• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
petulka, zkoukla jsem ten snoopy a upřímně řečeno, tu bych si vůbec nepořídila :sweat_smile: páč jsem si nevšimla, že by z toho mohla být klasická postýlka, jen pak lavička a asi teda musí být pořád přidělaná k posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jestli budeš mít mimčo cestovatele nebo které sebou rádo mele, tak by skouzlo i k tobě do postele...ne-li na zem :confounded: to radši ten košík a taky bych se nebála koupit v Polsku, možná bude i levnější... já mám odtud sporťák a zatím bez chyby :slight_smile:

s manipulací věřím, že neni problém, já mám postýlku 140x70cm a pohoda, jen opatrněji mezi futra :slight_smile: taky jsem si ji vždy přivezla až k posteli :slight_smile:

dneska je teda psí počasí :rolling_eyes: jsem taky většinou aktivní, ale dnes teda ne :grinning: :grinning: :grinning: a břicho taky začíná pomalu zavazet, když koupu Tomáše, tak se hůř ohejbam, to ho asi pak bude mejt přítel :sweat_smile: a často i bolí, jak ho tahám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...už by se mohl rozchodit, když už mu byl ten rok :grinning:
14. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
ojo, souhlasim, vsimla sem si toho az pozdejc, ze to jaksi nema moznost mit dalsi zabranu po strane, coz je debilni:/ ale ten kosik se budu snazit sehnat:slight_smile:
14. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
Petu:košíky jsou nádherné fakt a v Polsku ho seženeš určo o dost levněji než tady
14. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
Peti,já nevim,jakou obrovskou myslíš,ale já mám klasickou 120x60 matraci.Samože je na miminko velká,ale některá miminka mají taky ráda svůj klid,to vím ze zkušenosti nejen svojí.Postýlku můžeš přirazit k posteli,oddělat bočnici a lépe se manipuluje.Ale Filí byl a je v postýlce rád,z porodnice spával nejdřív v zavince nebo staženej v dece,později ve spacím pytlu,to měl moc rád.Když byly okolo mantinely a nějaké hračičky na přidělání na šprušle,nad postýlkou nebesa,byl na max spokojenej.Myslím,že košík není na celé období,já mám takový menší,jako z pohádky O plaváčkovi :wink: měli jsme ho na odpo spaní a teď plánuju pořídit ho dolů zas a to tak do 3měsíce.Mimi nemusí být jen v postýlce,pokud s ním chceš být hodně v kontaktu,začni šátkovat,to je nejlepší volba.Jinak já si myslím,že mimi má spát v postýlce,pokud nemá žádný problém je to dobré pro spánkový režim a myslím,že stejně dřív nebo později je mimčo v posteli rodičů spíš na obtíž,nevyspí se většinou ani jeden a na kvalitě spánku je to ohromně znát.
Ten snoopy určo nee,je to nepraktický.
Ojo o tahání ani nemluv,Filí váží 15kg a taky ho nejednou nesu
14. kvě 2010 v 18:05  •  3 děti  • Odpověz
Holky teda já mám dneska den. Odpoledne jsem usnula, opět příšerný sny, tentokrát o zkouškách, probudila jsem se s bolestí v podbřišku a připadalo mi, že nemám břicho - asi si dovedete představit, co mě v tu chvíli napadalo za hrůzy, protože Viktorka celý den dělá, že tam není. Ten můj je dneska na služební cestě, tak jsem mu volala, jestli je v pořádku a on mi nebere telefon. Nemůžu se z toho nějak vzpamatovat.
14. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz
loty:kdy děláš zkoušky?
14. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz
Ahojte vsechny
tak mam po sonu a vsechno dopadlo dobre, mimusko je zdrave a ma vsechno to co ma met. :grinning: Takze super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a bude to asi kluk. Jmeno mame ZECHARIAH {Zac}. Takze jsme oba stastni hlavne ze je male zdrave. Muj si moc pral holcicku, ale rikal ze i tak je hrozne rad ze male je v poradku a ze dalsi muze byt holcicka. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak se vsichni mejte a zase se ozvu...
14. kvě 2010 v 18:12  •  3 děti  • Odpověz
radka:gratulece k chlapečkovi :wink:
14. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz
Ahojky,
uff, tak už je konečně víkend. Teda ty 3 dny v práci byly náročný vydržet. Ale snad to půjde příští týden vydržet :slight_smile:
Dneska jsem byla v poradně a pan doktor říkal, že je vše v pořádku a slyšela jsem zase srdíčko, to mne vždycky potěší :slight_smile:.
Taky mne objednali na kontrolu cukru - takže jdu 25. 5. a je super, že to udělaj normoš v ordinaci, že nebudu muset nikam jinam. :slight_smile:

daja: jé fotečky bříška :slight_smile:, pane jo, pěkně vyrostlo :slight_smile: Ale jak koukám, tak další hubenka, jen to těhu bříško :slight_smile:

ladenka: jé, tak to je super, že jste si to užili a že čekáte holčičku. Velká gratulace. No a i zátěžák na cukr jsi přežila, super. :grinning:. Leontýnka je krásný jméno a jestli se někomu nelíbí, jejich problém, dobře jste jim to řekli :slight_smile:

antana: jé, jedete do Prahy, ale jak píšeš, budu v rachotě. A to se zdržíte jak dlouho? Večer se vracíte? Anebo přespáváte?

rennu: ten mexický guláš bych si teda dala :slight_smile:
Radka: gratulace k chlapečkovi :slight_smile:
kov:večer se budeme zase vracet jedeme odstěhovat pár věcí kámošce a chceme se tam zdržet až do večera
14. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
Tak teď mi volal zpátky, jsem se trochu uklidnila, ale to břicho mě bolí (jako na MS). :frowning2:
radka: Taky gratuluju k chlapečkovi.
ant: příští pátek a už teď mi z toho hrabe.
kov: Začátek v práci po nemoci je vždycky nejhorší, mně vždycky připadá, jako když jsem tam úplně první den. A Žanetka je v pořádku, tak to je super.
14. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz
ahojky!
náš malej šmudla je furt nemocnej. teď nově chraptí a kašle a asi ho moc bolí v krku, protože nechce jíst ani pít :frowning2: . dr i v lékárně mi řekli, že pro malé děti nic na bolest v krku není. to je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:

v pondělí jdu taky konečně na velkej uz.

radka velká gratulace :slight_smile:

lotynko no pěkný sny, to to blbý počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ojo mám to samý. bolej mě záda jak čert z toho našeho kukučína. a furt nechodí. má na to, ale bojí se :slight_smile:
14. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz
Loty: mě taky takhle občas bolí břicho, to jen roste děloha, neboj :wink:
14. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz
loty:neboj to bude ok a zkoušky nezávidím
laterna:no velký utz těšíš se že?necháte si říct co to bude?
14. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
Laterna,minimálně můžeš zkusit irup Stodal,či nějaký jitrocelový,mateřídouškový...ale homeopatik je spousta i pro malé dětičky.
Lotyna,viděla bych to,že máš bolesti psychického původu,od nervů,zkus zarelaxovat,zameditovat...
14. kvě 2010 v 18:38  •  3 děti  • Odpověz
petja: Díky, jsi hodná.
Šla jsem teď zameditovat do kuchyně, jako že vylepším skóre dnešního dne. Zlomila jsem nůž a ustrouhla si kus prstu. Pozitivní je, že už je mi to k smíchu. Ještě potřebuju zalít botanickou zahradu na balkóně, tak tam si minimálně zlomím nohu. :slight_smile: Ne vážně, to je znamení, že si mám sednout a obložená měkkými věcmi, abych si neublížila vyčkat příchod lepšího dne. Doufám, že to bude zítřek.
Konec stížností. :slight_smile:
14. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
antano necháme :slight_smile:
petjo díky. stodal máme a dáváme. to jsem myslela, že je spíš na kašel.
jdu to zkusit uspat.
14. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
Lat,však píšeš,že chraptí,kašle
Ano Lot,signály musíme vyslechnout,už jen lehni a odpočívej a mluv s miminkem
Mě teda chlapeček dnes usnul 17:45,no úžasný,usínal za chůze :dizzy_face: no a já mám vyjímečně klid :pensive:
14. kvě 2010 v 19:15  •  3 děti  • Odpověz
lotyna: jé, tak Viktorka je v pořádku. Neboj, oni tu váhu jen odhadují, to se ještě všechno upraví a tak ... buď v klidu :slight_smile:

lendaw: Žanetka v 19+5 měla taky cca 299 g. Ale oni to tak nějak odhadují, takže :slight_smile:

eliska: jé, tak super, že je vše, jak má být a chlapečka znovu potvrdili :slight_smile:

antana: hezký kočárek jste vybrali. Hlavně, že už, viď? :slight_smile:

ladenka: super, že je cukrovka negativní a způsob oslavy sladkostí je prostě :grinning: :grinning: :grinning: správnej :slight_smile:

loty: no tak super, že se ti ozval. Neboj, to bříško bude uritě v poho. Já se včera strašlivě rozčílila na tchýni, ječela jsem na ni, třískla dveřama, ... No Žanda se pak kroutila asi hodinu. Tak jsem se jí omlouvala, hladila a utěšovala, .... To přejde, to bříško tě asi bolí z rozčilení a za chvíli to přejde.

radka: jé, tak miminko jste viděli, je v pořádku, gratulace no a je to KLUK :slight_smile:, úžasný a jméno je moc pěkný (česká verze je Zachariáš, že? - v češtině to není tak hezké) :grinning: No jasný, holčička to může být příště :grinning: O víkendu se snad dostanu k úpravě tabulky a přihodím tě k nám :slight_smile:

Holky, rozmýšlím se, dneska jsem zjistila na gyndě, že tam už dělají i 4D utz a bylo by to prý 30 - 45 minut - video a za 1000,-, což mi přijde slušný. Tak že bych zrušila to za 500, - v porodnici, kde dostaneme jen 1 fotku. Z videa si pak ty fotky můžu udělat kdykoliv. No a teď řeším, kdy je nejlepší jít. Nevím, jestli by se teď ještě vešla celá do záběru a mám teda jít co nejdříve anebo jít třeba za měsíc, že už bude krásně vykreslenej ksichtíček. Co myslíte, že je lepší?

laterna: to tvoje chuďátko malý pořád zápolí s tím bacilem? A máte na to teda něco?
14. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz
petjo jo, to jo. ten stodal máme na ten chrapot a kašel. ale já chtěla v lékárně něco na bolest v krku a to, že prý pro děti není nic. tak mi to přijde děs, že si to musí šmudlové protrpět.

kovaldo s tím neporadím, já na tom uz nebyla.
14. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
Kovalda: 4D se dělá jen do několikátého týdne, u nás do 30tt. My jsme na něm byli ve 20tt a chceme jít ještě jednou někdy ve 28-29tt. Taky je to u nás za 1000,- Kč . druhá návštěva je za 800,- (v ceně je video, 3 fotky) a taky to trvá kolem 40 minut.
14. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
Jo Lat,to víš,že je!!!
14. kvě 2010 v 19:40  •  3 děti  • Odpověz
Kov.tož takové vypětí kvůli tchýni zažíváte?! :frowning2:
14. kvě 2010 v 19:56  •  3 děti  • Odpověz
petja: no, slíbila jsem si, že už se nenechám vytočit. Ta mi nasr...., ale už jsem v poho :slight_smile: a hlavně ji minimálně týden neuvidím :grinning:
14. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
Jo až tak blbý máte vztahy? To je mi líto
14. kvě 2010 v 19:59  •  3 děti  • Odpověz
Petja, zaujala mě ty homeopata na bolest v krku :slight_smile: to jako i v tekutém stavu?? jinak jsem myslela, že se musí cucat, což třeba naše děti s laternou asi těžko dokážou :sweat_smile:

Lat, jj ty záda :unamused: no Tomáš nevypadá, že bude brzo chodit, jde jen za obě ruce a to jen když chce, za jednu ruku ani náhodou...taky se bojí... :sweat_smile:

radka, gratuluji ke chlapečkovi :slight_smile:

petulka, ono ten košík bude tak nějak do 4-5 měsíců...já mám ještě kolíbku, kterou používám dole a tu jsem měla do 6.měsíců, byla dlouhá a šprušlíkatá, tak byl spokojený, že vidí ven :slight_smile:

holky, teda musím říct, že mi ty 4D UTZ videa přijdou zbytečný pořizovat :sweat_smile: kort ještě takový dlouhý...jsem se na to byla mrknout u sousedky, tak je to krásný, ale vydrželi jsme koukat anine 10minut...pak už jsme to měli jako pozadí a rozvila se debata, že už na to nikdo nekoukal...ani sama majitelka :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ojo: ono koukat na cizí 4D by mě taky nebavilo, ale na vlastní se kouknu ráda. Třeba to naše video nakonec trvá jen 3 minuty, jen to vyšetření trvá tak dlouho. Mě se to moc líbilo, všechno jsme si mohli detailně prohlídnout - šli jsme tam hlavně kvůli tomu, abysme se n amimi pořádně podívali, to video už je jen takový bonus na památku. :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
petjo a ty co dáváš malému na bolest? mě právě dr. řekla, že není nic a to samé v lékárně. jsou nějaké homeo tabletky na bolest, ale ty nejsou pro děti.a ty cucací nejsou ani pro těhule ani pro děti.
jako lékárnice mě taky dostala. chtěla jsem něco i pro sebe a ona že to homeo mi nikdo nezaručí, že to plodu nic neudělá, že to je na mě. a já, že co mi doporučuje. a ona, že nějaká čistě přírodní cucací šalvějový bombony. jsem si říkala už v lékárně, že je to nějaký divný. měla jsem za to, že šalvěj působí potratově. doma kouknu na krabičku a tam velkým písmem: není určeno pro těhotné ženy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: . tak co byste babě udělali.
14. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ojo,homeopatika se ale dají rozpustit v nejlíp převař.vodě,třeba 2kuličky do panáka a podávat třeba kapátkem nebo opatrně nalít do pusinky,ten panák máš třeba na 5x.Nesmí to akorát přijít do styku s kovem!
14. kvě 2010 ve 20:12  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.