• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
no po potratu jsem je dostala ty protlátky tak nevím jestli to nedostanu až po porodu :confused:
16. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz
anty...Juva....tak doufam, ze vam to vyjde dobre....ikdyz, pokud se pak daji ty protilatky, tak by melo byt vsechno v pohode ze?
16. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz
saf:on jak kdy někdy je klid a někdy teda děs jako ted to je zase úplně dole včera jsem o něm ani nevěděla až večer začal počkej tak za 2týdny na tom budeš jak já
16. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz
To mi nejak uz uniklo, zes potratila....tak ti to podali asi v poradku, jinak by se Vam tam Sima neuhnizdil :slight_smile: :dizzy_face:
16. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz
saf:no mělo ale tak malý má možná krev po mě tak se s tím tělo nepere no uvidíme se zeptám ve čtvrtek v poradně a v pátek mě čeká cukr děs?ty na cukr jdeš taky?to bude ten odběr ve 28tt né?
16. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
Je to sranda vedet takhle v predstihu co nas ceka :slight_smile: Jeste ze te tu mame :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
saf:ty 2týdny to není moc velký předstih :grinning: ale já se pořád dr.ptám co mě čeká a tak musí mít ze mě radost teda :angry:
16. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz
Tak to je fajn, ze se ptas...musi byt na prvorodicky zvykly.....ja jak si vzpomenu, jak jsem zpocatku blaznila :grinning: Ze me by tvuj doktor silel :grinning: Jeste, ze uz se ta nase opicka tak casto vrti.....ted uz se aspon neptam manzela...jestli tam to dite vubec je :grinning: Sem tam si poslechnem srdicko.....drive jsme poslouchali kazde rano pred odchodem do prace.....tedka si vzpomenem tak jednou do tydne....
16. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
saf:půjdu si lehnout malý mi dává asi se mu nelíbí že sedím u pc tak dobrou noc přeju :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
Taky dobrou :slight_smile: My jdem jeste dat nejakou dalsi vecu...at to nejak do rana prezijem :grinning:
16. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
dobré ránko přeju :slight_smile: u nás teda stále prší :frowning2: a ty povodně to je teda mazec
17. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky,
doufám, že jste suchu a povodně se k vám neblíží, myslim na vás protože je tu dost holek z moravy, tak at jste v pohode.
Unás za víkend nespadla skoro ani kapka ale byla hrozná zima a vítr, takže jsme nakonec byli smužem zapikaný doma, akorát v neděli jsme jeli na oběd k rodičům a v pátek jsem vytáhla muže do kina na Kawasakiho růži. A když byl v so hokej, tak jsme zašly s holkama na pizzu, sice jsem z ní moc nesnědla ale hlavně jsme pokecaly.
17. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
alisek:tak hlavně že jste si víkend užili :wink:
17. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz
Nazdarek....na sucho to u nas nevypada ani nahodou...kdybych se chtela jet podivat na stavbu, tak jedine na kajaku..... a to jsme tady na tom jeste dobre....ach jo
A ted veseleji...v patek mi dorazil kocarek a lodger fusak....super...jsem fakt spokojena :wink:
17. kvě 2010 v 08:44  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
V pátek jsem byla KO u gyn., tuxík je vpořádku, prý je to čahoun, ani ho nedokázal na svém utz změřit ale vypadá to že měl 26cm dle mého lékaře. Nechala jsem si udělat UTZ (na přání), mimčo spinkalo, leželo na boku a nakonec zazívalo, to bylo rozkošný. Jinak mu něco bimbalo mezi nohama, buď pinďourek nebo pupeční šňůra, to fakt nevim a samo, že jsem se neptala., tak jsem čím dál víc přesvědčená, že to bude kluk, už pokukuju i po modrém kočárku :slight_smile:. Dnes ráno nám došla postýlka a vypadá dobře, méme ji z druhé ruky.
17. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
alisku:no tak gratulka že jste takový obřící já jdu ve čtvrtek taky se těším jak jsme povyrostli :wink:
17. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
ant, nevim jestli to je k čemu gratulovat ale obříka se dost bojim, už jen díky tomu, že sama jsem tlustá, tak snad to nenechá následky na dítěti a za druhý, už jsem tu tu možná psala, manžel byl velký novorozenec, měl kolem 5kg a jeho mamka s jjí sestrou měli přes 5kg při narození, tak to je geneticky dané a náš tux nějak rychle roste.

jde některá z vás na test cukrovky???? mě čeká za 2 týdny a vůbec se mi tam nechce.
17. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz
alisku:ono to v závěru nemusí být tak velké mimčo a 5kg si myslím že by si nerodila klasicky,ale císařem :wink:
já jdu na cukr ted v pátek
17. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
alisku:kolik si už přibrala?já naposledy když jsem se vážila 7kg ale je to už určo víc :frowning2:
17. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahojky holky,u nás zase stále prší,včera vichr jak blázen,jsem se bála,že nás to odnese a dnes už hlásili prej ve městě druhej stupeň povodňové aktivity,tak už mám i docela strach.Zítra mám poradnu,tak nevim,jestli se tam vůbec dostanu!

Anta,já bych do Johnsonu určo nešla,už jen jak k té kosmetice přivoníš,je to tak nepřirozené a plné parfemace!!! Ale jak chceš,jen radím,dokud je ještě čas,radši bych to vypatlala na sebe.Super kosmetika je Nobilis Tillia,ATOK,to jsou olejíky,Weleda,Klorane,tam je ale měsíček lékařský,na ten má stejně jako heřmánek zase někdo alergii,takže určo nejlepší je vzít si z lékárny vzorky a zkoušet,než koupíte velké baleníBebé,či jen olivový olej v emulzi s vodou.Já osobně malého natírala mateřským mlékem a vrátilo se mi to v podobě heboučké a zdravé pokožky.Není nic přirozenějšího než právě MM,které je ušito na míru právě tvému miminku.
Jinak Bubchen,jak psal Martin je fajn,ale nás dost vysušoval,ale drahý není vůbec,to ne.Taky docela fajn je Seba med,při sklonech k nějaké alergii.Kvalitní kosmetika je i novější ´´Manufaktura´´ s krtečkem.To je kosmetika stejně jako altermed bez parabenů,ropných látek apod. Ale fakt čím míň,tím líp,obzvlášť u novorozeňátek,vždyť je nepřirozené je začít hned natírat krémy,9měsíců žijí v plodové vodě a pak takové šoky.Navíc pokožka má samoregener.schopnosti a pokud se ten přirozený film poruší,kolikrát máš zaděláno na alergie a problémy právě svým neukvapeným jednáním....Děti vždycky byly největší byznys,v kosmetice nevyjímaje :pensive:
17. kvě 2010 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz
Ant, no četla jsem že rodily ženský i kg děcka, tak si nenamlouvám, že by to bylo jinak, záleží na porodníkovi. Přibrala jsem něco málo přes 4kg od začátku těhu a ode dneška jsem si dala zákaz jíst sladký, sice jsem měla k snídani jeden kousek domácího perníku ale to je všechno, už nedám ani drobeček, mám z té cukrovky docela strach, tím, že patřím do skupiny obezních, tak mám zvýšené riziko ikdyž unás nikdo cukrovku nemá, nepočítám babču, která má stařeckou.
17. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
alisku:ty si vzorná já ted hupla na váhu a už mám 8kg nahoře noděs :rolling_eyes:
Petja:a co říkáš na kosmetiku Hipp ta se fasuje v nemocnici jí zkusím a podle toho uvidím :slight_smile:
17. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
Hipp,je fajn,ale taky dost voní,ty vzorky jsou fakt nejlepší řešení.Můžeš si o ní i napsat na stránky těch firem,většina aspoň něco pošle.A v DM mají od Weledy takovou krabičku se 4ks vzorků,tak to je taky fajn.Hipp sme používali šampon a tělové mléko a pěkně se roztírá a nelepí.No chce to vyzkoušet a pozorovat.Někomu nevadí fakt nic,někdo se hned nějak projeví
17. kvě 2010 v 09:23  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:zkusím sehnat ty vzorky a uvidím
17. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
Anta,já prošla všecky lékárny a někde měli,někde nic.Většinou mají Weledu,Seba med,Hipp,sem tam i české,pak Niveu,spíš ty dražší mají vzorky.
17. kvě 2010 v 09:26  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:a co říkáš na Niveu?
17. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
Ant, no moc mě nechval, bohužel v těhu ulítávám na mléčné čokoládě, jinak se docela v jídle hlídám ale jen proto že nechci rodit se 120kg a pak to znovu hubnout.
Ad kosmetika, asi budu kupovat hned seba med a snad to mimčo bude snášet dobře, určitě jako pet nedoporučuju johnson, je to chemickej hnus, sama jsem z toho měla vyrážku, nejlepší kosmetika je pro mě eucerin (urea) ale nedělají řadu pro děti, škoda.
17. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz
Dobré "ráno" všem :slight_smile: U nás neprší, naposledy lilo v noci na sobotu, ale fučí :confounded:

K té kosmetice - Nobilis používám pro sebe a jsem spokojená. To samé Seba Med - jelikož jsem atopik. Manofaktura mi moc nevyhovovala - nějak mi nevoněla, ale zkoušela jsem ji pro sebe před pár lety, žádné jejich novinky už jsem pak nevyhledávala. HOdně spokojená jsem s Cannaderm, ale jejich dětskou řadu nemám ještě na nikom vyzkoušenou.
17. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
alisko:tak já se teda docela bojím do porodu mám 13tt zhruba a kolik jěště můžu nabrat blížím se 100kilům no děs jako
17. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
ja jsem zacala pouzivat kosmetiku z justu a jsem uplne unesena...doufam, ze nase ditko nebude mit pokozku po mne...me mamka mazala jakomimcu zadecek maslem...po vsem jinem totalni prusvih :grinning:
17. kvě 2010 v 09:40  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.