• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Komi: určitě ten kočár dej do alba, ať se můžu podívat, co budeme doma mít :wink: Já totiž vím jenom že bude hnědý a že je to klasický kočár (vpředu vzadu 2 kola), ne to sportovní typ a lá tříkolka. Písni mi kdyžtak do IP cenu, ať vím jestli nekupujeme nějak extra draze :wink:
Ladenka: lista na podlaze nemáme od té doby co jsme jí položili a už to bude 8 let :grinning: vždycky když se o tom zmíním, tak manžel odvětí: to je maličkost :grinning: Dva roky mi taky nad sprcháčem visí na drátě žárovka a světlo je připravený v krabici v dílně :angry:
14. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
Lat, tak to my zase čůrat mohli. Ale nic jiného.
14. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
Laterna: chtěli jsme rychle bydlet ve svým :grinning: tak jsme pár let spali na zemi na matracích v obýváku, protože ten byl s kuchyní hotový první. To byl ten počáteční elán :grinning: Ale aby to nevypadalo, že si furt jen stěžuju - zase je moc hezký říct si, že jsme si to postavili sami, člověk má pak ze sebe radost, že se mu něco podařilo a že ta dřina nebyla nanic. :slight_smile:
14. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahojky,
tak vidim že ty testy probíhají všude fakt jinak.Já tam ty 2h nebyla na místě ani minule,to bych se fakt vyvrátila,hrozně mě rozbolella hlava a na omdlení z té cukrové šlehy,ale čurat,jíst,pít sme taky nemohli...
Lendaw,tak to já myslela,že bude kočár zadarmo,jaks psala že budete mít od známého..no snad bude ´´stát za to´´ :wink:
Jinak my bydlíme na vesnici a nevyměnila bych to za nic na světě.Topíme v krbu a z toho rozvody do topení,takže ideál,topení dřevem je nenahraditelné,stejně jako teplo z něj :dizzy_face: Takže investice jsou,ale určo míň než do plynu,který stejně topí ´´studeně´´
Starostí asi víc je,ale z města domů hrozně spěchám,nemluvě o přírodě kolem,která je pro děti nenahraditelná,ty posrané parky ve městech,to je fakt příšerný,stejně jako být odkázaná právě na ten jeden park,kde je o víkendu celý město,to není prostě nic pro nás.A mít místo zahrady jen balkon v lepším případě to už je pro nás jaksi nemyslitelné.
Zajímavý je,že na to mám furt stejný názor,i,když se teď poslední týdny ani nezastavíme,páč přízemí už jede do finiše a pak to teprv bude dokonalá idylka :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 10:35  •  3 děti  • Odpověz
Petja: oni nám ho chtějí dát, ale mě přijde blbý jim za to nic nedat :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
..jo tak to jo,tak symbolická cena je taky fajn nabídka :wink:
14. kvě 2010 v 10:47  •  3 děti  • Odpověz
Ojo,homeopatika na zácpu či průjem bych ti ve chvilce klidu :sweat_smile: mohla kliďo poslat do IP
14. kvě 2010 v 11:11  •  3 děti  • Odpověz
holky, dala jsem ten náš zbazarový kočárek do alba. frčím k pra-babičce na buchtičky s krémem.
14. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz
Tak jsem si právě volala na ty výsledky z cukrovky a jsou NEGATIVNÍ !!! Na oslavu jdu něco smlsnout. :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
ladenko tak to gratuluju :wink:
my dneska objednali tento kočárek konečně :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
ladenka: Tak to je super.
ant: Je moc hezký, to sis oddychla, že to máte z krku, viď?
14. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
ant: hezká barevná kombinace :slight_smile: tak konečně máte pokoj a odškrtnutou jednu položku na seznamu .-)
14. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
holky strašně jsem si oddychla to mi holky věřte :slight_smile:
díky za pochvalu
14. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tak my máme teda zrekonstruovaný obecní byt, ale domek bychom taky chtěli :slight_smile: pozemek máme, ale v jiné vesnici a tam se nám moc nechce, ale asi tam stejně postavíme...Míra je zedník, tak to nevidí jako problém, matroš a pracovníky seženě za dobrý peníze a HLAVNĚ to bude jen bungalov, žádný patro...páč jak máme mezonetovej byt, tak schody už nikdy více :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ale Míra tam zabije asi všechny víkendy :fearful:

ant, opravdu krásný kočárek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ta kombinace se žlutou je úžasná :slight_smile:

chjo, teď se mi udělalo šoufl po obědě...asi mě to prožene :sweat_smile: dneska u nás celý den prší, Míra je i doma, tak se doslova jen válíme :grinning:
14. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz
ant, moc hezký, ten se mi z těch tvých dvou variant líbil víc. :wink:
14. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
ant: My ti to věříme, já jsem na tom byla včera úplně stejně.

Holky, taky máte dneska takový spací den? Já bych tak potřebovala být aktivní a jsem úplně nemožná.
14. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
loty:spací den je jen ještě nebyl čas si lehnout a zdřímnout ještě vezu ségru a máti do obchodu odpoledne a pak si snad zdřímnu
díky za pochvaly :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
ahoj:slight_smile: koukam ze resite postylky..my nechcem kupovat novou postylku, budeme mit zachovalou drevenou po nas, ale na dobu kdy by mimi spalo u nas v loznici bych chtela nejaky ten kos na koleckach nebo neco praktickyho v cem bych s nim mohla prejizdet z loznice do detskyho pokojiku a nerusit manzela. Kose sou dost drahy, ciham na nakej na aukru;) ale ted sem natrefila na bazarku na tuhle postylku:
http://www.modrykonik.cz/bazar/detske-postylky/yk9v/detska-pristylka-nova-snoopy-top/
jakse vam zda? mam trochu strach jak moc je "pojizdna" jako ty kolecka a manipulace s ni..kos mi prijde porad praktictejsi..ale snoopy se mi libi:slight_smile:)
14. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
jinak nas ted ceka stehovani..ale uz se moc tesim az budu moct konecne zarozovat hnizdecko:slight_smile: Koupili sme radovku, je krasna majitele si ji hyckali, takze ihned k nastehovani;)..nedovedu si predstavit ze bysme museli ted treba zarizovat kuchyn, koupelnu atp...a tuplem ne, ze bysme neco rekonstruovali a staveli, obdivuju vsechny kdo se do toho pousti!
14. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
petulko:postýlka je moc pěkná :wink:
14. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz
No Peti,když je potřeba,rekonstruovat se musí.Nám loni v srpnu podřezávali barák,kvůli vlhkosti,nemáme novostavbu,bylo tu vlhko,tak se to vyřešit muselo.Výsledek je 100%,jen se to prostě táhlo od toho srpna,to bysme s manžou taky neřekli,mysleli sme podřezávka a za měsíc se dolů stěhujeme,no a pak je potřeba ještě tohle a támhleto...když už to tak dopadlo,rozhodli sme se dole pro komplet rekonstrukci,jednu dobu tam byla použitelná jen koupelna,která je komplet nová,takže na tu sme nemuseli šáhnout,akorát sme tam dělali vestavěné skřínky pod umyvadlo atd,hlavně kvůli malému,jak začal všude šmejdit,tak abych měla zamčené čistící prostředky atd a teď jsem tam ´´akorát´´ vymalovala :grinning: Takže stejně se to muselo komplet celé umýt atd.
A jde to i s prckem a druhým mimčem na cestě :dizzy_face: Mě to teda hodně baví,mám teď hodně energie,akorát bříško začíná občas už mírně zavazet,ale ten výsledek stojí za to
Postýlku máme a pro mimčo necháme po Filípkovi,tomu jsme teď pořídili do pokojíčku dvojpatrovku z masivu se spodní velkou postelí. Zatím spí s náma v ložnici v postýlce,ale tak během měsíce,dvou už ho chci učit spát v pokojíku,který už bude mít komplet zařízený.
14. kvě 2010 v 16:09  •  3 děti  • Odpověz
Petja:já tě obdivuju že máš energii já jí ted nemám ani trošku chce to sluníčk aby bylo trošku energie :wink:
14. kvě 2010 v 16:14  • Odpověz
Ant,asi hnízdící instinkt :grinning: a hlavně ta touha už to mít před porodem vše nachystané mě žene kupředu :grinning:
Ale to počasí je fakt náročný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 16:25  •  3 děti  • Odpověz
jo no to věřím já se budu taky asi těsně před porodem stěhovat a to bude rachot snad to zvládneme
14. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz
petja: stejne to obdivuju, ze to zvladas a navic s ditetem! ja sem rada kdyz prijdu z prace ze zalehnu!:slight_smile: je fakt ze v praci sem furt na nohach tak mam z ceho byt utahana..ale jinak si nestezuju, jeste to jde..ted teda to stehovani me desi, ale myslim ze to odhodlani a touha zarizovat hnizdo bude silnejsi:slight_smile:) tak snad se uplne neodrovnam:slight_smile:
14. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz
ant: no me se libi hlavne ten snoopy:slight_smile:) a ta cena neni spatna, ty kosiky na koleckach maj vsude min kolem 2OOO:/ ale neznam nikoho dko by takovou postylku-pristylku kupoval, bojim se trochu ty kvality. Kosiky sou dobry, urcite bych ho vyuzila..v nejhorsim koupim nakej pradelni a dovybavime ho koleckama apod.:slight_smile:
14. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz
nevite jestli treba v polsku ty kose na koleckach nevyjdou levnejc?
14. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz
petja: me uz zacina brisko taky trochu "zavazet" v praci kdyz micham otisky(zubni) tak mam to bricho vecne nahozeny:slight_smile:) a doktor rikal ze az zacnu brichem schazovat lampu ze stolku a nevejdu se za kreslo tak to bude znameni ze mam jit na materskou:slight_smile:
14. kvě 2010 v 16:46  • Odpověz
ja si nedovedu predstavit dat maly mimi do ty "velky" dreveny postylky co sme mivali my..a taky ho chci mit porad u sebe a kontrolovat ho..proto se mi libi ty pojizdny kose, na nebesa apod. si moc nepotrpim, takze klidne by mi stacil nakej jednodussi, ale to prevazeni a to ze bych ho mela blizko u sebe to se mi libi
14. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz
petulak:v Plosku mají určitě všechno levnější než tady
14. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.