• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
A to ti řekl kdo,že nejsou vhodné pro děti? Co já vím,tak jedině Neocephyl,ale to ani není homeopatikum.Cucací nevim co máš namysli,jestli homeogene,tak to je blbost,že by je nesměly děti a těhulky.
No tak baba z lékárny má dost,co by to mělo jako plodu udělat?To ti radši doporučí kys.acetylsalyc běžnou v lécích klasické povahy?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: No prostě homeopatie je naprosto chybně pojatá u mnoha nejen lékařů!!!
Záleží na tom v souvislosti s čím je ta bolest? To co sem četla o Jankovi je,že má teplotu a už ho i škrábe vkrku,možná má zvětšené mandle,nemůže polykat.
14. kvě 2010 ve 20:17  •  3 děti  • Odpověz
Ty jo,ty lidi o homeopatii smýšlejí opravdu jako o ďáblově učení :grinning: Přitom základ tkví v neměřitelném naředění základní látky,nikoliv chemické sloučeniny a náhražky,což běžně dostupné léky jistě jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 ve 20:19  •  3 děti  • Odpověz
petjo jo, nabízela mi homeogene, ale když jsem jí řekla, že to zamýšlím dát malýmu, tak mi řekla, že to teda v žádnym případě a zase je schovala do šuflete :grinning:
14. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Ty jo,tak ta je jasná!
14. kvě 2010 ve 20:22  •  3 děti  • Odpověz
ojo ja vim, ze to je na par mesicu, ale prave ze zacatku bych ho rada mela co nejbliz a zaroven kdyby treba byly problemy se spanim tak abych moc nerusila manzela a taky na to popojizdeni po radovce to bude prakticky, pak az povyroste tak bude v postylce a pres den v lehatku nebo na dece..ale pro ten zacatek se mi ty kose zdaj fajn..tak snad nakej sezenu;)
14. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
Já se léčím pouze homeopaticky,nejen že to výrazně zkracuje dobu nemoci,ale mnohokrát mi i včas a dobře zvolené homeopatikum nemoc zcela zastavilo.Užívala jsem je i v předchozímtěhu a mám světe div se zdravé dítě,které bylo od narození asi 3x nemocné,vždy jsme zvládli všechno i horečnatá onemocnění i problémy s očkováním i třeba laryngitidu jedině s homeopatiky,na laryng. při jednom záchvatu kašle kolem půlnoci,který byl opravdu hrozný,to už jsem fakt měla strach pomohlo jedině trochu rozpuštěného homeopatika do krčku a omýt krček.Do 10s bylo po kašli.
Ne taková špatná informovanost z úst profesionála,jakým by magistra měla být se mi opravdu nelíbí
14. kvě 2010 ve 20:26  •  3 děti  • Odpověz
Peti,ale aby se pak mimíšovi do postýlky chtělo,pokud na ni nebude zvyklé.Už malé miminko ví,jak na maminku :sweat_smile:
14. kvě 2010 ve 20:28  •  3 děti  • Odpověz
Lat a s těma šajvějákama bych na ni hned zítra naběhla
14. kvě 2010 ve 20:31  •  3 děti  • Odpověz
petja: nee, nemyslím, že máme špatný vztahy. To spíš jen, že neposlouchá, co jí říkám, všechno vidí strašně negativně, ... a kombinace těchto věcí je v někdy prostě .... :angry:

no já se právě nemůžu rozhodnout, jestli se na to ještě někdy pak koukneme a tak .. prostě jestli nám to k něčemu bude ... :slight_smile: jestli nám bude stačit ta jedna fotečka, nebo chci i video :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
petjo já s tím nemám moc zkušenosti, já zase většinou vše nechávám matce přírodě, popřípadě babské rady. malej byl předtím nemocnej jen jednou a to byla rýma a následný kašel. teď je to podruhý, tak jsem z toho vyplašákovaná. je mi ho líto.
a ty i na horečky dáváš homeo? a jaké? to jsem myslela, že děti už vůbec nesmí :confused: .
14. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
Kov,moje tchyně je taky negativista,ale spíš takový životní,po zkušenostech a furt taková smutná,ustaraná,depresivní.Pomoci si ale nechce nechat :frowning2:
14. kvě 2010 ve 20:34  •  3 děti  • Odpověz
Lat,proč myslíš,že na horečku homeo nesmí? Pokud jsi na přírodu a ne chemii,je to cesta jak se klasické medicíny vzdát.Nebo na čem myslíš,že homeopatie stojí? Tam není jedinná přídatná umělá látka,to je prostě informace,která působí hluboko v těle,neměřitelná,proto od toho dává spousta lékařů ruce pryč,něco co si nemůžou ošahat přece nemůže fungovat? Vžydť homeopatiky vyléčíš kupříkladu i zarděnky,různé psychické bloky a třeba i ošklivé poranění po nastřihu hráze...
14. kvě 2010 ve 20:38  •  3 děti  • Odpověz
petja: jj, ona už je předem o všem rozhodnutá, že to nebude fungovat, .... :angry:
14. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
My jsme homeopatikama léčili kočku - spadla ze zdi, ochrnula na zadní packy, nemohla ani čůrat. Za 14 dní se spontánně vyprázdnila a bylo to :slight_smile: Nevím jestli díky homeo nebo ne, ale já to přisuzuji tomuto, protože nic jiného nezbralo :wink:
14. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
Jo a na otázku jaké homeo při horečce?Tak jsou 2 základní homeopatika Beladona,tam je hlavní symptom silné pocení,hojný pot a rudé tváře,převládá červená barva,rozpálená,zatímco druhý lék Aconitum napelus je lék na horečku bez pocení,náhlý vzestup horečky i nemoci,např dítě večer ulehá zdravé,za pár hodin prudká horečka,je úzkostné...
Samože spousta homeopatik jsou v neředěnem stavu třeba i jedovaté byliny,ale právě to co neředěné způsobují jako příznaky,ty homeopatické podoby léčí.Homeopatie je totiž podobné léčí podobným v překladu. Jde o to chtít se o to zajímat a je to dostupné opravdu každému.Sama firma Boiron vydává brožurky dostupné v lékárně,to je snad první možný krok k tomu seznámit se s ní blíže.
14. kvě 2010 ve 20:42  •  3 děti  • Odpověz
petjo nevím. měla jsem za to, že na tu horečku to obsahuje látky, které děti nesmí. prostě podvědomí :slight_smile: .
14. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
Lendaw ano já mám se zvířaty a homeo velice dobré zkušenosti.Moje fenka už má roky a začala se nad ránem počůrávat,každý den loužička u dveří.Já jsem jí dala berberis vulgaris(dřišťál) a to jednorázově a od té doby bylo vše v pořádku.Podobnou zkušenost mám i s koňmi a psy,co mají strachy z rachejtlí ohňostrojů apod.Homeopatika je naprosto zklidnila a byli jako vyměnění
14. kvě 2010 ve 20:45  •  3 děti  • Odpověz
Lat,je to tak neuvěřitelně naředěné,že se spíš všichni diví,jaktože to léčí :grinning: Homeopatie totiž působí na ozdravný mechanismus organismu a tak je samy stimulují k vyléčení,nebo nápravě zatlačené nemoci.
14. kvě 2010 ve 20:47  •  3 děti  • Odpověz
Petja: já už si napamatuju co jsme jí dávali, dala nám to sestřička na veterině, když už paní doktorka nevěděla jak dál pokračovat v léčbě. Každopádně to zabralo a já za to byla vděčná :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
Petulka, určo koš bude dobrý :slight_smile: ale jak říká petja, já jsem taky někde četla, že lepší je, když mimi spí v noci v postýlce a třeba jen přes den jinde :sweat_smile: ...že si tak i zvykne na postýlku a bude vědět, že to je noc a to se prostě spí...
14. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
petja: jé, to zklidnění zvířátek, která se bojí rachejtlí, to by se mi líbilo, písneš mi prosím, co pomohlo? :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz
Pomohl Borax, v ředění 15CH.Velkým lékem je ale i phosphorus, k tomu se přidá strach z bouřky,blesku
Některé děti opravdu potřebují větší důraz na spánkový režim,to rozeznávání dne a noci je myslim vhodné co nejdřív.Poruch yspánku jsou totiž časté stesky dětí a následně jejich rodičů.Já opravdu na postýlce nevidímnic špatného,vždyť to není nic za trest,naopak takové pocity matky brzy rozezná a v postýlce by opravdu mohl být problém spinkat.Samože nemám nic proti mimču v posteli,ale většinou se to nevyplatí později ani jedné straně.
14. kvě 2010 ve 21:08  •  3 děti  • Odpověz
Lendaw,napsala jsi to přesně,homeopatika nastupují ještě pořád až po klasické medicíně,bohužel,měl by to být ale lék první volby a ne,až už nevíme kudy kam.Potom vítězí,ale už jen málokdo uvěří,že to bylo právě homeopatikem,jen pečlivý pozorovatel...
14. kvě 2010 ve 21:10  •  3 děti  • Odpověz
..každopádně všem začátečníkům (myslím,že by to mohla být i ta Lat.magistra :grinning: ) doporučuji knihu
http://www.zdravaapatyka.cz/shop.php?action=show_product_detail&product_id=314289
Tam se dočtete vše podstatné,i,když nechcete pátrat hlouběji,ale přitom léčit rodinu šetrně bezpečně.Ostatně nevim,na co tady máme SÚKL,když jsou v prodeji podle některých chytrých hlav ´´tolik nebezpečná homeopatika´´ :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 ve 21:20  •  3 děti  • Odpověz
petja: SÚKL?
14. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
ahojda,
descreet: taky mám placentu vepředu a dole, a prý mám být zatím v klidu :wink:
daja: krásný bříško, jsi hubeňour :sweat_smile:
ladenka: gratulka k holčičce :slight_smile:
loty: gratulka k UZ, a v kolikátým jsi byla přesně? my měli 414 g, tak teď jsem se vylekala, jestli taky nebude malej obřík :wink:
suzete: u nás jsou taky melouny drahý, teď mám asi za 50 půlku, ale když Adámkovi chutnaj :slight_smile:
eli: gratulka
suik. jsme na tom s cukrovkou stejně, já jdu př. týden, takže v klidu jít můžeš
radka : gratulka k chlapečkovi
kov: takhle vás rozhodí tchýŇuša jedna, chudáku ještě že to neznám. Já bych asi byla pro video, ale já 3D ani nejdu :fearful:
nemáte holky nějáká radu co proti bolesti zad? je to něják čím dál horší, jestli třeba hopsání na balonu nepomůže, nebo já nevím co
14. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
Státní ústav pro kontrolu léčiv.A to je narážka na to tvrzení magistry v lékárně,jak řekla Laterně,že nikdy neví,co jí homeopatika udělají s plodem a že jsou naprosto nevhodná pro těhu i děti!!!
14. kvě 2010 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz
Beru,určo nějaké protahovací cviky.Bolí tě v kříži? Celkově to lze přisuzovat hormonům no...
14. kvě 2010 ve 21:30  •  3 děti  • Odpověz
Holky jdu spinkat,tak možná zítra pa,od práce si dám voraz,než se položí krytina stejně nějak není co dělat a taky musím občas odpočívat,že ju? Už bych zašla na bazén...
No a hlavně ať neprší zas celej den!!!
14. kvě 2010 ve 21:32  •  3 děti  • Odpověz
beru: Byla jsem 20+3. Na záda by asi bylo nejlepší nějaké cvičení, mně osobně na ně dost pomáhala jóga, tak třeba zkusit nějakou jógu pro těhotné.
14. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.