• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Holky dík, lendaw: taky není :unamused: . Ale už se to lepší, snědla jsem pár piškot a piju bylinkovej čaj. Já jsem ani tolik průjem neměla, nezvracela jsem, možná by se mi ulevlo i dřív. Já to prostě nechápu, něco dělám špatně,..... když jím sladký, cpu se majonézovejma chlebíčkama, i jídlo v hospodě taky dobrý, ale jakmile něco uvařím, je mi buď těžko, nebo toto.
Na dnešek jsem si koupila lososa a na zítřek králíka na polívku.....no koukám, že to dostane kočka :unamused: . Nikomu nic není, jen mě.
16. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
suik:no snad tě to brzo přejde :wink:
holky to počasí to je fakt děs :confounded:
16. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tak u nás taky venku pěkná kosa, tak se pustím do úklidu pokojíčku, který spíše vypadá jako skladiště. Tak snad se mi ho aspoň trošku podaří přiblížit něčemu, co připomíná dětský pokoj :slight_smile:
Koukám, že docela dost z vás trápila ta střevní chřipka, no fuj.

suik: to je divný, že cokoliv je v poho a domácí strava tě takhle zlobí.
16. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz
Kov: já to taky nechápu :unamused: a bere mi to úplně chuť vařit.
16. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
suik: to chápu, že se ti pak vůbec nechce vařit.
A nenadlábneš se doma třeba víc než venku? Jak je člověk u zdroje? :slight_smile:
Mně je kupodivu taky třeba dost dobře po sladkém a pak si dám něco zdravějšího a je mi těžko. Ale taky jak kdy, tak těžko poradit.
16. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
holky dneska by se spalo :astonished:
mám si jít holit nohy ale mě se tak nechce to je děs už at je sluníčko at je víc energie :wink:
16. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
antana: mně se dneska nechce vůbec nic, jsem strašlivě unavená, ale spát mi nejde. Malá mne dnes okopkává jak řádek brambor - v noci i přes den.
16. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
kov:tak to je super já bych zdřímla ale máme tady neteř ted konečně usnula tak bude chviličku ticho :wink:
jinak k holení jsem se ještě nedokopala je to semnou čímdál horší :grinning:
16. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
antana: to mi povídej, kdybys věděla, kolik jsem toho měla na víkend naplánováno a prdlajs :unamused: :sweat_smile:
16. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
Ahoj holky, to počasí nás teda vyčerpává, co? Lehnout si ale nepůjdu a spát se bojím. Pronásledují mě strašlivé sny. Zdálo se mi na dnešek o popravě (podotýkám, že o mojí vlastní). :frowning2:
suik: Doufám, že už je líp.
16. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
lotyna: no, já na dnešek taky neměla hezký sen - nějaká koza hubená se mi snažila přebrat manžela, no děs.
16. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz
holky vy máte teda sny to vám povím :wink:
16. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz
já si ani moc nepamatuju co se mi ted zdává spíš o škole jinak nic
16. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz
už jsem dneska 2xdřímala je to strašná neděle
16. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak u nás krásně svítí sluníčko, ale fouká strašně vítr....Byli jsme se na chvíli projít, ale jinak teda nic moc!
Dneska jsme u mých rodičů, tak je pohodička.... :dizzy_face:
16. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
eli:tak to se teda máte tady je doslova hnus
16. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz
ant: U nás od rána i v Praze svítilo sluníčko a teď na Kladně taky hezky svítí, ještě kdyby nefoukal tak hnusný vítr!! :angry:
16. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz
no oni říkali že ted bude pršet jen na Moravě tak si to užijte pak si vyměníme počasí :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz
ant: No ono v tom větru nejde nic!! :unamused: Takže jsme zalezlí doma a dáváme čajík....
Te´d budoucí babička dělá řízečky a ktomu brambůrky a šopák!! :dizzy_face: :dizzy_face: Hmmm, už se s malým těšíme... :dizzy_face: A k obědu jsme měli svíčkovou :grinning: :dizzy_face:
16. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
eli:teda ty si dáváš no mojeho mamka vařila vepřo-knedlo-zelo a já na svou dietku jsem měla lososa s bramborem no mnamka :grinning:
16. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
eliska: jé, tak vy máte sluníčko a ještě výkrmnu od rodičů :slight_smile: To se máte :slight_smile:
16. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz
ant: No už se těším na řízečky... :grinning: :grinning:
Nevíš o ňákých hezkých kolotočích na postýlku?
16. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
kovalda: Manžel jede na noční, tak mě naši pozvali ať nejsem sama doma... A tomu nejde odolat, když nemusím vařit a tak krásně se o mě starají :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Samé jídlo.... :grinning: :grinning: Dneska naši na mě koukali, jak na zjevení :grinning: :grinning: Prý týden jsme tě neviděli a Ty máš zase větší bříško :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz
eli:krásný jsem viděla v dracikovi u nás to je u čepkova nevím jak je to u vás je to v těch komplexech nevím jak to vysvětlit měli tam nádherné budou mi ho kupovat spolužačky tak jsme se na něj byli dívat s holkama jinak nevím
ant: A na netu myslíš, že něco seženu :sweat_smile:
já si myslím že určitě :wink:
16. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz
jak jsem ti dala tu internetovou adresu na dracika tam to není?zkuz mrknout tam
16. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
holky jěště že nemusím dneska nic dělat do školy bych nic neudělala nic se mi totiž nechce
16. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz
Já tam ňák nic nemůžu najít... :unamused: :frowning2:
16. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz
aha no a na batolátku?tam ses nedívala
16. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.