• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
krásné ranko všem kočky.
Sice u nás ošklivě prší, ale dneska nikam nerazíme, takže budeme asi v pelíšku :dizzy_face: :dizzy_face:
Chtěla bych teda dneska manžela vytáhnout na obídek, tak uvidíme co z toho bude :grinning: :grinning: :wink:

Holky malej od rána kope... je to malé zvíře. :grinning: :grinning: :grinning: Včera než jsme šli k dr., tak celý dopoledne kopnul asi jenom jednou!! :grinning: Jsem si říkala, tak asi spinká... :grinning: :grinning: Taky že spal.... Za to dneska.... :grinning: :grinning: Mi to zcela vynahrazuje!" :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz
jo včera ten náš byl víc akční než dneska včera řádil celou noc a celý den asi byli erupce na slunci :wink:
můj mě taky pozval na obídek jedeme se podívat na kočárek jeden a pak obídek a on jde pak na odpolední tak budu sama :frowning2:
14. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz
ant: Já te´d budu mít doma manžela až do neděle, tak jsem ráda...teď měl šichty, takže teď se užijeme až až!! :grinning: :grinning:
My už kočárek máme vybraný, ale to jsme se spolu už bavily...Tobě se snad líbil taky, vi´d? :slight_smile:
malej dneska kope od 6:30 a ještě nepřestal... :wink: :grinning:
Včera když jsme dorazili z toho utz, tak malej tak šíleně kopal, ale furt do močáku...holka to je bolest! on ten náš pacholek už má takovou sílu :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz
eli:líbí ale barva je problém víš :wink: objevili jsme mu velice podobný jen lepší výběr barev tak se na něj jedeme podívat a snad už se to rozsekne v pondělí budou penízky na ůčtě a zaplatíme ho a objednáme
14. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz
ant: a jakou barvu chcete??
My ho chceme objednávat v červnu ....A pak bude u našich, aby nebyl doma... :wink:
14. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
no to je těžko říct né moc světlou né moc křiklavou takovou aby nám padla do oka my jsme oba s přítelem
14. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
mrkni na něj tento se nám i líbí
14. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz
a jěště tento
14. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz
Tak to ju... :wink: Jo barvičky jsou pěkný! :dizzy_face:
Já se prostě zamilovala do toho co mám v albíku! To byla láska na první pohled :grinning: :grinning: :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
no to bychom potřebovali tu lásku na první pohled to se u nás ještě nestalo víš
14. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
ant: Aha, to já musím říct, že jak jsem ten kočárek a v té barvě viděla, tak jsem řekla, že ten chci a manželovi se taky líbí, takže je vybráno :wink:
14. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz
eli:tak to ti závidím mi už jsme objeli obchodů no snad už konečně vybereme dodací lhůta jsou 4týdny tak příjde někdy na konci června začátek července a dáme to ke tchýni a ke tchánovi i postýlku
14. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
ant: Včera jsem objednala na postýlku .... :wink: Nádherná nebesa... :wink:
A ještě chci dneska nebo v pondělí objednat matraci do postýlky :wink:

Tak jsem zvědavá, kdy to dorazí... :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
eli:nádherný já bych taky brala nebesa ale mám málo místa mám 1+1
14. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
u nás zase leje jak z konve, ach jo.....a tady se koukám řeší postýlky a kočárky :slight_smile: No kočárek budu řešit až si můj udělá čas a postýlku vezmu asi novou sestavu z Aukra.

eli: ta tvoje postýlká je krásná můžu se zeptat, na kolik vyjde?
14. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz
rennu:ahojky co buchty už jsou snězené?
14. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
rennu: Když sečtu postýlku + nebesa+matraci...tak cca na 3.700,-
ant: My jsme v 1+1 taky, ale musím říct, že manžel to vymyslel skvěle...Mám návrh v albíčku, jak to tu bude vypadat, tak můžeš juknout...Pokud chceš :wink:
14. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
eli:3700kč?to je málo teda to sem čekala víc naše je za 3500kč+matrace jěště tak to čumím,ale já mám tu s tím šuplíkem a ta je o něco dražší než ty bez šuplíku
14. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
ant: jsou tu poslední 4, jsem jich nbalila krabičku manželovi do školy :slight_smile:

eli: tak to jde...ale to je bez mantinelu, polštářku, peřinky, povlečení atd...., že? Fakt je krásná. Na aukru mají obyčejnější, ale i s dopravou a komplet sadou matrace, mntinel, peřinka, polštář, povlečení, nebesa a rychlozavinka, to vyjde na necelé 3tis.
14. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
ant: My budeme mít jinou postýlku než je přímo na obrázku... Hlavně chceme nelakovanou! Takže postýlku kupujeme samostatně... :wink:
eli:dobře jste to vymysleli mě to takhle vymyslet nejde mám moc malý pokoj no uvidíme když se přestěhujeme do většího tak to bychom pak dokoupili :wink:
14. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz
ant: Ono to jenom vypadá velké ale fakt neni... No my tu budeme bydlet ještě rok a pak šup do svého :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
rennu:no mnam dala bych si :grinning:
eli:mi budeme objednávat tu co mám v albu objednáme ji i s kočárkem v pondělí jelikož prý přes léto ta dodávka je později tak at to máme a můžu být v klidu
14. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
eli:jé tak to ti závidí do svojeho,to my si ještě počkáme na svoje
14. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
ant: No už se těším... Chceme stavět, tak jsem zvědavá, jak to rychle půjde! :sweat_smile: :wink:
14. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
eli:stavět byt už né?mi chceme koupit byt nechci do domku
14. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
eli: děkuju za odkaz, fakt koukám, že to máš také set, takže ta cena je luxusní :slight_smile: a vypadá teda rozhodně lépe než ty z aukra :slight_smile:

ant: jak mi slehne po snídani, tak si udělám kafíčko a pustím se do nich :grinning: dnes nehodlám vařit, jen udělám polévku s játrovými knedlíčky a vařit budu až večer než můj přijede, aby měl čerstvé jídlo :slight_smile:
14. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
rennu:ty teda tvojemu vyvařuješ já co jsem na dietě tak se mi vůbec nechce vařit když si pak nemůžu nic dát :frowning2:
14. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
ant: Tak to my zase chceme stavět! Už se nemůžu dočkat až budu mít zahrádku!! :dizzy_face: :dizzy_face: Jé už aby to bylo :dizzy_face:
rennu: Je to pěkná stránka a hlavně těch věcí je v tom dost, takže se mi fakt líbí!! :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.