• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahoj holky,
tak ja si teda do teď taky myslela, že na cukrovku se chodi povinne... no holt má někdo to štěstí, že nemusí - přeju ti to Lendaw. Já jsem objednaná na 26.5. tak si to zatím ani nepřipouštím. Koukám, že řešíte kočárky - trochu jste mne vyděsily těma dodacíma lhůtama, zatím jsem na to házela bobek, ale asi se budu muset po něčem rozhlídnout - máte prosím nějaké tipy? Já osobně chci klasickej čtyřkolovej, s hlubokou korbičkou - velkou - aby se mi tam na zimu vešel fusak, ale jinak ? Netuším. Máte zaručené rady a značky? díky
13. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
Inglesina a já mám klasický chicco hluboký.
13. kvě 2010 v 16:46  •  3 děti  • Odpověz
Petja: díky za tipy :slight_smile:
13. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz
jenny: Co se čtyřkolek týče, tak tady se hodně lidem líbí Roan Marita. S těmi dodacími lhůtami je to myslím jak u které značky, to se chce asi zajímat konkrétně. My jsme se původně poptávali po Jané z loňské kolekce, které už se nevyrábí, doprodává se to, co je na skladě a byl by asi hned (bez výběru barvy), na námi vybranou Teutonii se čeká 10 až 15 týdnů. Je to prostě individuální.
13. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
Tady pořád padají názvy kočárků a všimla jsem si, že některé se hodně opakují. Jen nikdo ještě nezmínil Casualplay. nemáte s ním někdo zkušenost? Máme ho dostat od manželovo kamaráda. Je po jednom dítku a jediné co o něm vím, že je hnědý a že je to trojkombinace. Ale to je všechno. ani jsem ho neviděla. Ale prý s ním byli spokojení.
13. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz
Lendaw myslím že jde hodně o vkus.Mě třeba Roan absolutně nevyhovuje,vzhledově hlavně.Inglesina je spíš retro a taky dost drahé retro :zipper_mouth:
Casual play bych řekla,že je hodně moderní a hodně oblíbená značka v poslední době,to si myslím máš štěstí,že dosztaneš takový kočárek
13. kvě 2010 v 17:28  •  3 děti  • Odpověz
len: casualplay mi dojde ziiiitra......cerveny
13. kvě 2010 v 17:53  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Holky...zitra jdu na testy cukrovky :unamused: .... a dneska jsem byla za kamaradkou v nemocnici- je v v 8. a musi mesic lezet :frowning2:
ale neco pozotivniho-teda krome kocarku...objednavam hodne vecocek z mmb a dneska mi dosla naaaadherna bodycka s hello kitty a se jmenem nasi princezny...az mi zvlhly oci, kdyz jsem to videla-fakt nadhera :slight_smile:
13. kvě 2010 v 17:57  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
teda tehotenska demence nezna hranic...tech preklepuco tam maaaam....omlouvam se :grinning:
13. kvě 2010 v 17:58  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
jo a jeste mam od vcerejska monitor dechu...uf...to jsem mooooc rada
13. kvě 2010 v 17:58  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak kontrola dopadla výborně!! Miminko je zdravé a krásné!! :dizzy_face: :dizzy_face: Má všechno co má mít!! :dizzy_face: :dizzy_face: A ještě jednou se nám potvrdil chlapeček! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Akorát se nepochlubím fotečkou, protože dneska se Brouček nechtěl fotit.... Žádná fotečka se nám nelíbila! Tak jsme jí nebraly!
Za 3 týdny jdeme na 4D, tak snad bude Brouček více spolupracovat! :wink:

Jinak vážíme 450 g :grinning: :grinning: Máme macíka! :dizzy_face: :dizzy_face: A délku teď přesně nevím....
13. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
Kdy se má chodit na ten cukr? Já četla 24 - 28. Já jdu zítra a to jsem teprv 22. týden, fakt je, že jsem se tam ale nakýblovala tak nějak sama, sestra mi řekla, že se tam mám objednat, ale nedala mi žádanku bez který mi to neudělaj. Když jsem tam volala, tak o ničem nevěděla a skoro mě sprdla, proč jsem tam šla. Poslední dobou je nějaká zmatená.
Mě se to zejtra moc nehodí, tak zvažuju, že počkám až do Německa.
V rizikový skupině nejsem a v moči byl cukr vždy OK.
13. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
rennu:taky se bojím že žádný nevybereme opět jsme dneska nevybrali a navíc paní nám říkala že přes léto s dodáním kočárku to trvá prý 6-8týdnů no taky nevím jestli to stihnu když ho objednáme v červnu tak příjde snad akorát už jsem z toho neštastná :frowning2:
eli:gratulka že je malá ok
13. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
elisko: gratuluju.....já z toho svýho rychloultrazvuku tu váhu ani nevím.
Petjo: Inglesiny se mi taky moc líbí, ale Roan mi přijde taky dost retro.
13. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz
Holky děkuju! :wink:
13. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
eli:promin né malá ale malý to byl překlep :wink:
13. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
ant: Já se nezlobím... holčička by byla fajn... :grinning: :grinning: Ale ten pindík tam fakt je!! :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz
KOmincena: jéé, tak alespoň někdo kdo bude mít stejný kočár. Ten náš bude sice zánovní, ale myslím, že účel splní.
13. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
eli:jo mě by se holčička taky líbila :wink:
13. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
lendaw:ucel splni urcite....ja jsem ho mela vyhlidnuty jeste nez jsem byla tehu...pak se to menilo a stejne jsme u neho skoncili...navic jsem ho nasla za super cenu... :wink:
13. kvě 2010 v 18:26  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: ( a prubezne nakukujici Martine)
lendaw...to je fajn, ze smekta zabrala...snad uz bude jen dobre :wink:
ladenka...parada, ze je vsechno v poradku a gratuluji k holcicce....Leontynka je super jmeno......lidi jsou fakt trhli....moc hezke jmeno jste vybrali :wink:
rennu....tebe bych chtela za zenu :grinning: Takove dobroty....A kdyby jsi s nima aspon neprovokovala...to pak clovek v rychlosti nevi cim ty chute zahnat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
radkayeboah.....jj ja vim, ze se da cinknout midwife kdykoliv....ale mama je mama, to je jasne. Ja jsem taky nemela zadne nevolnosti....nastesti teda....ale letat se bojim :sweat_smile: Jinak ten UTZ si uzijte!!! Tesime se na fota :dizzy_face: a samo taky na info, koho to v brisku nosis. Uz mate vybrane jmeno? Nebo cekate na potvrzeni pohlavi? Juu a Afriku bych teda brala...ale pravda je, ze by to mohlo byt vazne nebezpecne...clovek nikdy nevi. Takze v CR si to vynahradis a do teplych kraju az s prckem :wink:
eli...gratuluju k dobrym vysledkum....to je ale lumpik, ze se nechtel fotit....tak z toho 3D budou urco lepsi fota, aspon se mas na co tesit :wink: :dizzy_face:
13. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
ant: no uvidíme s těmi kočárky :slight_smile:

eli: gratuluju k pindíkovi :slight_smile:

safryy: to víš, když tolik přibírám, tak vám budu dělat aspoň chutě, at v tom nejsem sama :grinning:
13. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
rennu...tak ty jsi hubenour, tak si nejake to kilco navic muzes dovolit :wink:
13. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
saf: nějaký to kilo joooo......jich mám nahoře už 10 :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
rennu...no jo, ale zase jsi zacala na min kilech :wink: a tak jsi jeste porad v poho prece...a navic, kdyz uz jsi se zucastnila souteze o nejvetsi prirustek, tak my bychom Ti jen velmi nerady tohle prevenstvi ubiraly vis :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

jenny, já mám Patron Bohemia, má jen vložnou tašku a to jsem chtěla...sousedla má x-lander a do vsi nic moc...má ho novej teprve 3 měsíce a už jí začal vrzat :sweat_smile: je spíš do města...a jiná moje kámoška prostě obešla bazárky a vybrala si tam Dorjana :slight_smile: počítej, že ho budeš používat tak rok, max. 2roky a pak koupíš lehký sporťák nebo golfky do auta skladnější :wink:

zkuste ty kočárky kuknout i na MMB, prodávají tam také normálně nové a také za dobré ceny :wink:

gratuluji ke kontrolám :dizzy_face:

peti a jaký homeopata na tu zácpu?? to by mi poradili i v lékárně, co? :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
ojo: ja jsem ten patron taky chtela, ale prave ta vlozna taska me odradila a pani z obchodu me taky dost odrazovala, ze je to strasne malo chraneny kocarek, ze tam dost fouka..... tak jsem to vzdala
13. kvě 2010 ve 20:43  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
jinak s tím očkováním Hepatitidy A ještě máme na rozmyšlenou, dr. ji vyloženě nedoporučovala, ale ani nebyla proti, Tomáš je teď stejně na to ještě malý, tak až to bude aktuálnější, tak se pak domluvíme :sweat_smile:

komi, to mi nikdy nepřišlo, že by byl málo chráněný :sweat_smile: v létě pohoda, na zimu taky...stačil mu jen do ní fusak a to bydlíme na horách :slight_smile: ...klidně se přes ní může dát i nánožník...a někde na netu jsem viděla i doplňek proti větru...
13. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
dobrou noc
13. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz
přeju dobré ránko :wink:
14. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.