:

Jinak mě včera tak naštval manžel, že bych ho nejradši ....... No, škoda slov! :angry:

dis: Tak hlavně, že je mimísek ok! To je to nejdůležitější kočko! :dizzy_face: :dizzy_face: A už máte krsánou váhu už je to kusanec... :dizzy_face:
S tou placentou ještě uvidíš, třeba se vytáhne.... Mně dr. taky říkal, že jí mám níž, ale že je to prý kvůli tomu, jak děloha roste....prý se posune... :wink: Tak neboj! :wink:
13. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz
Dobré ráno holky!
Discreet: super, že je mimák v pořádku! já jsem taky měla původně placentu špatně, a na velkém utz mi ve zprávě už napsal, že je vzadu, tak se mi taky posunula sama. za poslední týden mi aj hodně vyrostl břuch, jako dost vysoko, tak ono jaxe to hýbe, tak se to může ještě hodně změnit.

Elis: at se vám chlapeček hezky ukáže. mě když muž naštve, tak mu důležitě sdělím, že si za to zasloužím aspon květičku a obejmutí.
13. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz
suz: Tak to by mi manžel řekl.... ať jsi jí koupím!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Né, musím říct, že včera mě fakt naštval..... :angry: Takhle se mu to nepovedlo hodně dlouho! tak doufám, že se z toho vyspí!! Dusno dělat nebudu, ale snad se vzpamatuje!!
13. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
Elis: tak se na něj vyprdni a těš se na odpoledne na prcka.
13. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
suz: To tak stejnak dopadne... :wink: Já se těším už ted!!
Hlavně aby mimís byl ok! Furt si říkám, že bude, ale malej "červíček " hlodá a hlodá... :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
Dobré ránko,
tak já už mám stehy vytahaný, nakoupeno a těsto na buchty vesesele kyne :slight_smile: Jen kdyb nelilo jak z konve, chjo :frowning2:

discreet: gratuluju ke skvělým výsledkům :slight_smile: a ta placenta se může ještě srovnat, neboj :wink:

eli: budu na vás myslet, všechno bude OK, neboj :slight_smile:
13. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.