• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
petja: jj :grinning: No, mne od homeopatik v lékárnách neodrazují, ale také s nima většinou neumějí poradit. Maximálně těch pár, které jsou v té brožuře boironu a tím to hasne. Proto jsem pokaždé fascinovaná, kolik je možností a jak to tu sypeš z rukávu. Pořídím konečně nějakou tu literaturu a nastuduju a taky se mi líbí jeden ten článek o homeopatické domácí lékárničce, tu si určitě pořídím :slight_smile:
přeju ti dobrou noc a odpočinek aspoň na chvilku je rozhodně dobrej nápad.
14. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz
beru: cvičím cviky z knihy Jóga pro těhotné - jsou to samé jednoduché cviky, ale krásně popsané a velmi účinné. prostě super. můžu doporučit
14. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
což mi připomíná, jdu si zacvičit tu jógu pro těhotné, abych se tu jen nevytahovala, ale i konala :slight_smile:
a pak jdu spát, protože toho mám teda dost :slight_smile: mějte krásnej víkend a z deště si nic nedělejte, prostě si odpočneme, zejtra je poslední zmrzlej a pak už bude teplíčko :grinning:

tak dobrou, zítra na viděnou :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz
Koukám, že zase řešíte homeopatika :wink: , já jsem pořád takovej poloskeptik, ale neříkám ne. Já se to spíš bojím si ordinovat sama, spíš z rukou odborníka, protože ten lék souvisí s více věcma a nejdnu potíž je více přípravků, ale liší se ostatními průvodnímy jevy....teda vyjadřuju se jak hotentot, ale snad mi rozumíte. Já mám zatím knihu od I. Stadelmanový, tak to studuju tam. Uvidím v Německu, tam to docela frčí, dokonce i jeden dětský doktor poblíž náš je homeopat.
Já jsem hodně na bylinky, to mi přijde tak nějak logičtější.

Beru: já na ten cukr nakonec nešla, prostě jsem nevstala :grinning: , ale myslím, že přežijem i bez toho, v nejhorším si dojdu v Německu, když tamní doktor uzná, že to bude nezbytný.
14. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz
já si nejdřív myslela, že homeopata jsou něco jako placebo :sweat_smile: ale co beru na krk nebo na tu bolest hlavy, tak super, nemůžu si stěžovat...nebo tak silně věřím, že pomáhají, až pomáhají :grinning: :grinning: :grinning: ale teď asi troje kamarádky koupili homeopata prckům na bolest zoubků nebo na lepší spaní a všechny jsou spokojené, že zabírají :slight_smile: :slight_smile:

naštěstí tady máme jednu lékarnu, kde paní lékárnice se zabývá homeopatií, tak i poradí :slight_smile: :slight_smile:

jééé, těhu jóga, to bych taky možná zkusila :slight_smile:

tak páá a dobrou :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 22:59  • Odpověz
přeju dobré ránko
15. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz
Taky krásné ráno :dizzy_face:
15. kvě 2010 v 07:50  • Odpověz
Tak jakou jsi měla noc ant? :slight_smile:
15. kvě 2010 v 07:51  • Odpověz
eli:docela dobrou spala bych i dýl ale náš malý mi ted určuje čas vstávání a ty si měla jakou noc?
15. kvě 2010 v 07:52  • Odpověz
Děs!! Po dlouhé době jsem chodila každé dvě hodky na záchod!! Závidím dneska každému klidný spáněk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Do toho mi včera večer před spaním stvrdlo trochu bříško a malej kopal zrovna jak divej a docela to bolelo :unamused: Ale pak jsem usnula.... Ale to chození na ten záchod!!Ach jo...Snad to bylo jenom dneska
15. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz
eli:já myslím že bude hůř :grinning:
15. kvě 2010 v 07:55  • Odpověz
ant: Manžel na mě tak koukal a říká..Buď v klidu!! Já myslela, že ho něčím umlátím... :grinning: :grinning: On neni ten co ho malej kope do bříška.... A pak večer spí celou noc!! Chvilkama bych mu to břicho půjčila ať si to vyzkouší.... Chytrolín můj! :grinning: :grinning:
Zítra začínám 6 měsíc...Vůbec nechápu, jak to může být možný!! :grinning: :sweat_smile:
15. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz
Dobré ráno:slight_smile:

Eli: já takhle chodím už od začátku těhu. Buď se musím smřit s tím, že se smím napít naposledy tak 2 hodiny před spánkem a budu trpět v noci žízní, nebo piju normálně, ale za cenu pravidelných nočních výletů :unamused:
15. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz
eli:jo to jsou chlapi a utíká to já začínám zítra 7měsíc :wink:
15. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz
Ant: takže 3. trimestr :wink: To nejkrušnější období :unamused:
15. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz
ant: Téééda 7 měsíc... To fakt letí :wink: :sweat_smile:
Ale už se nemůžu dočkat až toho našeho Broučka budu držet v náručí :wink:

lendaw: je pravda, když jsem zkusila před spaním nepít, tak jsem nechodila v noci vůbec, ale já to nevydržím nepít!! To nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
jo holky letí to dobře
lendaw:myslíš že je to nekrušnější období?
já se strašně těším už na našeho broučka
15. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz
ant: Letí to jako blázen!
Já se taky nemůžu dočkat!! Už bych ho nejradši měla u sebe!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale ono nám to uteče... :dizzy_face:
15. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
eli:to víš že to uteče mě ted čeká nakupování všeho nemám jěště nic moc a v červnu praní a žehlení věciček jak já se těším
15. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
ant: Tak to já musím taky dokoupit ještě spoustu věcí a to spoustu věcí mám...Ani jsem nečekala co to malé všechno potřebuje...Věděla jsem o spoustě věcech, ale některé mi nedošly! :sweat_smile:
15. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
eli:tak to jsme na tom stejně já mám seznam a dle něho kupuju a odškrtávám ze seznamu
15. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
chci do postýlky objednat toto co na to říkáš?
15. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
ant: Teˇd jsem se dívala na stránky porodnice, kde budu rodit...No holka...Když si prohlížím ty fotky a ta představa, že za 3 měsíce, tam budu ležet... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: No už aby byl malej venku :sweat_smile:
Seznam mám právě taky..Nechci na nic zapomenout! :wink:
15. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
Jé večerníček toho mám ráda... :slight_smile: To je hezoučký!! :slight_smile:
Kolik to stojí ant :dizzy_face: ?
15. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
395kč+poštovné ale je to super určo to koupím je to na slůne.cz mají tam moc hezké povlečeníčka :wink:
15. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
tak na to se jdu mrknout! :wink:
15. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
eli:jo jo mrkni :slight_smile:
15. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
Dobré ráno, holky vy jste teda teda ranní ptáčata! Já se v noci naštěstí na záchod nebudím. Donedávna jsem totiž bydlela v bytě, kde byl záchod na chodbě domu hrůzy, tak jsem se naučila, že v noci se prostě na záchod nechodí a můj organismus to tak má doteď.
A ten čas letí opravdu jako bláznivý. A já jsem na tom kromě kočáru s věcma pro mimčo furt stejně - tak, že nic nemám. Ale do toho se vrhnu někdy v létě a pak to bude lítat.
Tak já se jdu snažit napravit škody vzniklé mým včerejším katastrofálním výpadkem.
15. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
ant: mají tam pěkné věci... to budu muset zase prolézt!! :dizzy_face:
jinak se chci zeptat jaký seznam přesně máš? Něco z netu?
15. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz
né od mojí mamky a mé sestry to jsou léty prověřené rady :grinning:
dám ti jěště jednu adresu jsou tam pěkné povlečení i pro vás :wink:
levne-povleceni.cz objednáváme z tama již několikáty rok a jsou velmi kvalitní
15. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.