• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
dekuju holky :slight_smile:
anty...grilovanou rybycku bych si dala...to uz jsem nemela ani nepamatuju :slight_smile: To je fajn, ze na Tebe s dietkou vsichni mysli...resp. na Simonka :grinning:
petja...ja jsem jeste maminu co ceka dvojcatka s nenapadnym briskem nepotkala :grinning: A ze jich nekolik znam :slight_smile: Ale je fakt, ze kazdy to ma jinak... :wink:
16. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
kov...tak Zanda se dneska pekne predvadi :dizzy_face: Uzij si to :grinning: :grinning: A jestli uz jdes chrupkat, tak preju dobrou noc...Zandou nerusenou :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
saf. neboj, každý má bříško prostě jinak veliký :slight_smile: a máš ho aspoň skladný :slight_smile: bude hůř :grinning:
ant: tak to máš fajn, že je mamka tak starostlivá.
kámoška mi poslala teď fotku od známý, narodila se jí předevčírem holčička, tak mě to něják dojala :slight_smile: takovej drobeček :wink:
16. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
beru...a co teprve, az budes mit Adu v rukou :dizzy_face: To bude teprv dojeti :wink: Nekdy mam takovou hruzu z toho vseho co bude...ze jsem uplny trotl a ze to nezmaknu, ale to nastesti byvaji jen takove sem tam chvilky....a jinak se taaaak tesim, az se budem mazlinkovat a povidat si a vubec :dizzy_face:
16. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
safryy: tak jsem ti okoukla bříško a roste hezky a myslím, že tak akorát, ani málo, ani moc :slight_smile:, prostě super bejvák pro Verunku :grinning:
Jj, Žanda dnes předvádí všechny veletoče a kotrmelce a salta, která se doposud naučila, anebo jí tam přijela matějská pouť :grinning:
Snad už ji to unavilo a bude v noci taky spinkat :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
kov...me dneska Verunka moc neokopavala...ale v jednu dobu delala neco jako kotrmelce nebo valela sudy...asi tak 5min....a pak ticho po pesine :grinning: Snad ti Zanetka bude v noci spinkat a nebude te budit....me kopani v noci bud nevzbudi a nebo proste Verunka spinka celou noc :grinning: Kez by to tak bylo i po porodu :grinning:
16. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
Já taky cítím mimčo hodně i v noci
Kov,tož to bych taky baštila,takovou mňamku :wink:
Ant,jo,jo ty naše maminky,to jsou zlatíčka,co? :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 20:29  •  3 děti  • Odpověz
koukám holky že dva týdny rozdíl, a co to dělá, já teda žádný velký mletí v sobě necítím :wink: , asi se šetří na dýl :wink: včera trochu u hokeje, prostě jasnej chlap :slight_smile: fandil asi
tak známá měla porod sfouklej prý extra rychle, jeli po 5 min. a 20 min. na to co přijeli do porodnice bylo mimi venku, tak mě to tak povzbudilo :wink:
dobrou holčiny
16. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
Beru: mě se Bětuška včera u hokeje mlela jak o život :sunglasses: Tak snad na nás nakonec nevykoukne pindík :confused:
16. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
Jo,Beru,porod může být super a krásný.Já to tak měla a doufám v to štěstí a přízeň osudu i tentokrát :wink:

Dobrou noc!
16. kvě 2010 ve 20:41  •  3 děti  • Odpověz
teda holky chvilku jsem pryč a vy jste toho nakecaly :grinning:
byli jsme v obchodě koupili jsme pro Šímu prostěradla do postýlky, hřebínek,vatičky do uší,nějakou kosmetiku no jsem spokojená a nějaké to jídlo a jsem zde :sunglasses:
16. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz
Kov:Žanda je takový akrobat :slight_smile: náš malý je ted hodný on mě začne okopkávat později a je pravda že jsem dneska nepoužitelná strašně unavená
16. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
kov:pěkně nám tady týdny naskakují jen co je pravda mě v úterý naskočí 28.týden dneska jsem podle tabulky začala 7měsíc :dizzy_face:
16. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz
jé holky tady už nikdo není??? :astonished:
16. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz
anty...ja tu jeste jsem...jsem se chvilku nekoukala a vida, vsichni tady byli a uz utekli :grinning:
Paaani...7. mesic? Tak to je ficak....To je fajn, ze jste Simovi tak fajne nakoupili....takove drobnosti jako vaticky...ty my jeste vubec neresime....myslim, ze bychom to vypotrebovali nez by se prdelka narodila :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz
saf:no já si koupila takový krásný modrý košíček na věcičky pro Šímu tak jsem mu je tam koupila taky jsem cvok jinak kosmetiku johnson baby-na dobré spaní sprcháč i tělové mléko voní úžasně jak já se těším :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
saf:ty už ted nejdeš na žádnou prohlídku až do porodu?
16. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
anty...prohlidku jo....neco asi jako poradna u vas...ale myslim, ze cipek kontrolovat nebudou....jen tlak, moc a vahu :pensive:
Zrovna v utery bych mela jit, ale zapomnela jsem se objednat...tak se zkusim poptav zitra, jestli jeste bude misto....
Ten Johnson...nechci te nejak zrazovat...ale silene moc deti na to ma jakesi alergie...osypou se z toho :frowning2:
16. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
saf:no ono se musí vyzkoušet vše malá od ségry byla v pohodě ale každý mimčo je jinný takže třeba ho s tím umyju jen jednou :confused:
takže budeš chodit jednou za měsíc jen na prohlídku?to je super aspon tě budou nějak hlídat :wink:
16. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
uvidíme prý je dobrá kosmetika i Hipp ta se fasuje u nás jako vzorky v porodnici :wink:
16. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz
anty...to je pravda...kazde mimco je jine...ja jen co jsem slysela a taky mam hodne kamaradek mamin....a v podstate to nikomu nejak nesedlo....zvlastni....
No myslim, ze mam prohlidky co 4 tydny a pak urco casteji....mam to nekde napsane, v kolikatem tydnu se mam dostavit....ony pak vlastne chodivaji domu....takze me bude prohlizet doma....no ale zadne extra prohlidky to nejsou no :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
saf:ale tak aspon něco né?ale srdíčko malé kontrolovat budou né?s tou kosmetikou sama nevím já jsem v pohodě nemám a ani jsem neměla problémy můžu na sebe vylét i žumpu a můj taky no uvidím se spálím a pak koupím něco jinného :grinning: :grinning: to samé je i s práškem každý říká něco jinného já jsem se rozhodla pro Lovelu musím to prostě vyzkoušet co malému sedne uvidím kam se až dopracuju :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz
anty....jj je to lepsi nez dratem do oka...radeji bych sice jeste aspon jeden UTZ....ale uz to nejak do konce doklepem :grinning: Ja jeste nevim, v cem to nase ditko koupat...ale asi jen voda, popr. s kapkou nejakeho olejicku....ja nevim fakt...moc toho na ni ze zacatku zkouset nechci. Prat budu asi v necem bio? Taky musim teprve okouknout.
Nedavno jsem se koukala do tech svojich papiru a konecne jsem se dovedela svoji krevni skupinu :grinning: Cely zivot jsem to chtela vedet....ani nevim proc....a nikdy jsem se to nemela jak dovedet....to clovek musi otehotnet, aby mu to rekli nebo co :grinning: No a tak jsem se citila vyjmecne...bo mam 0pos. Ale pak jsem koukla na net a je to pry nejobvyklejsi krevni skupina :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze vyjmecnost jde zase stranou :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
saf:no já to budu dělat tak že 1den jí opláchnu jen vodou a druhý mydlem bude léto a zapocený bude a lovela je taková klasika no uvidíme :slight_smile: já mám deformaci z povolání ve škole nás učili že se mám mimčo normálě koupat obden :slight_smile:
jinak já mám O-
16. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
Hezky večer děvčata. Využívám chvilku, než přijde Suzi z koupelny a vyžene mě. :wink: Pokud můžu přisypat trošku do mlýna, tak můžu doporučit Bübchen, mám pocit, že je asi dost drahý (teď opravdu nevím), ale pro Vikiska od nich určitě koupíme zásyp. Ten s klidným svědomím všem doporučím. Mějte se všechny krásně a přeji vám spokojené těhotnění. Martin
16. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
Martine díky za tip :wink:
16. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz
nevím co ten náš malý v tom břichu zase dělá vrtí se mi u pupku snad mě ho vyhodí ven je to nepříjemný a ty křeče v žebrech no unikum :frowning2:
16. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
Tak mi to nedalo a nakoukla jsem kdy mam jit na prohlidky...a je to co 4 tydny a od 36tt co dva tydny....a jeste mi budou delat v 28tt a 36tt krevni testy :slight_smile: Fuj tajbl teda...vetsinou se pri odberu sesypu....ale tedka to nejak lepe snasim...pro miminko vsechno na svete ze :slight_smile:
Anty...a kdyz mas 0- to budes muset dostat nejake ty protilatky nebo jak to je? :confused:
16. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
saf:jo jo jdu na krev ve 30tt a podle hodnot dostanu protilátky můj má totiž B+ no uvidíme
16. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz
anty....pekne ti tam radi :grinning: Ja dneska spise smutnim, ze tam je celkem klid....ale nez dobre mirene rany do zeber...to radeji ten klid :grinning: Sem tam me zlehounka dlubne...jinak nic moc....jindy dela vetsi srandy teda....Tak to vzal Sima i za nas asi :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.