• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
rennu: Tak tady zatím neprší... já mám hotovou uzenou polévku a dělám čočku, tak se dneska naplácneme než vyrazíme na UTZ :grinning: :grinning: :dizzy_face:
A děkuju....Doufám v to, že bude všechno jak má!! :dizzy_face:
13. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
reenu: takže stehy vyndané a halvně už si nic nedělej....jo :sweat_smile: :wink:
13. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
ahojky :slight_smile: jste toho zase včera nakecali, že teda dočítat nebudu :grinning:

u nás taky zatím neprší, ale asi bude co nevidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eli, tak si ten velký UTZ užij, určo bude vše v pořádku :slight_smile:

dis, teda, to je macíček :wink: hlavně že je zdravé :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
ojo: Děkuju.... :dizzy_face: Užít si ho fakt chci... :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
13. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
přeju dobré ránko
13. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
Tak u nás lije už od večera.... :unamused:

eli: nebooooj, jen vařím mexický guláš a za chvíli pomažu plnit buchty :slight_smile:

ant: dobré ránko :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
dis:neboh ta děloha se jěště dá určo spravit má jěště dost času
eli:držím palečky ale určo bude vše ok jako vždy
rennu:těšto na buchty no snad přijedu na návštěvu :grinning: dala bych si mnam a jaký děláš?
13. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
Dobré ráno,

Dis: hlavně, že je miminko v pořádku!

Elis: tobě taky přeju, ať dnes kontrola dobře dopadne....my jsme včera měli taky blbej večer. Nejhorší, že to nemělo ani žádnej důvod - já jen u Top staru, když řešili nevěry a jedna modelka řekla, že by nedala za chlapa ruku do ohně - tak jsem prohodila, že já taky ne. Nebylo to myšleno ve zlým, vůbec ne, že bych něco o svým příteli tušila nebo se bála. Ale on furt tvrdí, jak mě nikdy nepřestane milovat - dává mi lásku najevo opravdu hodně...ale já si říkám, že nikdo neví, co bude za pár let, může se do někoho zbláznit, a to netuší teď ani on, natož já. Proto jsem to tak plácla a jeho to hrozně urazilo :slight_smile: ....Jenže v noci jsem kvůli tomu nemohla spát :frowning2: A to většinou nebývám taková cíťa..že bych obětovala spánek pro nějakou blbost!

Beru: tak jsem vložila 2 fotečky :wink:
13. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
Dobré ráno všem, zažívací problémy jsou pomalu na ústupu, za mám dole 2kg, ale začínám se cítit trošku líp. Tak jsem riskla snídani a uvidíme co to udělá.

Včera jsem se v poradně ptala, kdy půjdu na ten zátěžák na cukrovku a prý nepůjdu. Že prý to není povinné vyšetření a oni tam neposílají, protože to prý může i vyvolat předčasný porod :confused: Tak jsem docela ráda, že tam nemusím. Ani na EKG mě neposílali, takže odpadlo další ježdění do Mostu,
13. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
ant: děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:
daja: U nás to taky byla kravina....Jenom kvůli tomu, že se neozval, když dorazil do práce, tak jsem mu zavolala jestli je všechno v pohodě....A hned že zapomněl, že se to stane! Ale víš, když někam jedu já a nedám mu vědět, tak hned volá, že máý strach jestli jsem ok! A já strach mít snad nemůžu....!! :angry: No naštvalo mě to a on se tak urazil! Že dneska nemám vůbec na něj náladu! Ale už se k tomu vracet nebudu!
Jinak doufám, že kontrola bude ok! :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
Díky za podporu! Chci mrknout ještě na jiné diskuze a na zkušenosti.
Jinak dneska nastoupil chlapec za mě, tak zaučuju, ale hodila jsem mu práci, tak mám klid :wink:
13. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
Discreet: já měla placentu na prvním velkém UTZ cituji "vpředu níže nasedající" a na druhém vpředu vlevo. Asi se přestěhovala :wink:
13. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
dis:tak to se máš :wink:
13. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
Len: to je fajn, že je ti líp! Já jsem slyšela o tý cukrovce, že se dělaj testy od určitýho věku (25 let), ale nevím co je na tom pravdy.....tý jo, to bych taky byla ráda, kdybych nemusela - je to zase braní krve, to bych se se Stelinkou opět sesunula k zemi - tak to bych ráda oželela. Co se vůbec děje, když na tu cukrovku přijdou? To by mě hned nějak léčili??
daja:pěkný pupík :wink:
já jdu na cukr příští pátek fůůůj :frowning2:
13. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
daja: hezký pupíček :dizzy_face:
13. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
Ant: viď? :grinning: Nevím, čím ty lidi na mě koukaj, že nevidí nic :wink:
13. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
daja:máš ho fakt pěkný já ho mám strašně popraskaný celý že je to nepublikovatelné a zdá se mi že mi roste den ode dne :confounded:
včera náš synáček hezky kopal tatínka do ruky a mě celou noc že děs jsem se moc nevyspala ale aspon o něm vím :grinning:
13. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
Daja: moje kamarádka měla nějaké hraniční hodnoty na těhu cukrovce a musela mít přísnou dietu. A navíc jí zařadili mězi rizikové těhule a jakmile dospěla k prvnímu TP a mimču se ještě nechtělo ven, tak jí řekli, že budou vyvolávat, že prý je riziková a je to nutné.
13. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
lendaw:a co ti na ten průjem nakonec zabralo?mě smecta docela zabrala měla jsem 2sáčky 3x denně a pomohlo to :wink:
13. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
Ant: Smecta zabrala. Vzala jsem si jednu ráno a jednu v poledne a od té doby dobrý. Mám v záloze ještě černý uhlí, kdyby se to zase rozlejo. No a samozřejmě jen voda a suchý rohlík. Dneska už jsem si udělala čaj a rohlík si namazala lučinou, ale asi jsem to neměla dělat, začínám mít nějaké tlaky :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
lendaw:to jsi měla radši dát suchý rohlík s čajem to by bylo lepší :grinning:
13. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
Tak to abych tu cukrovku radši neodmítala?! :unamused: Chudák holčička si se mnou zase užije... No ještě je čas, jen do poradny jdu až 25.5., to je doba!
13. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
Ant: já vím, ale nějak jsem neodolala, tak snad z toho nic nebude. Zatím je to OK :wink:
13. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
Holky, nedá se nějak nastavit, aby se mi poslední odpovědi zobrazovaly jako první? Jestli mě chápete, abych nemusela po načtení stránky Září 2010, otevírat tu poslední, ale byla by automaticky......
13. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
Daja: tak to nevím, ale nikde jsem na to nenarazila, že by to šlo. Můžeš akorát místo na nzev diskuze klikat na příspěvek, který je pod tím (myslím v tom přehledu diskuzí) a ono tě to hned hodí na poslední stránku.
13. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
Daja: tak jsem to vyzkoušela, a když klikněš na ten příspěvek pod názvem diskuze, tak tě to hodí právě na ten poslední příspěvek. Jen nebude nahoře, ale standatně dole.
13. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
Len: díky! takže moc usnadnění čekat nemůžu :wink: Ale co bych si nepoklikala, když se flákám doma, co? :grinning: Půjdu se přebírat věcičkama, mám tady dva pytle věcí po mrňousoj od ségry..tak si dám na stranu to nejmenší...
Dnes to je teda sibérie, šla jsem si roztopit kotel, ani ne tak že bych mrzla, ale za oknem to vypadá škaredě, tak aby to aspoň doma bylo na tílko :slight_smile: Navařeno mám ze včera, tak dnes se budu poflakovat....
13. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
ant: buchty dělám makové, povidlové i tvarohové s hrozinkama namočenýma v rumu :grinning:

daja: hezký pupíček :slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.