• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
loty:neboj máš času dost jsi o 5týdnů za mnou já toho taky musím jěště hafl kupovat
15. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
ant: tak to jo... Tak to já mám od známe, ale myslím, že to je z netu.... Tak snd budu mít všechno :sweat_smile:
15. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz
eli:určo budeš je tam toho dost neboj :wink:
15. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
ant: teď jsem zkoukla to povlečení a vypadá pěkně... :wink:
15. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
eli:tam si určo vybereš jěště jsem přemýšlela nad medvídkem pů :wink:
15. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
medvídek pů je taky hezoučkej! :dizzy_face: :dizzy_face: Potom taky koukám :slight_smile:
15. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky, preju krasny vikend :slight_smile:
Dneska mame naplanovane grilovani...pokud nebude prset...a to pocasi si dela co chce....chvili to vypada, ze to bude slejvak stoleti a pak najednou vymeteno bez jedinne kapky, obloha jak v karibiku...tak nevim...ted je tam zase cerno :grinning:
Holky ty kocarky vam zavidim...ja nemam vybrane nic...my to hlavne nemame vubec kam dat...tak to ani neresim, budu resit, az to bude nezbytne nutne....ale koupime nejspise z ebay uz pouzivany. Vypadaji velice zachovale...i to obleceni co tam kupuju bych ani nerekla, ze uz bylo pouzivane a je to za hubicku....tak snad se zadari dobry kauf :slight_smile:
Jak pisete, ze vas ditka v noci budi kopanim, tak me teda ne...jsem asi uplny spalek. Ja jak vytuhnu, tak me vzbudi malo co...
Tedka mi prisel balicek s jednim oblecenickem a tulim se k tomu...uz aby to bylo i s naplni :grinning:
Dneska nebo zitra bych se mohla nechat zase blysknout....uz to budou zase tri tydny od posledniho foceni....jo a taky jsem se dneska vazila a hlasim se do souteze o nejvetsi prirustek...a to jsem zila v blahe nevedomosti, ze to neni se mnou az takove zle....furt se to drzelo na nejakych 5kg, ale uz to je 7kg :confused: ...a bude hur :sweat_smile:
15. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
saf:ahojky taky budeme dneska grilovat pstruhy a kuř.prska mnamka
a tu váhu já se budu važít před poradnou jdu ve čtvrtek naposled to bylo 7kg úplně mám strach vlést na váhu ale největší pupek mám určo já jasný výherce :wink:
fotit pupík budu až za týden nejdřív je už pořádný teda
15. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
anty...tak pstruhy bych si teda dala...mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja jsem nakladala kureci prsa ve ctvrtek vecer...ted jsem to byla ovonat a myslela jsem ze to sezeru jeste za syrova...uz se nemuzu dockat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeste se chystam udelat zeleninovy salat a zajit koupit nejake cerstve pecivo a budem uplne ready. :sunglasses: Tak nejvetsi pupek...to se tak neda brat...vzdyt jsi o mesic dal nez jine holky a mozna i o fous vic co? No nekam se ten vas klucina namackat musi :wink:
15. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
saf:jo no musí jsem na něj ve čtvrtek zvědavá jak nám porostl myslím že porostl dost soudě mého pupku :wink:
15. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
anty...tak to uz se tesim, az nam povis kolik ten vas macik ma :wink: Nechas si udelat i fotku? Dneska porad panikarim, protoze me ta nase prdelka vubec nekope...bud je otocena jinak nebo chrni nebo nevim :confused:
15. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
saf:no na 3d půjdeme někdy v červnu tak jí sem určo pak dám a můj dr. mi už nedělá foto jen hlavičko stehení kost a tělíčko je to vše zvlášt k vůli délce a váze
jinak ten náš taky někdy nekope a někdy zase moc třeba ted je hodný už tak 2hodinky uvidíme kdy začne neboj ona začne pořádně až bude větší holky jsou menší :wink:
jinak náš malý měl naposled 24+0 628ga 29,5cm tak jsem zvědavá co bude ted :wink:
15. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
To je super, ze vis jak roste...ja jsem z toho nekdy vazne na nervy...no system tady nezmenim a tak se muzu radovat aspon z tech vasich udavanych informaci. Ja jsem byla 24+0 v utery a tak mam aspon predstavu o velikosti :wink: Takze neco pres pul kilca mit mohla :dizzy_face: Vim, ze kazde miminko si roste svojim tempem, ale nejaky prumer vedet je fajn a tak aspon koukam na netu na vyvin tyden po tydnu a raduju se z toho, co uz to prte vsechno ma a umi :slight_smile: Za okny opet hlasim karibik :grinning: snad to vydrziiiiiiii
15. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
saf:jo no ten váš systém je děs ale aspon od nás víc a máš pravdu je to individuální každé mimčo roste jinak :wink: strašně se na něho ale těšíme jsem zvědavá jak bude vypadat a komu bude podobný ale to si jěště dlouho počkám :frowning2:
15. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
asi si pujdu zdřímnout jsem mrtvá :wink:
15. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
Tak to ja jsem zvedava taky....hlavne me zajima po kom bude mit vlasky...a ja doufam, ze po me :grinning: Ja mam vlasu na rozdavani a manzel...heh..no jak rikam, snad po me :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vubec...celkove to bude zajimave...jak se ty geny pomichaji....barva oci...ja hnede a manzel modre...ja se opaluju vyborne a on se spali a az se 3x sloupe tak lehce zhnedne :grinning: A dalsi a dalsi malickosti :slight_smile: Tak to preju krasny a nicim neruseny poledni spanek...ja se jdu vrhnout na uklid...pac ten uz vazne nepocka. :sweat_smile:
15. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
čauky :slight_smile:
koukám, že probíráte spaní. Eli - buď v klidu, já vlastně skoro celé těhotenství chodím několikrát za noc. Spíš beru za národní svátek, když spím noc celou. A to je zatím jen to chození na záchod, až se přidá buzení malou, .... Ale teď mne buděj bolesti kyčlí, už několikátou noc, je to teda děs. Ale holt ta moje nadváha v kombinaci s těhotenstvím, kdy se tělo přizpůsobuje, ... Asi s tím moc nenadělám. Teď jsem flákala tu jógu, tak zas pořádně zařadím pravidelně a určitě se to zlepší.

anatana: jé, večerníčkový povlečení, to se bude Šímovi spinkat :slight_smile:
Tobě dělá utz pokaždé? Ty jo, tak to aspoň víš, jak Šíma roste :slight_smile:. Už se těším, až budou mít apoň přes kilo, to už si budu umět trošičku toho človíčka představit :slight_smile:

safryy: těšíme se zase na fotečku pupíčku, jak roste Verunky bejvák :slight_smile: Jj, taky se těším, až bude oblečeníčko s "náplní", jak jsi hezky napsala :grinning:
Taky jsem zvědavá, jaké geny ta naše maličká po kom má, mám to s tebou podobné - já se opaluju dobře, manža je světloučkej typ, který se snadno spálí, ... a tak .. :slight_smile:

No, tak jsem si šla po obídku na chvilku lehnout a byly z toho 2 hoďky, ale je mi teď báječně. Tak jdu očíhnout, co dělá taťka a pes :slight_smile:
15. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz
ahojda,
díky za rady, tak zkusím nějáký cviky :slight_smile:
tak hlásím, že už to u nás vypadá o poznání líp, stěna do předsíně namontovaná a konečně i skříň do ložnice, tak hurá, jen to tam ještě naskládat :slight_smile:, konečně tady nebudou všude tašky s něčím, to byla hrůza, no už aby to bylo vše komplet, jen teda prachy jen lítají, to je něco teda :angry:
tak to taky juknu na povlečení, kámoška říkala že objednala z mamitati a super, tak jdu schválně na vše juknout
předevčírem mě rennu poslala odkaz na přebalovák, tak už ho mám doma :slight_smile: za 1090 i s dovozem, no super, je to s komodou, takže paráda, jen podložku dokoupit
co plánujete na neděli? venku je teda kosa, zima se nám vrátila
já taky musím říct, že necítím rozhodně mimíska pravidelně, asi to bude lenoušek po rodičích :slight_smile:, nebo je to tou placentou
15. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
kov:jo dělá mi utz pokaždé a těším se moc na čtvrtek :wink:
grilovačka super jěště grilujeme jen je teda zima tak jsme navařili kotel čaju a zahříváme se my baby a chlapy pijou slivovicu :wink:
tak se loučím a zítra se ozvu budeme tam sedět až do večera
15. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
beru: posli mi prosim taky odkaz na ten prebalovak..diky:slight_smile:
15. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
jinak ja si udelala radost a objednala s ebaye zavinovacku:slight_smile:
takovou, bavlnenou v modrym : http://www.kiddopotamus.com/p_swdl_123.php
15. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
petulko: tuhle jsem včera objednávala taky, z MMB, z druhý ruky, taky bavlněnou, tak jsem na ní zvědavá :wink: ....mám 62, tak uvidím, jak nám bude vyhovovat, kdyžtak pak koupím větší.
15. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz
safry: no já mám taky dost podobnej systém, jako ty v UK :sweat_smile: , ale už mi to tak nevadí, zazačátku jsem na ty UZ byla zvyklá, hlavně jsem se strachovala jestli je mimi v pořádku, jak jsem krvácela, teď mi to tak nechybí, jak kope, tak vím, že tam je a to mi stačí. Já podle toho svýho slavnýho UZ nevím ani váhu ani dýlku, nic....ten teda mohl být lepší to zas jo :grinning: .
Jsem zvědavá, jak to bude v tom Německu. Super je že v rámci pojištění mám předporodní kurzy a služby hebame - porodní asistenky, hlavně po porodu to asi ocením, když mi někdo pomůže a poradí s miminkem :wink: .
před chvílí jsem se strašně přejedla a je mi pěkně zle. Po dlouhé době jsem vařila - králičí špíz a salát. UF. střeva se pěkně bouří.
15. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz
suik: ja koupila taky tu mensi S, cetla sem ze na novorozenata je ta L pak vytahana a nedrzi to poradne, tak snad se mi nenarodi nakej obrik(manzel ma pres 2m!;)) a mimi se do ni nakej cas vejde:slight_smile:
15. kvě 2010 ve 22:49  • Odpověz
beru uz sem ho asi nasla..na aukru.ale porad vaham, radsi bych kdyby byla ta komoda hlubsi a dala se dat ta podlozka normalne na vysku, takhle bych musela pristupovat ze strany, coz neni tak prakticky. Ale jinak je krasna a komoda se da pak dal vyuzivat a cena taky super.A vyska se ti zda dobra?
15. kvě 2010 ve 23:20  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile: u nás prší :frowning2:
16. kvě 2010 v 07:52  • Odpověz
ahoj, no dobré moc není, aspoň u mě. Pořád je mi pěkně zle. V noci jsem toho moc nenaspala, chodila furt na záchod, je mi zle od žaludku, bolí mě břicho a neuvěřitelně záda, na to zatím docela pomáhá termofor. Doma ani smekta, ani uhlí, ani cola a ani manžel, paráda. :unamused:
16. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz
suik:jé chuděro :frowning2: snad to brzo přejde
16. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz
Suik: snad to nebude to co jsem měla já. Příšerné zvracení a průjem (nebo spíš sra***). Naštěstí to trvalo jen 2 dny. Teď už jsme zpátky u své zácpy :angry: Dr. mi řekla, že uhlí můžu kolik chci, že na sebe váže v těle špatný látky a odvádí je ven. Mě naštěstí zabrala Smecta a dieta. Pokud udržíš jídlo, zkus banán - ten taky "staví", pokud tedy není na seznamu toho co doma není :confounded:
16. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
Ahojky holky.
suik: Ach jo... tak se drž kočko! Ať je brzy líp... Mě to taky přešlo po dvou dnech.
16. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.